ایتالیا است که به احتمال زیاد برای شروع کاهش آن coronavirus مستند از مارس 4, هر چند مدتها در انتظار عقبگرد خواهد بود با احتیاط و محاسبه نخست وزیر جوزپه کونته می گوید.

این کشور شده است یکی از سخت ترین ضربه در جهان توسط COVID-19 گیر با بیش از 24,100 اسب مردم کشته شدند از سرایت اول ظهور در ماه فوریه است.

Italian leader Giuseppe Conte.

رهبر ایتالیا جوزپه کرد.اعتبار:AP

به دنبال برای جلوگیری از گسترش دولت معرفی جارو محدودیت در مارس گفتن ایتالیایی ها به ماندن در خانه و بستن مدارس کسب و کار و صنایع در سراسر کشور.

محدودیت قرار داده اند عمده فشار بر یورو و سومین اقتصاد اما با تعداد موارد جدید به تدریج کاهش کونته گفت که پرده توسط این آخر هفته برنامه های دولت برای نرم کردن shutdown.

“من آرزو می کنم من می توانم می گویند: بیایید بازگشایی همه چیز. بلافاصله. ما فردا صبح…اما چنین تصمیم غیر مسئولانه” کونته نوشت: در Facebook post.

او وعده داده شده “جدی و علمی طرح” است که عبارتند از “بازاندیشی از حالت های حمل و نقل” برای فعال کردن کارگران به سفر در ایمنی و قوانین کسب و کار جدید و اقدامات لازم برای بررسی اینکه آیا شل بود که منجر به یک چشم انداز مثبت در عفونت.

“آن است که معقول و منطقی به انتظار داریم که ما آن را از مارس 4,” او گفت:, و اضافه کرد که عجله آشفته استراتژی خروج را مسخره از فداکاری ایتالیایی ها را پذیرفته است.

ایتالیایی رهبران کسب و کار شده اند تقاضاهای مصرانه برای آرامش از محدودیت های که در میان سخت ترین در جهان هشدار از یک فاجعه اقتصادی اگر مستند میکشد ،

ایتالیا خزانه انتظار اقتصاد قرارداد حدود 8.0 درصد در سال جاری خواهد بود که این کشور بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دو منابع نزدیک به این موضوع به رویترز گفت در روز دوشنبه.

ایسنا

فرماندار نیویورک اندرو کومو خواهد سر به کاخ سفید روز سه شنبه به عنوان او به دنبال میلیاردها دلار در فدرال کمک های اولیه و کمک به کروناویروس تست.

New York Governor Andrew Cuomo.

فرماندار نیویورک اندرو کومو.اعتبار:AP

کومو و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به طور متناوب مورد ستایش و انتقاد هر یک از دیگر بیش از مربوطه خود را در پاسخ به شیوع بیماری. این جفت ارز معامله barbs به تازگی به عنوان جمعه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Cuomo باید دست به کار پس از فرماندار استدلال کرد که دولت فدرال نیاز به سرب در ramping تا توده تست.

کومو خواهد شد و حضور در کاخ سفید در جلسه روز سه شنبه بعد از ظهر. نه طرف اطلاعات ارائه شده در این جلسه اما آن را می آید به عنوان کومو لابی فدرال کمک کند.

“اندرو در حال رفتن به در آینده با برخی از مردم خود را بنابراین ما نگاه به جلو به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه دوشنبه.

کومو و دیگر فرمانداران می خواهیم 500 میلیارد دلار ($A798 میلیون) بدون محدودیت در کمک به جبران شیوع بیماری های مرتبط با کمبود درآمد.

AP

تعداد زیادی از مردم در مواجهه با ناامنی غذایی حاد می تواند تقریبا دو برابر این سال به 265 میلیون دلار با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا (WFP) روز سه شنبه گفت:.

People buy tomatoes from a vegetable market in the commercial capital Lagos, Nigeria.

مردم خرید گوجه فرنگی از سبزیجات در بازار تجاری سرمایه لاگوس, نیجریه. اعتبار:AP

تاثیر از دست داده گردشگری درآمد در حال سقوط حواله و سفر و محدودیت های دیگر مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس انتظار می رود به ترک برخی از 130 میلیون نفر بشدت گرسنه در این سال اضافه به حدود 135 میلیون نفر در حال حاضر در این رده است.

“COVID-19 بالقوه فاجعه بار برای میلیون ها نفر که در حال حاضر hanging by a thread” گفت: عارف حسین اقتصاددان ارشد و مدیر پژوهش و ارزیابی و نظارت در برنامه جهانی غذا.

ایسنا

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 175,000. وجود دارد بیش از 2.5 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما تقریبا 670,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

در استرالیا, مرگ و میر 72 پس از یک مرگ ثبت شده در روز سه شنبه

ادامه مطلب: 23 coronavirus موارد تایید شده در سراسر استرالیا در روز دوشنبه.

وجود دارد 6645 موارد تایید شده در استرالیا.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de