Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: روبی شاهزاده مجاز به حوض توسط بنیاد برومند COVID-19 موارد پیش افتادن از 1.4 میلیون دلار استرالیا تلفات بازدید 50

کوانتاس اجرا خواهد شد نجات پروازهای خارج از شیلی به عنوان موریسون دولت با این نسخهها کار بر روی یک طرح به استرالیا بیشتر از آمریکای جنوبی است.

به عنوان یک پرواز توسط Latam هواپیمایی آماده خود را به پرواز از لیما در پرو در روز پنج شنبه (به وقت استرالیا) را انتخاب کنید تا صدها نفر از استرالیا مسافران سن می تواند آشکار وجود خواهد داشت بیشتر تجاری پرواز چارتر عمل توسط کوانتاس در روزهای آینده. آنها به احتمال زیاد از شیلی سانتیاگو پایتخت.

این حرکت به عنوان اروگوئه است مجاز یکی دیگر از نجات از پرواز به تخلیه استرالیا و نیوزیلند مسافران رشته در یک coronavirus آلوده کشتی کروز. در مورد 128 از 217 نفر در هیئت مدیره استرالیا متعلق به گرگ مورتیمر از جمله مسافران و خدمه باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

دولت استرالیا نیز در گفتگو با کوانتاس در مورد در حال اجرا پروازهای خارج از هند که در آن هزاران نفر از مردم استرالیا مایل به خانه.

برای مدت زمان COVID-19 بحران پادکست ما لطفا توضیح دهید که در حال آمدن است به شما پنج روز در هفته است.

امروز در قسمت لطفا توضیحملی ویرایشگر حزب محافظه مگوایر و چین خبرنگار Eryk Bagshaw بحث نظری و مدل سازی است که به شکل ملی کابینه را COVID-19 پاسخ.

گوش دادن به قسمت امروز اینجا و یا از طریق گوگل و یا Spotify در.

استرالیا مرزی نیروی افسر دستور یک بندرگاه سیدنی استاد اجازه می دهد تا مشکل روبی شاهزاده به اسکله با وجود به عنوان بسیاری از 140 مسافر در انزوا در هیئت مدیره, منابع رسمی گفت.

منابع با دانش رسمی سوالات به این شکست نشان داد که گفتگو صورت گرفت با پورت اقتدار, New South Wales, کارمند و یک زن مرزی نیروی افسر ساعت قبل از کشتی شد و با توجه به حوض.

The Ruby Princess cruise ship at the Overseas Passenger Terminal in Circular Quay, Sydney.

روبی شاهزاده خانم کروز کشتی در خارج از کشور پایانه مسافری در دایره اسکله سیدنی.اعتبار:کیت Geraghty

نیروی مرزی افسر ابراز نگرانی در مورد مسافران پیاده را به عنوان او آگاه شده است که به عنوان بسیاری از 140 مسافر در هیئت مدیره بودند و در انزوا با توجه به نگرانی های بهداشتی. آنقدر جدی شد که نگرانی های او پرچم این بندر کارشناسی ارشد ارائه شده به متوقف کردن کشتی در برادلی سر برای جلوگیری از آن متصل و در بندرگاه سیدنی.

با توجه به منابع هاربر استاد گفته شد توسط نیروی مرزی افسر که او نیاز به چک کردن با یک استاد راهنما و 15 دقیقه بعد او به نام برگشت و گفت: کشتی می تواند حوض.

مهم توسعه است که به عنوان یک بخش کلیدی از یک NSW پلیس تحقیقات جنایی را بررسی شکست. وجود دارد به عنوان بسیاری از 650 مسافر با COVID-19 وجود داشته است و 15 مرگ و میر.

جزئیات نیک مکنزی و الکساندرا اسمیت منحصر به فرد داستان کامل در اینجا.

بیش از 730,000 کسب و کار را امضا کرده بود تا برای $130 میلیارد JobKeeper برنامه همانطور که از 10 صبح روز چهارشنبه دولت نشان داده است در ساکت تر و کم جمعیت سوال زمان.

مجلس نمایندگان به یاد می آورد امروز به تصویب JobKeeper بسته با حضور معمول سوال زمان بدون معمول heckling یک آستر و گوش می شنود.

نیروی کار تحت فشار قرار دادند, دولت نگرانی های بسته را پوشش نمی دهد 1.1 میلیون گاه به گاه کارکنان و در معرض خطر قرار داده و کارگران سالانه را ترک کنند.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: JobKeeper برنامه خواهد عمل در کنار کارجویان (که قبلا به عنوان شناخته شده Newstart) که پوشش برخی از گاه به گاه کارگران که دست در بسته بندی های جدید.

“[این دو پرداخت های رفاهی] با هم کار کنند برای ارائه بنیادی پشتیبانی در اقتصاد ما و در جامعه ما” نخست وزیر گفت. “هنگامی که شما با قرار دادن این خطوط در محل شما باید برای رسم یک خط در جایی.”

خزانه دار جاش Frydenberg همچنین گفت: حدود 6 میلیون پرداخت بالغ بر 4.5 میلیارد دلار ساخته شده بود از بسته های محرک در حال حاضر در محل قرار داده.

این JobKeeper بسته است انتظار می رود به تصویب امروز.

هزاران استرالیایی بهداشت و درمان کارگران باید التماس کرد با مقامات به فوریت ارائه و آنها را با تجهیزات حفاظتی در میان “وحشتناک” کمبود در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

کارکنان پزشکی می گویند کمبود مجبور است از پرستاران و پزشکان به بداهه نوازی با خانواده موارد خرید تجهیزات غیر قابل اعتماد آنلاین و جست و خیز خود را بنوشید و استراحت برای حفظ به عنوان بسیاری از ماسک ها به عنوان امکان پذیر است.

Healthcare workers say they're concerned about the levels of PPE available.

بهداشت و درمان کارگران می گویند آنها در مورد سطح از PPE در دسترس است.اعتبار:AP

محافظ protection equipment (PPE) است که جیره بندی و یا قفل شده است و دور آنها می گویند به طور بالقوه در معرض ضروری سلامت کارگران به COVID-19 ویروس به عنوان آنها در درمان بیماران است. “ما نیاز به پوشیدن $2 فروشگاه بارانی و دوباره مورد استفاده ماسک برای دیدن بیماران مبتلا به ویروسی علائم” یکی GP گفت.

حدود 4500 کارگران امضا نامه ای سرگشاده خواستار دولت های ایالتی و فدرال به فوریت ارائه بیشتر PPE پزشکی کارکنان مشغول به کار در این بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت آنها از ترس برای خود و خانواده های آسیب پذیر و بیماران است.

جزئیات عایشه داو و ملیسا کانینگهام داستان کامل در اینجا.

جهان پس از coronavirus احتمالا به مراتب بیشتر دیجیتالی و سیستم های پرداخت به نظر می رسد به احتمال زیاد به تحت تاثیر این عنوان هر جنبه دیگر از زندگی روزانه خود می نویسد: کسب و کار مقاله نویس Stephen Bartholomeusz.

استفاده از پول نقد شده است در حال سقوط در سراسر جهان است. در استرالیا کمتر از 30 درصد از پرداخت های نقدی این روزها در حالی که یک دهه و نیم پیش بیش از 70 درصد از معاملات نقدی. در سوئد استفاده از پول نقد برای پرداخت بسیار پایین – حدود 10 درصد از پرداخت – آن است که یک جامعه بدون پرداخت پول نقد.

همه گیر و ترس از عفونت از بانک یادداشت تسریع روند دور از نقدی به سمت پرداخت دیجیتال.

جزئیات استفان کامل ستون در اینجا.

والدین می توانند فرزندان خود را به خانه از خانواده و دوستان برای نگهداری از کودکان اگر آنها در حال کار و تحصیل و یا نیاز به ترک خانه خود را با توجه به روز شده در مشاوره از دولت رئیس بهداشت افسر.

روشن خواهد آمد به عنوان یک تسکین برای بسیاری از خانواده ها شده اند که مبارزه با کار و تحصیل از خانه در حالی که مراقبت از کودکان.

Parents can have friends and family babysit their children, the chief health officer has clarified.

پدر و مادر می توانید دوستان و خانواده نگاهداری فرزندان خود رئیس بهداشت افسر را روشن کرده است. اعتبار:iStock

رئیس بهداشت افسر برت Sutton اتحاد اصلاح stay-at-home سفارشات به صراحت دولت پدر و مادر می تواند شخص دیگری آمد به خانه خود را به دنبال پس از کودکان خود را اگر آنها نیاز به بیرون رفتن برای یکی از چهار دلیل معتبر شناسایی و تحت قوانین جدید و یا اگر آنها در حال کار و یا تحصیل از خانه.

پدر و مادر نیز مجاز به رها کردن theirchildren در بیرون از خانه از جمله خانه های دوستان و خانواده.

جزئیات Sumeyya Ilanbey داستان کامل در اینجا.

تصویری پارسه یک bikie خانه جمع آوری و درونی-شهرستان مهمانی شام که به پایان رسید تا هزینه مهمانان بیش از $11,000 در میان اخیر گیرندگان جریمه برای شکستن ویکتوریا coronavirus مستند قوانین.

در میان شکایت از افرادی که به باور آنها با مناطق خاکستری از قانون در این هفته پلیس صادر 114 جریمه در 24 ساعت 11 شب روز سه شنبه.

Three friends received a $1652 fine each - a total fine of almost $5000 - for playing video games in a lounge room.

سه نفر از دوستان دریافت $1652 خوب هر – در مجموع خوب تقریبا $5000 – برای بازی کردن بازی های ویدئویی در یک سالن ، اعتبار:آکیو کن

ویکتوریا در حال حاضر صادر شده و در مجموع 491 جریمه – حداقل سه برابر بیشتر از NSW.

کسانی با $1652 خوب برای جمع آوری بی ارزش شامل “سه جفت بودند و بازی بازی های ویدئویی در یک سالن و اتاق زندگی می کنند نه با هم” چهار نفر “بر راه رفتن در خیابان به دنبال مواد مخدر” و یک گروه از دوستان بودند که “حلق آویز کردن در یک پارک”, پلیس گفت:.

سن نیز دیده می شود یک کپی از جریمه دست به هفت افرادی که با حضور در یک مهمانی شام در سوتبنک در 9 بعد از ظهر روز سه شنبه در آوردن مجموع جریمه نقدی به میزان $11,564.

پلیس بازدید شورشیان باند موتور سیکلت به محل باشگاه وانجمن در آفتاب غرب در سه شنبه شب به کشف نه مردم – هفت مرد و دو زن – “معاشرت در محل باشگاه وانجمن”. هر یک از آنها داده شد $1652 خوب و گفت: به حرکت می کند.

جزئیات مایکل فاولر داستان کامل در اینجا.

کسب و کار ساخته شده اند در آخرین دقیقه زمین به کارگران مهاجر موجود در JobKeeper قانون در حال بحث در مجلس امروز.

جیمز سینکلر استرالیا, مدیر اجرایی رستوران ها از جمله ورزشی جهان و TGI جمعه گفت: او از ترس کسب و کار خواهد بود و نه قادر به دوباره بجای اول برگشتن پس از همه گیر عبور می کند در صورتی که حفظ کارکنان ماهر.

“این چهار سال تحصیلی است که این ماهر دارندگان ویزای اند و ما نمی توانیم تلنگر سوئیچ و کسی که آموزش دیده در شش ماه و ریشه کن کردن آنها را و آنها را به جایی که ما نیاز داریم” گفت: آقای سینکلر. خود رستوران استخدام حدود 60 کارگران در درجه اول سرآشپزها در مهاجرتی که آقای سینکلر گفت: ضروری بود.

تنها شهروندان استرالیا ساکنان و زلاند نو واجد شرایط برای JobKeeper و دولت پیشنهاد بین المللی کارگران است که می تواند کشور را ترک کنند باید این کار را انجام.

پیتر جابجا مدیر اجرایی ملی اپتومتری زنجیره ای بیلی نلسون گفت: مهاجر ماهر حقوق کارگران شد “جدایی ناپذیری متصل به خود را در جریان اشتغال” است. اکثر کارگران ماهر ویزا مجبور به ترک کشور اگر آنها از دست دادن شغل خود و پیدا نمی استخدامی جدید در عرض 60 روز است.

“در این زمان آنها همچنین ممکن است به خصوص در معرض خطر قطع شده و یک راه طولانی از حمایت خانواده, ساختار,” Mr جابجا گفت. “در برخی از موارد آنها ممکن است قادر به بازگشت به خانه با توجه به ماهیت این بیماری همه گیر در کشور خود. ما نمی خواهید برای دیدن آنها را رنج می برند اضافی مشکلات مالی.”

کار منتقل شده اصلاحات در مجلس نمایندگان به گسترش JobKeeper به ویزا کارگران که در استرالیا هستند و نمی توانند به خانه بازگشت اما نمی خواهد حمایت از اصلاحات منتقل صلیب نیمکت در سنا است.

دادستان کل مسیحی پورتر گفت: دولت تصمیم گرفت که شامل کارگران مهاجر به دلیل JobKeeper شد و در حال حاضر مجموعه ای به هزینه یک “مقدار زیادی” از پول مالیات دهندگان را.

وزیر بهداشت گرگ شکار شده است گفت: بیش از 11 میلیون ماسک توزیع خواهد شد به مراقبت های بهداشتی کارگران داروخانه سالخورده مراقبت از امکانات و بومی استرالیا جوامع است.

Health Minister Greg Hunt speaks to media in Canberra.

وزیر بهداشت گرگ شکار صحبت می کند به رسانه ها در کانبرا است. اعتبار:AAP

بیمارستان را دریافت 7 میلیون ماسک در حالی که 2.3 میلیون توزیع خواهد شد در سراسر اولیه شبکه بهداشت و درمان. مراقبت از سالمندان و کارگران را دریافت 1.7 میلیون ماسک.

تنفسی درمانگاه را دریافت خواهد کرد 160,000, ماسک خط مقدم خدمات بهداشتی و درمانی به صورت بومی استرالیا دریافت خواهد کرد 75,000 ماسک و بیشتر از 500.000 ماسک را به داروخانه کارگران است.

ماسک توزیع خواهد شد در میان افزایش تا, تست, رژیم برای بهداشت و درمان کارگران Mr شکار گفت. وزیر بهداشت همچنین هشدار داد این بود جدی جرم جنایی به حمله و یا تهدید بهداشت و درمان کارگران است.

“ما دیده می شود برخی بسیار نگران کننده موارد از افرادی که یا حمله و یا تهدید بهداشت و درمان کارگران – اعم از شفاهی و یا با سرفه در آنها” آقای هانت گفت. “عمدی انتقال COVID-19 یک جرم تحت کلی قوانین کیفری است که تحت هر کشور یا منطقه.”

حداکثر حکم حبس برای زندگی اعمال می شود و اگر جرم منجر به مرگ کارگران بهداشت و درمان. بیش از 300,000 coronavirus آزمایشات تجویز شده است در استرالیا و کمتر از دو درصد از کسانی که آزمون بازگشته اند مثبت وزیر گفت.

آقای شکار نیز خواست استرالیایی به غفلت شرایط پزشکی دیگر پس از پزشکان عمومی به گزارش رکود اقتصادی در بیمار رزرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de