Coronavirus به روز رسانی زنده: ساعت اعلام اجباری دو هفته خود به انزوای بین المللی برای ورود

استرالیا اوراق بهادار خواسته است تا کارکنان خود را برای کار از خانه پس از یکی از آن سیدنی کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19.

حدود 20 همکاران بود که تماس نزدیک با فرد در سیدنی در اتاق قرار داده شده اند و در انزوای ASX در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب.

کارکنان در سراسر کشور به کار از خانه تا اطلاع ثانوی.

یک هسته گروه از کارکنان باقی خواهد ماند در سایت در ASX ادارات به مدیریت “مداوم بازار توابع”.

“ما همچنان به مطلع با مشاوره از مقامات بهداشت و دولت و محتاط روش برای اطمینان از رفاه مردم ما و مداوم اعتماد به نفس ما سهامداران” بیانیه ای گفت:.

رئیس اتحادیه بازیکنان فوتبال است نه وزارت امور خارجه و تجارت ملبورن پس از پیروزی بازیکنان و کادر مربیگری شد و در سمت چپ بالا و خشک در نیوزیلند در یکشنبه شب ياوه خود باقی مانده یک-لیگ فصل به هرج و مرج.

The Melbourne Victory have been left stranded in New Zealand.

ملبورن پیروزی شده اند در سمت چپ رشته در نیوزیلند.اعتبار:گتی ایماژ

جان Didulica رئیس اجرایی از PFA گفت: خود سازمان گفته شده بود که محدودیت های مسافرتی در ورود به استرالیا می تواند یک مشکل برای پیروزی بازیکنان اگر آنها رفت جلوتر با بازی خود در ولینگتون در برابر ققنوس روز یکشنبه.

“ما تا به حال اطمینان از DFAT که این امر اتفاق نمی افتد. که در مجموع پیش شرط برای ما ارتکاب به بازی بازی گفت:” Didulica.

“این یک رسوایی…تاثیر جداسازی فاجعه است برای بازیکنان است.”

دفعات بازدید: داستان کامل از مایکل لینچ در اینجا.

مقامات در سراسر جهان تبدیل شده است به طور فزاینده اقدامات شدید سعی کنید به سرعت گسترش جدید کروناویروس یکشنبه با مستندات, حکومت و محدودیت های مسافرتی ،

سربازان و پلیس مهر و موم شده پر جمعیت فیلیپین سرمایه از داخلی بیشتر مسافران در یکی از آسیای جنوب شرقی ترین شدید مهار حرکت می کند. این حرکت بازتاب یک مستند اسپانیا اعلام کرد تنها چند ساعت زودتر برای آن 46 میلیون شهروندان است.

فرانسه دستور بستن فقط در مورد همه چیز بقیه جهان را دوست دارد در مورد آن – برج ایفل موزه لوور, این کافه ها و رستوران ها – به عنوان دولت در زمان به طور فزاینده ای از جان گذشته اقدامات برای قرار دادن فضای بیشتر بین مردم و حاوی ویروس است.

در ایالات متحده, فرودگاه, مسافران بازگشت از اروپا شده اند با استقبال hourslong منتظر مورد نیاز پزشکی نمایش. در حالی که شهروندان آمریکایی دارندگان کارت سبز و برخی دیگر مجاز به بازگشت به ایالات متحده به دلیل جدید اروپا, سفر, محدودیت های آنها در حال funnelled به 13 متحده فرودگاه که در آن آنها به نمایش های بهداشتی و قرنطینه سفارشات.

در چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر کسانی که پس از رسیدن در خارج از کشور پرواز بودند روت به تبدیل مرکز نمایشگاه اولیه برای چک قبل از اینکه رفت به خانه های خود و یا دیگر مکان قرنطینه.

در یک تلویزیونی در سراسر کشور آدرس شنبه نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز دقیق باتری استثنایی اقدامات در جای خود قرار داده به عنوان بخشی از یک هفته دو حالت اضطراری برای مبارزه با افزایش شدید عفونت.

تعجب که چرا انگلستان می خواهد به آن را به تنهایی با استراتژی خاص خود را برای مبارزه با COVID-19?

اروپا خبرنگار بیوان سپر نوشته است این قطعه در ” گله ایمنی و چگونه انگلستان قصد دارد برای مقابله با کروناویروس بحران است.

در نفت خام از نظر بوریس جانسون دولت است نصب این استدلال که شیوع این بیماری در حال حاضر تا کنون رفته که آن را در واقع مطلوب برای مردم به آلوده.

بریتانیا رویکرد به سه عنصر اصلی: تصویب اجتماعی فاصله اقدامات بسیار آهسته تر از کشورهای دیگر; سپر در گروه های در معرض خطر مانند افراد مسن و بیمار از تماس با جمعیت عمومی; و سپس اجازه دهید COVID-19 به آرامی رفت و برگشت از طریق هر کس دیگری.

کوئینزلند انتخابات دولت محلی را جلو بروید در مارس 28, کمیسیون انتخابات کوئینزلند تایید کرده است.

پستی رای برنامه های کاربردی هستند تا بیش از 20 ، 000 در مقایسه با سال 2016 انتخابات با ECQ دریافت بیش از 96,000 برنامه پیش از دوشنبه 7pm مهلت.

کوئینزلند انتخاباتی کمیسر پت Vidgen گفت: آن را “منحصر به فرد و در حال تحول وضعیت” و رای دهندگان خواست شد به درخواست برای یک پستی رای و یا رای گیری در روز شنبه 28 مارس خود را مداد.

غرفه رای گیری خواهد شد به طور منظم تمیز و کارکنان اضافی در دست برای کمک به دولت 77 شوراهای دوباره انتخاب شود.

برخی از کوئینزلند شهرداران و نمایندگان را مجبور به ابراز نگرانی در مورد انتخابات و تجمع توده. این ECQ نمی تواند تغییر تاریخ انتخابات بدون مجلس تصویب.

Opera استرالیا را لغو کرده است, باقی مانده خرما از شرکت سیدنی فصل پس از دولت ممنوعیت استاتیک تجمعات بیش از 500 نفر.

لغو تمام اثرات اجرای آتیلا Carmen و بزرگ Opera بازدید در خانه اپرای سیدنی که قرار بود از دوشنبه 16 را از طریق به روز شنبه 28 مارس.

Opera Australia has cancelled the remaining dates of the company’s Sydney season.

Opera استرالیا را لغو کرده است, باقی مانده خرما از شرکت سیدنی فصل است.اعتبار:Dominic Lorrimer

تصمیم گیری در اپرا در سیدنی هاربر تولید La Traviata ساخته خواهد شد در روزهای آینده.
Opera استرالیا کاراکتر روری Jeffes خواست مراجعان به تجدید نظر درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

“من از هر دارندگان بلیط به آرتروز یا هر ارائه شرکت – لطفا دوباره نظر خود را درخواست بازپرداخت و به جای آن که ممکن است به مبادله یا بلیط خود را به یک عملکرد بعدها در سال آن را تبدیل به یک کوپن هدیه و یا کمک مالی به شرکت” او در بیانیه ای گفت.

دیگر شرکت های بزرگ در حال انتظار برای تصمیم گیری در آینده از فصل خود را در روزهای آینده.

ساعت پس از نخست وزیر اسکات موریسون اعلام دقیق محدودیت های مسافرتی برای کشور و مردم شروع به داش دیوانه خانه میان ترس سفر خواهد تنها تبدیل به سخت تر است.

دانمارکی, دکتر, Astrid و همسرش سرعت بسته بندی شده تا خانواده خود را پس از آنها به نام خانه توسط مقامات محلی است.

“ما شده است به نام خانه به دانمارک توسط وزیر امور خارجه ، ما پزشکان بنابراین ما باید برای رفتن به خانه و انجام بخشی از ما,” او گفت:.

“ما باید در حالت آماده به کار اگر نیاز به خدمات ما است.”

German nationals Carys and her husband Horst were forced to cut their holiday short and pay for an emergency ticket home.

اتباع آلمان Carys و هورست مجبور شدند برای کاهش تعطیلات خود را کوتاه و پرداخت به صورت اضطراری بلیط صفحه اصلی.اعتبار:Tate Papworth

او مطمئن است که این کشور را شبیه به یکی از او باقی مانده است.

“آن بسیار پر هرج و مرج. مرزها بسته شده, آنها به نام در ارتش برای محافظت از مرزها. همه چیز اساسا shutdown شده است. مردم به ماندن خانه از محل کار و مدارس تعطیل هستند.”

نیوزیلند و شوهر Roseanne و هری که در حال وارد یک دوره دو هفته جداسازی مواد غذایی اصلی بود نگرانی است.

“ما در واقع در کوئین مری کشتی کروز و تصمیم به ترک” Roseanne گفت.

“بنابراین در حال حاضر ما در راه خانه به منزوی. ما هیچ غذایی در خانه از آنجا که ما فکر می کنیم می خواهم در اینجا بسیاری دیگر اما این است که آنچه در آن است.”

اتباع آلمان Carys و هورست (تصویر) مجبور شدند برای کاهش تعطیلات خود را کوتاه و پرداخت به صورت اضطراری بلیط صفحه اصلی.

“ما شده است بسیار گرفتار کوتاه است. ما به معنای رفتن به صفحه اصلی به آلمان از طریق سنگاپور پنجشنبه آینده, اما با تعطیلی ما تا به حال برای کاهش زمان ما در اینجا کوتاه و یک خط تیره دیوانه است.

90 سال درگذشت از coronavirus در سیدنی مرکز مراقبت از سالمندان با توجه به NSW سلامت.

این زن که ساکن دوروتی هندرسون تسلیم در Macquarie Park درگذشت در روز شنبه. تست تایید او COVID-19.

زن پنجم coronavirus مرگ در استرالیا می آید و یک روز پس از 77 سال کوئینزلند زن درگذشت

“تسلیت ما با خانواده و دوستان از هر دو زنان در این زمان” یک NSW سلامت بیانیه ای گفت:.

77-در سال کوئینزلند زن مرده است از coronavirus در سیدنی.

این Noosaville که چهارمین فرد به مرگ از COVID-19 در استرالیا روز جمعه درگذشت.

او در یک پرواز از کوئینزلند به سیدنی در مارس 13, زمانی که وضعیت او رو به وخامت گذاشته کوئینزلند سلامت سخنگوی گفت.

سخنگوی گفت: او یک بیماری زمینهای.

ویکتوریا دولت کتابخانه اعلام کرده است آن را به عموم از شنبه.

تمام کتابخانه برنامه ها و رویدادهای شده بود لغو و یا به تعویق افتاد. همه تغییر داوطلب نیز لغو شود.

مدیر ارشد اجرایی کیت Torney گفت: این یک تصمیم را گرفته بود به آرامی.

“کتابخانه است که جایگاه مهمی برای بسیاری از افراد به ویژه آسیب پذیر در جامعه ما” او در بیانیه ای گفت.

محلی دیگر کتابخانه ها به دنبال کت و شلوار در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو