یک ملبورن زن و شوهر است که در میان ده ها تن از مردم را به بیمار افتاده در coronavirus آلوده کشتی کروز کوستا Luminosa.

39 استرالیایی روی 1400 شخص بوش کروز شده اند خودداری از ورود به فرانسه خواهد شد و در حال حاضر دریانوردی با کشتی به ایتالیا, ویروس جدید epicentre.

شده اند وجود دارد چند تایید موارد COVID-19 در کشتی و بسیاری از آنها بیمار از جمله یک زن و شوهر از ملبورن جشن سالگرد عروسی.

سن گفته شده است آنها افتاده بود بیماری تب اما به طور قابل توجهی بهبود یافته در 24 ساعت گذشته.

همه استرالیایی ها تحویل داده شدند, فرانسوی, فرم های مهاجرت دیروز و گفت: پروازها شده بود سازمان یافته است. اما بعد نامه ای به کابین که در آن همه مسافران خود منزوی اطلاع استرالیایی این برنامه لغو شده بود.

بیش از 200 آمریکایی در کشتی باید متحرك در مارسی هستند و به زودی به پرواز در پروازهای چارتر سازمان یافته توسط دولت ایالات متحده. سن نیز زنبور عسل گفت: کانادایی ها نیز مجاز در فرانسه.

دولت استرالیا ارائه کرده است و نه یک برنامه برای بازگرداندن آنها و نه هیچ یک از صدها نفر از مردم استرالیا به دام افتاده در 35 کشتی کروز در سراسر جهان

به عنوان ارشد ورزش نویسنده گرگ Baum توضیح می دهد که اگر فضای ارائه شده توسط طرفداران در فوتبال چیزی بود که ما برای اعطا گرفته, آن را نمی خواهد همیشه بود دوباره پس از آخرین شب فصل بازکن در خالی میکروگرم.

تماشای هر دو تیم اجرا به لحن خود را club آهنگ ها به خالی کولوسئوم شد سورئال.

An empty MCG last night.

خالی میکروگرم شب گذشته.اعتبار:گتی

بسیاری در رسانه های اجتماعی اظهار نظر که بازی که تبدیل به یک مایل مسابقه پس از ناموفق کارلتون گشت – فاقد هیجان و احساس مانند یک تمرین بازی.

“ریچموند سرود resounded اما وجود دارد هیچ کس را انتخاب کنید تا معروف “زرد و سیاه” rejoinder نشانه و سکوت پس از آن بود که پر سر و صدا” می نویسد: Baum.

“این بود که به نام فصل بازکن اما آن نگاه و احساس مانند نهایی تمرین. پیر-زمان چهارشنبه شب پرورش جام stoushes تولید بیشتر جو است.

“در اینجا چیزی است که می تواند شنیده شود: سوت, بازیکنان, صدای, دستورالعمل, از, نیمکت, نفرین, لقب.”

فوتبال نویسنده پیتر رایان قبل از empting کندی از یک هیچ-طرفداران محیط زیست در مورد چگونگی نوشت AFL را افزایش عینک از بازی پشت درهای بسته.

کوانتاس اجرایی آلن جویس گفت: او را قطع پرداخت به عنوان کوانتاس’ قیمت سهم سقوط از 20,000 از هواپیمایی کارگران بودند که ایستاده بود پایین در روز پنج شنبه.

آقای جویس گفت که او انتظار می رود “شدید” رکود جهانی. او اصرار داشت شرکت هواپیمایی را بهبود می یابند, با کارگران در حال ابقاء و مبتنی هواپیما در آسمان است.

Qantas chief executive Alan Joyce said Woolworths believed there was alignment between its roles and the airline's.

کوانتاس اجرایی آلن جویس گفت: Woolworths معتقد بودند تراز بین نقش ها و خطوط هوایی.اعتبار:Nine News

آن را می تواند 18 ماه برای این شرکت هواپیمایی به بهبود می یابند به گفته آقای جویس که گفت: “وحشتناک سخت” تصمیمات گرفته شده در روز پنج شنبه شد و در بهترین منافع شرکت است.

“این بزرگترین بحران در این صنعت تا به حال دیده می شود,” او گفت: ABC Radio ملی, توضیح خود را پرداخت-بسته خواهد بود کوچک که او نتواند در پاداش و پرداخت های دیگر متصل به این شرکت قیمت سهم. او نیز چشم پوشی $3.3 میلیون از حقوق و دستمزد خود را برای باقی مانده از سال است.

پروازهای داخلی را بهبود می یابند در ابتدا گفت: آقای جویس با سفر جهانی به انتخاب کنید تا پس از آن.

جویس گفت که در مقایسه با دیگر جهانی هواپیمایی کوانتاس است در یک موقعیت خوب اما این است که “نه ایمنی به آنچه اتفاق افتاده است”.

فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg می گوید دولت فدرال هیچ برنامه ای برای nationalise شرکت های نوپای دوست دارد شرکت های هواپیمایی.

صحبت کردن در ABC News صبحانه برنامه این صبح آقای Frydenberg خطاب تماس برای دولت برای خرید کوانتاس و ویرجین استرالیا, پس از شرکت های هواپیمایی اعلام کرد کاهش خروج دهها هزار نفر از کار.

Josh Frydenberg on Thursday.

جاش Frydenberg در روز پنج شنبه.اعتبار:Alex Ellinghausen

“به همین دلیل ما اعلام کرد یک بسته برای بخش حمل و نقل هوایی که شامل هزینه های پایین تر و در واقع rebating هزینه های که در حال حاضر پرداخت شده است” او اضافه کرد: بیشتر اقدامات بودند برای کمک به صنایع تحت تاثیر اقدامات دولت برای مبارزه با گسترش COVID-19 از جمله گردشگری و مهمان نوازی و هنر و آموزش بین المللی در بخش های.

آقای Frydenberg وجود دارد گفت: دومین بسته محرک اقتصادی آینده که دولت “هنوز برای نهایی”. آن را هدف استرالیایی که تبدیل به بیکار در طول این بحران است.

او رد پیشنهادات از افزایش دائم به Newstart خواستار وقوع یک “موقت چالش”.

صحبت کردن در وحشت خرید در سوپر مارکت آقای Frydenberg گفت: یک گروه کاری تعیین شده بود تا با دولت ACCC و فروشندگان عمده آموزش عمومی است که آنها فقط باید برای “یک روز”.

“مردم نیاز به احترام به یکدیگر. این است که یک تیم استرالیا حاضر است. ما نیاز به نگاه پس از یک دیگر. ما نیازی به شرکت در وحشت-خرید.”

آمریکا و کانادا در حال تقویت کنترل های خود را بر روی جنبش در داخل و خارج از کشور خود.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: همه آمریکایی ها برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی و به خانه می آیند و اگر در خارج از کشور انعکاس مشابه تلفنی با نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در اوایل این هفته.

US President Donald Trump speaking earlier this week.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در اوایل این هفته.اعتبار:AP

رئیس جمهور تهمت و گفت: شهروندان آمریکایی که بازداشت شده در ایران و لبنان منتشر شده است از بازداشت و پس از واشنگتن ramped تا تلاش برای به دست آوردن آنها را آزاد میان شیوع کروناویروس.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو می گوید: کانادا-مرز ایالات متحده به احتمال زیاد خواهد بود بسته به همه غیر ضروری سفر در هر دو جهت در شب جمعه. او می گوید آن را “هفته به هفته” اجتماعی-فاصله اقدامات در کشور برداشته شود.

هر دو ایالات متحده و کانادا شده اند در مذاکرات در روزهای اخیر برای مذاکره متقابل توقف گردشگری و خانواده بازدیدکننده داشته است اما خروج این جریان از تجارت دست نخورده است. کانادا متکی بر ما برای 75 درصد از صادرات آن و حدود 18 درصد از آمریکایی-صادرات به کانادا. خیلی از کانادا عرضه مواد غذایی می آید از و یا از طریق ما.

ترودو می گوید دولت او پس از مشاوره کارشناسان بهداشت و نمی محدودیت در فعالیت ها و حرکات در کانادا تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است. ترودو ساخته شده نظرات خود را در مقابل محل اقامت خود را که در آن او خود جدا بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. کانادا مورد تایید 770 موارد و نه مرگ.

با AP, Reuters.

بسیاری از بسیار دوست داشتنی, هوای آزاد, جاذبه های گردشگری در ویکتوریا بسته شده اند ،

دوازده رسولان مرکز بازدید 1000 مراحل Werribee عمارت و Buchan غارها را تمام بسته در یک حرکت طراحی شده به تبعیت از دولت فدرال محدودیت در تجمع جرم.

The 1000 Steps in the Dandenongs.

1000 مراحل در Dandenongs.

پارک ویکتوریا تایید تعطیلی روز پنج شنبه. معلوم نیست زمانی که سایت را دوباره باز کنید.

اعلام شده است یکی دیگر از ضربه به معروف غارها در شرق Gippsland شهر بوکان که بسته برای ماه پس از آسیب دیده توسط bushfires در تابستان.

از جاذبه های محبوب است که یک منبع مهم درآمد برای بسیاری از افراد در شهر های کوچک است.

شاهزاده آلبرت موناکو با آزمایش مثبت برای coronavirus اما سلامت خود را به علت نگرانی خود را می گوید.

Prince Albert of Monaco.

شاهزاده آلبرت موناکو. اعتبار:Gaetan LUCI Palais Princier

“پرنس آلبرت ادامه کار از دفتر خود را در آپارتمان خصوصی” این در بیانیه ای گفت.

دفتر اضافه شده که پرنس آلبرت است که در تماس مداوم با اعضای کابینه خود دولت و نزدیک خود کارکنان است.

پرنس آلبرت است که پادشاه حاکم از اصالت موناکو و پسر بازیگر گریس کلی.

با مهر.

ملکه الیزابت صادر کرده است یک پیام پس از ترک کاخ باکینگهام برای قلعه ویندسور با شوهرش پرنس فیلیپ, اصرار مردم را به بازی بخشی خود را برای محافظت از هر یک از دیگر در طول این زمان دشوار است.

این می آید به عنوان هری پاتر و شاهزاده‘s Invictus Games مجموعه ای برگزار می شود در ماه مه لغو شد یک شبه.

“به عنوان فیلیپ و من می رسند در ویندزور امروز ما می دانیم که بسیاری از افراد و خانواده ها در سراسر انگلستان و در سراسر جهان در حال ورود به یک دوره از نگرانی و عدم اطمینان” اعلیحضرت او گفت:.

Queen Elizabeth issued a message to the public overnight.

ملکه الیزابت با صدور یک پیام به یک شبه.اعتبار:ایسنا

“ما همه توصیه به تغییر روال عادی ما و به طور منظم الگوهای زندگی برای خوب بیشتر از جوامع ما زندگی می کنند و به ویژه برای محافظت از آسیب پذیر ترین در درون آنها.”

“در زمان این چنین به من یادآوری است که در تاریخ ملت ما است جعلی توسط مردم و جوامع با هم به عنوان یک کار تمرکز ما تلاش های مشترک با تمرکز بر هدف مشترک است.”

“ما بسیار خدا را شکر برای تخصص و تعهد ما دانشمندان و پزشکان و اورژانس و خدمات عمومی; اما در حال حاضر بیش از هر زمان در گذشته همه ما مهم و حیاتی بخش به بازی به عنوان افراد – امروز و در روزهای آینده هفته و ماه است.”

“بسیاری از ما نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای ماندن در تماس با یکدیگر و مطمئن شوید که عزیزان امن هستند. من مطمئن هستم ما به این چالش. شما می توانید مطمئن باشید که من و خانواده ام آماده به بازی بخشی از ما.”

در روز سه شنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می شود coronavirus بیماران با استفاده از پاراستامول اما نه ایبوپروفن در میان نگرانی های منتشر شده در مجله پزشکی لانست که محبوب ضد التهابی مواد مخدر معمولا به فروش می رسد به عنوان Nurofen می تواند باعث بدتر شدن ویروس.

“در عین حال توصیه می کنیم به جای استفاده از پاراستامول و نه استفاده از ایبوپروفن به عنوان یک خود دارو. این مهم است” که سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت: در روز سه شنبه.

اما که در حال حاضر خارج است که مشاوره.

“در حال حاضر بر اساس در حال حاضر در دسترس اطلاعات که نمی توصیه به استفاده از ایبوپروفن” این در بیانیه ای گفت در حالی که اشاره به این که بیماران باید آگاه باشند از این دارو عوارض جانبی شناخته شده.

AAP

بوریس جانسون است که صحبت کردن در لندن است. انگلستان مرگ و میر از COVID-19 افزایش یافته است به 144.

نخست وزیر بریتانیا می گوید بریتانیا دستور محاکمه آنتی بادی کیت که تست اگر یک فرد در حال حاضر شده است در معرض coronavirus و بهبود. این خواهد بود بسیار مهم در شناسایی موارد که در آن مردم با انجام این بیماری اما تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

UK Prime Minister Boris Johnson has not ruled out enforcing closures but said for as long as public pleas for people to stay at home were working, they would not be needed.

نخست وزیر بوریس جانسون است نه حکومت کردن اجرای تعطیلی اما گفت تا زمانی که عمومی و درخواست مردم برای ماندن در خانه مشغول به کار بودند آنها را نمی شود مورد نیاز است. اعتبار:PA

اگر این آزمون کار, جانسون می گوید: دولت به خرید صدها نفر از هزاران نفر از کیت “را به عنوان به زودی به عنوان عملی” را به عنوان آنها می تواند یک “بازی-changer.”

جانسون گفت: انگلیس می تواند “به نوبه خود جزر و مد در آینده 12 هفته” اگر چه بعد واجد شرایط این گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که در ماه ژوئن ما خواهد بود در شیب رو به پایین … البته که نه … ما نمی دانیم که چگونه این چیزی که خواهد رفت … اما ما نمی دانیم که این چیز محدود خواهد شد.”

جانسون تاکید کرد که آن را “کاملا حیاتی” است که مردم برای جلوگیری از رستوران ها و کافه ها و بارها برای کنترل گسترش بیماری است.

او خودداری کرده است که اعمال هر یک از سختگیرانه ممنوعیت سفر و مستندات دیگر رهبران تحمیل شده بر شهروندان خود و بپذیریم که در برخی از نقاط پایتخت عمومی ارشاد است که رعایت به عنوان لازم و است که بیشتر اقدامات ممکن است لازم باشد.

جانسون است ترغیب کارفرمایان به کارکنان خود را و ذخیره آنها را به عنوان تعطیلی فعالیت های اقتصادی را به توقف گفت: “پیام من به شرکت ها است که با دقت فکر می کنم قبل از اینکه شما شروع به تخمگذاری کردن کارکنان خود را.

جانسون گفت که بر خلاف پس از بحران مالی در سال 2009 که در آن دولت بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفت برای نجات بانک ها اما غفلت روزمره کارگران تحت تاثیر بحران اعتباری “در این زمان ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما واقعا دنبال پس از افرادی که واقعا رنج می برند از عواقب اقتصادی.”

در پاسخ به گزارش های رسانه ها که مترو لندن خواهد بود بسته جانسون گفت: “هیچ چشم انداز از ما که مایل به توقف حمل و نقل عمومی در لندن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو