Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون هدف به صورت کامل بازگشایی اقتصاد استرالیا در ماه جولای جهانی COVID-19 موارد فراتر از 4 میلیون به استرالیا مرگ و میر می ایستد در 97

AFL کمیسیون دیدار خواهد کرد و روز دوشنبه برای نهایی بازگشت به بازی قصد دارد برای سال 2020 پس از یک هفته کوره در رفته تلاش برای جلب رضایت باشگاه, بازیکنان, پخش و مهمتر از همه دولت های ایالتی و فدرال.

هنگامی که AFL سر ؟

اولین تاریخ ممکن است از پنج شنبه ژوئن 11 است که زودتر از انتظار اما کاملا همه چیز را که باید به سمت راست بروید برای این اتفاق می افتد. هر دولت را باید در هیئت مدیره – و وا دور از سراسر خط داشتن توصیف AFL پیشنهاد به عنوان “نه تنها امن ترین مدل”.

باشگاه هنوز هم فکر می کنم 18 ژوئن واقعی تر است. خیلی بستگی به سرعت که در آن دولت ویکتوریا شل محدودیت. امید است بازیکن قادر خواهد بود برای آموزش در گروه 10 از دوشنبه 18 مه منجر به از سرگیری آموزش کامل سه هفته بعد.

اینجا بیشتر بخوانید.

آن است که به طور معمول مسائل بازیگر کابوس ساخته شده از بازی به یک اتاق خالی اما شنبه شب, استرالیا, جاز, خواننده اما Pask نه تنها که.

Emma Pask and her band play at The Sydney Opera House.

اما Pask و باند بازی در خانه اپرای سیدنی.اعتبار:Cole سکس ساحلی, لزبین

Pask انتخاب شد خانه اپرای سیدنی به راه اندازی اولین کنسرت های خود را زندگی می کنند جریان از مرحله مقدس جوآن ساترلند تئاتر. اتاق خالی بود اما برای یک تعداد انگشت شماری از دوربین اپراتورهای خدمه و گروه. فقط 20 نفر پر فضایی است که به طور معمول برگزاری بیش از 1500.

“من احساس آرامش خاطر من نیست که هزاران نفر از چهره های به اتصال با, اما من هم از دست رفته است که” Pask گفت.

“در برخی از راه آن احساس مانند یک لباس تمرین با گروه بلکه دانستن برخی از مردم خارج وجود دارد که 10 یا هزار نفر من نمی دانم که چگونه بسیاری که شما قادر خواهید بود به التماس کردن برخی از انرژی از آن است.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

The Sydney Morning Herald عکاسان خبری باید مستند سیدنی پاسخ به کروناویروس بحران است.

دیدن گالری کامل اینجا.

Roger Shelby and Sue Johnson practising Ballroom dance moves whilst social distancing.

راجر شلبی و سو جانسون تمرین رقص باله حرکت می کند در حالی که اجتماعی فاصله. اعتبار:لوئیس Kennerley

People maintain a social distance due to the coronavirus pandemic while waiting for a full moon to emerge from behind the clouds in Maroubra.

مردم حفظ فاصله اجتماعی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که انتظار برای یک ماه کامل به ظهور از پشت ابر در ماروبرا. اعتبار:جینی Barrett

An empty furniture store front on Sydney Road, Balgowlah.

خالی مبلمان مقابل فروشگاه در سیدنی جاده Balgowlah. اعتبار:James Brickwood

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 279,000. وجود بیش از 4 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما تقریبا 1.4 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

در این دنیای جدید عجیب و غریب از همه جا تماس های ویدئویی در حالی که بسیاری از ما کار از خانه ما قفسه با بهره گیری از یک لحظه نادر در کانون توجه است.

بازیگر, Cate Blanchett, قفسه کتاب کامل لغت نامه انگلیسی آکسفورد به تازگی جلب توجه جهانی در حالی که قفسه کتاب اعتبار حساب توییتر نقد کتاب پر از پس زمینه در سراسر جهان از جمله کسانی که از فیلمساز Louis Theroux و استرالیا مردان کریکت مربی جاستین لانگر.

Clockwise from top left, Malcolm Turnbull, Annabel Crabb, Julie Bishop and Gideon Haigh show off their bookshelves.

در جهت عقربه های ساعت و از چپ بالا, Malcolm Turnbull, Annabel Crabb تره و گیدئون Haigh نشان دادن خاموش خود را نمايش مي دهد.

برای برخی از مردم در موقعیت خوبی مواجه نگردند قفسه کتاب در پشت آنها فرصتی برای جولان دادن عقل خود را. برای دیگران مطالعه خود را فقط اتفاق می افتد به یک فضای کاربردی برای زوم تماس.

در نقش خود ارائه درام در تلویزیون ABC, جولیا بیرد reckons او دیده می شود 100 نفر را در قفسه پس از مستند آغاز شد و او به عنوان زوم به خانه در سراسر کشور است. او اعتراف به داشتن “قفسه حسادت” – یک عبارت به سختی قابل تصور سه ماه پیش.

اینجا بیشتر بخوانید.

این بود سه هفته قبل از دکتر استیو Burnell می تواند بحث در مورد 10 میلیون coronavirus آزمون او امن برای استرالیا.

استخدام توسط اندرو ‘لاغر’ فارست در ماه اکتبر گذشته از داروسازی چند ملیتی رچ را تشخیص تیم به کار برای معدن سلاطین بشردوستانه بازو Minderoo بنیاد Burnell بود در حال حاضر در حال اجرا مناقصه جنگ علیه کشورهای دیگر به ارزش صدها میلیون دلار در این تیره همه گیر لوازم پزشکی بازار است.

30 تیم قوی متهم به دستیابی به کیفیت بالا COVID-19 آزمون برای استرالیا بود spooked توسط تهاجمی رقابت های بین المللی. فرانسه را به امن تن لوازم پزشکی در مارس اما این کشور بود و بیشتر توپ زدن با ما در حالی که هواپیما بر روی آسفالته.

Burnell می دانستم که وجود دارد به هیچ مکان عمومی, اطلاعیه, بدون هیاهو هیچ جشن تا آزمایش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی حال فرود در استرالیا.

“کسانی که در آزمون ها و تامین خطوط تحت حمله می گوید:” Dr Burnell.

“وجود دارد بسیاری از کشورها که سعی در قطع استرالیا عرضه خط برای این معرف و تست ظرفیت.

“آنها نه تنها می خواهید یک قطعه از آن را خواهد پرداخت کل خیلی بیشتر به خود قرار داده و در بالای صف و شکستن آن منظور است.”

ورود 10 میلیون آزمون در استرالیا تحت الشعاع قرار بود زمانی که لاغر blindsided فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار در چه بود به معنای مبارک اطلاعیه با دعوت از ویکتوریا چینی سرکنسول ژو طولانی برای به اشتراک گذاشتن این مرحله است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل داستان ویژگی.

از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کلایو پالمر به نظر می رسد همه به یک COVID-19 درمان است. امروز در قسمت, ملی, ویرایشگر, حزب محافظه مگوایر پیوست علوم گزارشگر لیام Mannix به بحث پیچیده شکار برای مشروع COVID-19 واکسیناسیون.

مهدیه Robins تا به حال سوار بر یک شغل جدید و زندگی در سان فرانسیسکو با پسر, James زمانی که زن و شوهر به سیدنی بازگشت برای عروسی یکی از دوستان در ماه مارس است.

دو روز بعد خانم Robins, 25, از Cammeray از دست رفته و کار خود را; سفر به ایالات متحده ممنوع شد; و عروسی لغو شد با تشکر از coronavirus بیماری همه گیر.

The COVID-19 crisis has upended the lives of young people such as Felicity Light (left) and Madi Robins.

این COVID-19 بحران طرح میتوانست زندگی افراد جوان مانند سعادت نور (سمت چپ) و مدی Robins.اعتبار:فرانسوی Peeters

“کاملا به معنای واقعی کلمه تمام زندگی من متفاوت است” Ms Robins گفت. “من به عنوان یک نوجوان با پدر و مادر و واقعا یک کار است.”

Ms Robins یکی از بسیاری از مردم جوان که مشاغل مطالعات برنامه سفر و زندگی اجتماعی شده اند طرح میتوانست با محدودیت در آورده به توقف گسترش coronavirus.

اینجا بیشتر بخوانید.

Sydneysiders لذت می برد برخی از آب و هوای آفتابی در روز مادر با بسیاری از رفتن به پارک محلی.

People are out enjoying the sunny weather on Mother's Day at Rushcutters Bay.

مردم با بهره گیری از آب و هوای آفتابی در روز مادر در Rushcutters Bay. اعتبار:Edwina ترشی

Children enjoy the fine outdoor weather on Mother's Day with some activities at Newington Armory.

کودکان لذت بردن از خوب در بیرون آب و هوا در روز مادر با برخی از فعالیت های در Newington زراد خانه. اعتبار:James Alcock

ده نفر دستگیر شده بودند در صحنه های دراماتیک در خارج از مجلس در روز یکشنبه بیش از 100 معترض مخالف coronavirus مستند اقدامات با وجود هشدارهای از ویکتوریا پلیس در اوایل این هفته در خانه بمانند.

سن شاهد یکی از خشونت آمیز روبرو می شوند که در آن یک افسر پلیس بود زدم به زمین در حالی که دستگیری یک مرد معترض در طول دو ساعت تجمع است. یک افسر به بیمارستان منتقل شد برای آنچه که اعتقاد بر این است یک دنده آسیب ویکتوریا سخنگوی پلیس گفت:.

Violence has broken out into the streets between police and protestors at an anti-lockdown rally at Parliament House, Melbourne.

خشونت شکسته است به خیابان ها میان پلیس و معترضان در یک ضد مستند رالی در مجلس ملبورن.اعتبار:Paul Jeffers

یکی از سخنرانان در این تجمع بود و خون روی پیشانی خود را به عنوان او دستگیر شد و منجر به دور از جمعیت.

این سخنگوی پلیس گفت: اکثر بازداشت شد و برای عدم تطابق با رئیس بهداشت افسر coronavirus مستند جهت.

“سه نفر از مجرمین نیز به اتهام حمله به یک افسر پلیس و یک مجرم شارژ خواهد شد با تخلیه یک موشک پس از اتهام پرتاب بطری در پلیس,” او گفت:.

همه مجرم بودند منتشر شد در انتظار احضاریه و دیگر افراد ممکن است صادر شده و با جریمه یک بار آنها را شناسایی و در ادامه تحقیقات سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de