Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ملی تلفات بازدید 89 پس از مرگ ویکتوریا; کوئینزلند واکسن در آزمایشات نشان می دهد وعده; ما موارد فراتر از 1 میلیون

دو دوجین کارکنان در آفتاب بیمارستان در ملبورن غرب فرستاده شده اند خانه برای منزوی کردن پس از یک بیمار که تحت عمل جراحی اورژانس بعد از آزمایش مثبت به COVID-19.

بهداشت غرب, مدیر اجرایی, عملیات, Natasha Toohey گفت: بیمار ارائه شده به بیمارستان پنج شنبه گذشته و نشان داد هیچ نشانه ای از ویروس مرگبار است.

Suited up COVID specialist medical staff at Sunshine Hospital.

مناسب COVID متخصص پزشکی کارکنان در آفتاب بیمارستان.اعتبار:Jason جنوبی

سن گفته شده است بیمار مجروح شده بود خود را در محل کار و نیاز به عمل جراحی اورژانس در دست خود را.

او درک شده است به بیمارستان توسط آمبولانس و غافل بود که او در معرض خطر آلوده شدن.

“بیش از آخر هفته بیمار یک سرفه خفیف و تست شده برای COVID-19 بازگشت به یک نتیجه مثبت” Ms Toohey گفت. “بیست و چهار کارکنان خود quarantining به عنوان یک احتیاط و تست در راه است.”

او تاکید کرد هیچ دیگر بیماران شناسایی شده اند که تماس نزدیک از این بیمار است. هیچ یک از کارکنان این آزمایش تا کنون بازگشته اند مثبت COVID-19 نتیجه.

Ms Toohey رد هر گونه پیشنهاد که کارکنان ممکن است قرار داده شده است در افزایش خطر ابتلا به کمبود در تجهیزات حفاظت فردی از جمله چهره های ماسک و لباس.

اینجا بیشتر بخوانید.

سه AFL بازیکنان تحت بررسی بیش از یک نقض احتمالی coronavirus محدودیت پس از اتهام شرکت در یک پارتی آخر هفته گذشته.

ارشد Fremantle کامیون مدافع لوقا رایان و جوان هم تیمی های مایکل فردریک و جیسون کارتر دیده شده است در رسانه های اجتماعی تصویری که موجب بررسی است.

هفت نفر هستند دیده می شود در این ویدئو که گزارش فیلم برداری در پرت یکشنبه شب.

استرالیای غربی تا به حال محدود تجمعات به دو نفر تا روز دوشنبه که از حد بزرگ شده بود به 10 نفر.

یک AFL سخنگو گفت: AAP لیگ آگاه بود از این حادثه و یک Fremantle سخنگوی باشگاه تایید کرد بررسی شد در راه است.

اینجا بیشتر بخوانید.

-AAP

سوئیس مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد و آن را امن برای کودکان با سن کمتر از 10 تا بار دیگر در آغوش پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

تغییر از مشاوره پس از سوئیس دانشمندان به این نتیجه رسیدند که کودکان را در برخواهد داشت خطر عفونت از COVID-19 زیرا آنها به “گیرنده های” هدفمند توسط ویروس.

توصیه های برابر زمان مشاوره از کارشناسان در کشورهای دیگر از جمله استرالیا.

دکتر دانیل کخ از بیماری های عفونی واحد در اداره فدرال بهداشت عمومی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در برن: “کودکان بسیار به ندرت آلوده و نه تصویب ویروس. همین دلیل است که کودکان مطرح بدون خطر برای بیماران در معرض خطر و یا پدربزرگ و مادربزرگ.”

جدید مشاوره تنها برای کودکان با سن کمتر از 10 که در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از بیماری است.

پدربزرگ و مادربزرگ هنوز هم توصیه به نگه داشتن فاصله خود از کودکان و مراقبت از نوه های خود و یا در معرض خطر هر شکل دیگری از قرار گرفتن در معرض طولانی.

اینجا بیشتر بخوانید.

لحن در زیر به تماشای غربی استرالیا وزیر بهداشت راجر طبخ زنده کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه آخرین COVID-19 روز رسانی.

استرالیا, ارسال, است, استخدام گاه به گاه کارگران قرار داده و صدها نفر از آن posties در پشت چرخ از وانت های تحویل به نگه دارید تا با یک افزایش بزرگ در بسته به خود منزوی استرالیایی در حال خرید بیشتر آنلاین.

ملی خدمات پستی را نیز به استخدام 600 گاه به گاه کارگران در سراسر شبکه خود را و تماس با مراکز مدیریت افزایش است که منجر به “مهم” تاخیر تحویل در سراسر کشور.

بسته حجم شده اند در کریسمس-مانند سطح ماه به طور متوسط تقریبا 2 میلیون یک روز پس فقط قبل از عید پاک است. این علائم در 90 درصد افزایش در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته اقدام افسر ارشد عامل میله بارنز گفت.

Parcel volumes have soared as Australians are staying at home to fight the pandemic.

بسته به حجم افزایش یافت که استرالیایی هستند و در خانه ماندن به مبارزه با این بیماری همه گیر.اعتبار:Paul Rovere

“برای این چهار هفته اخیر ما شده اند عامل ما پردازش و ارائه خدمات در هفت روز هفته با ما کارکنان اختصاص داده شده کار بر روی چرخش در طول دوره 24 ساعته در هر روز,” او گفت:.

“ما درک که تاخیر می تواند خسته کننده و می خواهید برای اطمینان که مردم ما در حال کار سخت برای به دست آوردن مشتریان بسته به آنها را با خیال راحت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

کلاهبرداری تبلیغات هدف قرار داده اند قماربازان پس از pokies تعطیل شد, برای coronavirus مستندات.

A Facebook page called 'Responible Gaming' (sic) has run sponsored posts for gambling.

یک Facebook صفحه به نام “Responible بازی’ (sic) اجرا شده است با حمایت مالی پست برای قمار.اعتبار:Facebook

ویکتوریا قمار مسئول بنیاد گفت: آن آگاه بود جعلی Facebook صفحه و تبلیغات که قرض لوگوی خود و استفاده از نام ‘Responible قمار’ (sic).

“اومدی پست به اشتباه اشاره به ‘ویکتوریا بازی مسئول بنیاد و مردم را تشویق به بازی بازی های آنلاین بازی اسلات” این VRGF گفت: در این هفته.

“روشن پایه و اساس نیست و هرگز انتشار محتوای این اثر در هر یک از ما کانال های ارتباطی از جمله Facebook.”

VRGF گفت: Facebook حال حذف تبلیغات. چهار تبلیغات آنلاین شده اند پس مارس 25 با توجه به Facebook داده است.

دلیل رهبر حزب فیونا Patten گفت: تبلیغات بودند preying در قمار در طول مستند.

“در طول COVID-19 محدودیت های بسیاری از قماربازان مشکل رفته اند ‘بوقلمون سرد” و برای یک معامله بزرگ از آنها شده است خوش آمدید امداد,” او گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

گزارش هر گونه کلاهبرداری و تبلیغات بنیاد در اینجا.

اگر شما نیاز به کمک تماس قمار کمک آنلاین در 1800 858 858 یا تاسیسات در 13 11 14.

با تشکر از شما برای پیوستن من امروز به بحث در مورد اینکه آیا بچه ها باید سر بازگشت به مدرسه با شدت گرفتن و ویکتوریا متاسفانه ثبت آن 18 coronavirus مرگ است. Tammy میلز خواهد راس پوشش ما این بعد از ظهر و امشب.

معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی است که با توجه به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در کانبرا در 3.15 ساعت که ما را به ارمغان خواهد آورد شما زندگی می کنند, بنابراین با ما باشید.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از آن روز تا کنون:

  • مسطح منحنی معنا نیست که پیروزی: نخست وزیر استرالیا: این موفقیت بزرگ در مسطح منحنی به این معنا نیست پیروزی. “ما نمی خواهیم فقط به پیروزی در نبرد در برابر COVID-19 اما از دست دادن یک درگیری گسترده تر وقتی که می آید به اقتصاد و عملکرد جامعه ما,” او گفت:. “اگر ما در نظر گرفتن موفقیت ما در COVID-19 فقط به عنوان داشتن یک تعداد کم از مواردی است که به اندازه کافی خوب نیست.”
  • لطفا این برنامه را دانلود کنید: PM التماس کرد با استرالیا برای دانلود COVIDSafe برنامه تشبیه آن به قرار دادن بر روی کرم های ضد آفتاب قبل از رفتن خارج. “است که استرالیا بلیط به COVID امن استرالیا که در آن ما می توانید در مورد انجام کارهایی که دوست دارم انجام یک بار دیگر,” او گفت:.
  • ویکتوریا تلفات: ملت تلفات افزایش به 89 روز چهارشنبه پس از یک زن در 80s در درگذشت ویکتوریا در حالی که بیش از 5600 از 6741 افراد مبتلا به کروناویروس در سراسر کشور بهبود یافته اند.
  • پول بیش از توصیه های بهداشتی?: بحث در مورد چگونه به زودی بچه ها باید بازگشت به کلاس های درس تشدید امروز پس از دولت فدرال ارائه شده مستقل و مدارس کاتولیک میلیاردها دلار در بودجه اگر آنها بازگشایی برای همه دانش آموزان در یک ماه است. خصوصی ویکتوریا مدارس می گویند آنها یک “گوه” در دولت stoush به عنوان آنها مجبور به تصمیم بگیرد که آیا به دنبال مشاوره از برتر Daniel Andrews یا گرفتن پول.
  • چینی روابط رو به زوال: تنش ها با چین رسیده جدید اوج به استرالیا همچنان به فشار برای پرس و جو به ریشه های کروناویروس.
  • زیان کار: تعداد زیادی از مردم در این دل سر به فلک کشید با بیش از 800,000 برنامه های کاربردی برای کارجویان پرداخت پردازش شده است.
  • بیماری های روانی موج: جدید سلامت روان هماهنگی طرح است که با توجه به تحویل به ملی کابینه فدرال و رهبران دولت در هفته آینده.
  • بزرگ, تست, جایزه: و اضافی 10 میلیون coronavirus کیت های آزمایش وارد در استرالیا با کمک از معدن میلیاردر اندرو “لاغر” فارست که به مقدار حدود 20 برابر افزایش در قابلیت تست.

آیا بازیکنان مجاز به خانواده ها به مراکز قرنطینه اشکال به عنوان مهم ترین مانع در مذاکرات به عنوان AFL تلاش برای تدوین و فرموله کردن یک برنامه به راه اندازی مجدد شود.

AFL بازیکنان’ Association, رئیس, Paul Marsh تحویل AFL را راه اندازی مجدد طرح به بازی گروه دیروز با “بدترین سناریو” که شامل بازیکنان ماندن در قرنطینه هاب تا 20 هفته است.

که می توان تقسیم به دو بلوک ابتدا با یک دوره هشت هفته متشکل از یک فشرده آموزش برنامه پس از پنج هفته از مسابقات است.

مارش تاکید کرد که تنها یک نقطه شروع در مذاکرات است.

“بازیکنان می خواهند به انجام همه چیز را که آنها منطقی می توانید به بازی اما جهان تغییر کرده است به طور قابل توجهی در اینجا,” او گفت: SEN صبحانه در روز چهارشنبه.

در ضمن غربی Bulldogs ستاره Easton چوب AFL نخست وزیری مدال دزدیده شده است.

ویکتوریا پلیس ادعا آن گرفته شد در طول یک سرقت در درون حومه ملبورن آلبرت پارک بین آوریل 14 و 26.

چوب 30 و ایستاده بود در صورت مجروح کاپیتان باب کاپیتان مورفی در Bulldogs’ خشکسالی-شکستن فینال برنده بیش از سیدنی در سال 2016. او مدال یکی از چندین موارد از ارزش احساساتی که به سرقت رفته بودند از جمله جنگ جهانی اول برچسب شناسایی متعلق به چوب و همسر تیفانی.

AAP

وزیر بهداشت گرگ شکار کنفرانس مطبوعاتی پیچیده شده است تا در اینجا در ملبورن که در آن او گفت: تماس با ردیاب باید “یافت” عملیات خود را.

آقای هانت گفت: COVIDSafe برنامه کمک خواهد کرد که کسانی که در تماس با ردیاب صرفه جویی در زندگی بیشتر و تشکر از 2.8 میلیون استرالیایی که دانلود آن را تا کنون.

“به عنوان نخست وزیر فقط گفت: بیشتر افرادی که که بیشتر این کمک می کند ما,” او گفت:.

آقای هانت گفت: تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان استرالیا کاهش یافته بود به 104 با 40 در بخش مراقبت های ویژه از جمله 26 در هواکش.

سیزده نفر تشخیص داده در 24 ساعت گذشته از جمله چهار سال در سیدنی که مورد ممکن است نتیجه جامعه انتقال است.

در اینجا یک طعم و مزه از امروز سرمقاله در این سن در تحقیقات مستقل به این COVID-19 شیوع و چین را تهدید به استرالیا برای حمایت از ما از این بررسی:

وزیر امور خارجه Marise Payne تماس برای همکاری جهانی در یک بررسی مستقل از COVID-19 شیوع می آید در یک زمان از اعتماد به نفس در کانبرا که ما دست زدن به این ویروس ساخته شده است ما یک رهبر جهانی. در واقع ارشد سازمان بهداشت جهانی رسمی مارگارت هریس گفت: این روزنامه که استرالیا “کودک پوستر خوب مداخله به هنگام”.

پکن عصبانی پاسخ به Payne پیشنهاد کاملا قابل پیش بینی; حزب کمونیست-دولت نمی تواند تحمل کند و مستقل نظارت از آن عملیات داخلی به خصوص اگر آن است که به احتمال زیاد نشان می دهد به مراتب بیشتر انسان هزینه آن نقایص از آن تا کنون افشا می شود.

استرالیا, کانادا و کره جنوبی تمام شده است قرار داده و در دیپلماتیک فریزر در زمان های مختلف در سال های اخیر بیش از سیاست ها و قوانین که زد مقابله با خواسته های مردم ایران. پانزده سال قبل از چین سفیر چنگ Jingye mused در این هفته در مورد عرضه گردشگران و دانش آموزان خشک کردن یکی از پیشینیان خود فو یینگ شد تلاش برای ترساندن Howard دولت با سند چشم انداز از سیل پناهجویان از کشور است.

چه سخت است برای پیش بینی چه موریسون دولت ممکن است انجام بعدی. از طریق دیپلماتیک ما مشکلات و بیان تفاوت با پکن بیش از بازداشت استرالیا یانگ Hengjun و گرفتاری های مخالفان در هنگ کنگ و سین کیانگ است و هر دو حزب ارتدکسی که بهترین امید ما غیر روحانی در یک “بر اساس قوانین جهانی شدن” که تنها می تواند موثر تا زمانی که پکن گنجانده شد.

اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de