Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون هدف به صورت کامل بازگشایی اقتصاد استرالیا توسط ژوئیه خطر بيمارستان در حال تاخت و تاز گذشت

روسیه گزارش کرده است 10,817 coronavirus موارد در یک روز.

روسیه به شدت گسترش آن برنامه تست انجام و در مجموع 5 میلیون شد.

این تا حدودی پشت افزایش بزرگ در تعداد موارد شناسایی شود. با این حال این کشور در مرگ و میر افزایش یافته است به سال 1827 از مارس 19.

Michael Ryan, executive director of WHO's Health Emergencies program, talks during a press conference at the World Health Organisation headquarters in Geneva.

Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه, مذاکرات در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان جهانی بهداشت دفتر مرکزی آن در ژنو است.اعتبار:AP

از سوی سازمان بهداشت جهانی Michael Ryan گفت: در ژنو که “روسیه است که احتمالا دچار تاخیر بیماری همه گیر.”

“دولت واقعا منتقل پاسخ آن را به یک مقدار بیشتر حالت تهاجمی در طول هفته گذشته و یا به دلیل من فکر می کنم وجود دارد در حال رشد و تحقق است که این بیماری است که نیاز به کوچک کردن پاسخ” رایان گفت.

مراقبت های ویژه پزشکان می گویند بیمارستان استرالیا با خیال راحت می تواند مقابله با هر گونه افزایش coronavirus موارد ناشی از بازگشایی اقتصاد و پیچ در پیچ از محدودیت های اجتماعی.

The risk of hospitals being overrun has passed says ICU doctors.

خطر بيمارستان در حال تاخت و تاز را تصویب کرده است می گوید ICU پزشکان. اعتبار:جاستین McManus

استرالیا و نیوزیلند بخش مراقبت های جامعه, وزیر امور دفتر Dr Mark نیکولز گفت: هر چند خطر از “موج دوم” سرایت واقعی بود مردم باید اعتماد به نفس در ظرفیت سیستم بهداشت و درمان به پاسخ به هر گونه شیوع بیشتر.

“نظر شخصی من این است که ما نیاز به باز کردن اقتصاد, مردم نیاز به شروع به برگشت به کار و ما در حال حاضر دیده می شود که سیستم های ما قرار داده اند در محل کار گفت:” دکتر Nicholls ارشد intensivist در سیدنی بیمارستان سنت وینسنت.

شما می توانید دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تعداد زیادی از مردم در ایتالیا که درمان شده اند در بیمارستان برای coronavirus و بهبود را در صدر 100,000 برای اولین بار.

ایتالیا پس از آن که کانون این بیماری همه گیر در خارج از چین به شدت از این ویروس با 30,395 زندگی از دست داده است.

اما تعداد افرادی که درمان شده اند در بیمارستان و بهبود را در صدر 103,000 با حدود 4000 نفر از بیمارستان مرخص شد در 24 ساعت گذشته. این بود که یک روز سابقه بوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de