دهلی نو: هند می گوید آن را با استفاده از مچبند برای نظارت بر حرکات و درجه حرارت بدن از قرنطینه بیماران و کمک به با تماس با ردیابی.

مقامات گفت: مچبند نیز کمک خواهد کرد که سلامت کارگران توسط اجازه آنها را می دانیم اگر مردم در تماس با افراد آلوده شده است و یا به مناطق پر خطر. هزاران نفر از مچبند به شمار می رود مستقر شده اند اما رقم دقیق منتشر نشده.

Farzana Bibi, a domestic servant, is in lockdown in her slum home unable to earn her 300 rupees (6.23) a day.

فرزانه بی بی, داخلی, بنده در مستند در زاغه خانه قادر به کسب درآمد خود را 300 روپیه (6.23) در روز است. اعتبار:گتی ایماژ

این مچبند آینه یک برنامه مشابه در هنگ کنگ که در آن مقامات آنها استفاده می شود برای نظارت بر مسافران خارج از کشور دستور داد به خود منزوی. کره جنوبی در حال برنامه ریزی برای استفاده از مچبند الکترونیکی در افرادی که مخالف قرنطینه سفارشات.

هندی بند پروژه نیز با هدف پیگیری کمک های اولیه سلامت کارگران و کسانی که در ارائه خدمات ضروری است. این کشور ramping تا نظارت آن را به عنوان شروع به سهولت یکی از دقیقترین ویروس مستندات.

این 19,984 تایید موارد coronavirus از جمله 640 مرگ و ترس از بیماری همه گیر در اوج هنوز هم می تواند هفته دور. هزاران نفر از مچبند به شمار می رود مستقر شده اند اما رقم دقیق منتشر نشده.

اینجا کلیک کنید برای داستان کامل.

معاون افسر ارشد پزشکی دکتر نیک Coatsworth گفت که استراتژی سرکوب مشغول به کار بود و که آن را یک “شکوه نتیجه” اگر وجود دارد محو کامل COVID-19 در بخش هایی از کشور است.

“ما به عنوان جامعه استرالیا در حال انجام یک کار شگفت انگیز است که در سرکوب استراتژی – همانطور که می دانید برخی از ایالات وجود دارد که گزارش صفر در موارد جدید برای چندین سال در حال حاضر,” او گفت:.

“مشکل این است که ما فقط باید به اذعان غیر ایمنی بدن دولت از مردم و امکان به عنوان ما را دیده اند برای شمال غرب تاسمانی چگونه به سرعت در حال coronavirus گسترش می تواند.”

Deputy Chief Medical Officer Dr Nick Coatsworth.

معاون افسر ارشد پزشکی دکتر نیک Coatsworth.اعتبار:AAP

Dr Coatsworth گفت که برای اکثریت قریب به اتفاق افرادی که اقامت داشتند که این “شده است شگفت آور رفتاری تغییر در یک دوره کوتاه از زمان.”

در حال حاضر 48 نفر در بخش مراقبت های ویژه به عنوان یک نتیجه از این بیماری با 30 از کسانی که در هواکش.

Dr Coatsworth خواسته شد در مورد گزارش های افرادی که COVID-19 مرگ از لخته شدن خون و گفت که او آگاه نیست که اتفاق می افتد.

“ما دریافت اطلاعات بیشتر به عنوان زمان می رود,” او گفت:.

Dr Coatsworth پرداخت ادای احترام به سلطنتی استرالیا کالج جراحان و گفت که این تصمیم برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو در بیمارستان آمده بود در یک “محیط چالش برانگیز است”.

چالش اصلی نشان داده شد که بیمارستان ها مکان های امن, دوباره,,,,, Dr Coatsworth گفت.

او به طور خاص anaesthetists, عمل پرستاران و دیگر قله گروه به عنوان برخی از مردم او را به حال می خواهم “امتیاز قادر به بحث در مورد این واقعا مهم سیاست تغییر”.

یکی دیگر از ساکنان دنیا در Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان در سیدنی غرب پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن ملی تلفات به 76.

این کاری بود که 79 سال سن دارد و تا به حال چند مشکلات جدی سلامت Anglicare که در عمل این مرکز در بیانیه ای گفت.

The Anglicare Newmarch House aged care facility.

این Anglicare Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان.اعتبار:Rhett Wyman

“من به صحبت به طور مستقیم به خانواده ساکن و انتقال ما از صمیم تسلیت” گفت: اعطای میلارد مدیر عامل شرکت Anglicare سیدنی.

“هر مرگ یکی از ساکنان ما همیشه دشوار است برای ما کارکنان ساکنان دیگر خود و خانواده خود و ما تمدید Anglicare خانواده است.”

“ما صمیمانه قدردانی از همه افکار و دعاهای روزهای این وضعیت وحشتناک.”

او مقیم چهارم به مرگ بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19 در Newmarch خانه است که بخشی از Anglicare را Caddens ایجاد کرد.

او علت مرگ هنوز به طور رسمی مشخص شد.

شده اند وجود دارد 44 مورد – 15 کارکنان و 29 ساکنان مربوط به تسهیلات بعد از یک عضو هیات مشغول به کار به مدت شش روز در حالی که عفونی در اوایل این ماه.

معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth است که انتظار می رود به صحبت می کنند در حدود 3.15 pm AEST.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: این coronavirus همه گیر است “بحران انسان است که به سرعت تبدیل شدن به یک بحران حقوق بشر.”

سازمان ملل متحد نیروهای مسلح گفت: در یک پیام تصویری که وجود دارد این است که تبعیض در ارائه خدمات عمومی برای مقابله با COVID-19 و وجود دارد “ساختاری نابرابری که مانع از دسترسی به آنها است.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: این بیماری همه گیر نیز دیده می شود “نامتناسب اثرات در برخی از جوامع افزایش نفرت سخنرانی, هدف از گروه های آسیب پذیر و در خطر از دست سنگین امنیتی پاسخ تضعیف سلامت پاسخ.”

او هشدار داد که با “افزایش قومی و ناسیونالیسم پوپولیسم ، استبداد و فشار علیه حقوق بشر در برخی از کشورهای بحران ارائه می کنند بهانه ای برای اتخاذ اقدامات سرکوبگرانه برای اهداف نامربوط به این بیماری همه گیر.”

در ماه فوریه اشاره به این حادثه تلخ با صدور فراخوان به کشورهای کسب و کار و مردم برای کمک به تجدید و احیای حقوق بشر در سراسر جهان تخمگذاری هفت نقطه طرح نگرانی در مورد تغییر آب و هوا, جنگ و سرکوب است.

“به من گفت: پس از آن حقوق بشر را نمی توان یک چاره اندیشی موقت در زمان بحران — و ما در حال حاضر بزرگترین بحران های بین المللی در نسل,” او گفت:.

دبیر کل گفت: او با انتشار یک گزارش پنج شنبه در چگونه حقوق بشر باید راهنمای پاسخ به این ویروس و بهبودی از این بیماری همه گیر. نه او و نه در این گزارش نام هر کشور و یا اشخاص مسئول نقض حقوق بشر است.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: دولت ها باید “شفاف و پاسخگو و پاسخگو” و تاکید کرد که آزادی مطبوعات سازمان های جامعه مدنی بخش خصوصی و مدنی “فضا” ضروری است.

این گزارش گفت: دولت همچنین نیاز به اقدام برای کاهش بدترین اثرات COVID-19 در شغل معیشت دسترسی به خدمات اساسی و زندگی خانوادگی.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: هر گونه اقدامات اضطراری – از جمله متحده اضطراری – باید “قانونی متناسب لازم و غیر تبعیض آمیز یک تمرکز خاص و مدت زمان را به حداقل سرزده رویکرد ممکن است برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

“اورژانس قدرت ممکن است لازم باشد اما گسترده قدرت اجرائی به سرعت اعطا با حداقل نظارت حمل و خطرات” در این گزارش هشدار داده است. “Heavy-handed امنیتی پاسخ تضعیف سلامت پاسخ و می تواند باعث تشدید تهدیدات موجود برای صلح و امنیت و یا ایجاد امکانات جدید.”

این گزارش گفت: بهترین پاسخ این است که متناسب با تهدید فوری و محافظت از حقوق بشر است.

“پیام روشن است: مردم – حقوق – باید جلو و مرکز” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

AP

WA برتر را علامت McGowan است که انتظار می رود به صحبت با رسانه ها در حدود 3 بعدازظهر AEST.

این AFLW فصل نمی تواند خود را تکمیل نهایی سری با توجه به COVID-19 همه گیر اما لیگ را یک شب جایزه.

AFL زنان بهترین و منصفانه ترین و AFL زنان Rising Star جوایز اعلام خواهد شد در یک ویژه پخش این آینده سهشنبه [مارس 28].

AFLW جوایز قبلا برگزار می شود به عنوان یک مراسم اعطای جوایز و تجلیل از فصل اما با مجامع عمومی ممنوع تا اطلاع ثانوی لیگ مقامات نیاز به پیدا کردن گزینه های مختلف شده اند و کار را برای چند هفته در یک فرمت دیجیتال برای دریافت جوایز.

این AFLW همه-استرالیا تیم اعلام خواهد شد در رسانه های اجتماعی در دوشنبه 27 آوریل به عنوان یک سرب به جوایز شب که همچنین جامعه مربی از سال AFLW rising star, AFLW پیشرو هدف-kicker و AFLW بهترین و منصفانه ترین اهدا شد.

AFL سر از فوتبال زنان نیکول لیوینگستون گفت: این لیگ بهترین نوازندگان سزاوار به رسمیت شناخته شده به خصوص بعد از تمام اختلالات بازیکنان رو با توجه به همه گیر.

“در حالی که وضعیت فعلی مربوط به COVID-19 یک چالش باقی مانده است برای کل جامعه AFL به نظر می رسد به جلو به جشن دستاوردهای هر باشگاه و فرد پس از اتمام سال 2020 NAB AFL زنان رقابت” Ms لیوینگستون گفت.

شمال ملبورن ستاره یاس جلب شد به نام AFLPA MVP در روز دوشنبه خواهد بود و در میان مورد علاقه های شما برای لیگ بهترین و منصفانه ترین.

این AFLW جوایز خواهد بود پخش Fox Footy Kayo زنان.afl را AFLW برنامه afl.com.au و AFL Live برنامه در 28 آوریل در 7pm AEST.

مشتریان عصبانی خواستار بازپرداخت از مشکل سفر شرکت پرواز مرکز در حال آماده سازی برای اقدام قانونی پس از تعطیلات خود را برنامه نقش برآب شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت در مواجهه با انتقاد شدید از مشتریان بیش از 300 دلار برای هر نفر هزینه برای لغو پروازها رزرو قبل از وقوع و همچنین تاخیر از 12 هفته به بازپرداخت پرداخت و ارائه می دهد از سفر اعتبارات به جای.

Adam Glezer has banded together with other disgruntled Flight Centre customers to investigate whether to lodge a class action to get their money back.

آدم Glezer اتحاد با هم متحد با دیگر ناراضی پرواز مرکز مشتریان به بررسی اینکه آیا به تسلیم کلاس اقدام به دریافت پول خود را. اعتبار:ادی جیم

کم و یا هیچ ارتباطی از مرکز پرواز – که تحت فشار قابل توجه مالی با توجه به گسترده ممنوعیت سفر – اضافه شده به گسترده اضطراب است که مشتریان ممکن است دریافت پول خود را.

هزینه لغو دیده می شود برخی از مشتریان بازپرداخت خود را به صفر کاهش می یابد و به زودی می تواند موضوع یک کلاس با شرکت های حقوقی با توجه به در نظر گرفتن در مورد.

ملبورن مرد آدم Glezer اتحاد با هم متحد با سیدنی ساکن Eran بن-Avraham سابق مرکز پرواز کارمند و در حال حاضر مشتری ناراضی به بررسی زنده بودن یک طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت است.

آقای Glezer که رزرو کرده بود یک سفر به اسرائیل از طریق اروپا برای عروسی خواهرش از طریق مرکز پرواز فرعی سفر همکاران گفت: صدها نفر از مردم قرار داده بود دست خود را به عنوان بخشی از کلاس عمل است.

برای یک سپرده برای لغو ایتالیایی کروز برنامه ریزی او را با همسر خود آقای Glezer ارائه شد یا 600 دلار اعتبار یا 600 دلار بازپرداخت آن منهای 600 دلار هزینه لغو خواهد او را خالص گرداند از صفر است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

WA پلیس به میلیاردر معدن و رسانه مغول کری استوکس و همسرش معافیت از اجباری هتل قرنطینه قوانین در زمینه پزشکی پس از بازگشت آنها به پرت از ایالات متحده در جت خصوصی دو هفته پیش.

معافیت اعطا شده توسط WA پلیس پس از مشاوره از دولت بهداشت و درمان حادثه هماهنگی مرکز به معنای خانم و آقای استوکس می تواند خود منزوی در دلکیته خانه به جای قفل کردن در اتاق هتل مانند هزاران نفر دیگر غرب استرالیا از بازگشت از خارج از کشور.

Kerry Stokes and his wife were allowed to isolate at home rather than in a hotel room.

کری استوکس و همسر او اجازه داده شد برای منزوی کردن در خانه و نه در یک اتاق هتل.اعتبار:فیلیپ Gostelow

WA برتر را علامت McGowan استفاده می شود سخت فصاحت و بلاغت در پایان ماه مارس بیان می شود وجود ندارد معافیت “برای همه استرالیایی” به دقیق هتل قرنطینه قوانین.

NBN استفاده از داده ها است که توسط بیش از 80 درصد در برخی از نقاط کشور را پس از خاموش کردن اقدامات در ماه مارس است.

آمار و ارقام منتشر شده توسط NBN شرکت در روز پنج شنبه نشان می دهد NSW ثبت 2330 Gigabits-per-second (گیگابیت در ثانیه) از قله پایین دست توان در ساعت 11 صبح روز جمعه گذشته در مقایسه با سال 1260 گیگابیت در ثانیه ثبت شده در همان زمان در روز جمعه 28 فوریه 85 درصد افزایش می دهد.

در سراسر کشور عمل کرده بزرگترین افزایش, با افزایش تقاضا با 98 درصد بیش از مدت زمان مشابه.

ویکتوریا پایین دست توان افزایش 82 درصد است.

اوج زمان برای استفاده است و پس از ساعت کاری در 9pm که بیشتر از ما به دنبال سرگرمی از جریان, خدمات, تماس های تصویری و بازی های آنلاین.

اگر چه ملی پایین دست توان بود تا به طور متوسط 30 درصد بین 9 و 5 بعد از ظهر نشان می دهد افزایش در استفاده از اینترنت هنگام کار و تحصیل از خانه.

اگر چه استفاده معمولا افزایش تعطیلات عمومی داده ها نشان می دهد وجود دارد خاص سنبله این جمعه خوب همانطور که مردم در خانه مانده بیش از شکستن عید پاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو