سیدنی اتاق خبر ویژه سرویس پخش شده است بسته برای روز پس از ناشناس عضو هیات آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

The SBS newsroom in Sydney has been closed for the day.

SBS اتاق خبر در سیدنی بسته شده برای این روز است.اعتبار:گابریل Charotte

کارکنان فرستاده شده اند در حالی که ساختمان در Artarmon است تمیز شود.

پلیس با توسل برای کمک به پیدا کردن یک جفت از اتهام کاغذ توالت دزد در سیدنی.

یکشنبه شب مردان گفته دیده اسکله بارگیری از سوپر مارکت ها در Granville, Auburn, باس تپه و لیدکمب و “سرقت بسته های متعدد از گرانویل و Auburn فروشگاه”.

A photo of the alleged toilet paper thieves in Western Sydney.

یک عکس از اتهام کاغذ توالت دزد در غرب سیدنی است.اعتبار:NSW Police

پلیس می گویند که یک کارمند در آبرن سوپر مارکت شده بود با تهدید چاقو.

این جفت ارز به سمت چپ باس تپه و لیدکمب دست خالی.

به عنوان بخشی از تحقیقات ماموران از Wetherill پارک منطقه اجرای تیم ملی منتشر کرده است تصاویری از مردان آنها امید به صحبت می کنند به.

پلیس وزیر دیوید الیوت مارک ادعا جرم “ننگین”.

“مردم NSW نمی خواهد تحمل رفتار مجرمانه در هر زمان اجازه دهید به تنهایی در طول این بحران” او گفت:.

“مردم نیاز به رشد کردن و نگاه کردن برای ما بیشتر آسیب پذیر است.”

مشتاق پدر و مادر در سراسر استرالیا در حال هشدار داده خود را به روش IVF ممکن است به طور نامحدود به تعویق افتاد به عنوان coronavirus اضطراری را تهدید به تعطیل این کشور را ناباروری میباشد.

زنان تحت در لقاح آزمایشگاهی هستند که خود را گفت: دوره درمان می تواند لغو شود در کوتاه مدت متوجه در حالی که دیگران هستند که خواستار به تعویق انداختن باردار شدن به عنوان coronavirus بحران گستراند.

About 13,000 Victorians were treated at fertility clinics in the previous financial year.

در مورد 13,000 ویکتوریایی تحت درمان قرار گرفتند در کلینیک باروری در حالیکه در سال مالی است.اعتبار:تریبون

برخی از IVF متخصصان در حال تلاش برای پیگیری سریع درمان باروری بالا-نیاز به زنانی که نمی ممکن است قادر به تصور و اگر آنها مجبور به صبر کنید یکی دیگر از شش تا 12 ماه.

“این کاملا قابل تصور است که خدمات ناباروری می تواند تعطیل به عنوان اورژانس پزشکی رمپ و ما پس از آن به نوبه خود در اطراف و سعی کنید برای کمک به پزشکان عمومی را به عنوان ناباروری پزشکان” متخصص باروری Dr David Molloy گفت.

“اگر همه چیز به شدت بیش از ماه آینده ما می تواند ما سرپایی اتاقهای عمل استفاده می شود که برای IVF تخم مرغ انتخاب یو پی اس که تبدیل به تخت های مراقبت ويژه.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

دو نفر که آزمایش مثبت به کروناویروس هستند در بخش مراقبت های ویژه به عنوان مجموع تعداد موارد در ویکتوریا صعود به 411 با وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت که 12 نفر نیاز به بستری در دوشنبه افزایش شش از روز قبل.

Victorian Health Minister Jenny Mikakos.

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos.اعتبار:AAP

حدود 100 پرستار بازنشسته در حال حاضر در حال آموزش برای پیوستن به نیروی کار در هفته در حالی که “مهم” تعداد بازنشسته امدادگران نیز امضا برای بازگشت به خط مقدم.

رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: مدلسازی تخمین نشان داد پتانسیل برای نیمی از جمعیت یا بیشتر آلوده شدن.

او گفت: بدترین سناریو را پایمال دولت ظرفیت. او گفت: اگر ما منزوی کردن مردم “ما کاملا می تواند تغییر در بدترین شرایط مدل سازی سناریو… ما اصلا به موضوع که سرنوشت”.

اوج دولت coronavirus عفونت رای می تواند در ماه مه یا ژوئن Ms Mikakos هشدار می دهد.

MyGov سایت که از طریق آن کاربران می توانند برای ثبت نام, دولت به تازگی اعلام کرد coronavirus پرداخت نمایش داده می شود خطا گفتن کاربران از آن است که “در حال حاضر در دسترس نیست” برای بسیاری از کاربران فقط پس از 2pm در روز سه شنبه.

آن را برای اولین بار سقوط کرد و روز دوشنبه پس از ده ها هزار نفر از افرادی که قرار داده شده است از کار با کروناویروس با عجله به ثبت نام برای مزایای تامین اجتماعی قبل از برش برای دولت اول $750, پول نقد, جزوه که از طریق خواهد شد در پایان ماه.

وزیر دولت خدمات استوارت رابرت سرزنش دیروز شکست در یک حمله سایبری قبل از پس گرد.

سناتور آن Ruston خدمات اجتماعی وزیر گفت: 2GB رادیو در روز سه شنبه بعد از ظهر دولت “سوپر” ظرفیت در myGov بود که مقابله با 155,000 مردم ورود در همان زمان.

“وب سایت است که عامل واقعا به خوبی با اعداد بزرگ در آن” سناتور راستن گفت: قبل از آن پایین رفت.

برای ایجاد یک Centrelink حساب کاربران نیاز به هر دو به یک دفتر و یا تماس و مدارک تایید شده به بررسی هویت خود را پس از راه اندازی خود را آنلاین myGov حساب.

Centrelink کاربران گفت سیدنی هرالد صبح و عصر روز سه شنبه آنها مواجه انتظار بسیار طولانی و تصاویر نشان داد قابل توجه صف خارج Centrelink دفاتر.

Coles گسترش آن صبح روز جامعه ساعته به خدمات اورژانس و کارکنان بهداشت و درمان برای کمک به کارگران در خط مقدم از همه گیر دست خود را بر روی مقدار مورد نیاز مواد غذایی.

این ساعت برای اولین بار از تجارت در روزهای سه شنبه و پنج شنبه ها در حال حاضر خواهد شد اختصاص داده شده به این کارگران است. هر روز از هفته را در ادامه به تهیه کردن به سالمندان غیر فعال و در غیر این صورت محروم خریداران.

Coles will introduce a dedicated shopping hour for health and emergency workers.

Coles را معرفی اختصاصی, خرید ساعت برای بهداشت و درمان و اورژانس کارگران است.اعتبار:ساشا وولی

“ما می دانیم که این کارگران هستند که فوق العاده شلوغ و امیدواریم که ارائه آنها را با یک ساعت اختصاص داده شده در آغاز روز به فروشگاه خواهد زندگی خود را کمی ساده تر و حمایت از کار حیاتی آنها انجام می دهند هر روز” رئیس اجرایی استیون قابیل گفت.

پزشکان و پرستاران و امدادگران در بیمارستان و کارکنان آمبولانس و پلیس و آتش نشانان و اورژانس خدمات کارگران که برگزاری یک AHPRA کارت باید یک ID یا محل کار خود را به پوشیدن کار یکنواخت خواهد بود و شامل به عنوان بخشی از ارائه.

مخالفان امور خارجه سخنگوی Penny Wong تایید کرده است او را ندارد COVID-19 بعد از رفتن به انزوا.

سناتور وانگ از دست رفته روز دوشنبه از پارلمان پس از بیدار شدن از خواب احساس ناخوشی. او آزمایش coronavirus و از خود جدا به عنوان یک “مسئول احتیاط”.

Penny Wong does not have the coronavirus, after waking up feeling unwell on Monday.

Penny Wong ندارد coronavirus پس از بیدار شدن از خواب احساس ناخوشی در روز دوشنبه.اعتبار:Alex Ellinghausen

او تایید کرد روز سه شنبه بعد از ظهر آزمون بازگشته منفی برای COVID-19.

“به عنوان به زودی به عنوان من احساس خوبی به اندازه کافی به سفر من به بازگشت به آدلاید از کانبرا” او گفت:.

دولت استرالیا با عجله از طریق یک وضعیت اضطراری و مقررات منع دندانپزشکان از تجویز یک آرتروز مواد مخدر در حال تبلیغ به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمان پس از گزارش برخی از آنها تجویز آن به صورت فله به خود و خانواده خود را.

دارو هیدروکسی کلروکین یک پیر ضد مالاریا در حال حاضر استفاده می شود برای درمان شرایط خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید.

هیچ شواهد خوبی کار می کند در برابر COVID-19. اما کوچک و کم کیفیت مطالعات مطرح امیدوار است این دارو ممکن است موثر پیشرو جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدای جیر جیر در مورد این دارو بالقوه که به نوبه خود باعث شده است که در سراسر جهان کمبود.

“ما در حال حاضر بیماران نیازمند به این دارو برای بیماری های دیگر است که با داشتن مشکل گرفتن این دارو به خاطر اینکه کسی را متقاعد پزشکان آن را به آنها بدهد – که در استرالیا و در سراسر جهان” پروفسور اریک Morand رئیس روماتولوژی در موناش بهداشت گفت: سن.

شصت و چهار مورد جدید از coronavirus – از جمله قبل از سن مدرسه کودک – تایید شد در ویکتوریا در روز دوشنبه.

دو نفر که آزمایش مثبت به کروناویروس هستند در بخش مراقبت های ویژه به عنوان مجموع تعداد موارد در ویکتوریا صعود به 411.

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: 12 نفر نیاز به بستری در دوشنبه افزایش شش روز قبل از. وجود دارد در حال حاضر 41 نفر در این مناطق به عنوان دور به عنوان میلدورا.

حدود 100 پرستار بازنشسته در حال حاضر در حال آموزش برای پیوستن به نیروی کار در هفته در حالی که “مهم” تعداد بازنشسته امدادگران نیز امضا برای بازگشت به خط مقدم.

Ms MIkakos گفت: ویکتوریا رفته بود “بالاتر و فراتر از” ملی استانداردهای تست و ساخت آن را آسان تر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به آزمایش می شود. او گفت: دولت همچنین افزایش خدمات مانند مراقبت از کودکان را به مطمئن شوید که پزشکان و پرستاران می تواند به کار.

“پول است نه یک شیء در اینجا” Ms Mikakos گفت.

رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: مدلسازی تخمین نشان داد پتانسیل برای نیمی از جمعیت یا بیشتر آلوده شدن.

او گفت: سناریو مورد بدتر خواهد پایمال دولت ظرفیت با این حال اگر دولت جدا از مردم آن را “کاملا می تواند تغییر بدترین مدل سازی سناریو”.

اوج دولت coronavirus عفونت رای می تواند در ماه مه یا ژوئن Ms Mikakos هشدار داد.

برخی از غیر ضروری کسب و کار در حال حاضر باز در “مرحله اول” ترتیبات می تواند به زودی بسته شود, Dr Sutton گفت.

Ms Mikakos تصریح کرد که ویکتوریا نمی خواهد نزدیک مرزهای خود را به عنوان South Australia, استرالیا کوئینزلند و قلمرو شمالی در حال حاضر انجام می شود.

وجود دارد در حال حاضر 12 COVID-19 نفر در سیدنی در بخش مراقبت های ويژه پس از مرگ یک زن در 70s بود که یک مسافر در روبی شاهزاده خانم بود ،

هشت نفر از اين بيماران انتوبه و هواکش.

تعداد روبی شاهزاده مسافران مبتلا COVID-19 صعود به 107 در NSW با 26 نفر نیز تشخیص داده شده بین ایالتی.

Normanhurst غرب مدرسه بسته شد دوباره امروز بعد از دو معلمان آزمایش مثبت برای ویروس.

یکی دیگر از سه نفر تشخیص داده شده است با COVID-19 در دوروتی هندرسون تسلیم مرکز مراقبت از سالمندان – سایت دولت اولین شیوع – آوردن مجموع به 11 ساکنان و پنج کارکنان.

یکی بیشتر مورد شناسایی شده است پس از استرالیا قهرمانی باشگاه های مسابقه در دانشگاه سیدنی در مارس 14, اما آنها اقامت در عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de