Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون برطرف COVID-19 محدودیت در رستوران ها و کافه ها در مرحله یک برنامه به kickstart اقتصاد استرالیا

AFL نمی خواهد به زور بازیکنان را اجباری کرده اند واکسن آنفولانزا جلوتر از سرگیری بازی به جای ترک تصمیم به بازیکنان و باشگاه پزشکان.

این NRL گرفته است به مراتب سختگیرانه تر رویکرد به این موضوع در تلاش برای به حداقل رساندن احتمال شیوع کروناویروس به کارگیری یک “هیچ واکسن هیچ بازی” سیاست برای بازیکنان خود را در صدر آن آزمایشی مارس 28 تاریخ راه اندازی مجدد.

Gold Coast, تیتان دوم-پارو زن برایس Cartwright است که در میان سه تیتان بازیکنان شده بود توسط NRL برای امتناع از گرفتن آنفولانزا شات. کوئینزلند رئیس بهداشت افسر جینت جوان از اعلام روز جمعه پس از گفتگو با NRL بیش از آن بحث واکسن آنفولانزا سیاست.

Gold Coast خورشید co-کاپیتان دیوید, فرو کردن نه متقاعد شده بود که AFL بازیکنان باید مجبور به دریافت واکسن آنفولانزا به منظور بازی این فصل است و بعید است که آنها را مجبور به انجام این کار با توجه به AFL.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز جمعه گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه می دارد و رها کردن “سونامی نفرت و بیگانه ستیزی قربانی و نابود” و به دادگاه تجدید نظر برای “all-out تلاش برای پایان دادن به تبعیض در سطح جهان است.”

سازمان ملل متحد رئیس گفت: “ضد خارجی ملت رسید آنلاین و در خیابان ضد سامی تئوری های توطئه را گسترش و COVID-19-مربوط به ضد اسلام حملات رخ داده است.”

UN Secretary-General Antonio Guterres.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ.اعتبار:گتی ایماژ

اشاره به این حادثه تلخ گفت: مهاجران و پناهندگان “شده اند تخطئه به عنوان یک منبع ویروس – و پس از آن دسترسی به درمان های پزشکی.”

“با افراد در میان آسیب پذیرترین خوار الگوهای رفتاری پدید آمده اند نشان می دهد آنها نیز بیشتر مصرفی,” او گفت:. “و روزنامه نگاران, خبرچین, بهداشت حرفه ای کمک کارگران و مدافعان حقوق بشر هستند که هدفمند به سادگی برای انجام شغل خود را.”

اشاره به این حادثه تلخ به نام رهبران سیاسی برای نشان دادن همبستگی خود را با همه مردم در موسسات آموزشی به تمرکز بر “سواد دیجیتالی” در زمانی که “افراط گرایان به دنبال شکار اسیر و به طور بالقوه نومید مخاطبان است.”

به نام او در رسانه ها به خصوص رسانه های اجتماعی به “حذف نژادپرستانه و زن ستیز و دیگر محتوای مضر” در جامعه مدنی برای تقویت خود در کمک رسانی به مردم آسیب پذیر و در چهره های مذهبی به عنوان “مدل های احترام متقابل.”

“و من از همه جا برای ایستادن در برابر نفرت درمان هر یک از دیگر با عزت و از هر فرصت برای گسترش مهربانی” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

دبیر کل تاکید کرد که COVID-19 “مهم نیست که ما در آن زندگی می کنیم چیزی که ما باور داریم و یا در مورد هر گونه تمایز است.”

جهانی خود تجدید نظر برای رسیدگی و مقابله با COVID-19-مربوط به سخنرانی نفرت خود را به شرح زیر مارس 23 پیام تماس با بیماری همه گیر کوروناویروس “یک بحران انسانی است که به سرعت تبدیل شدن به یک بحران حقوق بشر.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: پس از آن که این بیماری همه گیر را دیده است “نامتناسب اثرات در برخی از جوامع افزایش نفرت سخنرانی, هدف از گروه های آسیب پذیر و در خطر از دست سنگین امنیتی پاسخ تضعیف سلامت پاسخ.”

با “افزایش ethnonationalism پوپولیسم ، استبداد و فشار علیه حقوق بشر در برخی از کشورهای بحران ارائه می کنند بهانه ای برای اتخاذ اقدامات سرکوبگرانه برای اهداف نامربوط به این بیماری همه گیر” او هشدار داد.

در ماه فوریه اشاره به این حادثه تلخ با صدور فراخوان به کشورهای کسب و کار و مردم برای کمک به تجدید و احیای حقوق بشر در سراسر جهان تخمگذاری هفت نقطه طرح نگرانی در مورد تغییر آب و هوا, جنگ و سرکوب است.

AP

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام دقیق سه مرحله طرح پشت به باد coronavirus محدودیت در استرالیا.

اما از آن است که به فرد دولت و قلمرو دولت برای اجرای این کار را در زمان خود و به عنوان متناسب با شرایط محلی.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: وجود خواهد داشت هیچ اطلاعیه ها حداقل تا دوشنبه.

NSW را دنبال کت و شلوار در حالی که کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk اعلام کرد: رستوران ها و کافه ها و کافه ها را بازگشایی در از مه 15. به عنوان کتابخانه های تجهیزات بازی و ورزشگاه.

بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم ؟ باید ویکتوریا سهولت محدودیت ؟

آدلاید کلاغ خواهد شد هشدار پلیس برای شکستن جنوب استرالیا coronavirus پروتکل قرنطینه می نویسد: سام مک کلور جیک نیال و پیتر رایان.

AFL باشگاه به نظر می رسد مجموعه ای برای جلوگیری از یک پلیس خوب بعد از یک گروه از بازیکنان و کمک مربی بن هارت بودند که به معنای خود-جدا در Barossa دره روت هم روز پنج شنبه به عنوان نشان داد در این سن و سال.

Crows CEO Andrew Fagan has apologised to the AFL for his club's breach.

کلاغ مدیر عامل اندرو Fagan است عذر خواهی کرد به AFL برای باشگاه خود را نقض.اعتبار:گتی ایماژ

SA پلیس در حال بررسی این که آیا کلاغ شکست دولت که قوانین ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر.

SA کمیسر پلیس اعطای استیونس می گوید تحت قوانین ایالتی بازیکنان و هارت باید باقی مانده اند جدا شده و در داخل اتاق خود و نه جرأت خارج است.

اما کمیسر Stevens انتظار کلاغ به هشدار داده می شود, به جای جریمه نقدی محکوم شد.

شما می توانید دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

امروز قسمت لطفا توضیح است زندگی می کنند. هر هفته عصر و صبح سیدنی هرالد تولید یک پادکست با ارشد ما روزنامه نگاران است که به بررسی مهم ترین مسائل روز طول coronavirus بیماری همه گیر.

از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کلایو پالمر به نظر می رسد همه به یک COVID-19 درمان است. امروز در قسمت, ملی, ویرایشگر, حزب محافظه مگوایر پیوست علوم گزارشگر لیام Mannix به بحث پیچیده شکار برای مشروع COVID-19 واکسیناسیون.

مقامات کره جنوبی صدا زنگ در روز جمعه پس از پیدا کردن بیش از یک دوجین coronavirus عفونت های مربوط به باشگاه را برانگیخت در پرجمعیت Seoul metropolitan area.

کشف نگرانی از یکی دیگر از افزایش در انتقال فقط به عنوان کشور در حال کاسته اجتماعی فاصله میان کاهش caseload در هفته گذشته است.

در اوایل روز شنبه, کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش 12 تازه موارد COVID-19 در 24 ساعت به نیمه شب پنج شنبه بود که اولین بار در پنج روز است که روزانه پرش آمد بالا 10.

اما معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: حداقل 13 بیشتر موارد تشخیص داده شد در زیر ساعت همه مربوط به 29 سال سن بیمار که در دیدار سه کاباره ها در سئول Itaewon منطقه شنبه گذشته قبل از تست مثبت در روز چهارشنبه.

A security guard wearing plastic gloves holds a thermometer machine in Seoul, South Korea.

یک گارد امنیتی با پوشیدن دستکش های پلاستیکی دارای یک دماسنج ماشین در سئول, کره جنوبی.اعتبار:بلومبرگ

کیم گفت: “بسیار بالا امکان” عفونت بیشتر خواهد بود تایید سلامت کارگران در حال تقلا برای ردیابی تماس های بیمار. او گفت: باشگاه’ بازدید کننده لیست نشان می دهد آنها دریافت بیش از 1500 مشتریان همراه در روز شنبه.

از 13 مورد جدید تایید شده در جمعه, کیم می گوید 12 شد باشگاه را برانگیخت از جمله سه خارجی و یک سرباز در حالی که دیگر یک دفتر همکار بیمار است که برای اولین بار شناسایی شده است.

“یک قطره جوهر در آب زلال گسترش سریع” کیم گفت: در طول یک جلسه خواستار هوشیاری برای حفظ سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس.

“هر کسی می تواند تبدیل به که قطره جوهر که گسترش COVID-19.”

در این کشور گزارش نشده است روزانه یک پرش به بالای 100 از آوریل 1 اجازه داده است که مقامات به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل های برنامه, بازگشایی مدارس و اجازه می دهد تا حرفه ای ورزشی برای بازگشت بدون طرفداران در می ایستد.

AP

برتر Gladys Berejiklian خواسته است مردم را به چوب موجود مستند قوانین بیش از آخر هفته تاکید بر این که NSW نمی خواهد با عجله مقدمه ای از بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت می نویسد: Alexandra اسمیت.

Ms Berejiklian اصرار از او می خواهد اقتصاد کشور را دوباره باز به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما گفته می شود وجود ندارد تغییرات بلافاصله و NSW نمی خواهد با عجله به کاهش محدودیت.

NSW Premier Gladys Berejiklian said life would feel much more normal by the end of June.

NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: زندگی را احساس بسیار طبیعی تر تا پایان ماه ژوئن است.اعتبار:AAP

“NSW خواهد بود با توجه به داده های ما جمع آوری شده است به مطمئن شوید که هر گونه بررسی بیشتر از کاهش محدودیت انجام خواهد شد در راه های جامد به طوری که ما همچنان برای به دست آوردن زمین” Ms Berejiklian گفت.

“شما نمی توانید فقط یک تصمیم و اجرای آن بلافاصله وجود دارد 8 میلیون نفر من نیاز به در نظر گرفتن.”

شما می توانید دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

کوئینزلند و رستوران ها و بارها باشگاه RSLs و کافه ها را مجاز به بازگشایی یک دقیقه قبل از نیمه شب روز جمعه 15 مه به عنوان بخشی از مرحله 1 از آرام محدودیت در دولت است.

برتر Annastacia Palaszczuk نیز اعلام کرد که Queenslanders را مجاز به سفر به 150 کیلومتر از خانه های خود را از آن زمان است.

کتابخانه ها تجهیزات بازی و ورزشگاه را نیز باز خواهد شد.

تا به 10 نفر خواهد بود قادر به جمع آوری در یک فضای عمومی و 10 مهمان اجازه خواهد داشت در مراسم ازدواج و تشییع جنازه حضور و غیاب خواهد بود به 20 افزایش یافته است.

باز خانه ها و مزایده سر گرفته خواهد شد و استخر های عمومی و تالابهای خواهد بازگشایی با حداکثر 10 نفر در یک زمان.

“ما در برخورد با بحران بهداشت و درمان و بحران اقتصادی, اما من می دانم که Queenslanders خواهید به یقین و آنها می خواهند یک مسیر روشن به جلو در شرایط از آنچه آنها انجام می دهد” Ms Palaszczuk می گوید.

“و زمانی که زندگی می توانید شروع به بازگشت به برخی از فرم نرمال و البته این است که رفتن به تدریجی آن زمان می برد و ما نمی توانیم این عجله و انجام همه چیز را همه در یک بار.”

آمریکا در حال تشکیل یک نیروی کار به بررسی نقش چین در گسترش coronavirus ایران قانونگذاران گسترش تلاش خود را برای قرار دادن تمرکز بر روی اقدامات دولت در پکن.

“چین را پوشش و به طور مستقیم منجر به این بحران” خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی گفت: در روز پنج شنبه.

“آن را زیر همان تهدید الگوی رفتار ما را دیده اند از حزب کمونیست چین برای سال چیزی است که مدت طولانی است که یک اجماع دو حزبی در واشنگتن است.”

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد داستان در اینجا.

دیروز, Anthony گالووی و Eryk Bagshaw نوشت: در مورد نگرانی های فزاینده در مورد تهمت اداره ترویج این نظریه که آزمایش بر روی خفاش ها در ووهان آزمایشگاهی به هر طریقی بود COVID-19.

چند دیپلماتیک و سیاسی منابع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت که صبح سیدنی هرالد و سن پیشنهادات ما بزرگترین متحد که چینی آزمایشگاه آزمایش بر روی خفاش ها تا به حال به راه انداخته جدید coronavirus را تضعیف می کند, استرالیا تماس به ممنوعیت فروش عجیب و غریب حیوانات زنده در مرطوب بازارهای سراسر جهان است.

برتر Daniel Andrews تشبیه نخست وزیر اسکات موریسون اطلاعیه به ‘منو’ که از آن ویکتوریا را انتخاب کنید.

“ما عناصر را انتخاب کنید که مربوط به زمان بندی برای اجرای هر یک از این عناصر که بهترین کت و شلوار ویکتوریا که بهترین با توجه به شرایط منحصر به فرد است که ما با” آقای اندروز گفت.

“ویکتوریایی در حال گوش دادن ویکتوریایی در حال اقدام در جهت منافع خود و خانواده و هر ویکتوریا خانواده است.”

“این یک بیماری همه گیر این است که یک مسابقه محبوبیت. این یک بیماری همه گیر و ویکتوریایی باید خیلی افتخار است که تمام راه را از طریق آنها به انجام آنچه مورد نیاز است.

او گفت: زمانی که وجود دارد بیشتر برای گفتن در مورد کافه ها و رستوران ها و تجمعات و هر عنصر در topline نخست وزیر سه مرحله چارچوب او ارتباط آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de