Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون اعلام کرد که بیشتر جرم جمع آوری محدودیت بودجه فدرال به تعویق افتاد تا اکتبر

ما دانش آموزان ارز ایندیانا کورتیس و مری لینچ مجبور به پرواز به خانه فردا – دقیقا دو ماه به بعد پس از ورود به ملبورن برای مطالعه است.

آنها خود را صرف کرده اند روز گذشته در اینجا رفتن به مورد علاقه خود را در رستوران ها و کافه ها و خداحافظی با دوستان جدید; “آرنج ضربه زدن, بدون آغوش”.

Exchange students Mary Lynch and Indiana Curtis have been ordered to come home by their US government due to coronavirus pandemic.

ارز دانشجویان مری لینچ و ایندیانا Curtis دستور داده شده است به خانه آمده توسط خود دولت آمریکا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.اعتبار:جاستین McManus

“این هفته تمام شده است وجود دارد این غیر قابل توضیح مقدار سخاوت از جامعه” گفت: خانم کورتیس که باید او تولد 21 به تنهایی و در انزوا در هفته آینده.

“مهمان نوازی کارکنان شده اند بنابراین سخاوتمندانه در جامعه گرد هم می آیند در اینجا بسیار است.

“من فکر می کنم من قصد دارم خانه را به یک بیت از یک جنگ منطقه … راه جامعه گرد هم می آیند در اینجا ساخته شده است آن را حتی سخت تر را ترک کنند.”

این جفت ارز در هر دو مطالعه یک ترم در سیدنی قبل از حرکت به ملبورن برای یک ترم تحت یک برنامه با دانشگاه کلرادو بولدر و قرار شد در اینجا تا زمانی که در ماه ژوئن.

آنها نمی دانند چه اتفاقی خواهد افتاد به دوره های خود را مطالعه اعتبار و یا آنچه که به معنی دانش آموز خود بدهی.

اما هر دو می گویند که آنها خواهید بود.

خانم لینچ, 21 را صرف 14 روز از انزوا در اسکی شهر از تلورید با پدر او.

اما او نمی خواهد بود قادر به دیدن مادر او که سیستم ایمنی بدن را ضعیف و بدون بیمه.

“خواهد شد که واقعا دشوار است من فکر می کنم که خواهد بود که سخت ترین قسمت.”

NSW و ویکتوریا حومه چهره بودن خاموش قرار داده و به قفل در حالی که نجات پروازهای تنظیم شده را انتخاب کنید تا رشته استرالیایی در خارج از کشور به عنوان بخشی از دولت در آماده سازی برای coronavirus شیوع بیماری را بدتر کند.

ملی کابینه هفته آینده در نظر بگیرید که چگونه به پیاده سازی مستندات در حومه-با-حومه اساس پس از محکم کردن محدودیت در همه بارها و کافه و غیر ضروری دیگر فعالیت های داخلی است.

استرالیا به طور رسمی بسته مرز خود را برای همه اتباع خارجی در 9 بعد از ظهر روز جمعه خود منزوی کشور به عنوان جهانی عفونت صعود نسبت به 250.000 و ترک هزاران نفر از مردم استرالیا گیر کرده در خارج از کشور, تقلا برای دریافت به صفحه اصلی.

پروازهای در حال انتظار برای رفتن به آمریکای جنوبی هفته آینده به انتخاب رشته استرالیایی و آنها را به سیدنی با داشتن هر یک به پرداخت 5000 دلار از یک بلیط به خارج از کشور است که هم مرزهای خود را بسته.

روز جمعه نخست وزیر اسکات موریسون گفت: این ویروس نمی تواند متوقف شود اما این می تواند را شکست داد و با کاهش آن را. “این است که ما چگونه صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

وجود دارد حداقل یک پایی فن تمایلی به دست بودن به عمل است.

AAP عکاس مایکل دوج اسیر این تنها Magpies حامی آماده به تماشای امشب دور یک AFL مسابقه بین غربی Bulldogs و Collingwood بر روی iPad خود را در خارج از خالی مارول ورزشگاه.

Magpies fan outside Marvel Stadium on Friday night.

Magpies فن خارج مارول ورزشگاه در شب جمعه.اعتبار:AAP

ده ها تن از مردم در تلاش برای پرواز به استرالیا هستند که در سمت چپ رشته در اندونزی, تعطیلات, جزیره بالی به عنوان یک ممنوعیت تمام مسافران خارجی وارد استرالیا می آید را به زور در 9 بعد از ظهر روز جمعه.

People queue at Denpasar Airport in Bali to board Jetstar flights bound for Australia.

مردم صف در فرودگاه دنپاسار بالی به هیئت مدیره Jetstar پروازهای محدود برای استرالیا.

استرالیایی, زن لورا Chisholm شد و با توجه به پرواز از دنپاسار بالی فرودگاه در روز جمعه با خواهر, خواهر Carly فوگارتی و خواهر او دو فرزند هستند که سه سال و نه ماه.

Ms Chisholm گفت: سن و صبح سیدنی هرالد که حدود 200 نفر بودند در فرودگاه و در تلاش برای بررسی در سه Jetstar پرواز به علت ترک بالی در روز جمعه.

دو زن را تحمل اضطراب صبر کنید برای پیدا کردن اگر Ms فوگارتی خواهد بود قادر به هیئت مدیره پرواز خود را به عنوان اگر او یک شهروند استرالیایی, او تا به حال سفر در یک پاسپورت. Ms Chisholm و Ms فوگارتی فرزندان سفر کرده بود در استرالیا گذرنامه خواهد بود و قادر به پرواز بدون در نظر گرفتن اما این گروه نمی خواست جدا شود.

در نهایت این گروه از چهار قادر به هیئت مدیره 2.10 pm [5.10 pm AEST] پرواز به ملبورن پس از مدیریت به تماس مرزی نیروی به طور مستقیم.

اما Ms Chisholm گفت گروه او بود در میان گذشته اجازه داده می شود بر روی هواپیما و بسیاری از مردم شده بود را پشت سر گذاشت.

“وجود دارد به احتمال زیاد بسیاری از بسیار نا امید مردم است. من فکر می کنم حداقل 100 نفر پشت سر گذاشته شد.”

Ms Chisholm گفت: در حال حاضر وجود دارد “برخی بسیار ناراحت مردم در اینجا” که تا به حال از دست رفته اولین پرواز کردن.

“مردم نگران هستند و آن را بسیار متشنج در اینجا در فرودگاه. اگر آنها لغو پرواز دیگر افراد ممکن است واکنش نشان می دهند و نه چندان خوب در راه است.”

یکی دیگر از 12 نفر در غرب استرالیا را آزمایش مثبت به COVID-19 یک شبه.

یکی از این است که یک پزشک در رویال پرت بیمارستان.

مردم آلوده هستند سالخورده از 20s خود را به 60s با 10 مرد و 2 زن آلوده به ویروس.

دولت وزیر بهداشت راجر کوک گفت: تمام موارد مربوط به سفر خارج از کشور با تمام اما یک فرد با داشتن سفر خود را. یک نفر بود که تماس نزدیک با کسی سفر کرده بود.

آنها سفر کرده بود از تایلند به انگلستان, اندونزی, ایالات متحده آمریکا, کانادا و اروپا.

که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در وا 64.

در حال حاضر یک فرد است که در میدلند سلامت پردیس در بخش مراقبت های ویژه در بحرانی اما با ثبات بیماری است.

به عنوان دور یکی از AFL ادامه فصل و البته با هیچ جمعیت و قوانین جدید برای به حداقل رساندن بازیکن, تماس, سن گرگ Baum می پرسد: “که ما شوخی می با بازی در حال حاضر؟”

Baum می نویسد:“سلامت مالی از این بازی است آزار دهنده ماده. آن را کثیف, اما, واقعی, و برای برخی از باشگاه های وجودی. چگونه بسیاری از که می داند ؟ پاسخ به همه چیز در حال حاضر یک قطعه از رشته است. آن را دلیلی برای بازی در نظر گرفتن اما آن چیزی که به درک. معیشت در معرض خطر هستند. اما مدیریت خطر سلامت باید اول آمده است.

حتی اگر شما سوال بهداشت عمومی بحث اساسی ترین دلیلی به فکر می کنم دوباره در مورد شخم در به طور نامحدود با پاورهای پایی است که آن را فقط کار نمی کند. هنگامی که ورزش های دیگر تا به حال به توسل به بازی در پشت درهای بسته – به مجازات یک فوتبال باشگاه نژادپرستی مثلا – آن جدی شده است اما موقت و قابل تحمل است.

اما اگر پنج شنبه شب foretaste از AFL “فصل” آمده است همین حالا دست و پنجه نرم کمربند ایمنی خود را. همه چیز در مورد آن را عجیب و غریب بود. حتی برنده مربی دامین هردویکک منتقل شد به آن می گویند احساس مانند یک تمرین بازی. زمانی که ریچموند theme song رسیده نقطه که در آن جمعیت باید پیوست با رعد “زرد و سیاه و سفید” و به جای آن وجود دارد سکوت این نمایش مسخره بود به طور کامل بر ما.”

زندانهای سراسر استرالیا از ممنوعیت بازدید از خانواده و دوستان در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus به سرعت در حال گسترش از طریق زندان به عنوان وکلا و مدافعان حقوق بشر خواهان آزادی های اولیه از افراد مسن و آسیب پذیر زندانیان.

دولت و قلمرو رهبران تصمیم به تعلیق تمام چهره به چهره ملاقات حضوری بالغ زندان های ملی در جلسه هیئت دولت در روز جمعه اگر چه وکلا هنوز هم قادر خواهد بود برای دیدن مشتریان خود را.

فردی حوزه های قضایی تصمیم خواهد گرفت که این ممنوعیت را به اثر می آید اما همه زندان بازديد متوقف خواهد شد در ویکتوریا از شنبه. زندانیان را مجبور به افزایش دسترسی به تلفن و زندانها را محاکمه تماس های ویدئویی با خانواده و دوستان است.

تعلیق چهره به چهره دیدار افراد خانواده موجب خشونت شورش در زندان است.

یک دانش آموز شبانه روزی در نخبگان جیلان مدرسه دستور زبان در Corio تشخیص داده شده است با کوروناویروس.

پنج پدر و مادر را نیز پایین آمده با COVID-19 پس از حضور در یک مهمانی برای والدین با کودکان در Timbertop پردیس برای سال 9 دانش آموزان است.

Geelong Grammar school closed four campuses on Wednesday as a precaution.

جیلان مدرسه دستور زبان بسته چهار دانشگاه در روز چهارشنبه به عنوان یک احتیاط.اعتبار:Vince کالیگیوری

اصلی ربکا کودی نوشت: به پدر و مادر در روز جمعه بعد از مدرسه مطلع شد از ارشد دانش آموز را تشخیص در صبح زود.

“همه والدین ارشد مدرسه خانه مطلع شده است از این توسعه توسط رئیس پردیس” Ms کودی گفت.

روز پنج شنبه شب در مدرسه نیز مطلع شد پدر و مادر مبتلا به بیماری کروناویروس پس از یک حزب به پدر و مادر از سال 9 دانش آموزان در Timbertop پردیس.

“این پدر و مادر تا به حال با حضور Timbertop پدر و مادر’ حزب کوکتل جایی که آنها در تماس با پدر و مادر دیگر که تا به حال نیز دریافت مثبت تشخیص” Ms کودی در بیانیه ای گفت.

در مجموع از پنج پدر و مادر که با حضور این حزب در مارس 6 آزمایش مثبت است که در حال حاضر 14 روز پیش.

“این پدر و مادر تا به حال تماس نزدیک با کودکان (دانش آموزان در هر دو Timbertop و Corio),” Ms کودی گفت.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی را به طور مستقیم به اطلاع خانواده ها تلقی می شود در معرض خطر.

جیلان گرامر تصمیم هفته گذشته نزدیک به تمام دانشگاه ها در روز چهارشنبه به عنوان یک احتیاط.

بیش از 30 غیر دولتی مدارس در ویکتوریا بسته اند و یا قصد دارد تا قبل از پایان ترم در پاسخ به کروناویروس شیوع بیشتر به عنوان یک اقدام احتیاطی.

برخی از باز باقی خواهد ماند تنها برای کودکان اضطراری و بهداشت کارگران است.

کولفیلد دستور زبان است که بیش از 3000 دانشجو در چند دانشگاه اعلام کرد آن را خواهد دید در اوایل این هفته اما ایمیل پدر و مادر در شب چهارشنبه به آن می گویند که یک استثنا برای بهداشت و درمان و اورژانس کارگران است.

بیست و هشت مورد جدید از coronavirus تایید شد در ویکتوریا در پنجشنبه آوردن مجموع 178.

آنها شامل 18 مرد و 10 زن سالخورده در اواسط نوجوانی تا اواخر 60s.

مدیر سازمان بهداشت افسر برت Sutton خواست مردم برای ادامه تمرین های اجتماعی فاصله و خوب بهداشت دست.

“ما در حال بررسی این سرعت در حال تحول وضعیت روزانه و در ادامه به ارائه تا به روز اطلاعات به جامعه است. ما همه با تمرکز بر انجام هر کاری که لازم است برای به حداقل رساندن گسترش عفونت و حفظ ویکتوریایی امن” دکتر Sutton گفت.

تقریبا 20,000 ویکتوریایی تست شده اند تا کنون. سی و نه نفر بهبود یافته اند.

بسیاری از راه دور کوئینزلند جوامع بومی خواهد شد قفل شده است و از بعد از ظهر جمعه به عنوان دولت COVID-19 نفر از صعود به 184 برتر Annastacia Palaszczuk می گوید.

کوئینزلند غربی مرز با سرزمین های شمالی را نیز محدود می باشد.

Many communities along the Cape York Peninsula and those in the Torres Strait will only allow in emergency services, clinicians and those bringing food.

بسیاری از جوامع در طول کیپ یورک و کسانی که در تنگه تورس تنها اجازه خواهد داد که در خدمات اضطراری پزشکان و کسانی که آوردن غذا.اعتبار:Alex Ellinghausen

دولت مقامات بهداشتی تایید 40 موارد جدید COVID-19 روز جمعه دو برابر شکل کلی از چهارشنبه.

“ما می دانیم که بسیاری از اعضای ما از جوامع بومی برخی از زمینه مسائل مربوط به سلامت و اگر شما بیش از 50 اثرات coronavirus برای مردم بومی و Torres Strait Islander جوامع می تواند بسیار شدید” Ms Palaszczuk گفت.

“در زمان های مختلف جوامع داشته اند به جدا برای یک دوره از زمان به دلیل طوفان و همه آنها به خوبی آماده شده برای طوفان, اما در حال حاضر ما خواسته ایم و آنها را برای انجام این کار وجود دارد مطلقا هیچ تردیدی.”

Ms Palaszczuk گفت: بسیاری از جوامع در طول کیپ یورک و کسانی که در تنگه تورس تنها اجازه می دهد در شرایط اضطراری خدمات پزشکان و کسانی که آوردن غذا.

نخست وزیر گفت که دولت کار می کنند برای بازگشت کودکان در شبانه روزی به جامعه در طول هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو