بوریس جانسون است که صحبت کردن در شماره ده. انگلستان مرگ و میر از COVID-19 افزایش یافته است به 144.

نخست وزیر بریتانیا می گوید بریتانیا دستور محاکمه آنتی بادی کیت که تست اگر یک فرد در حال حاضر شده است در معرض coronavirus و بهبود. این خواهد بود بسیار مهم در شناسایی موارد که در آن مردم با انجام این بیماری اما تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

اگر این آزمون کار, جانسون می گوید: دولت به خرید صدها نفر از هزاران نفر از کیت “را به عنوان به زودی به عنوان عملی” را به عنوان آنها می تواند یک “بازی-changer.”

UK Prime Minister Boris Johnson has not ruled out enforcing closures but said for as long as public pleas for people to stay at home were working, they would not be needed. London's iconic landmarks, including Trafalgar Square (pictured), have been deserted for several days.

نخست وزیر بوریس جانسون است نه حکومت کردن اجرای تعطیلی اما گفت تا زمانی که عمومی و درخواست مردم برای ماندن در خانه مشغول به کار بودند آنها را نمی شود مورد نیاز است. لندن نمادین نشانه از جمله میدان ترافالگار (تصویر) شده اند و ترک برای چند روز.اعتبار:PA

جانسون گفت: انگلیس می تواند “به نوبه خود جزر و مد در آینده 12 هفته” اگر چه بعد واجد شرایط این گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که در ماه ژوئن ما خواهد بود در شیب رو به پایین…البته که نه…ما نمی دانیم که چه مدت این چیز خواهد رفت….اما ما نمی دانیم که این چیز محدود خواهد شد.”

جانسون تاکید کرد که آن را “کاملا حیاتی” است که مردم برای جلوگیری از رستوران ها و کافه ها و بارها برای کنترل گسترش بیماری است.

او خودداری کرده است که اعمال هر یک از سختگیرانه ممنوعیت سفر و مستندات دیگر رهبران تحمیل شده بر شهروندان خود و بپذیریم که در برخی از نقاط پایتخت عمومی ارشاد است که رعایت به عنوان لازم و است که بیشتر اقدامات ممکن است لازم باشد.

جانسون است ترغیب کارفرمایان به کارکنان خود را و ذخیره آنها را به عنوان تعطیلی فعالیت های اقتصادی را به توقف گفت: “پیام من به شرکت ها است که با دقت فکر می کنم قبل از اینکه شما شروع به تخمگذاری کردن کارکنان خود را.

جانسون گفت که بر خلاف پس از بحران مالی در سال 2009 که در آن دولت بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفت برای نجات بانک ها اما غفلت روزمره کارگران تحت تاثیر بحران اعتباری “در این زمان ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما واقعا دنبال پس از افرادی که واقعا رنج می برند از عواقب اقتصادی.”

در پاسخ به گزارش های رسانه ها که مترو لندن خواهد بود بسته جانسون گفت: “هیچ چشم انداز از ما که مایل به توقف حمل و نقل عمومی در لندن است.”

مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافته است 427 به 3,405 معنی این کشور در حال حاضر ثبت شده مرگ و میر بیشتر نسبت به چین که در آن همه گیر آغاز شد.

در چین گزارش داد تلفات است 3,245 و مقامات گفت که برای اولین بار آنها ثبت شده هیچ جامعه انتقال این بیماری از شیوع بیماری در ووهان در اواخر سال گذشته.

ایتالیا شیوع آمد به نور در شمال کشور در اواخر فوریه.

متاسفانه یک تعداد کل موارد در ایتالیا افزایش یافت به 41,035 تا 14.9 درصد سریع تر از نرخ رشد کمتر دیده می شود بیش از سه روز گذشته با توجه به عمران سازمان حفاظت.

تعداد زیادی از مردم در مراقبت از 2,257 به 2,498.

ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت آن در نظر گرفته شده است یک عامل در این کشور نرخ مرگ بالا.

با مهر

ایتالیا دوم-بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در پشت چین ساخت این مرکز از این بیماری همه گیر در اروپا است. چین مرگ و میر می ایستد در 3,245 و ایتالیا می ایستد در 2,978.

A medical staffer watches from a tent at one of the emergency structures set up at the Brescia hospital in northern Italy.

پزشکی کارمند ساعت از یک چادر در یکی از سازه ها و اورژانس در برشا بیمارستان در شمال ایتالیا.اعتبار:AP

اما با توجه به نرخ های ایتالیا مرگ و میر آن به زودی می تواند به پیش افتادن از چین احتمالا به عنوان اوایل به عنوان امروز است.

گریم پيش بينی می آید به چین که در آن همه گیر شروع ثبت آن در اول روز با جدید داخلی مورد از این بیماری است.

ادامه مطلب در این گزارش از رم این اینجا.

ملکه الیزابت صادر کرده است یک پیام به افراد پس از ترک کاخ باکینگهام برای قلعه ویندسور با شوهرش پرنس فیلیپاصرار هر کس را به بازی بخشی خود را برای محافظت از هر یک از دیگر.

The Queen moved to Windsor Castle earlier than planned as authorities said Coronavirus was spreading across London faster than anticipated.

ملکه نقل مکان کرد و به قلعه ویندسور زودتر از برنامه ریزی به عنوان مقامات گفت Coronavirus گسترش در سراسر لندن سریع تر از پیش بینی.اعتبار:WPA, استخر

“به عنوان فیلیپ و من می رسند در ویندزور امروز ما می دانیم که بسیاری از افراد و خانواده ها در سراسر انگلستان و در سراسر جهان در حال ورود به یک دوره از نگرانی و عدم اطمینان” اعلیحضرت او گفت:.

“ما همه توصیه به تغییر روال عادی ما و به طور منظم الگوهای زندگی برای خوب بیشتر از جوامع ما زندگی می کنند و به ویژه برای محافظت از آسیب پذیر ترین در درون آنها.”

“در زمان این چنین به من یادآوری است که در تاریخ ملت ما است جعلی توسط مردم و جوامع با هم به عنوان یک کار تمرکز ما تلاش های مشترک با تمرکز بر هدف مشترک است.”

“ما بسیار خدا را شکر برای تخصص و تعهد ما دانشمندان و پزشکان و اورژانس و خدمات عمومی; اما در حال حاضر بیش از هر زمان در گذشته همه ما مهم و حیاتی بخش به بازی به عنوان افراد – امروز و در روزهای آینده هفته و ماه است.”

“بسیاری از ما نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای ماندن در تماس با یکدیگر و مطمئن شوید که عزیزان امن هستند. من مطمئن هستم ما به این چالش. شما می توانید مطمئن باشید که من و خانواده ام آماده به بازی بخشی از ما.”

شاهزاده آلبرت موناکو دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما سلامت خود را به علت نگرانی خود را می گوید.

Prince Albert of Monaco. AFR Magazine - September 2018 -?

شاهزاده آلبرت موناکو. AFR Magazine – سپتامبر 2018 -?اعتبار:Gaetan LUCI Palais Princier

“پرنس آلبرت ادامه کار از دفتر خود را در آپارتمان خصوصی” این در بیانیه ای گفت.

این دفتر همچنین اضافه کرد که شاهزاده آلبرت است که در تماس مداوم با اعضای کابینه خود دولت و نزدیک خود کارکنان است.

پرنس آلبرت است که پادشاه حاکم از اصالت موناکو و پسر بازیگر گریس کلی.

با مهر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزاری روزانه رسانه های کنفرانس به ارائه به روز رسانی در تلاش برای مبارزه با COVID-19.

او می گوید: ارزان قیمت دارو به نام هیدروکسی کلروکین (که ذکر شده در استرالیا داروسازی مزایای طرح) و مالاریا و بيماران مبتلا به آرتريت نشان داده است وعده های اولیه که مورد استفاده برای درمان COVID-19.

“ما می دانیم که اگر همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده آن را به کشتن کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “این می تواند یک بازی را تغییر و یا شاید نمی,” او گفت:.

محققان استرالیایی گفت: آنها آغاز خواهد شد بالینی در استفاده از ضد مالاریا در برابر COVID-19.

پروفسور دیوید پترسون از دانشگاه کوئینزلند گفت: مواد مخدر ثابت بسیار موثر است که برای اولین بار استفاده می شود در برابر این ویروس در لوله های آزمایش.

فرمول یک به تعویق افتاد, هلندی, اسپانیایی و موناکو Grands جایزه بزرگ که تمام شد به جای برنامه ریزی شده است.

آن را به شرح زیر در هفته گذشته در آخرین لحظات پر هرج و مرج لغو جایزه بزرگ استرالیا در ملبورن و به تعویق افتادن چینی, بحرین و ویتنام Grands جایزه بزرگ.

Spectators in Melbourne were turned away when the Australian Grand Prix was cancelled at the last minute.

تماشاگران در ملبورن تبدیل شد دور زمانی که استرالیا جایزه بزرگ لغو شد در آخرین لحظه.اعتبار:جو Armao

فرمول یک گفت: این تصمیم به تعویق انداختن سه مسابقه بود به دلیل “مداوم و سیال طبیعت COVID-19 وضعیت” و “به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی رفت و آمد کارکنان شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی و طرفداران”.

فرمول یک گفت: این 2020 قهرمانی فصل آغاز خواهد شد “را به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار پس از ممکن است.”

شما می توانید جزئیات کامل بیانیه از فرمول یک در اینجا.

بانک مرکزی انگلیس (BoE) پرده برداری کرده است دوم آن اضطراری کاهش نرخ بهره در بیش از یک هفته, کاهش نرخ به پایین ترین سطح در بانک 326 سال سابقه هشدار COVID-19 همه گیر “خواهد شد در نتیجه یک شوک اقتصادی است که می تواند تیز و بزرگ اما باید موقتی باشد.”

کمیته سیاست پولی کاهش نرخ بهره به پایین ترین سطح خود از 0.1 درصد و گفت: این امر افزایش و کاهش کمی توسط £200 میلیارد دلار ($399 میلیارد دلار) به پوند 645 میلیارد دلار ($1.3 تریلیون دلار). برنامۀ زمانی است که بانک مرکزی در چاپ پول برای خرید اوراق قرضه دولتی به سعی کنید به کاهش بازده بازار (نرخ بهره) در آن اوراق قرضه.

“در طول روزهای اخیر و مشترک با تعدادی دیگر از پیشرفته اقتصاد بازار اوراق قرضه شرایط در انگلستان طلایی بازار بدتر شده که سرمایه گذاران باید به دنبال کوتاه-مورخ ابزار که نزدیک جایگزین بسیار مایع ذخایر بانک مرکزی,” بانک مرکزی انگلیس در بیانیه ای گفت.

یک داستان در حال ظهور در اوکراین که در آن مرزی سپاه پاسداران از دستگیری یک مرد در یک wetsuit برای قاچاق فولاد ماسک در سراسر رودخانه به رومانی.

نگهبانان مرزی کشف 29-سال-پیرمرد بیرون آمدن از آب در Tisza رودخانه. به گفته او تلاش برای فرار اما بازداشت شد و پس از سپاه پاسداران اخراج یک هشدار.

“مجرم نیز بستری برای انتقال ماسک به کشور همسایه رومانی” بیانیه ای گفت:.

Surgical masks are in demand because of the coronavirus pandemic.

فولاد ماسک در تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.اعتبار:Paul یونگ/ایسنا

اوکراین ممنوع کرده است صادرات پزشکی ماسک برای تقویت منابع داخلی. این کشور دارای 16 مورد تأیید و ثبت دو مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

مقامات اوکراین می گویند ماسک محافظ را تبدیل به محبوب تر از سیگار به صورت قاچاق در سراسر مرز به اتحادیه اروپا با تقاضای خونتان به عنوان یک نتیجه از coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات در حال حاضر کشف و ضبط هزاران نفر از ماسک در بازرسی مرزی و بازداشت گروهی از افراد متهم به تلاش برای غارت فولاد ماسک در زور اسلحه از یک فروشنده خصوصی در کیف.

ایسنا

دور بعدی بین المللی تغییرات آب و هوا ایران, شناخته شده به عنوان پلیس 26 است که در شک و تردید. مذاکرات برنامه ریزی شده بودند برگزار شد در گلاسکو اسکاتلند در ماه نوامبر.

اما انگلستان وزیر امور خارجه این کشور دومینیک Raab گفت: مذاکرات تحت “نزدیک بررسی” به عنوان یک نتیجه از سفر هرج و مرج ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و پس از آن ممنوعیت سفر و پرواز لغو شد.

“من نمی توانم به شما یک آهن تضمین همه چیز در حال حرکت به سرعت بدیهی است که آن را تا ماه نوامبر بنابراین ما باید به دیدن ما را حفظ خواهد کرد آن را تحت بررسی” Raab گفت: نمایندگان مجلس است.

UK Foreign Secretary Dominic Raab with Foreign Minister Marise Payne in Canberra in February 2020.

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab با وزیر خارجه Marise پین در کانبرا در فوریه سال 2020 است.اعتبار:Alex Ellinghausen

“ما البته آن را می خواهم به جلو بروید اما من می توانم به شما تضمین می دهد که…ما به جلو نگاه به تمام کلید رویدادهای بین المللی اما به خصوص آنهایی که در ما میزبانی وب و دیدن آنچه واقع بینانه اما آن را نیز بستگی به مسیر ویروس و آنچه اتفاق می افتد در طول هفته بعد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو