Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: انسان در 90s می شود ویکتوریا 17 COVID-19 مرگ COVID امن ردیابی نرم افزار می رسد

این AFLPA در حال انتظار برای AFL برای ارائه اطلاعات بیشتر در قرنطینه هاب نگرانی در میان بازیکنان مورد چالش های بهداشت روانی از بودن در چنین موقعیت و پتانسیل تاثیر بر خانواده خود را اگر آنها برای یک دوره طولانی از زمان.

اگر چه قرنطینه هاب دیده می شود به عنوان مناسب ترین راه برای شروع فصل موضوع مورد بحث نشده است جزئیات کامل گروه از 840 بازیکنان.

Qualified success: The AFL's plan to get the ball rolling using quarantine hubs has received cautious support from the players' association.

واجد شرایط موفقیت: AFL را طرح توجیهی برای گرفتن توپ نورد با استفاده از قرنطینه هاب دریافت کرده محتاط حمایت از بازیکنان در ارتباط است.اعتبار:مورگان Hancock

بسیاری از بازیکنان از جمله بازیکنان رئيس جمهور انجمن پاتریک Dangerfield را بیان محتاط پشتیبانی از مفهوم و AFLPA باز باقی می ماند به این ایده اما آنها مصمم هستند به اطمینان حاصل شود که هر گونه مطالبات بازیکنان مناسب هستند.

ملبورن اد لنگدن گفت: ضروری است که هر چه AFL مجموعه طول می کشد را به حساب ذهنی تنظیم خواهد بود که نیاز به حرکت از خود به انزوا شدید کارایی بالا محیط را برای یک دوره طولانی از زمان.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

نیویورک: بسیاری از آمریکایی ها رفتند به سواحل در روز شنبه به عنوان یکی از شهرستان فلوریدا گسترش یافته و دسترسی به کالیفرنیا با تجربه یک موج گرما حتی به عنوان جدید کروناویروس موارد آمار یک رکورد بالا در ایالات متحده روز قبل و میر صدر از 200 ، 000 در سراسر جهان است.

وجود دارد گزارش در عین حال که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به جایگزینی آن با وزیر بهداشت و خدمات انسانی, Alex آذر, چون از اوایل اشتباه در مدیریت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Ignoring social distancing and mandates to wear masks for other face coverings, protesters attend an "Open Texas" rally at the Texas State Capitol on Saturday.

نادیده گرفتن اجتماعی فاصله و حکم به پوشیدن ماسک برای چهره دیگر پوشش معترضان حضور “باز تگزاس” رالی در ایالت تگزاس کنگره در روز شنبه.اعتبار:AP

وال استریت ژورنال با استناد به شش نفر آشنا با مباحث گفت: با نا امیدی آذر در حال رشد بود اما دولت تمایلی به ایجاد تغییرات بزرگ در حالی که این کشور به دنبال جلوگیری از این ویروس باعث می شود که بیماری تنفسی COVID-19 و کشته شدن بیش از 53 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

یک سخنگوی کاخ سفید به این روزنامه گفت که هیچ برنامه ای برای جایگزین آذر و به نام صحبت از جایگزینی او را “حدس و گمان و حواس پرتی.”

سیاسی گزارش یک لیست کوتاه از نام به جای آذر از جمله دبورا Birx کاخ سفید coronavirus co-ordinator; مراکز مدیکر و مدیکید خدمات رئیس Seema Verma و معاون HHS وزیر اریک Hargan.

ایسنا

اینجا را کلیک کنید برای دیدن داستان کامل.

سرطان ارجاع در استرالیا پیشرو انکولوژی مراکز کاهش یافت تا 30 درصد سوخت و پرکن-نگرانی های جدی مردم بیمار ممکن است رفتن تشخیص داده نشده.

پیتر MacCallum مرکز سرطان نشان داده است ارجاع بيماران توسط یک سوم این ماه در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته به عنوان هزاران نفر از مردم استرالیا جلوگیری از دیدن دکتر خود را در میان ترس از ابتلا به کروناویروس و یا عدم تمایل به بار خدمات بهداشتی و درمانی.

Professor Declan Murphy.

استاد Declan مورفی.

“این واقعا کاملا قابل توجه کاهش مراجعات ما از دیدن” استاد Declan مورفی مدیر genito-ادراری انکولوژی در پیتر MacCallum سرطان مرکز گفت.

“چه این روند به ما می گوید این است که مردم در حال رفتن به مراقبت های اولیه. آنها با دیدن پزشک خود و یا خود را به گرفتن آزمایش خون انجام می شود که گرد و خاک یا که کولونوسکوپی. دقیق نوع از مسائل است که باعث ایجاد ارجاع به مرکز سرطان است و نه فقط در حال انجام است.”

روند مشابه مشاهده شده در Chris o’brien Lifehouse در NSW با برآورد اولیه نشان می دهد یک تا 25 درصد کاهش در بیمار سرطانی جدید ارجاع.

“اگر ما در برخورد با ماه تاخیر در تشخیص سرطان پس از آن که منجر به نتایج بدتر و مرگ و میر بیش از حد به سرطان چیزی است که ما باید در تمام هزینه های اجتناب,” ویکتوریا جامع سرطان, مرکز پروفسور گرانت مک آرتور گفت.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

در صورتی که شما از دست رفته آن دو از کشورهای استرالیا را به آرامش اجتماعی خود فاصله اقدامات به عنوان COVID-19 مورد اعداد همچنان رسید.

از نیمه شب روز جمعه Queenslanders می توانید استراحت در یک پیک نیک خارج از منزل, بازدید از یک پارک ملی در یک درایو برای تفریح و رفتن به خرید برای موارد غیر ضروری.

اما این گردش باید محدود به اعضای همان خانواده و یا به مردم و ساکنان نباید سرمایه گذاری بیش از 50 کیلومتر از خانه.

از فردا مردم در غرب استرالیا می تواند جمع آوری – سرپوشیده و یا فضای باز – با 10 نفر از یک حد دو.

ساکنان نیز مجاز به ترک خانه برای فعالیت های تفریحی از جمله پیک نیک در پارک ها و یا کمپینگ و باید تا 10 نفر حاضر در مراسم عروسی.

اطلاعیه خواهد بود نگاه کرد با حسادت توسط جنوبی ها اما حداقل اولین نشانه ای واقعی از چه نوع مورد اعداد ممکن است کاهش محدودیت در پرجمعیت تر متحده است.

WA ثبت شده هیچ مورد جدید از coronavirus یک شب و فقط یک مورد دیروز در حالی که کوئینزلند ثبت سه مورد یک شبه.

پاپوآ گینه نو است که در حال اجرا پایین در معرف و استخراج کیت مورد نیاز برای تست COVID-19 جرقه استرالیا به منبع مواد برای همسایه خود.

اگر چه PNG تنها ثبت هشت مورد از coronavirus آنها شده است در سراسر کشور و در حال رشد وجود دارد نگرانی در مورد یک پتانسیل شیوع به عنوان به نظر می رسد دولت برای کاهش محدودیت.

Port Moresby this month recorded its first case.

پورت مورسبی در این ماه ثبت اولین مورد است.اعتبار:ادی جیم

دولت استرالیا در حال حاضر در تلاش برای تهیه معرف و استخراج کیت به صورت PNG بنابراین این کشور می تواند تا سطح شیب دار تست در حالی که Queensland Health موافقت کرده است برای تست PNG نمونه در بریزبن تا معرف و استخراج کیت می تواند امن باشد.

تا کنون بیش از 1000 نمونه فرستاده شده به بریزبن برای تست.

این کشور نزدیک به اجرا معرف که کلید مواد شیمیایی مورد استفاده در آزمایش ویروس coronavirus.

استرالیا نیز $20.5 میلیون بسته حمایتی از جمله برای بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی و افزایش تست ظرفیت.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

در اینجا برخی از زود واکنش خواننده از مردم که دانلود کرده COVIDSafe برنامه.

ما تا به حال تعداد زیادی از پیام ها. وجود دارد مقدار زیادی از حمایت واکنش و همچنین تعداد زیادی از مردم نگران که آیا خود گوشی باتری خواهد بود sapped و یا داده ها محافظت می شود.

برخی از خوانندگان را گزارش کرده اند موضوع را با شماره تلفن خود را پذیرفته و برخی از خوانندگان پیشنهاد حذف “0” را از مقابل خود را به شماره و یا سعی کنید در قالب های بین المللی که در استرالیا +614 و بقیه از شماره خود را پس از ’04’.

کاترین Smithson: بله من آن را به آی فون. با آخرین سیستم عامل IOS است اما برنامه قبول نمی کند من شماره تلفن. به نظر می رسد می خواهند در قالب های بین المللی که ممکن است اشتباه برخی از مردم است.

جیمز مالون: فقط آن را دریافت. باور نکردنی ابزار قدرتمند برای کمک به ما تماس با اثری به عنوان ما شروع به سهولت محدودیت. موقت و فقط محدود به حریم خصوصی نگرانی است. مزایای بیشتر نگرانی های بسیار زیادی حاشیه. نمی تواند توصیه بسیار به اندازه کافی. احتمالا بهترین دفاع ما در برابر یک بیماری همه گیر.

راس Moncrieff: آسان دانلود, نمی, بپرسید برای هر چیزی بیش از نام و سن و کد پستی و شماره تلفن همراه. گوگل بیشتر طول می کشد داده ها در هر زمان ورود من پس چرا هر کسی هر گونه نگرانی در?

استفان Paynter: آسان دانلود. من داوطلب برای شرکت در هر خلبان است. اگر آن را به اندازه کافی بد برای Barnaby, شما می دانید که باید آن را بزرگ برای ما است.

پردازنده Proctor: من 52 سال معلم در کانبرا و قادر به دانلود این برنامه نسبتا آسان استرالیایی مسن تر ممکن است نیاز به کمک دارید با این. زمانی که مدرسه و مربیگری من رزومه من تماس با بیش از 1000 نفر در هر هفته فقط در آن ظرفیت این برنامه امیدوارم من را حفظ خواهد کرد همسر و پدر و مادر مسن و امن است. به سلامتی!

جسیکا: من باید برای رفتن به خارج از برنامه به من پین – سپس بازگشت به برنامه – شما باید برای شروع از ابتدا دوباره! نگه داشتن رفتن در اطراف در محافل.

مت: آن را قبول نمی کند من شماره تلفن همراه, بنابراین من نمی توانم ثبت نام کنید. با یا بدون قبل صفر است.

توبیاس: در زمان 30 ثانیه به راه اندازی و در حال حاضر امیدوارم فراموش نکنید که در مورد.

گیری از ملبورن: آن کار می کند! دانلود و ثبت نام در چهار خانواده گوشی های. ما در حال کمک به جلو را COVID19 محدودیت کاهش کمک به متوقف کردن گسترش و کمک به صرفه جویی در زندگی می کند. من مشغول به کار در آن را برای 30 سال است. مزایای سنگین تر بودن از هر گونه خطرات لطفا آن را انجام دهد.

Picquet: می توانم پیدا کردن آن را در فروشگاه App اپل. جستجو در CovidSafe بازده یک چیزی یافت نشد’. وجود دارد یک لینک به نرم افزار (در افزارهای AppStore) در دولت کرونا ویروس اطلاعات برنامه.

Vizzini: هیچ من نمی خواهد آن را دانلود. اول بلوتوث نمی تواند انجام آنچه در آن نیاز به ایجاد برنامه های کار به عنوان اعلام شده توسط gov. آن را به تولید حدود 11 مثبت کاذب برای هر درست و رابط. دوم من اصلا اعتماد به این gov یک بیت با هر یک از داده ها.

آنا: سریع به دانلود و نصب کنید. شما خود را وارد کنید نام دامنه سنی, ارسال کد و شماره تلفن همراه. آن زمان شاید 45 ثانیه برای دریافت کد تایید اما در غیر این صورت بدون درد را نصب کنید.

لیز (دیجیتال حرفه ای): آن را کردم و نصب آن است. اکثر برنامه ها در حال حاضر بر روی تلفن خود را نشان دهد به مراتب بیشتر به Google و Facebook و به مراتب کمتر و کنترل شده تر این یکی است. آن را بسیار قوی کنترل حریم خصوصی ساخته شده را به آن – به مراتب بیشتر از برنامه های دیگر. شما فقط نیاز به اطمینان حاصل شود بلوتوث می ماند (آن را در حال حاضر است اگر شما برای اتصال گوشی خود را به ماشین خود را و غیره). و این برنامه می تواند باقی بماند در پس زمینه بر روی آی فون – شما لازم نیست برای نگه داشتن آن در مقابل صفحه نمایش و یا تلفن قفل شده است. فقط مطمئن شوید که شما دوباره آن را باز کنید اگر شما تا به حال به دوباره بوت.

کارن: دانلود خوب است. ثبت خوب است. ترک در حال اجرا در پس زمینه. فکر می کنم آنها نیاز به روشن است که بیت – مردم فکر می کنم آن نیاز به اقامت در پنجره.

ویکتوریا پیشی گرفته 100,000 آزمون coronavirus با 101,000 مردم چک در سراسر کشور.

وجود دارد 137 موارد بدون هیچ منبع شناخته شده از عفونت افزایش دو بیش از 24 ساعت گذشته داده است.

چهل و هفت نفر در اجباری هتل قرنطینه تشخیص داده شده اند, رئیس بهداشت افسر پروفسور برت Sutton گفت: در مشاوره به پزشکان در یکشنبه شب.

شده اند وجود دارد در مجموع 1349 موارد در ویکتوریا 1265 که بهبود یافته اند.

شده اند وجود دارد 17 مرگ و میر در کشور و 21 نفر همچنان در بیمارستان از جمله 10 در بخش مراقبت های ویژه.

دولت می گوید آن را انجام داده است به اندازه کافی برای محافظت از استرالیا’ حریم خصوصی زمانی که می آید به آن coronavirus ردیابی نرم افزار – و به نظر می رسد مانند آن را ممکن است تعادل راست.

کسانی که به طور معمول خواهد بود در مقابل چنین برنامه می گویند که فقط.

“این اولین بار است که دولت ما مستقر دیجیتال خدمات با حفظ حریم خصوصی کاربر در هسته ی اصلی آن است که توسط محافظت قوی قانون برای یک استفاده خاص و نیاز به رضایت در دو نقطه می گوید:” Dr بلیندا بارنت مدرس ارشد در دانشگاه سوئين برن با تحقیقات منافع در حفظ حریم خصوصی داده ها.

Health Minister Greg Hunt during a press conference on the COVIDSafe tracing app on Sunday.

وزیر بهداشت گرگ شکار در یک کنفرانس مطبوعاتی در COVIDSafe ردیابی برنامه در روز یکشنبه.اعتبار:Alex Ellinghausen

اما این برنامه هنوز هم چهره قابل توجهی از موانع در دو جبهه: در استرالیا توانایی به اعتماد به دولت و حصول اطمینان از آن را با این نسخهها کار به طور موثر و فراهم نیست و امید کاذب به میلیون ها نفر.

استرالیایی ها از جان گذشته برای دیدن هر یک از دیگر دوباره و اگر این فن آوری به تصویب رسید و به طور گسترده ای از آن می تواند به کاهش گردهمایی اجتماعی محدودیت ها و توان برای مهار شیوع کروناویروس.

اما در سنگاپور که در آن برنامه های مشابه طراحی شده بود, بزرگترین مسئله نبود حریم خصوصی اما عمر باتری گوشی در حال تخلیه و نیاز است که آن را باز کنید بر روی آی فون کاربر از صفحه نمایش در تمام زمانها. این منجر به آن نصب شده تنها 12 درصد از سنگاپور.

استرالیا فکر می کند آن است غلبه بر این مانع در اپل, اما شک و تردید باقی می ماند.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

دولت استرالیا را بسیار صحبت در مورد COVIDSafe ردیابی نرم افزار را به صورت زنده در 6pm امشب مردم شده اند قادر به دانلود آن را امروز و در آماده سازی است.

ما خیلی دوست دارم به دانستن تجارب خود را با این برنامه به عنوان شما آن را تست.

بسیاری از مردم نگران بودند در مورد حمایت از حریم خصوصی و چگونه ما داده خواهد شد استفاده می شود اگر چه دولت ساخته شده است که امتیازات چگونه و چه مدت آن را به فروشگاه ها و سهام داده ها.

The COVIDSafe App was released on Sunday.

این COVIDSafe برنامه منتشر شد و در روز یکشنبه.اعتبار:Alex Ellinghausen

لطفا اجازه دهید ما می دانیم که تجارب خود را با استفاده از اطلاعات کادر زیر و یا شما می توانید به ما برسد و ایمن با کلیک بر روی لینک در پایین جعبه.

پزشکان و کسب و کار و بانکداران شده اند و سریع به عقب موریسون دولت COVID-19 ردیاب برنامه اما قانون شورای استرالیا هشدار داده است برای این کار باید موضوع را به مستقل نظارت

به نام COVIDSafe داوطلبانه برنامه در دسترس خواهد بود برای دانلود و ثبت نام در کمتر از یک ساعت.

“این کمک در اوایل هشدار و پیدا کردن افرادی که ممکن است در تماس با یک فرد که مثبت است با تشخیص” فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار به خبرنگاران گفت: به عنوان او اعلام کرد راه اندازی این برنامه در کانبرا در روز یکشنبه.

این برنامه مبتنی بر سنگاپور Tracetogether نرم افزار که سوابق اتصالات بلوتوث تلفن باعث می شود با دیگران است.

کاربران اطمینان داده شده است تنها مقامات بهداشت را دسترسی به داده ها است که امید است منجر به یک آرامش اقتصادی shutdown هر چه زودتر.

پائولین رایت جمهور از قانون شورای استرالیا ABC گفت آنها “منطقی و راحت” با حفظ حریم خصوصی و اقدامات در حال اجرا اما آنها را دوست دارند که این قانون قبل از برنامه به وجود آمد.

“ما می خواهم برای دیدن برخی از مستقل نظارت و رسیدگی به شکایات ساز,” او گفت:. “نگرانی ما اصل است وجود دارد هیچ ارائه برای نظارت و گزارش در مورد استفاده از برنامه است.”

شورای کسب و کار استرالیا اجرایی جنیفر Westacott خواست استرالیایی به دانلود نرم افزار.

“بیشتر استرالیایی که دانلود این نرم افزار امن تر از همه ما خواهد بود و سرعت بیشتر ما می توانید شروع به سهولت محدودیت” او در بیانیه ای گفت.

استرالیا ارتباط بانکی مدیر عامل آنا Bligh گفت: استرالیا در بانک روسای درست در پشت تلاش برای باز کردن اقتصاد در هفته های آینده.

استرالیا برنده جایزه نوبل و immunologist پیتر دوهرتی گفت که او خواهد بود ثبت نام برای آن است.

“هر گونه حریم خصوصی هر یک از ما تا به حال بسیار ناپدید شد زمانی که ما شروع به استفاده از گوشی های تلفن همراه, جستجو, در, خط, خرید از سایت آمازون و یا هر آنچه که” او توییتی در روز یکشنبه.

تحقیقات جدید از استرالیا موسسه نشان می دهد که 45 درصد از استرالیایی ها می گویند که آنها را دانلود و استفاده از نرم افزار تلفن همراه در حالی که 28 درصد می گویند که آنها نمی خواهد. بیشتر از 27 درصد مطمئن بودند.

با AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de