Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: NSW در بالا هشدار به ویکتوریا می بیند COVID-19 سنبله رول; استرالیا مرگ و میر می ایستد در 107

واشنگتن: ایالات متحده آمریکا دوباره شکست رکورد خود را برای جدید کروناویروس موارد در یک روز با بیش از 66,600 تازه عفونت های مستند در این دوره از روز شنبه با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

آمریکا را شکسته و رکورد خود را در سه مورد از چهار روز گذشته با توجه به دانشگاه ردیاب.

فلوریدا یکی از کشورهای شاهد بیشترین سنبله گزارش بیش از 10000 روزانه موارد و 93 جدید مرگ و میر. دیزنی اقامتگاههای تفریحی را در دولت شروع به بازگشایی ابتدا با سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات.

فرماندار ران DeSantis رد این ایده است که او تا به حال تحت فشار قرار دادند و خود دولت به بازگشایی بیش از حد به سرعت و قبل از این ویروس گسترش یافته بود و تحت کنترل است.

این تضاد چه Anthony Fauci دولت بیماری های عفونی, متخصص گفته است. Fauci هشدار داده است که شاهد موج از موارد جدید نقل مکان کرد بیش از حد سرعت در طی هفته های اخیر و به دنبال دستورالعمل.

مک کلاچی

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

ساده, الگو یا فولاد: Melburnians هستند غذای ارشد بهداشت افسر توصیه به پوشیدن ماسک برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 با ماسک فروش افزایش این آخر هفته مصرف کننده امور خبرنگار هانا میلز Turbet گزارش شده است.

عمده سخت افزار, شیمی و فروشگاه های زنجیره ای باید همه گزارش افزایش فروش تک-استفاده از ماسک صورت در این آخر هفته پس از برتر Daniel Andrews به طور خاص حمایت و استفاده از آنها برای اولین بار در روز جمعه.

مستقل طراحان و خرده فروشان آنلاین نیز آب گرفتگی با ماسک سفارشات از طریق Facebook و Instagram صفحات و Etsy فروشگاه.

وزارت بهداشت منتشر کرده است هدایت تشویق مردم به ایجاد و یا خرید قابل استفاده مجدد پارچه ماسک.

با توجه به راهنمایی های پارچه ماسک ساخته شده از سه لایه ترکیبی از پارچه های تنفس کافی حفاظت اما باید شسته شود هر روز و تغییر زمانی که در حال حرکت از یک محیط مانند یک قطار بسته بندی شده به دیگری – مانند یک محیط اداری.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

صدها نفر از کارکنان در ملبورن آلفرد بیمارستان در یک دوره دو هفته ای خود به انزوا پس از هشت بهداشت و درمان کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19.

خبرنگار بهداشت دانا McCauley گزارش امروز که دسترسی به بیمارستان COVID-19 بخش محدود شده است پس از کارگران نگرانی در مورد کنترل عفونت.

Staff are concerned about infection control at the Alfred's COVID-19 ward.

کارکنان در مورد کنترل عفونت در alfred’s COVID-19 بخش است.

بهداشت و درمان و کارگر در بیمارستان صحبت کرد که به سن و صبح سیدنی هرالد خواست نامش فاش نشود گفت: وجود نگرانی های جدی در مورد کنترل عفونت در این بخش است.

عکس های گرفته شده در داخل منطقه محدود در این هفته نشان می دهد زباله سطل پر از آلوده بالینی ضایعات از جمله دور انداخته پزشکی لباس و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی.

کارکنان در مورد کنترل عفونت در alfred’s COVID-19 بخش است.

“من تا به حال به بن درب با دست من به PPE خاموش” کارگر گفت.

“آن را نفرت انگیز و خطرناک است.”

تماس با ردیاب هنوز در حال کار برای تعیین چگونه بسیاری از کارکنان دیگر آلوده شده اند. آلفرد نه تایید نقش هشت کارکنان که تا به حال آزمایش مثبت است.

سن و صبح سیدنی هرالد گفته شده است توسط چندین بیمارستان و منابع آنها عبارتند از: بخش کارمند داروخانه, دانشجو, داروخانه دستیار یک پرستار و یک تنفسی کارآموز که ممکن است در تماس با پیوند ریه و مراقبت های ویژه بیماران است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

G’day هر کس آن را Roy Ward اینجا و من خواهید بود در حال اجرا ما COVID-19 زنده وبلاگ این یکشنبه به عنوان ویکتوریایی ادامه هفته اول دوم این مستند.

ویکتوریا تا به حال 218 موارد جدید در روز شنبه امیدوارم که تعداد قطره امروز اگر چه از آن می تواند رشد با توجه به افزایش تعداد آزمایشات در حال انجام است.

من با شما در تمام طول روز به ما صبر کنید تا ببینید ویکتوریا آخرین اعداد نشان می دهد برخی از کنفرانس مطبوعاتی جریان زندگی می کنند و ببینید که آیا نیو ساوت ولز و کشورهای دیگر ضبط خود را در اعداد بزرگ.

لطفا احساس آزاد به ترک نظر و یا من شلیک یک صدای جیر جیر در @rpjward در توییتر.

و لطفا نگه داشتن چک کردن برای تحولات در طول روز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de