هزاران انگلیسی شامل 20 ، 000 استرالیا و اعتقاد به وعده دولت برای کمک به آنها برای بازگشت به خانه در میان ممنوعیت سفر اعمال شده در سراسر جهان و شرکت هواپیمایی پس از شرکت هواپیمایی پایه پروازهای بین المللی.

سابق وزیر دفاع و زمان کار MP جان Spellar است پیشنهاد بوریس جانسون سفارش وزارت دفاع برای شروع airlifts.

“هنگامی که شما به بازگشت به خیابان داونینگ خواهد شما را بر روی وزارت دفاع به آنها بگویید برای دریافت airlifts آغاز شده و به آنها بگویید به airlifts آغاز شده و به آنها بگویید به ما مردم خانه؟”

جانسون گفت: نخست وزیر سوالات عمده بازگشت تلاش جریان بود و چارتر پرواز خواهد بود بخشی از پاسخ است.

“هر چند هر کشور در جهان استقبال خاکستری tailfin آن را به عنوان…بسیاری از آنها باید بگویم…اما منشور ما قطعا راه اندازی در حال حاضر و وجود عظیم, عظیم, بازگشت, تلاش, در,” او گفت:.

در زمان ارسال کوانتاس هنوز ارائه پروازهای بین استرالیا و لندن از طریق ژوهانسبورگ.

امارات متحده عربی به حالت تعلیق همه خدمات مسافر “هر دولت امارات متحده عربی را در دستور.”

“این اقدامات در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و ما امیدواریم که برای از سرگیری خدمات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” این شرکت اعلام کرد.

با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در حال ظهور است که برای انگلیسی ها که گفته شده است به ماندن در خانه مگر آنها برای خرید لوازم ضروری و یا بیرون رفتن برای یک ساعت ورزش در روز است.

انگلستان است که تنها چند روز به دور از انتشار یک DIY انگشت prick test قادر به نشان دادن این که آیا یک فرد توسعه ایمنی به coronavirus آن پدید آمده است.

در حالی که تست کیت برای مشکوک COVID-19 مورد بوده است کمیاب و در بسیاری از کشورها نگهداری می شود برای موارد بستری و یا سلامت کارگران تنها مقامات می گویند که این آنتی بادی آزمایش ساخته خواهد شد به طور گسترده ای در دسترس از طریق داروخانه ها مانند محبوب زنجیره ای ،

“این است که برای جمعیت عمومی و در طول زمان ما در انتظار یک نسبت جمعیت به مثبت می شود و اجازه می دهد آنها را برای بازگشت به کار” پروفسور شارون طاووس از بهداشت ملی انگلستان عفونت خدمات گفت: عوام شنوایی.

جزئیات بیشتر از اتحادیه اروپا خبرنگار بیوان سپر: ‘تعویض بازی’: انگلیس روز دور از انتشار میلیون ها نفر از coronavirus انگشت خراش آزمون.

Bindi Irwin نشان داد او ازدواج کرده است او را “بهترین دوست” چندلر پاول در یک مراسم با حضور هیچ مهمانان در باغ وحش استرالیا

به حفاظت از منابع طبیعی و دختر از باغ وحش و مجری تلویزیون استیو ایروین گفت: جفت ساخته شده “بسیار دشوار است تصمیم” به جلو بروید با روز است که برنامه ریزی شده بود برای بیش از یک سال وجود ندارد که قادر به دعوت از مهمانان است.

پیش از آن در هفته نخست وزیر اسکات موریسون ممنوع بزرگ و مراسم عروسی به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله اقدامات را امتحان کنید و آهسته گسترش coronavirus.

ایروین گفت: “جفت “تا به حال به تغییر همه چیز” اما تصمیم به ادامه.

“ما آرزو می کنم همه ما دوستان و خانواده می تواند وجود داشته اند با ما,” او نوشت در کانال های رسانه های اجتماعی.

“مادر به من کمک کرد آماده رابرت من راه می رفت پایین راهرو چندلر شد و ما با هم یک شمع روشن در, پدر و حافظه,” او گفت:.

“ما مشترک اشک و لبخند و عشق است. خوشبختانه از آنجا که همه ما زندگی در استرالیا, باغ وحش به عنوان یک خانواده ما وجود دارد می تواند برای هر یک از دیگر. به هر کس به خواندن این – ایمن ماندن فاصله اجتماعی و به یاد داشته باشید عشق برنده!” او گفت:.

استیو ایروین فوت کرد زمانی که یک stingray سوراخ قفسه سینه خود را در طول فیلمبرداری در سد بزرگ ریف در سال 2006 هنگامی که Bindi شد و در سن هشت.

Bindi برادر کوچکتر رابرت ایروین گفت که او “افتخار” به راه رفتن خواهر خود را پایین راهرو.

“حتی اگر همه از برنامه های عروسی خود را مجبور به تغییر در آخرین لحظه برای حفظ همه امن و سالم آن بود که واقعا احساسی و قشنگ و خود به خود بعد… من می دانم که پدر با ما بود.”

نیویورک فرماندار اندرو کومو است برگزاری کنفرانس خبری روزانه.

او می گوید مقامات در شهر نیویورک خواهد شد برخی از خیابان ها به ترافیک و باز کردن آنها را تا به برخی از این شهر 8.6 میلیون نفر از مردم که در حال قفل کردن در خانه های خود پس از نیویورک رفتند به پارک های عمومی در تعطیلات آخر هفته.

Taxis drive on a near-empty 5th Avenue, New York, on Friday.

تاکسی رانندگی در نزدیکی خالی 5th Avenue New York, در روز جمعه.اعتبار:بلومبرگ

توسط توزیع جاده ها که در حال تجربه ترافیک کمتر به مردم و مقامات امیدوارم که این آنها را قادر خواهد به صرف برخی از زمان در خارج از منزل اما در فاصله امن از هر یک از دیگر.

و کومو گفت: وجود برخی از نشانه های اولیه این مستندات مشغول به کار بودند با hospitalisations از coronavirus دو برابر روز یکشنبه در یک رای از هر دو روز اما از روز شنبه به دو برابر در سرعت کندتر از هر 4.7 روز.

“این بسیار خوب است علامت و نشانه ای بسیار مثبت من 100 درصد مطمئن شوید که آن را نگه می دارد و یا دقیق است اما فلش در حال رفتن در مسیر درست” کومو گفت.

COVID-19 فرا گرفته و از طریق اروپا با در نظر گرفتن grimmest از عوارض در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است.

اما روسیه با جمعیت 145 میلیون دلار گزارش کرده است فقط یک مرگ.

Russian President Vladimir Putin wearing a protective suit enters a hall during his visit to the hospital for coronavirus patients in Kommunarka, outside Moscow.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ وارد یک سالن در طول سفر خود به بیمارستان برای coronavirus بیماران در Kommunarka در خارج مسکو است.اعتبار:Sputnik, کاخ کرملین, استخر, عکس از طریق AP

روسیه ادعا می کند که آزمایش 193,000 مردم از ماه ژانویه بیش از دو برابر انگلستان است اما شناسایی فقط 658 مبتلا به این بیماری است.

اگر دقیق که روسیه عفونت نرخ 0.34% و را کشور جهانی outlier.

اما در نشانه coronavirus حضور قابل توجهی در این کشور رئیس جمهور ولادیمیر پوتین را تشویق روس ها به ماندن در خانه برای هفته آینده و به حالت تعلیق در تمام غیر ضروری برای کشور در هفته آینده امیدوار را هنوز پرداخت حقوق در آن زمان.

“ما در حال مدیریت به عقب نگه ویروس, اما روسیه نمی تواند به طور کامل مهر و موم خود را از تهدید” ولادیمیر پوتین گفت: در ملی آدرس.

“لطفا فراموش نمی کنم که آن را نمی خواهد نگرانی های من

“این ممکن است نگرانی همه آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر در کشورهای اروپایی ممکن است ما در آینده است.”

در روز سه شنبه شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفته پوتین این کشور به احتمال زیاد “قابل توجهی” موارد بیشتر از این آمار رسمی نشان می دهد.

67-سال رئیس جمهور نیز با تاخیر یک رای در اصلاحات مربوط به قانون اساسی که او را قادر به رئیس جمهور برای بیش از دو نظر.

در اوایل این هفته پوتین گفت: روسیه به وزارت دفاع ارسال خواهد نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته تجهیزات حفاظتی, کامیون سوار واحد برای ضد عفونی کردن وسایل نقلیه و دیگر تجهیزات و همچنین تیم از متخصصان روسی برای کمک به در بدترین آمار مناطق کشور اروپایی است.

اسکات موریسون خواهد مصرانه از رهبران جهان برای نگه داشتن جهانی زنجیره تامین, باز, برای, حیاتی, لوازم پزشکی در مجازی نشست G20.

Prime Minister Scott Morrison talks with Canadian Prime Minister Justin Trudeau at the G20 in June 2019

نخست وزیر اسکات موریسون مذاکرات با نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در G20 در ژوئن 2019اعتبار:Alex Ellinghausen

استرالیا نخست وزیر خواهد شد در روز پنج شنبه شب با اتصال تمام رهبران G20 به بحث در مورد واکنش جهانی به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آقای موریسون گفت: سازمان ملل مورد نیاز برای انجام “هر آنچه در آن طول می کشد برای نجات زندگی, غلبه بر این بیماری همه گیر و کوسن اقتصادی ضربه — و در ماه های آینده, بازگرداندن رشد”.

“اولویت اول ما این است که صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

“جامعه بین المللی در حال کار خستگی ناپذیر برای تقویت تست توسعه درمان و انتقادی ما در یک مسابقه در برابر زمان برای پیدا کردن یک واکسن.

آن را نیز یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن تجارب ما در مسائلی مانند تماس با ردیابی و کنترل اقدامات و برنامه های درمان.

“ما باید کار را به نگه داشتن زنجیر عرضه جهانی باز برای اطمینان از جریان حیاتی لوازم پزشکی — و اطمینان حاصل شود که هر گونه محدودیت در تجارت و سرمایه گذاری با توجه به لزوم سلامت اقدامات موقت و هدفمند و مطابق با قوانین سازمان تجارت جهانی.

“آقای موریسون نیز گفت: اقیانوس آرام کشورهای باقی مانده است “در مقابل ذهن” برای استرالیا است.”با همکاری با یکدیگر ما می تواند به تقویت و ملی ما پاسخ و کمک به کشورهایی که نیاز به حمایت ما,” او گفت:.

استرالیا, کمیساریای عالی به انگلستان جورج برندیس است اصرار استرالیا زندگی و کار در بریتانیا است که می خواهند به خانه به ترک در حال حاضر قبل از پرواز تجاری ،

در حالی که کمیسیون عالی را به طور منظم کار متوقف در خط با بریتانیا موثر مستند خط تلفن بوده و آب گرفتگی با تماس از نگران برگشت.

“من می دانم این است که یک زمان از اضطراب زیادی را برای استرالیایی ها در اینجا در پادشاهی متحده” برندیس گفت: در یک پیام ویدیویی ضبط شده از خانه خود را مطالعه.

“لطفا همین حالا تاخیر خود را به ترتیب از آنجا که ما فقط نمی تواند مشخصی برای چه مدت وجود خواهد داشت دسترس بودن پرواز” او گفت:.

استرالیایی ها در انگلستان می توانید تماس با 020 7887 5555 برای کمک.

دولت ژاپن مطرح آن هشدار سفر و خواست ژاپنی ها در برابر سفرهای خارج از کشور یک روز پس از آن تایید شد 2020 توکیو بازی های المپیک خواهد بود صحنه در سال 2021 به جای.

Coronavirus آلوده 1271 نفر در ژاپن با 44 مرگ و میر مرتبط با این ویروس در این کشور پخش عمومی NHK گفت.

توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: ساکنان این شهرستان باید از تمام غیر ضروری گردش تا مارس 12 و کار از خانه که در آن ممکن است.

“برای جلوگیری از یک خطا در عفونت همکاری توکیو ساکنان حیاتی است. من از شما به عمل با حس بحران” Koike گفت.

Koike هشدار داد که یک مستند از سرمایه ممکن بود اگر آن را دیدم انفجاری افزایش موارد اما گفت: اگر مردم اعمال محدودیت یکی لازم نخواهد بود.

ایران تنها کشور در خاورمیانه به گزارش به طور قابل توجهی بالا مرگ و میر. کشور اضافه شده 143 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن کلی تلفات به 2077 – چهارم-بالاترین در جهان است.

ایران سخنگوی دولت Ali Rabiei گفت: کشور در حال حاضر ممکن است به صورت یک موج دوم شیوع.

“متاسفانه برخی از ایرانیان را نادیده گرفته و مشاوره از وزارت بهداشت مقامات و سفر در طول (ایرانی) تعطیلات سال جدید…این می تواند باعث موج دوم coronavirus” Rabiei گفت: با توجه به تلویزیون دولتی.

“همه جدید سفرهای بین شهرها ممنوع و متخلفان مواجه خواهد شد از نظر قانونی.”

اسپانیا مرگ و میر در حال حاضر بدتر از چین گزارش داد تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 ساخت آن دوم-بدترین آمار کشور در جهان پشت ایتالیا.

اسپانیا ثبت 738 جدید مرگ و میر در طی 24 ساعت مرگبارترین عوارض در یک روز.

که به معنی ویروس ادعا کرده است 3434 زندگی در اسپانیا فراتر 3285 مرگ و میر گزارش شده توسط مقامات در چین که در آن همه گیر آغاز شد و در ووهان – احتمالا از یک به اصطلاح مرطوب بازار که در آن حیوانات وحشی در حال معامله است.

عفونت در اسپانیا نیز افزایش یافت 20 درصد از یک روز زودتر به 47,610.

اسپانیایی ارتش خواسته است تا ناتو برای coronavirus تست کیت هواکش و دنده محافظ.

سه نفر از پنج کشور با بالاترین مرگ و عوارض در اروپا هستند.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im