Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون انتظار برای تجدید نظر در COVID-19 محدودیت های ملی پس از جلسه هیئت دولت

نخست وزیر اسکات موریسون ملاقات با به لقب “محرک اول” گروه ائتلافی از کشورها از شیوع کروناویروس – شبانه.

این گروه به رهبری اتریش و طراحی شده است اجازه می دهد تا کشورها به مقایسه یادداشت ها و بحث در مورد استراتژی.

نیوزیلند, دانمارک, نروژ, یونان به جمهوری چک, اسرائیل و سنگاپور در میان کشورهای دیگر در این گروه است.

آقای موریسون شد بنا به گزارش ستایش برای اجرای این COVIDSafe برنامه در این نشست است.

در اینجا صفحه اول عصر امروز:

شما می توانید به عنوان خوانده شده ما عمده coronavirus اخبار در اینجا:

  • مشتریان بانک خواسته اند به تاخیر بازپرداخت وام به ارزش حدود 160 میلیارد دلار در سال جدید نشانه ای از فشار بر خانواده ها از محدودیت های اقتصادی به کاسته در یک چارچوب جدید به تصمیم امروز.
  • سرو گوشت در حال حاضر مربوط به 62 مورد می گوید آن را در زمان چند روز برای دولت و مقامات بهداشتی به طور مستقیم به تماس با آن را مورد مثبت نتایج آزمون میان کارگران آن
  • تاسمانی مجتمع بيمارستانی در مرکز این کشور بدترین شیوع کروناویروس شد مبارزه با کمبود کارکنان و نگرانی در مورد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) هفته قبل از آن تعطیل و نظامی در زمان کنترل آن بخش اورژانس.

اسکاتلند, انگلستان, ولز و ایرلند شمالی می تواند از ظهور این مستند در زمان های مختلف دولت بریتانیا گفته است.

انگلستان مرگ و میر بالاترین گزارش شده در اروپا افزایش یافته است به 30,615 با 539 جدید مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت گذشته.

اما رئیس آمار ایان الماس گفت: کشور در حال تصویب اوج شیوع این بیماری گفت: ميزان عفونت در حال حاضر بین 0.5 و 0.9 – با پایین ترین نرخ در لندن است.

بالاترین نرخ انتقال است که در مراقبت از سالمندان در خانه های که متحمل شده اند فشار از انگلستان شیوع و افزایش کلی عفونت رای دادن.

نخست وزیر بوریس جانسون را به پرده انگلستان نقشه راه برای خروج از این مستند در پنج شنبه شب با تغییرات احتمالا در لگد زدن به محض دوشنبه.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: دولت در جلسه توجیهی روزانه که هر گونه تغییرات در هفته آینده خواهد بود “افزایشی نسبتا متوسط” و “نظارت” به عنوان انگلستان به حال مورد ضرب و شتم ویروس.

اما Raab تایید کرد که تغییرات قابل توجهی بیشتر می تواند رخ دهد متفاوت در سراسر انگلستان است که ساخته شده و اسکاتلند و ولز انگلستان و ایرلند شمالی; آنها هر کدام خود دولت و مانند متحده در استرالیا – اداره بهداشت و خدمات آموزش و پرورش.

اسکاتلند و ویلز دولت که به درگیری با Westminister بیش از برخی از مستند محدودیت و زمانی که آنها باید کاسته از جمله زمانی که کودکان باید به مدرسه بازگشت.

اسکاتلند توسط اداره مرکز-چپ ملی اسکاتلند, پارتی, شدید مخالفان جانسون محافظه کاران است. به طور مشابه حزب کارگر منجر به یک دولت اقلیت در ولز.

کانادا نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است دولت را بالا دستمزد در این کشور را ضروری کارگران است.

“اگر شما در حال به خطر انداختن سلامت خود را به نگه داشتن این کشور مشغول به کار هستند و شما در حداقل دستمزد شما مستحق جمع آوری” ترودو گفت: در یک کنفرانس خبری در خارج از محل اقامت خود در اتاوا.

کانادا حداقل دستمزد محدوده بین استانهای بین یک کم از $11.65 ($12.87) و $15.00 ($16.57).

ترودو گفت: استان خواهد تعیین ارزش بالا یو پی اس به عنوان به خوبی به عنوان آن ضروری کارگران را واجد شرایط برای پاداش.

او گفت: دولت فدرال را پوشش 75 درصد از این طرح به ارزش 4 میلیارد دلار ($4.4 میلیارد دلار)

دانمارک باز خواهد شد بسیاری از اقتصاد آن در دوشنبه بعد از قضاوت است که تهدید ناشی از COVID-19 است و دیگر به اندازه کافی جدی به حکم نگه داشتن کسب و کار بسته است.

نخست وزیر Mette Frederiksen گفت: تصمیم دولت برای اعمال محدودیت در اوایل بازی یک نقش کلیدی در اجازه دادن به این کشور برای شروع در حال حاضر به حالت عادی بازگشت.

Danish Prime Minister Mette Frederiksen.

دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen.اعتبار:AP

“ما در سریع و کارآمد در اختتامیه پایین جامعه ما,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی از او محل اقامت تابستانی در شمال کپنهاگ. “همین دلیل است که ما می توانید شروع به بازگشایی شده است.”

دانمارک کل بخش خرده فروشی خواهد شد مجاز به رزومه, کسب و کار عادی در مارس 11, با کافه ها و رستوران ها و مدارس برای کودکان مجموعه ای برای باز کردن هفته بعد. وی به عنوان کشور همسایه نروژ گفت: آن را بیش از حد باز می شود تمام مدارس در روز دوشنبه.

“ما در حال حاضر در یک جای خوب” Frederiksen گفت.

دانمارک رفت و به یک نزدیک به کل مستند در اواسط ماه مارس و گزارش کرده است فقط 514 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

ماه گذشته دولت افتتاح شد مدارس ابتدایی و اجازه برخی از کسب و کار برای بازگشت به کار از جمله آرایشگری و دندانپزشکان.

دانمارک مرزهای بسته باقی خواهد ماند با یک به روز رسانی از دولت با توجه ژوئن 1 در آخرین.

یک عضو نظامی در خدمت به عنوان یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن valets دارای آزمایش مثبت برای coronavirus کاخ سفید می گوید. آن گفت: تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس را پس از آزمایش منفی برای ویروس ها و “باقی می ماند و در سلامت خوب است.”

آن مشخص شده آخرین coronavirus ترساندن برای رئیس جمهور و برای اولین بار شناخته شده به عنوان مثال که در آن یک فرد است که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور دارای آزمایش مثبت پس از چندین نفر در حال حاضر در خود را خصوصی فلوریدا باشگاه تشخیص داده شد با COVID-19 در اوایل ماه مارس. فرد آزمایش مثبت روز چهارشنبه در کاخ سفید گفت.

US President Donald Trump seen walking through the White House.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شود راه رفتن را از طریق کاخ سفید است.اعتبار:AP

سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley در بیانیه ای گفت: “ما به تازگی مطلع در کاخ سفید واحد پزشکی که عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید پردیس دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.”

او افزود: “رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید پس از آزمایش منفی برای این ویروس و آنها باقی می ماند در سلامت است.”

یک فرد آشنا با این موضوع گفت: از اعضای نظامی که تست مثبت بود و یکی از رئيس جمهور valets. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او مورد آزمایش قرار گرفت چهارشنبه و دوباره پنج شنبه. او گفت: “من تا به حال بسیار کمی تماس شخصی با این آقا.”

کاخ سفید برقرار پروتکل های ایمنی نزدیک به دو ماه پیش از جمله مکرر دما را بررسی میکند. در ماه گذشته از آن شروع به اجرای سریع COVID-19 آزمون برای تمام کسانی که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور با کارکنان در حال آزمایش در مورد یک بار در هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که برخی از کارکنان است که ارتباط برقرار کردن با او از نزدیک در حال حاضر می تواند آزمایش روزانه. پنس به خبرنگاران گفت که هر دو او و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می تواند آزمایش روزانه به عنوان به خوبی.

چند valets تهیه به رئیس جمهور و مهمانان خود در کاخ سفید از جمله خدمت به وعده های غذایی و ارائه می نوشد.

AP

ملی کابینه است که انتظار می رود به توافق شل مستند محدودیت های پس از ملاقات با لینک ویدئو امروز. انتظار می رود برخی از اطلاعیه مهم در آن است.

رئیس سیاسی خبرنگار عصر دیوید کرو می نویسد که رهبران را تنظیم یک جدول زمانی برای اجازه می دهد بیشتر اجتماعی و فعالیت های اقتصادی در سه مرحله توسط ژوئیه چهار هفته در یک زمان.

Scott Morrison and his charts showing the economic impact of the coronavirus.

اسکات موریسون و نمودار نشان دادن تاثیر اقتصادی coronavirus.اعتبار:Alex Ellinghausen

نخست وزیر اسکات موریسون را ترک خواهد کرد آن را به هر حوزه قضایی به تصمیم می گیرید که هر مرحله آغاز می شود.

برتر Daniel Andrews تایید کرده ویکتوریا نمی خواهد استراحت قوانین از امروز اما یک نقد از دولت را مستند خواهد آمد در روز دوشنبه.

خوب صبح خوش آمدید به سن پوشش زنده coronavirus برای چهار شنبه, آوریل 8. این است که راشل ادیمن باید تمام اخبار را برای شما در طول روز است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 267,000. وجود دارد بیش از 3.8 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما حداقل 1.2 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

در اینجا پیشرفت های عمده ای از سراسر جهان در حالی که استرالیایی ها خواب بودند:

  • یک عضو نیروی دریایی ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید و شخصا حضور به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گزارش آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
  • وزارت کار گفت: یکی دیگر از 3.2 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته است.
  • کانادا نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است که دولت فدرال را بالا دستمزد در این کشور را ضروری کارگران است.
  • دانمارک باز خواهد شد بسیاری از اقتصاد آن در روز دوشنبه نخست وزیر Mette Frederiksen گفت.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de