Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون هدف به صورت کامل بازگشایی اقتصاد استرالیا در ماه جولای جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 3.9 میلیون دلار به استرالیا مرگ و میر می ایستد در 97

روسیه گزارش کرده است 10,817 coronavirus موارد در یک روز.

روسیه به شدت گسترش آن برنامه تست انجام و در مجموع 5 میلیون شد.

این تا حدودی پشت افزایش بزرگ در تعداد موارد شناسایی شود. با این حال این کشور در مرگ و میر افزایش یافته است به سال 1827 از مارس 19.

از سوی سازمان بهداشت جهانی Michael Ryan گفت: در ژنو که “روسیه است که احتمالا دچار تاخیر بیماری همه گیر.”

“دولت واقعا منتقل پاسخ آن را به یک مقدار بیشتر حالت تهاجمی در طول هفته گذشته و یا به دلیل من فکر می کنم وجود دارد در حال رشد و تحقق است که این بیماری است که نیاز به کوچک کردن پاسخ” رایان گفت.

چین به زبان انگلیسی تبلیغ می گوید: رئیس جمهور چین وعده داده است برای حمایت از کره شمالی مبارزه با کروناویروس.

کمی شناخته شده در مورد میزان درجا دولت outbreak.

اما جهانی بار گفت که در یک “تبادل پیام های کلامی,” یازدهم وعده داده شده از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد که چین کمک خواهد کرد.

“رئیس جمهور یازدهم گفت که چین مایل به تقویت همکاری ها با کره شمالی برای مبارزه با COVID19 همه گیر و با ارائه پشتیبانی در چین ظرفیت بر اساس کره شمالی به” خروجی گفت.

Coronavirus قرار دادند Brexit از صفحات اول روزنامه های بریتانیا اما بریتانیا در مذاکرات با اتحادیه اروپا همچنان ادامه دارد با وجود این بیماری همه گیر.

بریتانیا کننده ارشد دیوید فراست گفت: مجموعه بعدی مذاکرات در انگلستان و اتحادیه اروپا در آینده رابطه تجاری آغاز خواهد شد شنبه.

“من و کل تیم UK به دنبال به جلو به دور سوم مذاکرات ما با اتحادیه اروپا خواهد شد که یک بار دیگر محل را از راه دور” او گفت:.

Britain's Brexit negotiator David Frost.

بریتانیا Brexit مذاکره دیوید فراست.اعتبار:AP

و اگر شما اتفاق می افتد به علاقه مند در آنچه که در دستور کار آن منتشر شده است در اینجا.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است.

Latika Bourke در اینجا شما را از طریق تحولات یک شبه.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 275,000. وجود دارد بیش از 3.9 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 1.3 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 97 و وجود دارد 6929 موارد تایید شده. در مجموع 6,135 که این بیماری را داشته اند بهبود یافته اند.

در روز شنبه:

  • استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly می گوید مرحله بعدی تسهیلات می تواند اجرا شود در زمان یک ماه
  • NSW وزیر بهداشت براد Hazzard هشدار داد در برابر بغل کردن و بوسیدن ما دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای روز مادر امروز
  • ایتالیا شد سومین کشور, به گزارش بیش از 30 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس
  • میزان بیکاری در آمریکا آمار افسردگی دوران سطح

روکش کردن: به عنوان روز گشوده: COVID-19 محدودیت کاسته سراسر استرالیا به عنوان COVIDSafe برنامه کد منبع بخشی از منتشر شد, کشور مرگ و میر می ایستد در 97

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de