Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون اعلام COVID-19 محدودیت در نظر گرفته شود جمعه آینده NSW اجتماعی فاصله قوانین تا حدی آرام به استرالیا مرگ و میر می ایستد در 93

لندن: در آن زمان یک لحظه بی دقتی برای طاعون به اعتصاب فرانسوی شهرستان بندر مارسی در 1720 با وجود عمارت دقیق بهداشت اقدامات است. یک قایق حامل ابریشم از امپراتوری عثمانی بود و مجاز به جست و خیز معمول 40 روز قرنطینه به خالی کردن محموله خود را رها کردن یک بیماری همه گیر است که محو تقریبا نیمی از جمعیت این شهر و که هیچوقت به طور کامل فروکش تا دو سال بعد.

French President Emmanuel Macron attends a video call with authorities from La Reunion, Mayotte and Saint Pierre et Miquelon overseas territories about the pandemic on Thursday.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی حضور یک تماس تصویری با مقامات از La Reunion, Mayotte و سنت پیر و میکلون سرزمین های خارج از کشور در مورد این بیماری همه گیر در روز پنج شنبه.اعتبار:AP

این نوع از ترس ثابت شده است که فرانسه از برنامه ریزان مرکزی امروز به عنوان آنها آماده برای بلند کردن شدیدی stay-at-home اقدامات طراحی شده برای توقف (به مراتب کمتر مرگبار) coronavirus. این مستند حد خود رسیده است: افکار عمومی تبدیل در برابر آن (یک نظرسنجی این هفته نشان داد برای حمایت از اقدامات انداختن زیر 50 درصد).

انزوا در خانه را نجات داده است بیش از 60 ، 000 زندگی می کند اما آن را نیز حفره حفره اقتصاد و infantilised شهروندان توسط پلیس حرکت خود را محدود کردن خرید ماسک و تکه های نیکوتین و منع روز آهسته دویدن در شهر پاریس. این نگرانی برای دولت این است که چگونه به سهولت اقدامات بدون تحریک موج دوم از عفونت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

استاد برندان مورفی گفت: استرالیا شد بیش از انتظارات در بسیاری از جنبه های جدید در دستورالعمل های بهداشتی اما دوباره تشویق بیشتر مردم برای دانلود این دولت پیگیری برنامه COVIDSafe.

Chief Medical Officer Professor Brendan Murphy.

افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی.اعتبار:Alex Ellinghausen

“روش واقعا به سرعت به جز یک چیز به جز برنامه جذب,” او گفت:.

او نمایش داده ها نشان داد که به غیر از برخی از خوشه های کوچک و بیش عید پاک مردم به ماندن در خانه و پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“به طور کلی مردم در حال انجام کار درست” او گفت:.

“ما نیاز به این برنامه جذب به بالاتر قبل از ما می توانیم می گویند که قطعه نهایی در اره منبت کاری اره مویی پازل از تماس با ردیابی وجود دارد.”

نخست وزیر اسکات موریسون قرار نیست یک هدف تعداد افرادی که نیاز به دانلود برنامه اما گفت: شماره بالاتر “امن تر از شما هستند.”

ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور دریافت خواهد شد 900 دلار به ازای هر تخت پشتیبانی پرداخت و یا $1350 و امکانات در مناطق مسکونی سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck روز جمعه اعلام کرد.

“این کمک خواهد کرد به اصل هزینه های اضافی که به آنها تحمیل آنها به عنوان مدیریت COVID-19 شیوع” او گفت:.

Minister for Aged Care Richard Colbeck.

وزیر سالخورده مراقبت ریچارد Colbeck.اعتبار:Alex Ellinghausen

غربالگری بازدید کنندگان و کارکنان هر روز یک کلید هزینه و همچنین تجهیزات, او گفت:.

“آنها متحمل هزینه های اضافی در نظر PPE (personal protective equipment) به دلیل آن بوده است تا نادر و هزینه های دیگر که باید افزایش نیز هست.”

آقای Colbeck گفت که بسیاری از امکاناتی که تا به حال تجربه کرده شیوع بیماری در حال حاضر در روشن.
“من فکر می کنم سالخورده به بخش مراقبتهای باید ستایش برای کاری که انجام آن در مدیریت COVID,” او گفت:.

فقط 23 مراقبت از سالمندان با امکانات COVID-19 شیوع 15 در حال حاضر پاک از جمله دوروتی هندرسون تسلیم در شمال سیدنی که یکی از اولین و مهمترین نقاط.

نخست وزیر اسکات موریسون تصریح کرد که بیکاری می تواند “افزایش به 10 درصد و یا فراتر از آن” به گفته وزارت خزانه داری تخمین می زند.

آقای موریسون وجود دارد گفت: در حال حاضر 1.5 میلیون نفر در کارجویان با 900,000 ادعای خام در شش هفته گذشته.

Prime Minister Scott Morrison on Friday.

نخست وزیر اسکات موریسون در روز جمعه.اعتبار:Alex Ellinghausen

بیش از 950,000 برنامه های کاربردی ساخته شده برای دسترسی فوق العاده به ارزش مجموعا نزدیک به 8 میلیارد دلار و بیش از 6 میلیون استرالیایی دریافت کرده اند یک $750, پرداخت, با پرداخت دیگری به دنبال در ماه جولای.

“این مهم است که استرالیایی ها می توانید اعتماد به نفس است که شده است وجود دارد یک طرح روشن” آقای موریسون گفت.

“یک بخش کلیدی است که قصد رفتن به جلو به عنوان ما می بینیم کسانی که شوک آمار اقتصاد ما این است که به بازگشایی و بازسازی است.”

ملی کابینه به توافق رو به جلو تصمیم به استراحت محدودیت برای جمعه آینده با نخست وزیر اسکات موریسون با استناد به این کار خوب شهروندان تا کنون.

“استرالیا را به دست آورده اولیه علامت گذاری از طریق کار است که آنها انجام داده اند,” او گفت:.

آقای موریسون دوباره تشویق مردم برای دانلود COVIDSafe نرم افزار, مقایسه, رفتن به خارج بدون آن نمی پوشیدن کرم های ضد آفتاب.

“ما نیاز داریم که ابزار بنابراین ما می تواند باز کردن اقتصاد ما,” او گفت:.

“ما نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد ما, ما نیاز به راه اندازی مجدد جامعه ما است. ما نمی تواند نگه دارید استرالیا تحت doona ما نیاز به حرکت به جلو.”

آقای موریسون گفت که راه اندازی مجدد اقتصاد به عنوان مهم به عنوان از بین بردن ویروس.

“موفقیت در طول COVID-19 همه گیر است و نه فقط در مورد حاوی ویروس و داشتن تعداد کم موارد,” او گفت:.

“که نه تنها منحنی ما نیاز به پهن کردن – ما نیاز به کاهش نرخ بیکاری ما نیاز به کسب و کار باز است.”

نخست وزیر اسکات موریسون برنامه ریزی شده است به آدرس رسانه ها در 2pm پس از امروز ملی در جلسه هیئت دولت.

مت Bungard خواهد شد آوردن شما به روز رسانی های زنده و مصرف بیش از این وبلاگ به این شب است.

قانون ثبت یک روز دیگر بدون یک مورد پس از آن اعلام شد خاک تا به حال هیچ فعال موارد گذشته ،

عمل وزیر اندرو Barr گفت: در نور از چهره های جدید وجود دارد خواهد بود یک شل اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های مشابه که دیده می شود در NSW.

دو بزرگسالان و کودکان در حال حاضر قادر به مشاهده افرادی که زندگی می کنند در یکی دیگر از اموال به عنوان آقای Barr توصیه Canberrans به تنها سفر خارج از کانبرا منطقه در یک خانواده ،

خرده فروشی محدودیت ها نیز آرام شود. وزیر گفت که او خواهد بود هدایت تصمیمات ملی دولت در فعالیت های کسب و کار هفته آینده.

قانون ثبت 106 نفر از زمان آغاز شیوع این بیماری. سه نفر کشته شده اند.

چهار نیروی دفاع استرالیا پرسنل که وارد داروین صبح امروز پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در خاورمیانه خواهد بود درمان در رویال داروین بیمارستان تا زمانی که آنها به خوبی, اما شمارش به تعداد مورد, در خانه متحده است.

پرداختن رسانه های امروز, Northern Territory, وزیر بهداشت ناتاشا Fyles تاکید کرد که آلوده نیروهای نمی تعامل با مردم و گرفته شد مستقیما از RAAF base به بیمارستان.

“در روزهای آینده آن را مشخص خواهد شد که در آن است که خانه خود را می کند و دفاع می خواهید امتحان کنید و بازگرداندن آنها هستند بهتر است که برای اینجا؟” Ms Fyles به خبرنگاران گفت:.

“این مسائل خواهد بود کار می کرد اما اولویت ما این است که مراقبت از آن افراد است.”

یک پنجم ADF عضو شد پرواز به بریزبن در اوایل این هفته نیز پس از تست مثبت است. عضو به پایان رسید خود را گسترش.

نخست وزیر اسکات موریسون خواهد بود صحبت کردن در 2pm امروز و پس از امروز صبح ملی در جلسه هیئت دولت.

دولت و قلمرو رهبران ملاقات با نخست وزیر طریق لینک ویدئو این صبح به بحث سالخورده مراقبت COVID-19 نظارت بهداشت روان و اقدامات به صورت حرفه ای و تفریحی ،

Prime Minister Scott Morrison speaks to the premiers and chief ministers gathered for a national cabinet meeting.

نخست وزیر اسکات موریسون صحبت می کند به premiers و وزرای ارشد جمع آوری شده برای یک ملی کابینه جلسه.اعتبار:Alex Ellinghausen

دولت جدید تماس با ردیابی برنامه ممکن است تداخل با بلوتوث متصل دستگاه های پزشکی مانند کسانی که مورد استفاده توسط افراد با دیابت, The Sydney Morning Herald و سن‘s, تکنولوژی, ویرایشگر تیم Biggs گزارش.

COVIDSafe — که تا به حال بیش از سه میلیون دانلود از زمان راه اندازی آن در روز یکشنبه— با استفاده از بلوتوث به پیگیری آن همراه شده اند به یکدیگر نزدیک برای بیش از 15 دقیقه.

اما دیابت استرالیا هشدار داد که ممکن است کاربران با بعضی سیستم های مانیتورینگ که COVIDSafe می تواند باعث مشکلات با توسعه دهندگان گفت: مقدار “بلوتوث صدا” می تواند در مسائل مربوط به اتصال.

در ضمن ملبورن سلطنتی کودکان بیمارستان anaesthetist توییتی است که یک بیمارستان شبکه است که به درخواست کارکنان برای خاموش کردن تلفن خود را با بلوتوث به طوری که آنها نه برچسب گذاشته شده توسط عنوان مورد شناخته شده است در حالی که کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net