پزشکی استرالیا تنظیم کننده سریع-دنبال تصویب دو تست سريع برای COVID-19 که می تواند بازگشت نتایج در کمتر از یک ساعت.

این آزمایش جدید نیازی به ارسال به یک متخصص پاتولوژی آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل است که می تواند به طور چشمگیری سرعت بخشیدن به روند شناسایی موارد مثبت سریع تر و کمک به سرعت گسترش ویروس.

A person waits outside the COVID-19 Coronavirus Assessment Clinic at Prince of Wales Hospital on March 18.

یک فرد منتظر در خارج از COVID-19 Coronavirus ارزیابی درمانگاه در شاهزاده ولز بیمارستان در مارس 18.اعتبار:لوئیس Kennerley

آزمایش تشخیص ویروس خود را به جای ایمنی بدن پاسخ آنتی بادی است که می تواند در حالی که به پا زدن در. به این معنی که این آزمایش می تواند تشخیص COVID-19 موارد در افراد در مرحله قبل از پیشرفت بیماری است که ممکن است از دست رفته زمان آزمون.

یک سخنگوی درمان کالا دولت (TGA) گفت: Cepheid Xpert Xpress سارس CoV-2 تست شده و تایید شده برای عرضه در استرالیا به عنوان یک نقطه از مراقبت آزمون (POCT) و برای استفاده در آزمایشگاه.

“در شب جمعه TGA مورد تایید جداگانه رنجانیدن آزمایش خون است که می تواند بازگشت نتایج در 15 دقیقه. استرالیا دستور داده است تا یک و نیم میلیون از محل سریع سریع IgM/IgG کیت های آزمایش که به دلیل وارد این هفته است.”

این سخنگو گفت: تنظیم کرده بود “تسریع مصوبات برای گنجاندن در استرالیا ثبت درمانی کالا بر اساس مدارک ارائه شده به TGA در زمان درخواست”.

“تمام مصوبات را منوط به شرایطی است که شواهد اضافی برای پشتیبانی مداوم ایمنی و عملکرد دستگاه های ارائه شده به TGA در عرض 12 ماه از تصویب.”

این Doherty موسسه خواهد انجام یک تجزیه و تحلیل از آزمون در حالی که آنها در حال استفاده می شود به صفحه نمایش برای coronavirus در جامعه برای کمک به راهنمای خود استفاده کنید.

جهانی توتون و تنباکو لوله فیلیپ موریس بین المللی به حالت تعلیق عملیات در کارخانه خود در شهر بولونیا ایتالیا “با توجه به این وضعیت در حال انجام در مورد COVID-19”.

خاموش کردن برنامه ریزی شده است برای یک هفته “از فراوانی از احتیاط و به حمایت از تلاش های دولت برای محدود کردن انتشار COVID-19 … با توجه به شروع مجدد عملیات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز سه شنبه.

فیلیپ موریس به حال به اندازه کافی سیگار به عرضه آن در بازارهای بین المللی برای حدود شش هفته دیگر در بیانیه ای گفت:.

“شاخص مدیران خرید در حال حاضر نمی انتظار خارج از بورس شرایط در هر عامل عمده درآمد بازار و معتقد است که مصرف کنندگان هنوز هم دسترسی کافی به محصولات خود ،

موجودی از گرم دخانیات برگزار شده توسط این شرکت معادل حدود دو ماه از عرضه است.

دولت موظف به تولید تعلیق تأثیر حدود 20 درصد از مدیران خرید سیگار-ظرفیت تولید در سراسر جهان است.

تاسمانی ثبت شش جدید COVID-19 موارد با برتر پیتر Gutwein گفتن غیر ضروری مسافران آنها را تبدیل به دور از دولت است.

“از امروز به عنوان اگر شما در حال سفر به تاسمانی و آن را غیر ضروری سفر نمی آیند” آقای Gutwein گفت. “آیا در TT خط. آنچه که ما انجام خواهد داد این است که به نوبه خود در اطراف شما و شما بخواهید به عقب برگردید.”

تاسمانی قبلی سیاست بود که مردم پس از رسیدن از کشورهای دیگر و سرزمین های غیر ضروری دلایل – یعنی نه برای کار و مهربان دلایل و یا برای ارائه خدمات ضروری در دولت خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه.

وجود دارد در حال حاضر 28 تایید موارد COVID-19 در تاسمانی.

از شش مورد جدید چهار از کشتی کروز روبی شاهزاده که وارد سیدنی در 19 مارس یکی دیگر از کشتی کروز مشهور انقلاب که وارد سیدنی در 20 مارس و باقی مانده فرد اخیرا در بازگشت از خارج از کشور.

دادگاه خانواده از استرالیا بسته شده است آن شمارنده در نور از شیوع کروناویروس.

“پس از تحولات در COVID-19 وضعیت و نیاز به حفاظت از کارکنان ما و همه ی بازدید کنندگان به ساختمان های ما, ما تصمیم به نزدیک ما رو به شمارنده و بس چهره به چهره خدمات از سهشنبه 24 مارس سال 2020” آن را در بیانیه ای گفت.

“در حالی که شمارنده بسته هستند ما هنوز در حال کار در ثبت و از راه دور برای ارائه خدمات و حمایت از پزشکان و طرفین دعوا از طریق تلفن و دیگر خدمات آنلاین.”

خدمات دولت وزیر استوارت رابرت گفت: “شروع به پریدن تفنگ” در اعلام MyGov سایت دچار یک حمله سایبری که در واقع عجله تقریبا 100,000 برنامه های کاربردی در 9:40am می باشد در روز دوشنبه باعث فروپاشی آن.

“این سیستم می تواند رسیدگی به تقاضای,” او گفت:. “البته ما مورد بررسی قرار گرفت. من باید احتمالا منتظر بررسی قبل از پریدن تفنگ و باور هشدار. هشدارهای فقط نشان داد هجوم گسترده است که به سیستم ما.”

Government Services Minister Stuart Robert has said he “jumped the gun” in declaring that the online system had suffered a cyber attack.

خدمات دولت وزیر استوارت رابرت گفت: “شروع به پریدن تفنگ” در اعلام این که سیستم آنلاین تا به حال دچار یک حمله سایبری.اعتبار:Alex Ellinghausen

Mr رابرت گفت: 2GB رادیو در روز سه شنبه که او متوجه نیست مقیاس تصمیم ملی کابینه به shut-down بارها و باشگاه ها و ورزشگاه و قرار دادن محدودیت در کافه ها و سینماها.

“دیدم که به معنای واقعی کلمه صدها نفر از هزاران و شاید میلیون نفر بیکار یک شبه,” او گفت:.

Mr رابرت گفت: صحنه صدها نفر از مردم صف بندی در Centrelinks در سراسر کشور شد “دلخراش”.

“مناسب و معقول مردم خودشان را در شرایط بسیار دشوار است,” او گفت:.

او گفت: مردم به صف تا Centrelink برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و خواست آنها را به بیمار و درخواست از طریق تلفن و یا آنلاین.

“هیچ کس را بدون” او گفت:.

بیکار خواهد بود واجد شرایط برای $1100 دو هفته در منافع از طریق ترکیبی از کارجویان پرداخت و coronavirus مکمل.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیش از 200 استرالیایی روی کاستا ویکتوریا در حال حاضر در انزوا پس از یک مسافر آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به مردم در کشتی.

کاپیتان اعلام کرد در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه با ارسال کشتی به مستند.

این بدترین خبر برای حدود 250 استرالیا مسافران و خانواده های خود را که به شدت مبارزه DFAT به مداخله قبل از کروز اسکله غرق در ایتالیا.

این کشتی قرار است در ونیز در مارس 28, اما مسافران هیچ نشانه چه چیزی است که اتفاق می افتد به آنها را زمانی که آنها می رسند.

اگر شکست از کاستاریکا Luminosa هر چیزی به رفتن با تایید coronavirus در کشتی را پیچیده تر بازگشت روند است.

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون اعطا کرده است این کشور در سوپر مارکت ها اجازه برای همکاری با یکدیگر به منظور تسهیل در تامین و تدارکات به منظور کمک به آنها در مقابله با تعداد بی سابقه ای از وحشت خرید استرالیایی.

در بیانیه ای در روز سه شنبه صبح ACCC صندلی راد Sims گفت: ناظر به حال تسریع موقت مجوز از توافق برای اطمینان از آسیب پذیر و روستایی استرالیا می تواند دسترسی به مواد غذایی است.

Supermarkets have been granted special permission to work together by the ACCC.

سوپر مارکت ها اعطا شده است اجازه مخصوص برای کار با هم توسط ACCC.اعتبار:کوین رونی

آن را با دریافت این برنامه جمعه گذشته و اعطا مجوز دیروز.

“استرالیا در سوپر مارکت ها را تجربه کرده اند بی سابقه تقاضا برای مواد غذایی در هفته های اخیر هر دو در فروشگاه و آنلاین است که منجر به کمبود برخی از محصولات و اختلال در تحویل خدمات” آقای سیمز گفت.

“این است که اساسا با توجه به وحشت غیر ضروری خرید و تدارکات چالش این, ارائه, به جای یک زمینه عرضه مشکل است.”

Coles, Woolworths, ALDI و Metcash گنجانده شده در قرارداد و دیگر خرده فروش مواد غذایی است که قادر به شرکت در صورتی که مایل.

این توافق اجازه نمی دهد که سوپر مارکت ها به صورت جمعی توافق بر قیمت محصولات, با این حال آن را به محافظت از سوپر مارکت ها از هر گونه اقدام دادگاه برای انجام که در غیر این صورت افزایش نگرانی ها تحت قانون رقابت.

وزارت امور نیز تاسیس یک “سوپرمارکت گروه ضربت” با نمایندگانی از دولت ACCC و خرده فروشان که نگاه به حل و فصل هر گونه مسائل پیش روی این بخش در طول این بحران است.

Woolworths اجرایی براد Banducci استقبال مجوز از توافق.

“آن را در جهت منافع ملی برای خرده فروشان را قادر به همکاری در مسائلی مانند بهداشت و ایمنی از اعضای تیم و مشتریان و حصول اطمینان از استرالیا زنجیره تامین قوی هستند و عامل موثر” او گفت:. “این در نهایت به این معنی است که محصولات تحویل داده و با خیال راحت به جوامع در سراسر استرالیا است.”

ویکتوریا ثبت 56 موارد جدید یک شبه آوردن مجموع به 411 در دولت است.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: Triple M رادیو رو به رشد موارد یک نگرانی جدی است.

“ما قصد داریم به نگه داشتن با دیدن این اعداد به بالا و بالا به خصوص اگر برخی در ویکتوریا جامعه همین حالا شروع به مصرف این به طور جدی به او گفت:” به خصوص نخوری رفتار افراد جوان است.

آقای اندروز هشدار داده می شود وجود اقدامات سخت تر به آمده پس از امشب ملی در جلسه هیئت دولت. او گفت: آخرین اقدامات تنها “گام اول”.

“وجود خواهد داشت یک مرحله دو. حتی ممکن است وجود دارد مراحل بیشتر و فراتر از آن. ما خواهد بود با هل دادن ما را به انجام همه چیز ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

ASX-ذکر شده جواهرات و اشیای قیمتی فروشنده مایکل هیل تبدیل شده است برای اولین بار عمده خرده فروش استرالیایی به بستن درهای خود را در نور از coronavirus همه گیر دادن شغل هزاران نفر از کارگران در معرض خطر است.

مایکل هیل گفت: آن را خواهد دید از آن 165 استرالیا فروشگاه های بلافاصله و برای یک دوره نامحدود از زمان.

Michael Hill said it would close its 165 Australian stores immediately, and for an indefinite period of time.

مایکل هیل گفت: آن را خواهد دید از آن 165 استرالیا فروشگاه های بلافاصله و برای یک دوره نامحدود از زمان.اعتبار:Westfield

دولت جدید سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل که نیاز به چهار متر مربع ارائه می شود هر فرد در هر فضای محصور شد “مطابق با روز-به-روز انجام کسب و کار ما” خرده فروش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de