دانشگاه مک کواری تایید کرده است یکی از دانش آموزان خود تشخیص داده شد با COVID-19, فقط ساعت پس از آن اعلام کرد که دانشگاه را به حالت تعلیق در آموزش به مدت 12 روز به حرکت آنلاین.

مکان های مختلف در محوطه دانشگاه شدند گسترده تمیز یک شبه پس از دانش آموز آزمایش مثبت است.

“کارکنان و دانش آموزان خواسته می شود هوشیار برای علائم COVID-19 که شامل تب ، سرفه ، آبریزش بینی و یا تنگی نفس و تلفن جلوتر به خود GP. همه کارکنان و دانش آموزان شده است یادآور شد نه برای حضور در پردیس اگر آنها احساس ناخوشی” دانشگاه بیانیه ای منتشر شد در این بعد از ظهر گفت.

“در حال حاضر مشاوره است که بقیه از پردیس می تواند همچنان به کار به صورت عادی پس از اتمام فشرده تمیز کردن عملیات و در خط با ارتباطات صادر شده توسط معاونت امروز در مورد حرکت برای افزایش آنلاین تحویل از برنامه های آموزشی است.”

معاونت پروفسور بروس Dowton گفت: در ایمیلی به کارکنان این صبح که دانشگاه خواهد مکث هر دو چهره به چهره و آموزش آنلاین برای 12 روز از نیمه شب تا دوشنبه, مارس 30.

تام هنکس و ریتا ویلسون در حال حاضر منتشر شده است از یک ساحل طلا بیمارستان که در آن آنها تا به حال شده است در انزوا به علت آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Queensland Health حاضر به تایید و شوهر وضعیت در روز سه شنبه با استناد به بیمار محرمانه با این حال یک نماینده هنکس تایید کرده است به چندین رسانه های ما از جمله سی ان ان و هالیوود گزارشگرکه زن و شوهر باید در سمت چپ ساحل طلا بیمارستان دانشگاه.

Hanks and Rita Wilson are now self-isolating.

هنکس و ریتا ویلسون در حال حاضر خود جدا.

این جفت ارز که تست مثبت هفته گذشته در حالی که در کوئینزلند برای هنکس جدید کار Baz Luhrmann الویس biopic و یک رشته ملی کنسرت, توسط ویلسون در حال حاضر ساکن در یک خانه اجاره ای در ساحل طلا.

آن را درک جفت باقی خواهد ماند در خانه قرنطینه برای حداقل پنج روز به عنوان آنها در نظر گرفته شده که به طور کامل پاکسازی ویروس.

در دوشنبه, Queensland, وزیر بهداشت استیون مایلز گفت: در بسیاری از موارد از COVID-19 دیده می شود در دولت بوده است خفیف و چند را انتخاب کنید داده می شد به خود قرنطینه خارج از بیمارستان ترتیب که خواهد “تبدیل شدن به شایع تر است که ما بیشتر موارد”.

دوم کوئینزلند MP است که در خود به انزوا “سرد مانند” علائم پس از حضور در کشاورزی فروم با اتباع سناتور سوزان مک دونالد در هفته گذشته.

نیک Dametto که نشان دهنده شمالی Hinchinbrook رای دهندگان برای Katter استرالیا گوید او جدا شده خود در بریزبن بود و انتظار نتایج آزمون ظرف 48 ساعت.

“آخرین پنج شنبه … من با حضور در شمال کوئینزلند کشاورزی آتی فروم در تاونزویل” او در بیانیه ای گفت.

“پس از یادگیری سناتور سوزان مک دونالد تست مثبت برای COVID-19 به عنوان یک اقدام احتیاطی من تست شده اند صبح امروز شده اند و خود منزوی.”

به تاونزویل-بر اساس سناتور دیروز دوم شد فدرال MP به قرارداد این ویروس پس از صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون آزمایش مثبت هفته گذشته است.

آقای Dametto را در انزوا به شرح زیر همکار دولت LNP عضو دن Purdie که تا به حال نیز در تماس با یک مورد تایید شده.

جشنواره های موسیقی همچنان به تعویق افتاده و لغو شد.

سالگرد 20th باشد از جشنواره موسیقی شکوه در چمن در اصل مجموعه ای برای ماه ژوئیه 24-26 در شمال بایرون پارک موکول شده است به اکتبر 23-25 در پاسخ به ممنوعیت دولت در مجامع عمومی از دیگر 500 نفر است.

The 20th anniversary of music festival Splendour in the Grass, originally set for July 24-26 at North Byron Parklands, has been rescheduled.

سالگرد 20th باشد از جشنواره موسیقی شکوه در چمن در اصل مجموعه ای برای ماه ژوئیه 24-26 در شمال بایرون پارک موکول شده است.اعتبار:AAP

برگزارکنندگان گفت: آنها “نه انتظار هر گونه عمده ناراحتی به خط” که headliners Flume به سکته مغزی و تایلر خالق همه تایید حضور خود را برای تاریخ جدید. دارندگان بلیط قادر به شرکت در این تاریخ جدید قادر خواهد بود برای درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

تور جشنواره Groovin این Moo که بود برگزار می شود بین آوریل 24 مارس 9 در مراکز منطقه ای از جمله Maitland, بندیگو و تاتنهام نیز لغو شده و برای اولین بار در 15 سال سابقه.

این جشنواره با توجه به ویژگی هنرمندان از جمله Kelis, Supergrass باند از جوانان و تن و I. برگزارکنندگان گفت: ticketholders هم می توانید نگه دارید و بر روی بلیط های خود را برای جشنواره 2021 رویداد و یا دریافت کامل بازپرداخت.

آنها نیز خواست کسانی که به دنبال بازپرداخت برای کمک به منطقه ای کسب و کار و جوامع خواهد شد که رنج می برند از “کاهش حمایت” با توجه به این جشنواره را لغو.

سنت مایکل دستور زبان در سنت کیلدا اتحاد پیوست صفوف از ویکتوریا غیر دولتی مدارس کشیدن پین در کلاس.

مدرسه سر Terrie جونز گفت: این مدرسه تا به حال تلاش سخت به احترام فدرال و دولت های ایالتی’ مشاوره برای نگه داشتن مدارس باز اما این چالش از تمرین فاصله اجتماعی در مدرسه بود و اثبات بیش از حد پیچیده است.

“شده است وجود دارد بسیار قوی مشاوره از تمام مقامات در مورد اهمیت اجتماعی فاصله” خانم جونز نوشت: به پدر و مادر و سرپرستان. “جدید ترین تماس به ارائه 1.5 متر فاصله بین افراد ثابت شده است بسیار چالش برانگیز در یک مدرسه زمینه – در کلاس درس و در زمین بازی. اعتقاد ما بر این است که اجتماعی فاصله بیشتر خواهد بود به آسانی به دست آمده در خانه است.”

مدرسه را برای دانش آموزان در روز پنج شنبه و شیفت به آموزش آنلاین روز جمعه.

زیر غیر دولتی ویکتوریا مدارس امروز تعطیل هستند: بالار دستور زبان کری باپتیست دستور زبان کولفیلد دستور زبان Firbank دستور زبان جیلان دستور زبان Haileybury Ivanhoe دستور زبان Lauriston دختران مدرسه لورتو مندویل سالن Lowther سالن کلیسای آنگلیکان دستور زبان ملبورن دختران, دستور زبان, خیابان کوین کالج سنت لئونارد کالج سنت مایکل دستور زبان Strathcona دختران, دستور زبان, خاویر, کالج, Yarra دره دستور زبان و Yeshivah – بث Rivkah کالج ها.

از این مدارس کری, Loreto, Yeshivah – بث Rivkah و سنت کوین همه حال برخی از اتصال به یک COVID-19 مورد است.

تورک مدرسه ابتدایی که یک مورد تایید شده بازدید هفته گذشته تنها دولت که در مدرسه بسته است.

اگر شما فقط از پیوستن به ما در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده در سطح ملی بود ،

  • یک جفت تنظیم شده است و مذاکره در مجلس با تعدادی از نمایندگان مجلس برای نشستن مورد نیاز به تصویب اضطراری $17.6 میلیارد دلار بسته محرک کاهش بیش از یک سوم است. فقط 90 از 151 نمایندگان مجلس خواهد بود بازگشت به خانه از نمایندگان در هفته آینده است.
  • از سه شنبه 12 بعد از ظهر وجود دارد 428 موارد COVID-19 در استرالیا. از کسانی که 210 در NSW 94 در ویکتوریا و 78 در کوئینزلند
  • دولت اصرار پدر و مادر به نگه داشتن فرستادن فرزندان خود به مدرسه, اگر چه برخی از مدارس مستقل تا حد زیادی در ویکتوریا تصمیم گرفتند به نیمه خالی کلاس های درس هستند که گزارش شده است.
  • این ASX است کمی در تجارت صبح پس از استرالیا sharemarket ریختن 9.7 درصد در روز دوشنبه.
  • لغو از رویدادهای عمومی وجود دارد: هر عمده موسیقی تولید در کشور SMH نیمه ماراتن و جلال در چمن استرالیا, هفته مد و بسیاری از رویدادهای دیگر تمام شده است لغو و یا به تعویق افتاد.

این می آید پس از مقدار زیادی از اخبار جهان یک شبه به ویژه جزئی مستندات در فرانسه و آلمان امکان ممنوعیت غیر ضروری سفر به اتحادیه اروپا و آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای آمریکایی ها به جمع آوری با بیش از 10 نفر.

ما را حفظ خواهد کرد این liveblog رفتن در طول روز و به شب.

به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 موارد همچنان به افزایش در و برخی از دولت های عمده دانشگاه ها در حال حرکت به دور از چهره به چهره آموزش “کمک به مبارزه با گسترش” از این بیماری است.

Curtin University باعث شده است که شارژ در حال حرکت در همه سخنرانی های آنلاین از روز جمعه.

در بیانیه منتشر شده در روز دوشنبه, Curtin را معاونت پروفسور دبورا تری گفت: در حالی که بود و دانشگاه “بسیار” باز برای کسب و کار دانشگاه تا به حال ساخته شده است این تصمیم پس دولت و توصیه های پزشکی.

Curtin حرکت در می آید بعد از دانشگاه نوتردام با ارسال یک پیام به آن در دانشجویان پرستاری و مامایی بیان کرد که تمام سخنرانی آموزش و آزمایشگاه تحویل داده می شود آنلاین از دوشنبه.

مرداک کارکنان دانشگاه در روز دوشنبه بعد از ظهر گفته شد آنها را به ادامه آموزش به صورت عادی این آموزش آغاز شده بود در مورد نحوه ارائه کلاس های آنلاین باید به آنها نیاز.

دولت فدرال درخواست شرکت ها برای ایجاد یک جنگ-سبک تغییر در تولید و برای تولید مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

با خارج از کشور عرضه زنجیره ای قادر به نگه داشتن سرعت با تقاضای یک منبع دولتی می گوید شده است وجود دارد “تماس به اسلحه” به صنعت برای مواردی مانند فولاد روپوش و دستکش و عینک و دست sanitisers.

دولت منتشر کرده است یک “درخواست اطلاعات” درخواست شرکت چه آنها را, و آنچه آنها می توانند. وزارت صنعت مقامات خواهد شد و سپس اگر شرکت ها ماندگار هستند و اگر آنها کمک دولت ارائه خواهد شد.

که به دنبال آن حرکت می کند با نام تجاری لوکس Vuitton لویی برای شروع تولید دست sanitiser در فرانسه. در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون خواستار شرکت های مهندسی به تغییر تولید به ساختمان هواکش برای بیمه خدمات درمانی.

دولت فدرال منبع که نخواست شناسایی شود چرا که این مذاکرات محرمانه باقی می ماند گفت: دولت بود در مورد به ثبت نام در یک معامله با ویکتوریا سازنده برای کمک به آن را به صورت ماسک.

Collingwood کاپیتان اسکات Pendlebury می گوید او “همه روشن” پس از آزمایش شده است برای کوروناویروس.

او قبلا در انزوا پس از ابتلا به آنفولانزا مانند علائم.

Scott Pendlebury has tested negative for COVID-19.

اسکات Pendlebury را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19.اعتبار:hdx

در ضمن اکثر AFL بازیکنان باید خود را ابراز مخالفت از 17 بازی فصل معرفی شده در پاسخ به کروناویروس بحران, بر اساس یک نظرسنجی که توسط اتحادیه بازیکنان.

خانه اپرای سیدنی را لغو کرده است, تمام اجراهای عمومی حداقل تا مارس 29, هنگامی که آن را دوباره ارزیابی تصمیم گیری بر اساس آخرین توصیه های بهداشتی.

مناطق عمومی خانه اپرا از جمله مواد غذایی و برگزاری تورهای باز باقی خواهد ماند.

Opera House CEO Louise Herron, pictured in the concert hall, said the decision was not made lightly.

خانه اپرا مدیر عامل لوئیس Herron تصویر در سالن کنسرت گفت: تصمیم گیری ساخته شده بود و نه آرامی.اعتبار:AAP

مدیر اجرایی لوئیس Herron گفت: تصمیم گرفته شده بود و نه آرامی.

“خانه اپرا ساخته شده بود برای خدمت به جامعه و این مسئولیت ما را به تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از ایمنی همه در سایت و برای محافظت از اعضای عمومی با محدود کردن گسترش COVID-19” او گفت:.

“در شرایط دشوار مردم نگاه به هنر به صورت الهام و قدرت است. ما خواهد بود با تمرکز بر برنامه نویسی ما تلاش های در مورد چگونه ما می تواند همچنان به الهام بخش و بالا بردن مخاطبان ما از طریق دیجیتال و وسایل دیگر در حالی که ما فیزیکی مراحل استفاده نمی کنید.”

کاربران با بلیط برای رویدادهای آینده تماس گرفته خواهد شد تا به روند بازپرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو