Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون انتظار برای تجدید نظر در COVID-19 محدودیت های ملی پس از جلسه هیئت دولت به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده برای coronavirus استرالیا مرگ و میر می ایستد در 97

شده است وجود دارد یک مورد جدید ثبت شده در غرب استرالیا به عنوان برتر را علامت McGowan گفت: رسانه ها وجود دارد هیچ برنامه ای برای باز کردن دولت مرزهای پس از امروز ملی در جلسه هیئت دولت.

مورد جدید در 29 ساله که در حال بازگشت از خارج از کشور. آن است که دولت جدید در مورد بیش از یک هفته است.

“بدیهی است که این ناامید کننده است که ما خط صفر موارد به پایان رسیده است اما ما همیشه می دانستیم که ما را بیشتر موارد به عنوان مردم بازگشت از خارج از کشور یا ایالتی” آقای McGowan گفت.

“خبر خوب در اینجا این است که ما باید سیستم در محل برای اطمینان از هر گونه گسترش ویروس محدود است.”

یک شبه و ثبت یکی دیگر از سه بهبود ترک نه تنها فعال موارد در دولت است. چهار نفر در بیمارستان و در بخش مراقبت های ويژه.

آقای McGowan گفت که او انتظار می رود غربی استرالیا خواهد این فرصت را به “بیشتر از لحاظ اقتصادی مترقی” از ایالت های شرقی به عنوان محدودیت سهولت در سراسر کشور است.

“من می دانم که وجود دارد برخی از مردم در کشورهای شرقی که می گویند ما باید به پایین آوردن مرز با شرق اما ما رک و پوست کنده نمی گوش دادن به آنها,” او اضافه شده است.

غربی استرالیا رویکرد به چارچوب توافق در امروز ملی کابینه اعلام خواهد شد در روز یکشنبه.

با Daile صلیب

Turnbull گفت: یک محافظه کار اتاق فکر در لندن که همه گیر شده بود یک حساب علوم سیاسی و خوشنودی است که او گفت: در خدمت به عنوان یک “استعاره در سرعت بالا” تغییر آب و هوا سیاست است.

منکران از COVID-19 علم دچار بدتر از کشورهایی که در زمان علم به طور جدی و نقل سریع ترین, او گفت:.

Former Prime Minister Malcolm Turnbull and former Governor of the Bank of England Mark Carney speak to the London think tank Policy Exchange via Zoom about global climate change policy in light of the coronavirus pandemic

نخست وزیر سابق Malcolm Turnbull و فرماندار سابق بانک مرکزی انگلیس صحبت می کنند به لندن فکر می کنم تانک سیاست ارز از طریق زوم در مورد تغییر جهانی آب و هوا سیاست در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروساعتبار:یوتیوب/PolicyExchangeUK

“این COVID ویروس شده است یک مورد از زیست شناسی مقابله ای و واقعا تکان دادن خوشنودی از روز به روز سیاست با واقعیت فیزیکی از بیماری و مرگ در یک مقیاس ما دیده نمی شود برای مدت زمان بسیار طولانی” آقای Turnbull گفت: سیاست ارز.

“و بنابراین این سوال واقعا این است: چرا بسیاری از افراد در دولت و بسیاری از مردم در سیاست – به خصوص در Anglosphere – نه به شواهد علمی در تغییر آب و هوا را فقط به عنوان به طور جدی؟”

دولت فدرال بازنشستگی زود هنگام دسترسی به طرح منجمد خواهد شد و تا روز دوشنبه پس از آن نازل شد در روز پنج شنبه پلیس فدرال را در دست بررسی ادعا می کند بیش از 100.000 دلار به سرقت رفته بود از تا 150 سوپر حساب های پیچیده مجرمان.

دستیار خزانه دار مایکل Sukkar گفت: این طرح خواهد بود متوقف شد “از فراوانی از احتیاط” در حالی که خبرگزاری فرانسه ATO Austrac و جرائم مالی گروه ضربت بررسی آنچه که شرح داده شد در جلسات سنا در روز پنج شنبه به عنوان “پیچیده” سازمان یافته و یا دریایی جرم و سلول های هدف دسترسی سریع طرح توسط اقدام به عنوان “واسطه” به منظور سرقت اطلاعات شخصی مانند تاریخ تولد و شماره پرونده مالیاتی.

Michael Sukkar said the federal government's superannuation early access scheme would be paused until Monday.

مایکل Sukkar گفت: دولت فدرال superannuation دسترسی سریع طرح خواهد بود متوقف شد و تا روز دوشنبه.اعتبار:Alex Ellinghausen

استرالیایی ها در ایالات متحده از کوره در مورد گرفتن حیوانات خانگی خود را در خانه در طول coronavirus همه گیر شده است پرتاب یک تاسیسات با کوانتاس اعلام تعداد محدودی از لس آنجلس به ملبورن پرواز.

شرح حال حرکت به خانه شده اند مجبور به ترک سگ و گربه خود را با دوستان و یا آشیانه شبانه روزی در آمریکا پس از همه گیر رهبری شرکت های هواپیمایی به شدت کاهش و یا رها کردن ما را به استرالیا پرواز برنامه.

چهار جدید کوانتاس پرواز به ملبورن که در آن استرالیا با حیوان خانگی قرنطینه مرکز واقع شده است, پیشنهاد, تازه, امید.

“این موسیقی به گوش ما” اسکات ویلیامز مدیر استرالیا متعلق به لس آنجلس بر اساس حیوان خانگی-Express متخصص در حمل و نقل بین المللی حیوان خانگی گفت: AAP در روز پنج شنبه.

“ما دیوانه وار تقلا.”

کوانتاس روز پنجشنبه اعلام کرد محدود پرواز به ملبورن از لس آنجلس و لندن است.

AAP

وجود دارد هیچ مورد جدید از COVID-19 شناسایی شده در کوئینزلند در گذشته 24 ساعت.

خبر خوب این می آید به عنوان Queenslanders صبر کنید برای شنیدن زمانی که نخست وزیر Annastacia Palaszczuk برنامه ای برای بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور.

Ms Palaszczuk است که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه بعد از امروز و یا فردا صبح.

در حال حاضر 973 دولت 1045 مورد تأیید کرده بود به تازگی از سفر خارج از کشور یا تماس نزدیک با یک مورد تایید شده مانند شریک زندگی خود و یا flatmate.

حدود 94 درصد از Queenslanders که قرارداد به این ویروس در حال حاضر بهبود و 45 “فعال” موارد باقی می ماند.

نه COVID-19 بیماران در بیمارستان و سه نفر از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه.

مقامات رسمی اتحادیه اروپا روز پنج شنبه در دفاع از خود دست زدن به روابط با چین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس یک روز پس از سفیر اتحادیه اروپا به پکن اجازه نظر مقاله در مورد اتحادیه اروپا و چین که روابط او co-نوشت: به سانسور قبل از انتشار در یک دولت-اجرا روزنامه.

سانسور شده عبارت بود از یک مرجع به چینی ریشه های شر: “شیوع کروناویروس در چین و گسترش بعدی آن به سایر نقاط جهان است.”

Diplomatic unequals: EU and China. Pictured: Chinese Foreign Minister Wang Yi.

دیپلماتیک unequals: اتحادیه اروپا و چین است. تصویر: وزیر امور خارجه چین وانگ یی.اعتبار:AP

ادامه مطلب: پکن بازرسان اشاره به نقش چین در شیوع در اروپا گذراند op-ed, قرار دادن بلوک در دفاعی

استرالیا فرستاده است تجهیزات تست به تعدادی از اقیانوس آرام سازمان ملل, وزیر امور خارجه Marise پین است در بیانیه ای گفت این صبح است.

این پروژه که همکاری بین سازمان جهانی بهداشت نیوزیلند و ایالات متحده دیده است تست کیت می رسند در فیجی کیریباتی پاپوآ گینه نو و نائورو در روزهای اخیر Ms Payne گفت.

منابع را به بیشتر از نه کشور در دو هفته آینده.

“فراتر از بهداشت و درمان فوری امنیتی و نگرانی های ایمنی ما مشارکت به گسترش همکاری با کشورهای جزیره ای اقیانوس آرام و تیمور-لسته به برنامه ریزی برای بهبود اقتصادی” Ms پین اضافه کرد: “اعتماد به نفس در سیستمهای تست و سلامت جامعه ضروری است به این”.

در حال حاضر برخی از اقیانوس آرام سازمان ملل باید به هر حال نمی دسترسی به کیت های آزمایش به جای ارسال سواب دریایی به استرالیا برای آزمایش.

روپرت مرداک غول رسانه نمی خواهد خود را دریافت سالانه جایزه نقدی این سال مالی به عنوان تیم اجرایی سعی کنید برای کاهش برخی از خسارت مالی به اخبار شرکت ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

اخبار شرکت اجرایی رابرت تامسون گفت که او نیز چشم پوشیدن از 75 درصد از سالانه جایزه نقدی پس از این شرکت هشدار داد سرمایه گذاران در سه ماهه سوم نتایج قابل توجهی کاهش درآمد در آن اخبار را بدست آورد و از دست دادن مشترکان برای اشتراک خدمات جریان Kayo.

Rupert Murdoch is giving up his bonus.

روپرت مرداک است تا خود را پاداش.اعتبار:AAP

استرالیا برای اولین بار COVID-19 خوشه در دوروتی هندرسون تسلیم در Macquarie Park اعلام شده است بیش از.

NSW Health مطلع BaptistCare که اجرا می شود, مرکز مراقبت از سالمندان که آن را در حال حاضر رسما حذف این ویروس برای اولین بار از یک عضو هیات آزمایش مثبت در مارس 3.

The Dorothy Henderson Lodge in Macquarie Park, where six residents died from COVID-19.

دوروتی هندرسون تسلیم در Macquarie Park که در آن شش ساکنان درگذشت از COVID-19.اعتبار:فرانسوی Peeters

شش نفر را در شیوع با آخرین مرگ و میر اتفاق می افتد در مارس 6 هنگامی که یک 90-سال-مرد ساکن درگذشت.

یک سخنگوی از BaptistCare گفت: دوروتی هندرسون تسلیم بود خوشحال به دریافت همه روشن از NSW سلامت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de