Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ملی تلفات بازدید 90; Yarraville مراقبت از کودکان مرکز بسته; آفتاب کارگران بیمارستان به خانه فرستاده

سیدنی خبرنگار جنی Noyes نوشت: در مورد COVID-19 شیوع در Newmarch خانه یک خانه سالمندان در آذربایجان غربی تبدیل شده است که یک کشنده hotspot برای این بیماری است.

وجود عصاره زیر, اما شما می توانید دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Mary Watson waves to her mother Alice Bacon, 93, who currently has coronavirus at Newmarch House.

مری واتسون امواج به مادر خود آلیس بیکن 93 که در حال حاضر coronavirus در Newmarch خانه. اعتبار:Rhett Wyman

آلیس بیکن پیاده روی به باغ و امواج با یک لبخند دخترش مری واتسون و جویس پارکر ایستاده در خارج از صعود-proof fence, صحبت کردن به یک تلفن همراه.

93 سال علاج ناپذیری بیمار است. در حال حاضر او COVID-19 بیش از حد. او گفت: دختران او است “زندگی در جهنم”.

Newmarch خانه که در خانه های Ms بیکن تبدیل شده است بدنام ترین کانون برای این بیماری مرگبار پس از وقوع سرنشین روبی شاهزاده کشتی کروز.

و در چهار شنبه, 12th ساکن در Anglicare تسهیلات در Caddens در سیدنی غرب از درگذشت این بیماری شش نفر از این مرگ و میر بیش از دو روز گذشته.

خانواده Newmarch خانه مراقبت از سالمندان ساکنان که آزمایش مثبت برای coronavirus خود را می گویند عزیزان سالمند رو به وخامت بدون به اندازه کافی به تماس های تلفنی و یا از هر فرصتی برای سفر – حتی به موج ایستاده و در خارج از پنجره خود را.

پی پال شده است مجبور به اقدام در برابر کسب و کار آنلاین است که متقلبانه ترویج در خانه COVID-19 کیت تست و ایمنی قرص در میان افزایش جعلی بهداشت ادعا می کند که میفروخت در وب است.

در ارسال به دولت تحقیق مالی و نظارتی تکنولوژی $US136 میلیارد دلار ($209 میلیارد دلار) پرداخت غول پیکر در گفت و گو با افزایش همکاری با قانون محلی مقامات برای کمک به پیگیری و علف هرز ادعای جعلی ویروس درمان و آزمون خود را.

PayPal's Australian arm said it was working with regulators to weed out unscrupulous health claims in the wake of the pandemic.

پی پال استرالیا بازوی گفت: این کار با رگولاتور به علف هرز بی پروا بهداشت ادعا می کند در پی این بیماری همه گیر. اعتبار:Gabby جونز بلومبرگ.

همچنین گفت: کمیته مجلس سنا آن را اقدام علیه کسب و کار که با استفاده از پی پال و ارائه ‘دفاع کیت’ از جمله تجهیزات حفاظت شخصی و دست sanitiser در قیمت های بیش از ده برابر نرخ بازار.

اینجا بیشتر بخوانید.

فرانسه که خواست به خوردن بیشتر fromage در قانون میهن پرستی به عنوان سازندگان سنتی پنیر موضوع درخواست با توجه به کاهش فروش در طول بیماری همه گیر.

هزاران تن از گول تسمیه پنیر ممکن است دور انداخته شود چون cheesemakers دیگر نمی تواند به فروش رستوران در حالی که خریداران باید با قرار دادن ترمز در مواد غذایی راحتی نفع ضروری کرایه.

به ویژه فرانسه را از دست داد و طعم خود را برای خرید پنیر سنتی à la coupe – در counter – در سوپر مارکت ها ترجیح می دهند خلاء بسته بندی شده کرایه. با باز هوا بازار و محیط های اغذیه فروشی نیز بسته فروش تسمیه پنیر را به اندازه 60 درصد است.

The French are being urged to eat more cheese before stocks are thrown out.

فرانسه که خواست به خوردن پنیر قبل از سهام در حال پرتاب کردن.اعتبار:AFR

آن دسته از تولید کنندگان که می تواند در حال انجماد پنیر در حالی که در انتظار پایان پذیرد.

“از بری به Rocamadour و همچنین مونستر یا Reblochon وضعیت فاجعه بار است برای تولید پنیر در AOP [محافظت designation of origin] مناطق” هشدار داد Michel Lacoste, رئيس جمهور از شورای ملی لبنی appellations.

پنیر صنعت است و حتی راه اندازی یک کمپین برای تشویق مردم به خرید نام “Fromagissons” (بیایید قانون پنیر). آن خواستار فرانسه به انجام کمی خود را با یک “هدف مشترک” یعنی: “به منظور تشویق مصرف سنتی پنیر.”

در همین حال دولت نیز آرام وجه تسمیه برخی از قوانین و مقررات برای کمک به تلاش تولید کنندگان. کشاورزان هستند, برای مثال, مجاز به فروشگاه خود را شیر دیگر قبل از ساخت پنیر.

جبران خسارت مالی نیز در ارائه برای دامداران که به طور داوطلبانه به کاهش تولید خود را.
برخی از مناطق گرفته اند طرح های خود را به صرفه جویی متمایز پنیر.

در شمال Hauts-de-France مقامات محلی وعده داده اند به افزایش سفارشات برای maroilles – قوی-بو مستطیل شکل پنیر – در مدرسه و محیط های اغذیه فروشی.

تلگراف لندن

جنوب استرالیا رفته یک هفته تمام بدون ضبط هر COVID-19 موارد است.

وجود دارد در حال حاضر فقط 14 فعال موارد در سراسر کشور 96 درصد از COVID-19 بيمار در حال حاضر بازیافت.

جنوب استرالیا ثبت کرده است 438 مورد و چهار مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

SA آسیب شناسی انجام 55,000 آزمون.

خبرنگار ما Anthony News به تازگی به روز شده شکستن داستان در یک مهد کودک در مرکز Yarraville در ملبورن غرب نیاز به نزدیک به دلیل مشکوک coronavirus موارد است.

آن را به تازگی پدید آمده است که این مرکز آموزش محراب بسته آن را به عنوان در انتظار آزمون در دو فرزندان از همان خانواده است.

مرکز نمی خواهد دوباره باز تا روز جمعه در حالی که آن را تحت یک کلاس حرفه ای و بهداشتی, پاک, بیانیه ای از مرکز می گوید.

همه فرزندان کارکنان و اعضای خانواده که هر یک از COVID-10 علائم توصیه به دریافت احتیاطی آزمون.

شده اند وجود دارد 1354 کل موارد coronavirus در ویکتوریا تا کنون با حداقل 59 در کودکان است. برخی از 17 از این کودکان در سن 0-9 سال 42 هستند در سن 10 تا 19 سال است.

سیدنی مراقبت از کودکان مرکز بسته شده در روز چهارشنبه زمانی که چهار سال کودک تست مثبت برای کوروناویروس.

شما می توانید به عنوان خوانده شده داستان در اینجا.

دولت ویکتوریا پور 45 میلیون دلار به حمایت از دانشجویان بین المللی درد و رنج در طول coronavirus مستند.

آن امیدوار است این پیشنهاد از $1100 امداد پرداخت به دانش آموزان را آینده ویکتوریا $12.6 میلیارد دلار بین المللی آموزش و پرورش بخش و دفع رقابت در سراسر جهان برای دانش آموزان در طرف دیگر از این بیماری همه گیر.

Italian Giovanni Calandro is one of 40,000 international students in Victoria expected to receive a $1100 payment.

ایتالیایی جیووانی Calandro یکی از 40,000 دانشجویان بین المللی در ویکتوریا انتظار برای دریافت $1100 پرداخت.اعتبار:Simon Schluter

از 1100 دلار کمک مالی معادل دو هفته از کارجویان پرداخت می شود انتظار می رود گرفته تا حدود 40,000 نفر از دانشجویان دانشگاه های TAFEs و کالج های خصوصی که نشان می دهد مشکلات اقتصادی گفت: وزیر گردشگری مارتین Pakula.

داستان کامل در اینجا.

ما خبرنگاران ورزشی جیک Niall سام مک کلور و مایکل Chammas مقابله با پرسش از زمانی که AFL و NRL بازگشت و به همین دلیل این دو کد مختلف تاریخ بازگشت در یک قطعه شما می توانید در اینجا بخوانید.

بر خلاف NRL که به تازگی اعلام کرد که آن را به بازگشت به بازی 20 بازی فصل از مه 28, AFL نمی خواهد حل و فصل در یک تاریخ بازگشت تا هفته ممکن است 11.

ما همچنین آپلود آخرین ما لطفا توضیح قسمت که در مورد زمانی که ورزش باز خواهد گشت و چه COVID-19 است ملتهب در حال حاضر رابطه پیچیده بین استرالیا ورزشی و کدهای خود را پخش. شما می توانید گوش دادن به قسمت زیر:

یک مهد کودک در مرکز Yarraville بسته شده است چرا که از یک فرض مثبت مورد کوروناویروس.

آموزش پناهگاه مراقبت از کودکان مرکز در شهرستان درونی غرب گفت: پدر و مادر را انتخاب کنید تا فرزندان خود را در روز چهارشنبه به دلیل فرض مثبت تست کانال نه گزارش شده است.

این مرکز در حال حاضر تمیز بودن و پدر و مادر توصیه شده است خود انزوا نیست و در عین حال ضروری است.

معدن میلیاردر اندرو “لاغر” فارست تعجب فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار امروز چتربازی در یکی از چین بالا دیپلمات و موجد خسارت در بالا-ریسک سیاسی در مذاکرات است.

ما فدرال خبرنگاران Eryk Bagshaw و آنتونی گالووی نوشتن که Fortescue رئیس دعوت ویکتوریا چین سرکنسول ژو به صحبت علنی در کنار او پس از آقای فارست امن 10 میلیون coronavirus آزمون از چین 20 برابر افزایش در استرالیا تست ظرفیت.

حرکت در آمد که در روابط بین کانبرا و پکن بدتر شده است.

Victoria Consul-General of China Long Zhou (right) and Health Minister Greg Hunt.

ویکتوریا سرکنسول چین لانگ ژو (راست) و وزیر بهداشت گرگ شکار.اعتبار:AAP

پکن صرف هفته گذشته متهم استرالیا از یک قلدر هل دادن منافع آمریکا در منطقه در حالی که هشدار مصرف کنندگان چینی می تواند راه رفتن در استرالیا برندهای اگر آن را همچنان به دنبال جهانی مستقل تحقیق coronavirus.

ایستاده در کنار آقای شکار در ملبورن مشترک المنافع پارلمانی ادارات در روز چهارشنبه آقای ژو با استفاده از فرصت به رد دولت استرالیا انتقاد و ستایش از چین دست زدن به ویروس. آقای ژو گفت: چین تا به حال مشغول به کار در یک “باز و شفاف و مسئول” شیوه ای با سازمان جهانی بهداشت.

آقای فارست ساخته شده است که سرمایه گذاری های قابل توجهی در چین تقاضا برای سنگ آهن قبلا خواست استرالیا و بهداشت جهانی مقامات برای به تاخیر انداختن هر پرس و جو به این ویروس تا پس از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر و گفت: نباید فقط متمرکز در چین است.

“که آن را فورا سیاسی” او گفت:. “استرالیا نیاز به راه رفتن به این خط که در آن ما باید بهترین دوست, دوست, در امریکا, بهترین دوست, دوست, در, چین, بهترین, دوستان, در سراسر جنوب شرق آسیا.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

خبرنگار بهداشت ملیسا کانینگهام به روز شده داستان خود را در دو ده کارکنان در آفتاب بیمارستان به خانه فرستاد برای منزوی کردن پس از یک بیمار که تحت عمل جراحی اورژانس بعد از آزمایش مثبت به COVID-19.

این به روز رسانی که شما می توانید جزئیات کامل در اینجا شامل یک تماس از استرالیا انجمن پزشکی اجباری coronavirus تست از تمام بیماران مراجعهکننده به بیمارستان ها صرف نظر از اینکه آیا آنها باید علائم.

در اوایل این هفته یک ملبورن درمانگاه روانپزشکی بود توقیف و خود بیماران منتقل شده به آلفرد پس از 16 مثبت COVID-19 مورد است.

AMA جمهور جولیان Rait گفت: هر دو حادثه نشان از آسیب پذیری سیستم بهداشت و درمان به پتانسیل شیوع است.

او اضافه کرد که یک دولت حرکت به گسترش آزمایش باید نورد کردن به هر کسی که ارائه در کلینیک های پزشکی و بیمارستان ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im