Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون می گوید اجتماعی فاصله نمی شود به مدارس جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 2.7 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 78

Dettol با صدور بیانیه ای گفت که “تحت هیچ شرایطی” باید مردم در مصرف یا تزریق مواد ضد عفونی کننده به خود برای درمان coronavirus.

فوق العاده بیانیه به شرح زیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن‘s دیدگاه در کنفرانس خبری پنج شنبه شب که در آن رئیس جمهور ایالات متحده پیشنهاد محاکمه انجام می شود می تواند برای دیدن اگر مواد ضد عفونی کننده و یا نور ماوراء بنفش می تواند کشتن coronavirus در بدن انسان است.

Dettol با صدور بیانیه ای در وب سایت خود گفته شده بود پرسید: “آیا داخلی دولت از ضد عفونی کننده ممکن است مناسب برای بررسی و یا استفاده به عنوان یک درمان برای کوروناویروس.”

این شرکت بدون ابهام بود.

“به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر).

“همانطور که با تمام محصولات ضد عفونی کننده و محصولات بهداشتی تنها باید استفاده شود به عنوان در نظر گرفته شده و در خط با استفاده از دستورالعمل.

“لطفا خواندن برچسب و ایمنی اطلاعات است.

“ما مسئولیت داریم که در ارائه مصرف کنندگان با دسترسی به دقیق و به روز اطلاعات به عنوان توصیه شده توسط پیشرو کارشناسان بهداشت عمومی.

“برای این و دیگر افسانه متلاشیکننده حقایق مراجعه کنید Covid-19facts.com.”

کشور را در اوج سلامت مشاوران باید مورد حمایت از بازگشت به تدریس در مدرسه کلاس های درس به عنوان آمار و ارقام جدید نشان تنها هفت فعال موارد از COVID-19 ویروس در میان کودکان و نوجوانان در سراسر NSW و ویکتوریا.

جدید ارشاد تایید معلمان و دانش آموزان نمی خواهد نیاز به اقامت بیش از 1.5 متر دورتر از یکدیگر در کلاس درس عقب هل دادن در برابر خواسته های اتحادیه برای ادامه آموزش آنلاین در صفحه اصلی.

بیشتر بخوانید از رئیس سیاسی خبرنگار دیوید کرو: مدارس ایمن می گویند مشترک المنافع کارشناسان پزشکی

انگلستان وزارت بهداشت تعطیل شده وب سایت خود را برای کارگران مشاغل کلیدی به کتاب coronavirus آزمون پس از تقاضای بیش از حد در دسترس کیت و قرار ملاقات در چند ساعت اول راه اندازی آن.

بسته شدن در آمد که در بریتانیا کشته شدگان صعود به 19,506 پس از 684 جدید مرگ و میر ثبت شد.

با توجه به داونینگ St 5000 کیت دستور داده شد در دو دقیقه وب سایت زنده رفت. حدود 15000 آزمايشات رزرو شده را در درایو از طریق سایت در اولین روز آزمون تمدید شد به تمام کلید کارگران و اعضای خانواده خود را.

“شده است وجود تقاضای قابل توجهی برای رزرو آزمون امروز” بخش گفت.

“ما عذر خواهی برای هر زحمتی. ما در ادامه به سرعت در حال افزایش در دسترس بودن. تست های بیشتر در دسترس خواهد بود فردا.”

تقاضای عظیمی برای تست است که در تقابل با دولت انگلستان ادعا می کنند که از آن شده است تست کمتر از 30000 نفر در هر روز به دلیل عدم تقاضا است.

دولت تحت فشار بوده است و بیش از آن عدم تست ظرفیت است که در حال افزایش به 100000 نفر در هر روز تا پایان ماه آوریل است.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای Anzac روز شنبه, مارس 25 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 192,000. وجود دارد بیش از 2.7 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 751,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 79 و وجود دارد 6675 موارد تایید شده.

در روز جمعه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im