Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: Jacinda protocol wine studio برای پیوستن به ملی کابینه بیش از سفر در طرح جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 3.5 میلیون دلار استرالیا به عنوان مرگ و میر می ایستد در 96

یکی دیگر از ساکنان Anglicare را Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان در غرب سیدنی درگذشت.

Anglicare اعلام کرد که مرگ این بعد از ظهر و گفت: کسی تا به حال هیچ خانواده بود اما “بخشی از ما Anglicare خانواده”.

Screens shield the buildings at Anglicare’s Newmarch House aged care facility.

صفحه نمایش محافظت ساختمان ها در Anglicare را Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان.اعتبار:کیت Geraghty

“ما اندوهگین مرگ او برای ما ارزش است که او بخشی از ما Anglicare خانواده در حالی که ما برای مراقبت از آنها” اپراتور در بیانیه ای گفت.

مردی که 15 نفر به مرگ از coronavirus در این مرکز که بخشی از Anglicare را Caddens روستا در نزدیکی پنریته.

شده اند وجود دارد 63 مورد از coronavirus مرتبط Newmarch خانه پس از یک پرستار مشغول به کار وجود دارد در حالی که عفونی ماه گذشته. NSW سلامت در حال حاضر در حال بررسی شیوع.

این است Mary Ward امضای کردن وبلاگ. سارا Keoghan خواهد شد در نظر گرفتن ما زندگی می کنند پوشش از طریق به شب.

NSW پلیس را به اتهام پنج نفر و تعلق جریمه به فقط چهار تحت سلامت عمومی عمل در 24 ساعت گذشته.

در میان اتهامات دو مرد که گفته می شود که در یک مبارزه فیزیکی در Haymarket در مرکز سیدنی در شب گذشته در یکی از آنها گفته تف یک افسر به عنوان او قرار می گیرد در پلیس کامیون. آنها شده اند حاضر به قید وثیقه به نظر می رسد در مرکزی محلی دادگاه امروز.

در Kirrawee در سیدنی, جنوب, دو مرد که پلیس گفت که آنها تا به حال جمع آوری شده در یک توالت عمومی را به مواد مخدر در میان جریمه (به عنوان یک موضوع در محدوده زمانی معین در این روز مجازات به روز رسانی: انجام و یا خرید و فروش مواد مخدر است و نه معقول بهانه ای برای ترک خانه).

صبح امروز, NSW Police Commissioner میک فولر گفت: 22 نفر بودند یا شارژ یا دریافت جریمه بیش از آخر هفته به عنوان اجتماعی فاصله محدودیت در دولت کاسته.

قبلی آخر هفته بیش از 100 نفر تنبیه کنید.

قانون ثبت کرد تازه coronavirus صورت پس از هفته گذشته اعلام کرد هیچ فعال موارد در این سرزمین است.

مورد جدید است که یک زن در 20s, عمل, بهداشت گفت.

عمل معاون بهداشت و درمان افسر ونسا جانسون گفت: زن در توسعه COVID-19 در حالی که در خارج از کشور.

“این فرد علامتی بود در حالی که در خارج از کشور و پس از صرف 14 روز در قرنطینه پس از بازگشت به خانه,” او گفت:.

“آنها نه در طول آزمایش خود دوره قرنطینه به دلیل علائم خود را تا به حال حل و فصل قبل از بازگشت به استرالیا.”

وزیر علوم کارن اندروز گفت: واکسن ممکن است در 10 تا 15 سال.

پرداختن رسانه ها به این بعد از ظهر Ms اندروز گفت: قبل از کارآزمایی های بالینی در حال حاضر در حال انجام توسط CSIRO در دو واکسن نامزدها بود در چنین مراحل اولیه است که کوتاه زمانی بعید است.

“تا زمانی که ما یک واکسن زندگی است و نه برای بازگشت به حالت عادی” خانم اندروز گفت: تاکید بر کاهش محدودیت باید “گام های کودک”.

این CSIRO در حال حاضر آزمایش واکسن های تهیه شده توسط ما شرکت Inovio داروسازی و دانشگاه آکسفورد.

این آزمایشات شامل آزمایش این واکسن بر روی موش خرماها حیوانی که CSIRO اولین مرکز تحقیقاتی نشان می دهد که مستعد ابتلا به COVID-19.

ببخشید ما برای رفتن به آوردن شما وزیر علوم کارن اندروز’ به روز رسانی در تست coronavirus واکسن در استرالیا زندگی می کنند وجود دارد اما ما تا به حال برخی از مشکلات فنی.

در ضمن ما اخبار که خروس مربی ترنت رابینسون تست شده برای COVID-19 بعد از بیدار شدن از خواب با یک گلو درد این صبح است.

آقای رابینسون هیچ-نشان می دهد که این دو هنرپیشه ی برجسته ی بازگشت به باشگاه مرکزی برای اولین بار در شش هفته برای یک “روز آموزش” در مورد کد جدید امنیت زیستی اقدامات پیش از آن 28 مه بازگشت.

بعد از ظهر خوب و با تشکر از شما برای پیوستن به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر در استرالیا. اگر شما فقط تنظیم در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است این صبح است.

  • نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio را از پیوستن به ملی کابینه فردا. ملی کابینه خواهد نشست دو بار در این هفته برای بحث در مورد کاهش اجتماعی فاصله و محدودیت های مسافرتی. صحبت کردن در صبحانه تلویزیون صبح امروز معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth پیشنهاد راه رو به جلو خواهد بود دوباره اجرای محدودیت در جوامع هنگامی که شیوع بیماری رخ می دهد.
  • استرالیا مرگ و میر می ایستد در 95 و افزایش داده است و نه امروز. وجود دارد تعداد کمی از موارد گزارش شده در NSW (یک) و کوئینزلند (سه) اگر چه 22 مورد جدید تایید شد شبانه در ویکتوریا, 19 که مربوط به یک ملبورن meatworks تسهیلات.
  • کوئینزلند به دنبال NSW در فرستادن کودکان به کلاس های درس در یک مبهوت رویکرد از هفته آینده. هر دو کشور خواهد بود تشویق دانشجویان ارشد به حضور تمام وقت. ویکتوریا ایستاده بود شرکت در حفظ و نگهداری است که کودکان باید یاد بگیرند از خانه که در آن ممکن است.
  • در نیوساوت ولز و کوئینزلند نیروهای پلیس نیز ستایش مردم در ایالات متحده برای رفتار معقول به عنوان برخی از اجتماعی فاصله محدودیت کاسته شد در ایالات متحده بیش از آخر هفته.
  • جهانی موارد پس از شروع شیوع گذشت 3.5 میلیون. شده اند وجود دارد 1.1 میلیون بهبود و بیش از 246,000 مرگ و میر.
  • وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: “شواهد زیادی” COVID-19 آمده از آزمایشگاه. استرالیا مقامات اطلاعاتی شده اند قادر به پیدا کردن شواهد برای حمایت از این نظریه بحث برانگیز و موضع رسمی ما هوش است که این ویروس شروع به در بازار است. در جلسه توجیهی روزانه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام متحده به بازگشایی شده است.
  • انگلستان باید یک مدل استرالیایی 14 روز دوره قرنطینه برای مسافران بین المللی و trialling یک برنامه.
  • در ورزش, NRL بازیکن با داشتن یک “روز آموزش” امروز به عنوان آنها یاد بگیرند در مورد کد این اقدامات امنیت زیستی است که باید رعایت شود به زمانی که فصل رزومه on May 28. رزمندگان پرواز از نیوزیلند شب گذشته و ملبورن طوفان در حال حاضر در روند تقاضا برای مجوز ویژه برای پایه خود را در آلبری در نزدیکی ویکتوریا مرز.

ما خواهد شد آوردن شما به روز رسانی های زنده در طول روز و به شب. وزیر صنعت, علم و تکنولوژی کارن اندروز است که با توجه به ارائه به روز رسانی در پیشرفت کار در استرالیا نسبت به یک coronavirus واکسن در 1 بعد از ظهر.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

آنها یک تاسیسات حیاتی برای جوامع در خار دادن مردم محلی به طور منظم دسترسی به متخصصان پزشکی و تضمین لینک کلیک کنید برای کسب و کار در سیدنی.

در عین حال فرودگاه های منطقه ای و روستایی NSW روبرو هستند از یک افت شدید در درآمد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن شوراها که خود آنها را تحت فشار قابل توجه مالی.

Prince Harry and his wife Meghan, Duchess of Sussex, at Dubbo Airport in October 2018.

شاهزاده هری و همسرش مگان, دوشس ساسکس در دوببو فرودگاه در ماه اکتبر 2018.اعتبار:AAP

برخی از 26 فرودگاه در NSW متعلق به شوراها. دوببو شورای منطقه ای است و پیش بینی آن فرودگاه به رکورد از یک تا 2 میلیون دلار در این سال مالی در مقایسه با سود سال قبل است.

“مالی شده و شکست. آن را فقط در ادامه به خونریزی درآمد هر و هر روز” دوببو شهردار بن سپر گفت.

Cr سپر گفت: دوببو فرودگاه نمی تواند “قرار داده و به خواب زمستانی” به عنوان آن را در خدمت به عنوان پایه ای برای رویال پرواز, دکتر, خدمات. روستایی خدمات آتش نشانی و آمبولانس هوایی نیز دارای عملیات در فرودگاه یکی از بزرگترین در منطقه NSW.

تاسمانی را به سهولت محدودیت در بازدید سالخورده مراقبت از خانه با یک “نقشه راه” از گسترده اجتماعی محدودیت های انتظار را نشان داد بعد از این هفته.

برتر پیتر Gutwein گفت: مراقبت از سالمندان محدودیت خواهد بود آرام از دوشنبه آینده در آوردن از حالت جزیره با سرزمین اصلی است.

دولت ممنوع تمام بازدیدکننده داشته است به مراقبت از سالمندان در اوایل ماه آوریل به جز دلسوز و یا پایان زندگی مراقبت است.

تاسمانی است ثبت coronavirus مورد برای سه روز اما آقای Gutwein گفت: دولت نمی خواهد آینه چگونه دیگران باید محدودیت برداشته.

“تاسمانی ادامه خواهد داد تا مارس به ضرب و شتم از خود درام است. ما مسن تر و آسیب پذیر تر جمعیت,” او گفت:.

آقای Gutwein انتظار روز جمعه پرده برداری از یک “نقشه راه” از محدودیت با بازگشایی پارک ها و سواحل و ذخایر بالای دستور کار است.

AAP

تلاش برای ماندن در بالای هر یک از دولت ها در مدارس ؟ در اینجا یک بازی ورق.

New South Wales, مدارس دولتی شروع خواهد شد مبهوت بازگشت به کلاس های درس از آوریل 11. اکثر دانش آموزان خواسته می شود با اصول خود برای بازگشت یک روز در هفته اگر چه دولت دلگرم کننده است سال 12 دانش آموزان به بازگشت تمام وقت از هفته آینده.

رویکرد مشابه خواهد بود کوئینزلندبه عنوان اعلام شده توسط نخست وزیر Annastacia Palaszczuk این صبح است. در دولت آفتاب kindy, دبستان سال 1 سال 11 و 12 سال را شروع back on May 11. وجود خواهد داشت یک بررسی در مارس 15 و اگر همه چیز به خوبی این طرح این است که برای همه دانش آموزان به پشت در مدرسه توسط مه 25.

این طرح در ویکتوریا, تاسمانی و عمل است که به نگه داشتن کنترل از راه دور یادگیری برای بقیه مدت است. دشمنی بین دولت فدرال و ویکتوریا دولت بیش از مدارس تشدید روز یکشنبه زمانی که فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan به نام برتر Daniel Andrews’ امتناع از بازگشایی مدارس یک “شکست رهبری”. آقای Tehan است پس از عذر خواهی کرد.

در جنوب استرالیااز راه دور یادگیری در دسترس است اما دولت را توصیه این است که برای مردم به فرستادن فرزندان خود به مدرسه. نزدیک به 69 درصد از جنوب استرالیا بچه ها به یادگیری در یک کلاس درس در هفته گذشته. از سرزمین شمالی نیز فرستاده کودکان روی مدرسه و دانشگاه در شروع ترم.

در نهایت در غرب استرالیا, مدارس باز هستند اما تنها در سال 11 و 12 هستند که “به شدت تشویق” به حضور در سایت. چهار ده نفر بودند که با ماندن در خانه در هفته گذشته. دولت را نقد و بررسی آن مشاوره قبل از مارس 18.

کار تبلیغات سقوط در سریع ترین نرخ ثبت شده از طریق آوریل باعث نگرانی بیکاری می تواند سنبله حتی بالاتر از حد انتظار است.

نزدیک تماشا ANZ اندازه گیری از تبلیغات کاهش 53 درصد از طریق ماه گذشته. آن را تقریبا پنج برابر نرخ سقوط به عنوان رخ داده است در اعماق بحران مالی جهانی که تبلیغات کاهش یافت و 11 درصد در ژانویه 2009.

تبلیغات در حال حاضر 62.1 درصد بیش از 12 ماه گذشته.

ANZ گفت: تبلیغات کاهش یافت و به تدریج از طریق این ماه, با این بانک با اشاره به تایید این دیدگاه است که رکود در فعالیت هدف قرار دادن کسب و کار و بازار کار در سرعت بی سابقه ای.

هفته گذشته بخش خدمات اجتماعی نشان داد وجود داشته است 530,000 پرش در تعداد زیادی از مردم در مزایای بیکاری در شش ماه آوریل 24. آنها درک به افزایش بیشتر از.

اقتصاددان ارشد کاترین توس گفت: فشار بر بازار کار در حال رشد بود.

“اگر چه ما فکر می کنم JobKeeper پرداخت خواهد شد صاف اوج در نرخ بیکاری به 9.5 درصد در ماه ژوئن سه ماهه وجود دارد هنوز هم می شود از دست دادن قابل توجهی از اشتغال ساعت کار می کرد و درآمد خانوار در ماه های آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de