Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: کوانتاس به گونی 6000 کارگران به عنوان پاسخ به COVID-19 pandemic; ویکتوریا مورد سنبله جرقه ADF مداخله به استرالیا مرگ و میر می ایستد در 104

همانطور که ما شنیده اوایل این هفته ملبورن شیوع مرتبط شده اند به خانواده بزرگ کرده است. این ویروس در حال گسترش در میان خانواده خانواده.

یک COVID-19 شیوع مربوط به یک H&M فروشگاه در ملبورن, Northland مرکز خرید افزایش یافته و به 10 نفر و ترسیم شده است به یک خانواده شیوع در شمال ملبورن.

امروز دو مورد جدید مرتبط شده اند به یک Brimbank خانواده در نظر گرفتن مجموع که شیوع به پنج.

و دو موارد دیگری مرتبط شده اند به یک Keilor فراز خانواده در نظر گرفتن تعداد کل موارد که در خوشه به 19.

شیوع بیماری در ملبورن fraser که در آن بازگشت از خارج از کشور مسافران در حال تهدید و ثبت یک مورد جدید با در نظر گرفتن مجموع به 16.

وقتی پرسید که آیا یک خوشه از حداقل 14 نفر در سراسر چندین خانواده در ملبورن شمال و بیرونی-جنوب شرقی در ارتباط بود به جمع آوری یک خانواده در حومه شهر کوبرگ برگزار شد جشن پایان مقدس مسلمانان ماه در آخر هفته از مارس 23 و 24, Victoria ارشد بهداشت افسر برت Sutton گفت که این گروه نمی خواهد اظهار نظر در مورد جزئیات وقوع.

“ما نمی خواهد به جزئیات خاصی که چرا هر خانواده آمد و با هم برای یک گردهمایی اجتماعی,” او گفت:. “هر گردهمایی که به ارمغان می آورد افرادی که در تماس نزدیک است و خطر انتقال است.”

وجود دارد یک کلید پیام امروز صبح برای ساکنان در ملبورن زمان coronavirus نقاط.

و است که برای آزمایش حتی اگر شما لازم نیست که علائم.

اما ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton نیز خواست کسانی که مردم را به دور ماندن از همه گردهمایی های اجتماعی و جلوگیری از مغازه ها.

Dr Sutton است تشویق ساکنان در ملبورن 10 حومه نقاط به فروشگاه آنلاین.

سلامت کارگران رفتن درب به درب برای تست ساکنان در COVID-19 نقاط خواهد بود با استفاده از نوع جدیدی از آزمایش طراحی و توسعه توسط ملبورن Doherty موسسه است که با استفاده از بزاق.

برتر Daniel Andrews خواست همه ساکنان به توافق برسند به آزمایش می شود اگر یک کارگر بهداشت می زند در درب خود را.

“آن را به عنوان وظیفه مدنی خود را,” او گفت:.

A drive-through testing site in the car park of a Bunnings store in Melbourne's west.

یک درایو-از طریق تست سایت در پارک ماشین از یک Bunnings فروشگاه در ملبورن غرب است.اعتبار:جو Armao

بزاق آزمون که شروع خواهد شد در حال استفاده در دوشنبه شامل نمونه قرار داده شده را در یک فنجان به جای استفاده از یک سواب. این تست نیاز به کمتر PPE به توسط شخص اداره آزمون و انجام می شود سریعتر از تست های دیگر.

بزاق آزمون نمی خواهد جایگزین تست های گرد – آنها را تا بخشی از تمام آزمون – و همان مقدار از زمان برای تولید یک نتیجه در آزمایشگاه است.

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: چرخش برای تست نتایج باقی مانده است حدود دو روز.

Ms Mikakos گفت: درب-به-درب تست خواهد بود درخواست مردم برای دریافت تست شده یا در نقطه ای در وانت در محله خود و یا در یک مرکز آزمون.

آقای اندروز گفت: “این است که کمتر جدی از bushfire … درست مثل ما فرستاده هوایی بمب افکن و آتش نشانان در اوایل این سال و … این است که بهداشت عمومی bushfire.”

آقای اندروز با اعتماد به نفس است مقامات قادر خواهد بود برای جلوگیری از شیوع ویروس.

“ما دیدن اعداد بالا رفتن در روزهای آینده, اما خواهد شد که یک اندازه گیری از موفقیت این استراتژی است.”

ویکتوریا حومه تست حمله رعد اسا هدف 10 حومه: Keilor فراز Broadmeadows Maidstone, Albanvale آفتاب غرب هالم نیوبرانزویک غرب Fawkner مخزن و Pakenham.

بسیاری از کسانی که در حومه شهر هستند در ملبورن شمال و شمال غرب.

بیش از 800 سلامت کارگران را به خیابان ها در ناوگان موبایل تست وانت و رفتن درب به درب برای تست ساکنان در آن حومه صرف نظر از اینکه آیا آنها باید علائم.

توصیف آن به عنوان یک “بی سابقه تست حمله رعد اسا” آقای اندروز گفت: هدف این بود که برای پیدا کردن همه مثبت COVID-19 موارد در آن حومه.

“ما پیش بینی ما را پیدا خواهد کرد بیشتر موارد مثبت” آقای اندروز گفت. “ما در انجام طرح بیش از 100,000 آزمون.”

او گفت: نیروی دفاع استرالیا کار خواهد کرد با دولت برای انتقال آزمون به آزمایشگاه پاتولوژی.

“این افزایش عظیم به تست ظرفیت آن بی سابقه است” آقای اندروز گفت.

ویکتوریا ثبت کرده است یکی دیگر از 33 نفر از COVID-19 شب مارک دولت نهم روز متوالی از دو رقمی افزایش می یابد.

این بزرگترین افزایش در coronavirus موارد در ویکتوریا در بیش از دو ماه.

برتر Daniel Andrews نشان داده حومه-با-حومه تفکیک ملبورن coronavirus نقاط و می گوید ساکنان در Keilor فراز Broadmeadows Maidstone, Albanvale آفتاب غرب هالم نیوبرانزویک غرب Fawkner مخزن و Pakenham دریافت رایگان تست با یا بدون علائم است.

دولت ویکتوریا می خواهد به انجام 10,000 آزمون در روز در سراسر این مناطق با تمرکز خاص بر Keilor فراز و Broadmeadows که در آن تعداد زیادی از عفونت های شناسایی شده اند.

استرالیا coronavirus تلفات صعود کرده است برای دومین روز. ملی تلفات و تنظیم شده است شامل 85 ساله در خانه سالمندان ساکن که درگذشت در 27 آوریل.

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار داد امروز صبح که ساکن مرگ در یک مرکز مراقبت از سالمندان در Bankstown شده بود طبقهبندی به عنوان یک COVID-19 مرگ است.

او تا به حال آزمایش منفی دو بار قبل از مرگ او است اما روشن بود آن را حذف به تضعیف وضعیت خود و کمک به او را, مرگ,,,,, Dr شعار گفت.

از آن شده است بیش از یک هفته پس از coronavirus مورد اعداد شروع به افزایش در ملبورن قرار دادن این کشور در حالت آماده باش موج دوم.

در اینجا یک سوال برای ما ملبورن خوانندگان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در جاهای دیگر در کشور است آن را تغییر رفتار خود را?

ویکتوریا برتر Daniel Andrews است که پرداختن رسانه ها با وزیر بهداشت جنی Mikakos در مورد ملبورن coronavirus نقاط مهم و جدید تست حمله رعد اسا.

شما می توانید خود را در کنفرانس مطبوعاتی زنده زیر:

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard می گوید مقامات باقی می ماند نگران فعال وجود دارد انتقال این ویروس در دولت است.

“این یک زمان است برای NSW ساکنان به راضی و یا از خود راضی گفت:” آقای Hazzard که صبح امروز خطاب به رسانه ها در کنار دولت رئیس بهداشت افسر.

“ما نیاز جامعه در سیدنی به خصوص بلکه در NSW متوجه باشید که این ویروس هنوز هم در میان ما است.”

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی گفت: شعار تشخیص از یک سال و 2 دانش آموز در Lane Cove غرب مدرسه عمومی است شواهد این ویروس هنوز هم فعال است.

“آن را برجسته می کند که ما باید شواهد COVID-19 انتقالات البته در سطوح بسیار پایین,” او گفت:.

Dr شعار نیز نشان داد که مرگ 85 ساله ساکن در یک مرکز مراقبت از سالمندان در Bankstown در 27 آوریل در حال حاضر طبقهبندی به عنوان یک COVID-19 مرگ است.

Mr کلید اخطار های مکرر دولت مشاوره که NSW ساکنان باید به جلوگیری از رفت و آمد به ویکتوریا.

“پیام من به NSW ساکنان این است که آیا بازدید ویکتوریا خصوص دیدار نیست ملبورن, نقاط,” او گفت:.

او همچنین خواست ویکتوریایی به سفر به منطقه NSW یا سیدنی.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید: ویکتوریا نباید سرزنش اخیر COVID-19 شیوع آن هتل سیستم قرنطینه “می تواند بهبود یافته” شد و کمبود در مقایسه با کشورهای دیگر.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که قضاوت … تمام ایالات و مناطق انجام داده اند یک کار فوق العاده است.”

A security guard and a young traveller outside Melbourne's Crown Promenade Hotel in March.

یک نگهبان و یک جوان مسافر در خارج از ملبورن تاج تفرجگاه هتل در ماه مارس است.اعتبار:AAP

آقای شکار صحبت در ملبورن یک زمان کوتاه پیش در مورد بودجه فدرال برای پروژه های تحقیقاتی.

حدود 1000 نفر از اعضای نیروی دفاع استرالیا آغاز خواهد شد و ورود در ویکتوریا امروز به بهبود وضعیت هتل قرنطینه سیستم و تقویت آن گسترش تست رژیم است.

بین 800 تا 850 سرباز را در هتل ها مسکن بازگشت از خارج از کشور مسافران در حالی که بقیه کمک خواهد کرد که در تست سایت.

“این است که استرالیا در بهترین حالت آن” آقای هانت گفت.

او گفت: این نخستین بار نیست که ارتش مستقر شده بودند به کمک کشورهای با همه گیر و پاسخ آن را به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین.

آقای هانت گفت: استقرار نظامی خواهد حداقل رساندن خطر از ویکتوریا شیوع تبدیل شدن به غیر قابل کنترل. او خواست هر کسی در ویکتوریا با علائم خفیف به آزمایش می شود و از مردم خواست در خانه بمانند و اگر آنها احساس بیمار.

او گفت: در مورد 48,000 آزمون انجام شده است در سراسر کشور بیش از 24 ساعت گذشته از جمله در مورد 20,000 در ویکتوریا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید