Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون اعلام کرد بیشتر COVID-19 self-انزوا و محدودیت های ویکتوریا مستند پیش بینی توسط Daniel Andrews

استرالیا و نیوزیلند خواهد تراشه در کمک به کشورها در اقیانوس آرام است که به عنوان قوی سیستم بهداشت و درمان و اقتصاد به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون هشدار وجود خواهد داشت “ویرانگر تصاویر” از این مناطق است.

گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس در سطح جهان باعث شده است که نگرانی های گسترده در مورد راه اقتصادهای در حال ظهور خواهد شد مقابله با سلامت و بحران اقتصادی است.

“ما یکی از بهترین سیستم های بهداشتی در جهان است. ما آمده ایم به این بسیار قوی از ترازنامه و یک اقتصاد قوی” آقای موریسون گفت. “اما وجود دارد بسیاری از کشورها در سراسر جهان برای آنها که درست نیست.

“و ما باید بریس خودمان من فکر می کنم برای برخی از مخرب تصاویر در سراسر جهان و ما همه در حال رفتن را به انجام بخشی از ما به عنوان یک جامعه جهانی برای حمایت از کسانی که در به قدرت و موقعیت به عنوان G20 ملل” آقای موریسون گفت. “و این بدان معناست که ما و اقیانوس آرام خانواده است.”

او حاضر به وضع سرزنش در چین برای شروع شیوع گفت: “هنوز زمان برای آن است”.

“این یک زمان برای صرفه جویی در زندگی. آن زمان برای صرفه جویی در معیشت. و این چیزی است که همه یک هدف مشترک را انجام دهد.”

دولت و قلمرو دولت را پای این لایحه از quarantining هزاران بازگشت استرالیایی در هتل های نزدیک به فرودگاه.

International traveller arrives at Sydney Airport

مسافر بین المللی می رسد در فرودگاه سیدنی اعتبار:AAP

وجود دارد 7120 ورود در فرودگاه های سراسر کشور روز پنج شنبه در مقایسه با تقریبا 50 ، 000 در همان زمان در سال گذشته آقای موریسون گفت.

“تعداد مهاجران در حال حاضر در یک سطح هستند که این کشورها و مناطق بر این باورند که عملا قادر به پیاده سازی این نوع از ترتیبات” او گفت:.

او گفت که coronavirus حال “است نه یک راز” در طول چند ماه گذشته و استرالیایی که تصمیم به بازگشت به خانه قبلا تحت راحت تر ترتیبات. “در حال حاضر آن را سخت تر و سختگیرانه تر,” او گفت:.

دولت فدرال را ارائه پشتیبانی از طریق نیروی دفاع استرالیا یا مرز زور و حمل و نقل ترتیبات اما دولت و سرزمین را به صندوق مسکن و هزینه های مربوط.

“ایالات متحده و سرزمین های مختلف تجربه با شیوع بیماری در مکان های مختلف. و ما همچنان به کار بر روی دیگر ممکن است محدودیت ممکن است لازم و ما را به ادامه کار در شرایط که در آن آنها ممکن است مطرح شود:” آقای موریسون گفت.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: استرالیا بود و هنوز هم از دیدن تعداد قابل توجهی از بازگشت مسافران با این ویروس در حال توسعه عفونت و در بسیاری از موارد عبور از آن را به خانواده خود را.

“بیش از دو سوم بازگشت مسافران و درصد قابل توجهی از موارد دیگر منتقل شده است از بازگشت مسافران,” او گفت:.

“بنابراین بهداشت استرالیا حفاظت اصلی کمیته دیروز توصیه به دولت است که تنها مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که به طور کامل متوقف ظرفیت برای هر بازگشت مسافر انتقال ویروس است.”

استاد مورفی گفت: استرالیا بود که تا کنون بسیار خوب بوده است در اجتماعی فاصله انطباق است که دیده می شود و ترافیک شهرستان حرکات در سراسر سیدنی و ملبورن سقوط 80 درصد است.

“اما ما نمی توانیم هر کسی که با شکستن قوانین بودن احمق بودن معتاد به اسب دوانی و نه در نظر گرفتن این جدی بگیرید,” او گفت:. “شما دیده می شود چه اتفاقی در کشور در سراسر جهان, که در آن بزرگ جامعه شیوع گرفته شده است.”

یک سوم بسته محرک آشکار خواهد شد در چند روز آینده در یک حرکت به “خواب زمستانی” استرالیا کسب و کار برای کمک به آنها آب و هوا از طریق مستند.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: وجود کسب و کار بودند که شده بود مجبور به بستن درهای خود را و او می خواست آنها را به “شروع دوباره” زیر coronavirus بیماری همه گیر.

“خزانه دار و من باید بیشتر در مورد می گویند که در چند روز آینده به عنوان ما در حال آماده سازی برای قرار دادن در محل tranche سوم از این اقدامات خواهد بود که” آقای موریسون گفت.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان از ما حفظ به عنوان بسیاری از که اقتصاد به عنوان ما می توانید از طریق این بحران به پشتیبانی از تمام خدمات ضروری است که بنابراین لازم است در یک زمان مثل این. بخشی از این طرح خواهد بود که ما اعلام خواهد شد به دنبال به خواب زمستانی کسب و کارهای استرالیا,” او گفت:.

این خواهد بود که استراتژی پشت سوم بسته محرک اقتصادی گفت: از جمله حمایت از کشورها و مناطق در مورد این مسئله از تجاری و مسکونی tenancies.

نخست وزیر اسکات موریسون است “عمیقا نگران” در مورد اثرات ویرانگر از coronavirus در اقتصاد است اما از ایشان تشکر استرالیایی برای تلاش های آنها در حال ساخت برای جلوگیری از گسترش.

“با تشکر از شما برای ساخت یک تغییر قابل توجهی به زندگی خود را” آقای موریسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه بعد از ظهر.

“این یک تغییر بزرگ به راه ما از زندگی” آقای موریسون گفت استرالیا در حال حاضر دارای بالاترین رای تست از کشورهای G20.

او گفت: استرالیایی ها بودند تبدیل به livestreaming دوستان خود را به جای رفتن به میخانه و این می تواند کمک به محدود کردن عفونت ویروس.

“کسب و کار در حال تطبیق به عنوان به خوبی. مشروب در حال ساخت دست sanitisers. کافی نت ها در حال تغییر چه چیزهایی,” او گفت:.”ما در حال مبارزه در دو جبهه بهداشتی و اقتصادی هر دو را زندگی می کند … من از نزدیک و من عمیقا نگران اثرات ویرانگر بر اقتصاد خود ما,” او گفت:.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: تمام واردان به استرالیا خواهد شد و در حال حاضر در قرنطینه می شود و در هتل ها در شهر آنها وارد می شوند. “ما در حال رفتن به اقدامات بیشتر برای تقویت خود, انزوا,” او گفت:.
“بعد از نیمه شب روز شنبه متحده و سرزمین خواهد بود quarantining همه تازه واردان در هتل و دیگر امکانات در خوابگاه به مدت دو هفته.”

Scott Morrison announced a two-week away-from-home quarantine for all people arriving from overseas.

اسکات موریسون اعلام کرد دو هفته دور از خانه قرنطینه برای همه مردم ورود از خارج از کشور. اعتبار:Alex Ellinghausen

دفاع نیروهای نامیده خواهد شد به او کمک کند با اجرای قرنطینه.

این تغییرات را به اثر می آیند از نیمه شب شنبه.

“ما خواهد بود با تبدیل کردن نیروی دفاع برای حمایت از این طرح گفت:” آقای موریسون. “ADF وجود دارد خواهد بود برای قرار دادن در اعتراض به حمایت از اجرای قانون تلاش کنند.”

NSW و ویکتوریا, پلیس هنوز هم خواهد بود مسئول برای شارژ مردم برای نقض از امنیت زیستی عمل می کنند.

نخست وزیر گفت: مهار تلاش های جمعیت تا کنون در محدود کردن جامعه انتقال اجازه داده بود که دولت برای تمرکز بیشتر تلاش خود را در بزرگترین تهدید بازگشت مسافران است.

“ما معتقدیم که این مهم اقدامات مهم ترین ما می توانیم در حال حاضر به دلیل آنچه که شما انجام داده ایم, استرالیا,” او گفت:.

“شما گرفتن پردازنده با تغییرات شما نیاز به این معنی است که ما می تواند هدف تلاش های ما و حتی بیشتر به این مناطق که در آن ما بر این باورند که مهم ترین نگرانی این است که در حال حاضر است.”

ما به نظر می رسد که مشکل ما با جریان زندگی می کنند بنابراین در اینجا Facebook live stream

در نیویورک 911 تماس به اورژانس رسید به یک رکورد دیروز با توجه به واشنگتن پست سیاسی ملی خبرنگار جیمز Hohmann.

در حالی که Daniel Andrews است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای معرفی ‘مرحله سه’ محدودیت دفتر خود روشن ساخته است که او 3pm کنفرانس مطبوعاتی خواهد داشت به روز رسانی تنها با هیچ اطلاعیه مهم و او نمی خواهد اعلام محدودیت بیشتر امروز.

AFL و لیگ بازیکنان نزدیک به تکمیل یک معامله بر روی بازیکن پرداخت برای کمک به رقابت تحمل 2020 shutdown.

منابع با آگاهی از این بحث گفت: AFL و اتحادیه بازیکنان AFL بازیکنان در ارتباط بودند و امیدوار به نهایی معامله در مدت کوتاهی و می تواند آن را نهایی بعد در روز جمعه.

با وجود درگیری بین AFL و بازیکنان در طول مذاکرات هر دو طرف علاقه مند به مقابله به زودی حل اجازه می دهد AFL را به نشان می دهد بانک ها هزینه های خود را پس انداز قبل از بانک ها در اعطای آنها یک خط اعتباری بیش از 500 میلیون دلار است.

بیشتر بخوانید اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de