Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: نیویورک و انگلستان گسترش مستند به عنوان جهانی غرق 140,000

ارشد امنیت سایبر رسمی با دفتر تحقیقات فدرال گفت: دولت خارجی هکرها شکسته اند به شرکت انجام تحقیقات به درمان COVID-19 گاهی کشنده بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

FBI معاون مدیر تونیا Ugoretz گفت: شرکت کنندگان در میزگرد به میزبانی موسسه آسپن که این اداره به تازگی دیده می شود دولت-حمایت هکرها مجبور باشید یک سری از مراقبت های بهداشتی و موسسات تحقیقاتی.

“ما قطعا دیده اند شناسایی فعالیت و برخی از رسوخ به برخی از این موسسات به خصوص کسانی که علنا خود را شناسایی به عنوان کار بر روی COVID مربوط به تحقیقات” او گفت:.

Ugoretz گفت: از آن ساخته شده حس برای موسسات کار امیدوار کننده در درمان و یا بالقوه واکسن به مشتری جلب کردن کار خود را publicly. او گفت: “غمگین flipside است که این نوع از آنها باعث می شود یک علامت برای دیگر ملت-متحده که علاقه مند هستند در خوشهچین جزئیات بیشتر در مورد آنچه که دقیقا آنها انجام می دهند و شاید حتی سرقت اطلاعات اختصاصی که این موسسات داشته باشد.”

Ugoretz گفت که دولت مورد حمایت هکرها تا به حال اغلب هدفمند biopharmaceutical صنعت اما گفت: “این قطعا افزایش در طول این بحران است.” او نه نام خاص کشور است.

Ugoretz نیست شناسایی هدف شرکت. اف بی آی را بلافاصله بازگشت یک ایمیل به دنبال نظر.

ایسنا

نخست وزیر اسکات موریسون گفته است که می تواند یک سال تا زمانی که دولت مشاوره در مورد اقامت 1.5 متر دورتر از دیگران تغییر میکند.

آقای موریسون گفت: در حالی که دیگر مستند اقدامات می تواند آرام در اسرع وقت چهار هفته 1.5 متر راهنما خواهد ماند تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

Prime Minister Scott Morrison.

نخست وزیر اسکات موریسون. اعتبار:Alex Ellinghausen

“وجود دارد هرگز یک واکسن برای [ویروس ها] سارس یا MERS و اجتماعی فاصله چیزی است که ما باید بسیار مورد استفاده قرار گیرد به” نخست وزیر گفت: Neil Mitchell در 3AW این صبح است. “بدیهی است در حالی که این ویروس شایع در سراسر جهان [1.5 متر راهنما] باید یک غریزه طبیعی.”

آقای موریسون همچنین گفت استرالیا را حفظ “چشمان باز” رابطه با چین پس از coronavirus عبور می کند.

“ما در حال حاضر من فکر می کنم بسیاری از بسیار سخت کنترل و قوانین در مورد همه چیز, همه چیز مانند دخالت خارجی در قانون,” او گفت:.

آقای موریسون هشدار داد بدترین اخبار اقتصادی بود و در عین حال به آمده است.”GFC یک غذای اصلی در مقایسه با آنچه این است,” او گفت:. “این چیزی است که رفتن به ما ضربه مانند یک کامیون.”

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت: هفت هفته نوزاد پسر بود در میان تازه تشخیص داده شده COVID-19 موارد است. نوزاد یک تماس نزدیک از موارد شناخته شده.

وجود دارد 217 نفر تحت درمان با NSW بهداشت برای coronavirus از جمله 26 بيمار در ICU, 19 از آنها تهویه مناسب.

NSW Chief Health Officer Kerry Chant said the baby boy was linked to known COVID-19 cases.

NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار گفت: نوزاد پسر بود مرتبط شناخته شده COVID-19 موارد است.اعتبار:نیک Moir, مدیر

“در شرایط جدید 29 موارد جدید [ثبت یک شبه]… سه تا از این موارد در خارج از کشور به دست آورد 20 نفر به صورت محلی به دست آورد به عنوان یک تماس با یک مورد تایید شده و یا بخشی از یک خوشه” Dr شعار گفت.

Dr شعار گفت که “آزمایش های گسترده” انجام شده است در Anglicare Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان در Caddens و پیش بینی است که در بیشتر موارد می تواند شناسایی شود.

معاون نخست وزیر مایکل مک کورمک گفت: دولت می خواهد ویرجین استرالیا برای زنده ماندن رکود اقتصادی باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس اما “ما می خواهیم وجود دارد به بازار راه حل برای این”.

آقای مک کورمک است که وزیر حمل و نقل گفت: “ما می خواهیم برای دیدن دو شرکت هواپیمایی به خاطر رقابت” و “ما می خواهیم به بیرون آمدن از طرف دیگر به عنوان قوی به عنوان آنها می توانند”.

The airline suspended its shares from trading on Thursday.

خطوط هوایی به حالت تعلیق سهام خود را از تجارت در روز پنج شنبه.اعتبار:AAP

“اجازه دهید فراموش نکنید در سال 2013 کوانتاس’ کتاب نیست همه که فلش یا. آنها بسیار سخت کار می کرد …برای اطمینان از کوانتاس یک کسب و کار بسیار خوب. ما می خواهیم به انجام همان. من فکر می کنم وجود یک بازار راه حل برای باکره مسائل.”

خطوط هوایی به حالت تعلیق در آن سهام از معاملات روز پنج شنبه به عنوان آن مشغول به کار بر روی یک طرح تغییر ساختار و دارای یک دولت بسته نجات برای نجات آن از سقوط.

اینجا بیشتر بخوانید.

NSW برتر Gladys Berejiklian تایید 29 جدید COVID-19 موارد تشخیص داده شد پس از آخرین به روز رسانی دیروز پس از نزدیک به 5000 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند.

در علاوه بر این به گسترش دولت ICU ظرفیت NSW دولت ارتقاء بیمارستان برای تهیه COVID بیمارانی که نمی نیاز به مراقبت های ویژه.

“بنابراین در مکان هایی مانند رویال, North Shore, بیمارستان وجود دارد خواهد بود یک بخش برای این COVID بیماران و همچنین در مناطقی مانند Macksville و مودگی وجود خواهد داشت بهبود در بیمارستان ها در این مناطق برای اطمینان از وجود ظرفیت کافی برای مراقبت از افراد خارج از مراقبت های ويژه,” Ms Berejiklian گفت.

غربی Bulldogs معاون کاپیتان Lachie شکارچی انتظار می رود که به اتهام احضار با نوشیدن رانندگی و ترافیک های دیگر جرائم بعد از پلیس پنج اتومبیل آسیب دیده همراه رایت و خیابان در وسط پارک.

Lachie Hunter is vice captain of the Western Bulldogs.

Lachie شکارچی معاون کاپیتان غربی Bulldogs. اعتبار:AAP

پلیس گفت که 25 ساله بود و بعد از آن در South Yarra که در آن او گفته منفجر مقدماتی نفس آزمون 0.123 – بیش از دو برابر حد قانونی.

او انتظار می رود که به اتهام احضار با نوشیدن رانندگی و ترافیک های دیگر جرائم.

شکارچی نیز می تواند در نقض ویکتوریا مستند محدودیت و جریمه شد $1652.

دفعات بازدید: داستان کامل اینجا را کلیک کنید.

یک قاضی دادگاه فدرال داده است یک نگاه اجمالی نادر مجازی در داخل دادگاه را به عنوان حرفه ای قانونی تصدیق به انطباق با کروناویروس محدودیت.

سیدنی مبتنی بر عدالت نای Perram گفت: در یک قضاوت در روز پنج شنبه است که او در ارتباط با کارکنان خود را “در یک پیام فوری پلت فرم است که به خوبی کار می کرد”.

او به رسمیت شناخته شده مشکلات مواجه توسط آن را در کار از خانه و قادر به صحبت می کنند به هر یک از دیگر به طور مستقیم در دادگاه اشاره کرد که در سال های اخیر یک دادگاه آن را در همان سمت از اختلاف تا به حال ارتباط با یکدیگر با استفاده از پلت فرم پیام های WhatsApp.

“دریافت در حالی که در پرواز کامل یک پیام WhatsApp با سند متصل است همان تجربه به عنوان یکی از [barristerial] عبا کشیده و یک تکه کاغذ محوری به دست” او گفت:.

آن را یک “فقیر وضعیت که در آن به اجرای آزمایشی” او گفت: اما این به آن معنی نیست که یک دادگاه خواهد بود “غیر منصفانه و ناعادلانه”.

در برخی موارد فنی و مسائل دیگر ممکن است به این معنی که یک محاکمه خواهد باید موکول اما تعدادی از آزمایشات انجام شده در دادگاه فدرال در دادگاه مجازی.

عدالت Perram گفت که او تا به حال هیچ مشکلات با paperless دادگاه اما اشاره به دیگر مشکلات بالقوه برای practictioners در جلسات مجازی مانند مشکلات پدر و مادر و lawyering از دفتر خانه.

“پزشکان که کودکان را تحت فشار خاص اگر در تلاش برای انجام یک آزمایش در حالی که نظارت بر کودکان,” او گفت:.

“اما این مشکلات ممکن است توسط حساس بودن به آنها و کمک هزینه برای آنها را زمانی که آنها بوجود می آیند. من فکر نمی کنم آنها غیر قابل عبور اگر چه آنها در حال به چالش کشیدن.”

اقتصاد استرالیا مواجه پیش بینی آمار به 60 میلیارد دلار در سه سال آینده در حالی که دانشجویان بین المللی در حال مسدود شده و از آمدن به اینجا با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

A student at the University of NSW in January, before travel bans were put in place.

یک دانشجو در دانشگاه NSW در ماه ژانویه قبل از ممنوعیت سفر در محل قرار داده شد.اعتبار:Yianni Aspradakis

ضربه از هر شش ماه مصرف از دانشجویان خارجی از دست می برابر برای ضربه زدن به اقتصاد در زمان هنگامی که استرالیا خود را از دست داده کل صنعت خودروسازی.

مدل سازی توسط ویکتوریا دانشگاه Mitchell موسسه است که پروژه های استرالیا دانشگاه بخش را از دست خواهد داد بين 10 میلیارد دلار و 19 میلیارد دلار بین 2020 و 2023 بسته به اینکه چگونه به سرعت مرزهای کشور در حال بازگشایی به دانش آموزان است.

بیشتر از 20 میلیارد دلار به $38 میلیارد گسترده تر منافع به اقتصاد ملی نیز از دست داد.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

برگزارکنندگان از ما باز گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای برگزاری گرند اسلم رویداد این سال در میان شیوع کروناویروس ساخته خواهد شد در ماه ژوئن.

The sun sets behind the Unisphere in Flushing Meadows–Corona Park, the home of the US Open.

غروب آفتاب در پشت Unisphere در Flushing Meadows–Corona Park خانه ما باز است. اعتبار:AP

و آنها اضافه شده است که بازی این مسابقات بدون طرفداران در مرغزار فلاشینگ در نیویورک روی میز است اما “بسیار بعید است”.

ما باز است که برنامه ریزی شده برای اجرا از تاریخ 31 اوت و سپتامبر 13 هر دو بزرگترین و بلندترین از چهار گرند اسلم حوادث در تنیس تقویم و, United States Tennis Association (USTA) اجرایی مایک میل زدن می کند پیش بینی نشده است که در حال تغییر است.

“بازی بدون تماشاگران ما چیزی مصرف نمی کردن جدول در حال حاضر اما به صداقت و باز من فکر می کنم که بسیار بعید است” میل زدن گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de