Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: NSW همچنان در حالت آماده باش بالا به عنوان چهارراه هتل COVID-19 خوشه ای رشد می کند به 30; استرالیا مرگ و میر می ایستد در 110

شما باید یک انتخاب از دو 11am کنفرانس های مطبوعاتی امروز.

شما می توانید به تماشای ویکتوریا coronavirus به روز رسانی با برتر Daniel Andrews پلیس و وزیر لیزا نویل:

و یا شما می توانید به تماشای, New South Wales, coronavirus به روز رسانی با دولت رئیس بهداشت افسر کری شعار و وزیر بهداشت براد Hazzard:

بسته به تنظیمات خود را دو ویدئوها ممکن است هر دو در یک بار بازی. آن را یک ایده به کلیک بر روی ‘بازی نمی کند” و یا مکث و لال است که شما نمی خواهید به تماشای, مگر اینکه شما اعتماد به نفس شما می توانید چند وظیفه و مشاهده و هر دو به طور همزمان.

به روز رسانی در کوئینزلند مرز محدودیت است در مورد برای شروع است. شما می توانید آن را به زندگی می کنند در زیر:

شما باید یک انتخاب از دو 11am کنفرانس های مطبوعاتی امروز.

شما می توانید به تماشای ویکتوریا coronavirus به روز رسانی با برتر Daniel Andrews پلیس و وزیر لیزا نویل:

و یا شما می توانید به تماشای, New South Wales, coronavirus به روز رسانی با دولت رئیس بهداشت افسر کری شعار و وزیر بهداشت براد Hazzard:

بسته به تنظیمات خود را دو ویدئوها ممکن است هر دو در یک بار بازی. آن را یک ایده به کلیک بر روی ‘بازی نمی کند” و یا مکث و لال است که شما نمی خواهید به تماشای, مگر اینکه شما اعتماد به نفس شما می توانید چند وظیفه و مشاهده و هر دو به طور همزمان.

AFL در حال مذاکره با دولت کوئینزلند به حرکت “صدها نفر” از بازیکنان و مربیان به دولت برای دو ماه به نگه داشتن فصل زنده با توجه به دولت برتر Annastacia Palaszczuk.

AFL اجرایی Gillon McLachlan صحبت کرده است به Ms Palaszczuk در مورد محل اقامت برای ایالتی تیم به طور موقت به پایگاه خود در دولت آفتاب.

Queensland Premier Annastacia Palaszczuk.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk.اعتبار:مت Dennien

“در اخبار من می توانم نشان می دهد AFL با نزدیک شدن کوئینزلند به حرکت بیشتر از آن تیم ها و بازیکنان به کوئینزلند” Ms Palaszczuk گفت: دولت و مجلس است.

“او است که به دنبال محل اقامت کتاب برای صدها نفر از بازیکنان و مقامات در کوئینزلند هتل برای دو ماه. شما می توانید تصور کنید آنچه در آن به معنی برای کسانی که کسب و کار است.

“من استرس هیچ یک از این اقدامات می تواند بدون نیاز به سخت قرنطینه پروتکل و COVID مدیریت برنامه ریزی است که اجازه AFL فصل به ادامه.

“همانطور که همه می دانند AFL را بیش از یک ورزش به ویکتوریایی. ما می دانیم که چگونه آنها احساس.

“با توجه به انتخاب بین داشتن یک فصل و داشتن آن بر اساس در کوئینزلند من فکر می کنم من می دانم آنچه را که طرفداران می خواهم به اتفاق می افتد.”

ویکتوریا برتر Daniel Andrews پلیس و وزیر لیزا نویل خواهد شد و به دولت روزانه coronavirus به روز رسانی در ساعت 11 صبح امروز است. ما خواهد شد ارسال خوراک ویدئویی در این وبلاگ به زودی.

در همان زمان وجود خواهد داشت, New South Wales, coronavirus به روز رسانی نیز با دولت رئیس بهداشت افسر کری شعار و وزیر بهداشت براد Hazzard. ما شامل یک خوراک ویدئویی در این وبلاگ برای این کنفرانس مطبوعاتی به عنوان به خوبی.

دوم کارگر در Centrelink مرکز تماس در آسیاب پارک در شمال ملبورن تشخیص داده شده است با COVID-19.

کارمند در این مرکز اجرا شده توسط بریتانیا ارائه دهنده خدمات Serco گذشته مشغول به کار در تاریخ 9 ژوئیه. دفتر بسته شد در روز سه شنبه شب برای تمیز کردن عمیق و امروز بازگشایی شد.

یک کارگر که در گذشته مشغول به کار در مرکز تماس در جولای 6 نیز آزمایش مثبت است. روشن است که اگر این موارد به هم مربوط هستند. ژوئن Meldrum یک Serco مدیر گفت: کارگر آلوده در جولای 6 به احتمال زیاد قرارداد این ویروس در خارج از محیط کار است که 500 کارکنان.

تماس با ردیابی جریان است برای تعیین اگر کارگران به تماس نزدیک در تماس با مرکز.

“دوباره لطفا با حضور در محل کار اگر شما هر گونه عوارضی از جمله سردرد و سرفه و آبریزش بینی و یا هر گونه علائم سرد مانند” خانم Medlrum گفت: در یک ایمیل به کارکنان.

محل دیگری در سیدنی مک آرتور منطقه شده است گفت: NSW Health که حامی که با حضور در آن محل آزمایش مثبت برای COVID-19.

مغرب لیگ باشگاه در لومیه نزدیکی کمپبللتون شد توصیه NSW بهداشت سه شنبه شب که یک فرد که بازدید خود را به محل برگزاری در دو نوبت در هفته گذشته دریافت کرده است یک تست مثبت.

فرد در بازدید از باشگاه در 8ساعت در روز جمعه و همچنین بین 2.30 نیمه شب و صبح یکشنبه از محل گفت: در Facebook پست امروز.

معلوم نیست اگر آنها همان کسی است که ترک نزدیک به مک آرتور میخانه در نیمه شب در صبح روز یکشنبه باعث تعطیلی محل که یک شبه.

مغرب لیگ باشگاه بسته شد و در ساعت 11.30 شب گذشته برای تمیز کردن عمیق و بازگشایی در ظهر امروز.

“آن زمان که ما دوباره باز وجود داشته اند بیش از 100+ ساعت از تمیز کردن و sanitising از کارکنان اضافی و پیمانکاران به اطمینان حاصل شود که باشگاه ما پاک است از آن تا به حال بوده است,” محل گفت: در Facebook.

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone گفت: برخی از بیمارستان ها در حال حاضر “در ظرفیت” و تلاش برای فهرستی به اندازه کافی مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان تعدادی از کارکنان خانه فرستاده با توجه به شیوع بیماری همچنان به صعود.

“آنچه ما در حال پیدا کردن است که پزشکان بیمارستان و پرستاران تحت پمپ در نظر قادر به فهرست اسامی به دلیل عفونت و یا در واقع نیاز به جداسازی به دلیل تماس با کسانی که آلوده” دکتر Bartone گفت: کانال 7 طلوع آفتاب در روز یکشنبه است.

“اینجا جایی است که ما نیاز به در واقع تقویت و یا افزایش که ظرفیت نیروی کار در حال حاضر برای پر کردن شکاف برای افرادی که به دلیل عفونت و یا نیاز به در انزوا هستند در دسترس نیست برای تغییر.”

Australian Medical Association president Tony Bartone.

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone.اعتبار:Alex Ellinghausen

Dr Bartone وجود دارد گفت: هیچ کمبود تجهیزات یا تخت برای پاسخ به COVID-19 شیوع اما که “استراتژیک نیروی کار برنامه ریزی” بسیار مهم بود.

سن و صبح سیدنی هرالد نازل شده در روز چهارشنبه که بیش از 14,000 بهداشت و درمان کارگران از جمله حدود 4000 پرستاران و 1260 پزشکان در دولت ویکتوریا را افزایش نیروی کار پایگاه داده.

روز سه شنبه تعدادی از کارکنان بهداشتی درمانی با فعال COVID-19 عفونت شد 114 با شیوع بیماری در سراسر ده ها بیمارستان ها و 35 مراقبت از سالمندان خدمات.

ویکتوریا وزارت بهداشت حاضر به تایید تعدادی از کارگران که furloughed به خود منزوی برای 14 روز اما منابع متعدد حاکی از آن است که بیش از 1000 با فردی بیمارستان ها مجبور به ارسال صدها نفر از کارکنان خانه.

“از نظر تجهیزات و از نظر تعداد تخت, ما در حال مقابله و در واقع برنامه ای وجود دارد به سطح شیب دار آن را” دکتر Bartone گفت.

“اینجا جایی است که تمام افسران ارشد پزشکی از تمام ایالات و سرزمین و AHPPC کار کرده اند با هم از ابتدا از نظر برنامه ریزی برای یک احتمال از نسبت ما شاهد در حال حاضر.”

ویکتوریا ثبت 270 جدید COVID-19 عفونت در جمعه آوردن تعداد کل موارد به 1803 با 85 نفر در بیمارستان و 26 در بخش مراقبت های ویژه از جمله 21 در هواکش.

دولت 660 تخت ICU با حدود 1000 هواکش آماده راه اندازی و برنامه ریزی برای ساخت صدها نفر بیشتر فیزیکی تخت فضاهای با بیش از هزاران هواکش در سفارش.

دولت فدرال نیز در حدود 7500 دستگاه تهویه مصنوعی در پزشکی ملی ذخایر.

موجود 660 تخت 446 شد و کارکنان در روز جمعه با کمتر از 60 دروغ خالی حدود 370 بودند که مورد استفاده برای درمان بیماران بستری به دلایل دیگر از COVID-19 مانند تصادفات حملات قلبی سکته مغزی و بهبودی از عمل جراحی است.

در حالی که دولت ویکتوریا اعلام کرد بودجه اضافی 4000 تخت ICU در مارس هنوز معلوم نیست که این تعداد تحویل داده خواهد شد.

Dr Bartone گفت: 4000 بود “فوق العاده تعداد تخت ICU” است و اگر دولت به یک نقطه که در آن مورد نیاز است که بسیاری آن را “ده ها هزار نفر از مردم در بیمارستان و … حتی خیلی بیشتر از تعداد فوق العاده ای از موارد که گزارش شده است.”

او گفت: دولت بود “خوبی کردن نیاز به هر گونه که کوانتومی … در حال حاضر است.”

این نقشه نشان می دهد محل از فعال coronavirus موارد ثبت شده در ویکتوریا:

به خاطر داشته باشید این است که داده ها به عنوان از دیروز. ما هنوز نمی دانند که امروز افزایش روزانه برای ویکتوریا و دقیق دولت محلی منطقه در سطح خرابی تمایل منتشر شود و بعد از آن در بعد از ظهر. به عنوان سوابق دولت بیشتر موارد این اطلاعات دقیق است که اغلب به بعد و بعد از آن در بعد از ظهر.

کاملا چند از خوانندگان در تماس با من امروز پرسیدن که چرا اعداد نمایش داده شده در اینجا متفاوت از کسانی که در ویکتوریا در بخش بهداشت و درمان خود داشبورد.

اطلاعات من استفاده نیز می آید از وزارت بهداشت و درمان است اما بر اساس یک به روز رسانی روزانه ارسال آنها به عنوان رفتن به منبع برای این شماره. من شک دارم داشبورد خود را به روز شده است در زمان های مختلف روز به طوری که گاهی اوقات وجود یک تاخیر بین دو منبع.

شما می توانید جزییات فعال مورد اعداد توسط دولت محلی منطقه در طول زمان در این مقاله: ده نمودار نشان می دهد که ویکتوریا coronavirus روند

نیو ساوت ولز رئیس بهداشت افسر کری شعار و وزیر بهداشت براد Hazzard ارائه خواهد شد به روز رسانی در دولت coronavirus وضعیت در 11 بعد از ظهر امروز صبح.

وجود خواهد داشت یک جداگانه در کنفرانس مطبوعاتی از سرزمین شمالی وزیر Michael توپچی مدتی صبح امروز نیز که در آن او خواهد بود صحبت کردن در مورد چشم انداز مثبت در coronavirus موارد در بخش هایی از سیدنی.

تا هنوز وجود دارد به نظر نمی رسد به یک زمان تنظیم شده به صورت روزانه coronavirus به روز رسانی برای ویکتوریا.

یکی دیگر از میخانه در جنوب غرب سیدنی می گوید: از آن مطلع شده و توسط NSW سلامت که یک حامی که با حضور خود در محل برگزاری تست مثبت برای کوروناویروس.

این مک آرتور میخانه در کمپبللتون مشترک خبری در Facebook این صبح است.

حامی با حضور در محل برگزاری در روز شنبه بین 9 شب و نیمه شب آن گفت: در پست.

“وجود دارد هیچ مورد نیاز برای ساختمان های تعطیل و یا برای هر عضو از کارکنان و یا حامی به خود منزوی اما آنها باید هوشیار باشند برای هر گونه علائم تنفسی و تست شده و بلافاصله خود جدا باید علائم توسعه” به آن اضافه شده است.

معلوم نیست اگر این مورد گزارش شده در دیروز اعداد و یا مرتبط به چهارراه هتل شیوع.

میخانه را بازگشایی در 3 بعدازظهر امروز پس از تمیز کردن عمیق.

NSW بهداشت و درمان شده است تماس, برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de