Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: NSW سوابق بیشتر موارد به عنوان Xi Jinping باعث می شود سفر به ووهان

برنی ساندرز و جو بایدن باید لغو تظاهرات برنامه ریزی شده در کلیولند اوهایو در میان نگرانی ها در مورد کوروناویروس كردن در رویدادهای عمومی و پیشنهاد مبارزات ممکن است به حالت تعلیق در اجتماعات بزرگ.

“از نگرانی برای بهداشت عمومی و ایمنی ما لغو امشب تجمع در کلیولند” ساندرز سخنگوی مایک کسکا در بیانیه ای گفت.

“همه آینده برنی 2020 حوادث را ارزیابی مورد به مورد و بر اساس.”

Could coronavirus see the end of Bernie Sanders' big election rallies?

می تواند coronavirus پایان برنی ساندرز’ بزرگ انتخابات تظاهرات?اعتبار:سازمان حفاظت محیط زیست

اعلام این خبر از ساندرز به دنبال آن در ساعت توسط بایدن را اول شد نشانه آن است که تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری را وفق دهند به این ویروس که ناشی از لغو همایش ها و دیگر اجتماعات بزرگ.

بایدن کمپین یک شبیه بیانیه ای گفت: تصمیم خود را ساخته شده بود “از فراوانی احتیاط.”

“ما همچنان به مشورت با مقامات بهداشت عمومی و بهداشت عمومی راهنمایی و اطلاعیه در مورد حوادث آینده گفت:” کیت Bedingfield معاون مدیر کمپین برای بایدن.

بلومبرگ

دانشگاه صلیب جنوبی را ساحل طلا و لیسمر دانشگاه امروز بعد از یک فیلیپین-بر اساس عضو هیات تشخیص داده شد با COVID-19.

دانشگاه و مقامات بهداشتی نیز کار را برای تماس با 45 نفر که آمد به تماس نزدیک با مرد در طول یک سری از کارگاه های آموزشی در هر دو دانشگاه بین آوریل 2 و 6. او بازگشت به فیلیپین در مارس 7.

“این عضو هیات بیمار شد و تست شده برای COVID-19 بازگشته است که نتیجه مثبت سهشنبه, مارس 10 با توجه به گزارش از فیلیپین” در این دانشگاه گفت: در یک پست به آن Facebook صفحه: صبح روز چهارشنبه.

“صلیب جنوبی بلافاصله هشدار مقامات بهداشتی است و از نزدیک کار با آنها.”

صلیب جنوبی دانشگاه معاون رئیس جمهور از عملیات آلن موریس گفت: دانشگاه خواهد دید برای “تمیز کردن و به عنوان یک ژنرال احتیاط”.

“اولویت ما در همه زمان ها است رفاه کارکنان ما دانش آموزان و بازدید کنندگان پس از ما عذر خواهی برای این اختلال است اما آن چیزی که حق انجام,” Mr Morris گفت.

این دانشگاه در سال 2019 گزارش 5695 دانش آموزان ثبت نام شده در آن ساحل طلا پردیس و 2413 در لیسمر.

این Matildas بازی خود را نهایی المپیک صلاحیت بازی امشب در ویتنام مورد 1000km از مرز چین.

استرالیا بازیکنان فوتبال محدود شده به هتل ترکیب و تسهیلات آموزشی و بازی در ورزشگاه بسته امشب.

“ما نمی توانیم خارج رفتن برای یک پیاده روی” مربی و حوش Milicic گفت. “دیروز ما رفتیم بیرون برای آموزش و, این اولین بار ما شاهد نور روز. از پنجره ما آن را به نظر می رسد باور نکردنی – اما ما نمی توانیم ترک هتل نمی توانند ما را از هر گونه خطرات.”

احتیاط این است که آخرین مانع Matildas مواجه شده اند در جاده به توکیو. کاپیتان سام کر ساخته شده و اولین بازی خود را برای چلسی در ژانویه و تحول حرکت به انگلستان و بین المللی وظیفه گرفته تلفات در اجراهای او.

این Matildas نیاز به برنده شدن در قرعه کشی و یا از دست دادن با کمتر از پنج گل به پیشرفت 12-تیم المپیک رقابت است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

یک زن و شوهر گیر پردازنده شاهزاده بزرگ در کالیفرنیا تحت پیگرد کروز اپراتور شاهزاده Cruises برای سهل انگاری فاحش به دلیل دست زدن به مشتریان قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در آن کشتی است.

شاکیان رونالد و اوا Weissberger از برووارد ایالت فلوریدا به دنبال بیش از $US1 میلیون دلار (1.5 میلیون دلار) خسارت بودن را در معرض “خطر جدی قریب الوقوع آسیب” با توجه به گسترش coronavirus در کشتی با توجه به شکایت روز دوشنبه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه مرکزی کالیفرنیا در لس آنجلس است.

پس از خروج از سان فرانسیسکو در فوریه 21, کشف شد که 21 نفر تا به حال آزمایش مثبت برای بیماری – 11 مسافر و 10 خدمه – بنابراین فرماندار گاوین Newsom دستور مسافران در کشتی برگزار می شود برای تست که آن را بازگشت هفته گذشته است. از آن زمان به بعد مسافران شده اند محدود به اتاق خود و از روز دوشنبه کروز آغاز شده بود به پیاده شدن مسافران است.

قبلی سفر شاهزاده بزرگ دیدم دو مسافر تست مثبت برای coronavirus و یکی پس از درگذشت این بیماری یک واقعیت Weissbergers ادعا می کنند آنها ساخته شده بودند آگاه “در هر زمان قبل از سوار شدن و یا در حالی که آنها در حال حاضر پردازنده” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

واشنگتن پست

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه هشدار داده است که این فقط شروع یک بیماری همه گیر بهداشت به شیوع کروناویروس رخنه کرد و نزدیک به قلب از قدرت سیاسی است.

وزیر فرهنگ و ارشاد Franck Riester گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و پاکسازی الانبار از کارکنان خود منزوی پس از تماس با فرد آلوده گفت: در الیزه کاخ ریاست جمهوری و محل اقامت.

French President Emmanuel Macron and EU adviser Clement Beaune, front, during a video conference on the virus.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و مشاور اتحادیه اروپا کلمنت بون جلوی در طی یک ویدئو کنفرانس در ویروس.اعتبار:AP

اقدامات در محل برای محافظت از پاکسازی: جلسات به حداقل نگه داشته ویدئو کنفرانس تلفنی در حال تشویق و غیر ضروری بازدید کنندگان در حال تبدیل به دور.

“همین حالا شروع به فکر کردن ما در حال ایجاد یک حباب” الیزه گفت:, و اضافه کرد که “ما هنوز در خط با این نوع از مشاوره ما در حال دادن به کل جمعیت فرانسه.”

پاکسازی دولت منجر شده بود خواستار یک شوک مالی در اروپا برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس. شده است وجود دارد جهانی اختلال در کسب و کار و زنجیره تامین و همسایه ایتالیا در مستند است.

پاکسازی بازدید اطفال بیمارستان در روز سه شنبه و خواست مردم فرانسه به آرامش پس از نشانه های وحشت از خرید اصلی کالا در داخل و اطراف پاریس.

اما او هشدار داد: “ما تنها در شروع این بیماری همه گیر.”

ایسنا

نیویورک فرماندار اعزام گارد ملی به نیویورک و حومه برای کمک به مبارزه با آنچه به نظر می رسد ملت بزرگترین خوشه شناخته شده از coronavirus موارد است.

فرماندار اندرو کومو گفت که مدارس و خانه از عبادت و تجمع بزرگ و هوا خواهد بود توقیف به مدت دو هفته در یک “منطقه مهار” محور برون شهری در نیو راشل.

New York Governor Andrew Cuomo.

فرماندار نیویورک اندرو کومو.اعتبار:AP

او گفت که نیروهای گارد ملی کمک خواهد کرد تمیز کردن سطوح و تحویل مواد غذایی در منطقه 1.6 کیلومتر شعاع اطراف یک نقطه در نزدیکی یک کنیسه.

دولتی و خصوصی در نظام سلامت در حال راه اندازی یک مرکز آزمایش در این منطقه است.

“این یک اقدام چشمگیر, اما از آن است که بزرگترین خوشه ای از موارد در کشور” کومو گفت.

نیو راشل است که در مرکز شیوع 108 مورد در شهرستان Westchester از 173 ایالت.

ضمن نیوجرسی اعلام کرد از مرگ در یک coronavirus بیمار است.

جودیت Persichilli کمیسر امور خارجه وزارت بهداشت گفت: بیمار که فوت شد 69 ساله برگن شهرستان با زمینه ای شرایط پزشکی.

این مرد تا به حال نه سفر خارج از ایالات متحده اما رفته بود نیویورک.

AP

رشد جهانی شیوع کروناویروس در حال ساخت در حال حاضر پیچیده تلاش به سرعت عمل در تغییر آب و هوا بیشتر به چالش کشیدن بریتانیا پرنس چارلز گفت: در روز سه شنبه.

گسترش این ویروس منجر به تعویق افتادن یا لغو جلسات بسیاری در سراسر جهان از جمله تغییر آب و هوا مذاکرات و دیپلماسی تلاش های بریتانیا آماده برای میزبانی کلیدی سازمان ملل متحد در اجلاس آب و هوایی در ماه نوامبر با هدف ramping تا جاه طلبی به قطع هنوز هم رو به افزایش انتشار گازهای گلخانه ای.

Prince Charles at the WaterAid event in London on Tuesday.

پرنس چارلز در WaterAid رویداد در لندن در روز سه شنبه.اعتبار:گتی ایماژ

با محیط زیست خواستار سویفت اقدام آب و هوا و دانشمندان هشدار دهنده زمان کمی باقی مانده است به تغییر سیستم های جهانی بر روی یک کم کربن مسیر ویروس “باعث می شود آن همه بسیار پیچیده تر” گفت: وارث تاج و تخت بریتانیا.

“ما تا پایان در یک طوفان کامل در حال حاضر با تهدید ضرب در تمام جهات,” او گفت: جمع آوری آب و کارشناسان آب و هوا در لندن به میزبانی موسسه خیریه WaterAid.

چارلز حامی آژانس که با این نسخهها کار در سطح جهانی و آب و فاضلاب مسائل به نام تغییر آب و هوا “بزرگترین تهدید بشریت تا کنون با آن روبرو است”.

ایسنا

نخست وزیر هلند به نام شهروندان از هلند برای جلوگیری از تکان دادن دست برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید – و سپس دست تکان داد و با سر از بیماری های عفونی اداره ملی بهداشت عمومی موسسه.

“از این لحظه ما را متوقف تکان دادن دست” Rutte گفت: در یک کنفرانس خبری پس از بحران جلسه از وزرای دولت در روز دوشنبه شب به بحث در مورد این ویروس که به کشته شدن سه نفر و آلوده 321 در کشور است.

“شما می توانید یک پا بوسه, دست انداز, آرنج, هر آنچه شما می خواهید,” او گفت:.

او به عنوان پیچیده کردن کنفرانس خبری او را تکان داد دست در دست Jaap van Dissel بهداشت عمومی موسسه که به سرعت اشاره کرد نخست وزیر خطا.

“ببخشید ما نمی تواند انجام دهد که دیگر! دوباره آن را انجام دهد!” Rutte گفت: او به عنوان ضربه آرنج با ون Dissel.

AP

یونسکو می گوید: شیوع کروناویروس به قطع تحصیل برای حدود 363 میلیون دانش آموز در سراسر جهان است و اصرار سازمان ملل به کار سخت تر برای اطمینان از مبتلا دانش آموزان هنوز در حال یادگیری.

سازمان ملل متحد, سازمان آموزش و پرورش تعیین کرده است تا در مواقع اضطراری به کمک سازمان ملل اجرای بهتر آموزش از راه دور شیوه به عنوان گسترش COVID-19 همچنان به شدت تاثیر مدارس و دانشگاه ها.

Young students play in a public school, in Vitoria, northern Spain.

جوان دانش آموزان در یک مدرسه دولتی در ویتوریا, شمال اسپانیا.اعتبار:AP

روز سه شنبه در پاریس مستقر در آژانس برگزار شد جهانی ویدئو کنفرانس از مقامات آموزش و پرورش در 72 کشور از جمله 27 وزرای آموزش و پرورش برای به اشتراک گذاشتن استراتژی در به حداقل رساندن اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر. آژانس منتشر کرده است یک لیست از رایگان آموزش های کاربردی و سیستم عامل برای استفاده توسط معلمان است.

یونسکو می گوید 15 کشور دستور داده اند که در سراسر کشور, تعطیلی مدارس و 14 را اجرا موضعی تعطیلی پوشا آسیا و اروپا و خاورمیانه و شمال امریکا است.

یونان و مقدونیه در روز سه شنبه اعلام کرد همه مدارس و مهد کودک ها بسته شد برای بعد از 14 روز.

AP

ایران را تشخیص پزشکان و پرستاران که می میرند مبارزه با کروناویروس جدید به عنوان “شهدا” مانند ذبح سربازان این کشور به رهبر معظم انقلاب اعلام کرد در روز سه شنبه به وقوع کشته شدن 54 نفر بیشتر تحت فشار قرار دادند و این کشور تلفات به 291.

این تصمیم توسط مقام معظم رهبری آیت الله علی خامنه ای می آید در میان یک کمپین تبلیغاتی در حال حاضر در تلاش برای پیوند مبارزه با این ویروس به ایران خونین سال 1980 جنگ با عراق است.

Iran's Supreme Leader Ayatollah Ali Khamenei.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای ، اعتبار:AP

افزایش تلفات ارقام هر روز در ایران نشان می دهد مبارزه با کروناویروس جدید به مراتب بیش از حتی همانطور که بیشتر مردم از نوشیدن متانول در باور نادرست آن جان ویروس.

در سراسر خاورمیانه و بیش از 8600 نفر قرارداد ویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود. اکثریت آمده از آمار ایران که دارای یکی از بدترین مرگ عوارض در خارج از چین این مرکز از وقوع.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de