Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی مرگ و میر نزدیک 251,000; 4.5 میلیون دانلود COVIDSafe برنامه; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش بینی بالاتر مرگ و میر

ملبورن بازگشت به NRL آموزش به هم ریخته است پس از آلبری شورا رای دادند که این باشگاه نمی تواند با استفاده از مرز شهر امکانات ورزشی.

شورای محلی برگزار شد یک جلسه فوق العاده سه شنبه شب پس از ورود 50 طوفان بازیکنان و کارکنان به آلبری با نگرانی های مطرح شده در مورد پتانسیل خطر سلامت.

Melbourne Storm coach Craig Bellamy arrives at the Quality Resort Siesta in Albury on Tuesday.

ملبورن طوفان مربی Craig Bellamy می رسد در کیفیت خواب نیمروز رفت و آمد مکرر در آلبری در روز سه شنبه.اعتبار:Simon Dallinger/AAP

نمایندگان با تصویب یک حرکت است که شورای امکانات از جمله خانه محلی rugby league club, Greenfields پارک نباید در دسترس ساخته شده به NRL باشگاه.

با نمایندگان رای گیری پنج به چهار طوفان خواهد شد و در حال حاضر به منبع خصوصي ورزشی زمین و یا حرکت به یک به طور کامل به محل جدید.

ملبورن شد تا برای ماندن در آلبری حداقل تا روز جمعه با باشگاه گفت: بازدید از حزب خواهد بود به طور کامل جدا از کل جامعه است.

این طرح تا به حال دولت NSW تایید اما برخی از نمایندگان گفت: این smacked از “استانداردهای دوگانه” با توجه به محدودیت در کل جامعه است.

– AAP

تعداد فعال coronavirus موارد در ویکتوریا افزایش یافته است به 94 ساخت آن را روز سوم در یک ردیف در ویکتوریا که تعداد زیادی از افراد جدید تست مثبت برای COVID-19 به هرحال تعداد افراد جدید را ساخته اند که بهبودی کامل.

امروز 17 نفر وجود دارد موارد جدید را تایید کرد و یک فرد جدید به عنوان ذکر شده بهبود این معنی که تعدادی از شناخته شده فعال موارد افزایش یافته است 16 پس از یک شب.

از 52 خالص افزایش در تایید موارد بیش از سه روز گذشته 36 متصل شده با گوشت پردازش گیاه در ملبورن غرب است. خوشه در سرو گوشت گیاه در بروکلین در حال حاضر حساب برای 45 شناخته شده عفونت کروناویروس.

اما شایان ذکر است که این افزایش در موارد جدید نیز همزمان با دولت را تست حمله رعد اسا بنابراین تعداد زیادی از مردم که در حال غربالگری برای COVID-19 نیز در حال افزایش است به طور بالقوه به این معنی که نسبت بالاتری از فعال موارد ایالت هستند که شناسایی شده اند قبلا.

هنگ کنگ روز سه شنبه گفت: این امر آرامش برخی از آن های اجتماعی فاصله اقدامات اجازه می دهد کسب و کار خاص مانند سالن های ورزشی ، سینما و سالن های زیبایی به بازگشایی و دو برابر شدن تعداد افراد مجاز در مجامع عمومی به حداکثر هشت.

کسب و کار باید همچنان به رعایت اجتماعی فاصله اقدامات گفت: هنگ کنگ اجرایی کری لام در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Hong Kong chief executive Carrie Lam.

هنگ کنگ اجرایی کری لام.اعتبار:AP

مدارس از سر گرفته خواهد شد مه 27, با دانش آموزان در ارشد نمرات در مدارس متوسطه بازگشت به مدارس برای اولین بار در حالی که برخی از دانش آموزان جوان را به دنبال کت و شلوار در ماه ژوئن.

لام گفت: هنگ کنگ اجتماعی-فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند برای دو هفته بیشتر تا مارس 21.

همه هنگ کنگ از ساکنان دریافت خواهد کرد محلی توسعه یافته قابل استفاده مجدد و هر خانواده نیز دریافت یک بسته از 10 ماسک یکبار مصرف. مدارس و خانه ها برای معلولان و جمعیت های آسیب پذیر را نیز دریافت ماسک صورت از دولت است.

هنگ کنگ دیده می شود هیچ محلی انتقال از coronavirus برای 16 روز متوالی و مجموع آن COVID-19 موارد ایستاده در بیش از 1000 با چهار میر گزارش شده.

– AP

تاسمانی است و با توجه به پرواز مستقیم به مقصد و از نیوزیلند برای اولین بار در بیش از دو دهه در زیر مطرح ترانس تاسمان سفر حباب.

نخست وزیر اسکات موریسون در روز سه شنبه گفت یک سفر ایمن منطقه بین کشورهای مورد بحث شده بود در هفته های اخیر اما هنوز “برخی از زمان دور”.

Tasmanian Premier Peter Gutwein said he will be looking into the possibility of direct flights between Tasmania and New Zealand.

تاسمانی برتر پیتر Gutwein گفت که او خواهد بود به دنبال امکان پرواز مستقیم بین تاسمانی و نیوزیلند. اعتبار:براک Mitchell/گتی ایماژ

تاسمانی برتر پیتر Gutwein برگزار شد بحث و گفتگو با گردشگری تاسمانی و فرودگاه هوبارت در مورد چشم انداز پروازهای مستقیم.

“این است که قصد ندارم به اتفاق می افتد فردا آن را به اتفاق می افتد در هفته آینده” آقای Gutwein گفت.

“(اما) به ما راه خود را از طریق این دوره از تقویم سال اگر فرصت مطرح می شود … پس از آن که فرصت از ما خواهد شد نگاه. این یکی که من به دنبال به دنبال.”

آقای Gutwein گفت: مناسب قرنطینه و مرزی نیروی ترتیبات نیاز به تنظیم شود تا قبل از هر پرواز امکان پذیر شد.

“یکی از چیزهایی که ما نمی تواند انجام دهد این است که یک وضعیت که در آن ویروس حرکت بین دو کشور است.”

پرواز مستقیم آخرین عمل بین نیوزیلند و تاسمانی در اواخر 1990s.

تاسمانی رفته چهار روز بدون ضبط جدید کروناویروس مورد اما 43 مورد تایید 221 باقی می ماند ‘فعال’.

اتان جیمز/AAP

در اینجا عمده تحولات از امروز:

  • یکی دیگر از 17 نفر تشخیص داده شده است با COVID-19 در Victoria در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 1423. یازده متصل به این خوشه در سرو گوشت کشتارگاه گرفتن مجموع به 45 مورد مربوط به کسب و کار.
  • نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد اکنون زمان آن است که به تمرکز بر روی kickstarting اقتصاد استرالیا توسط مردم به کار می کنند. ایمن کار استرالیا, سایت بازسازی شده است به یک منبع جزئیات چگونگی کسب و کار در صنایع مختلف باید تا محل کار خود را در پست coronavirus اقتصاد است.
  • محل کار خواهد شد نگاه بسیار متفاوت پست-کروناویروس گفت: افسر ارشد پزشکی برندان مورفی. Hot desking مقدمات را مجبور به تغییر وجود دارد و می تواند مبهوت شروع و پایان بار و بیشتر جلسات انجام شده بر روی سیستم عامل های ویدیویی.
  • پروازهای بین استرالیا و نیوزیلند هنوز هم “برخی از زمان دور” نخست وزیر گفت: پس از آن پرچم در امروز ملی در جلسه هیئت دولت با نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio.
  • خزانه دار تیم پالاس اعلام کرد دولت ویکتوریا را صرف یک دلار بیشتر 491 میلیون دلار در مالیات معافیت کسب و کار ادعا JobKeeper از مالیات بر حقوق و دستمزد. دولت نیز هزینه های یخ مانند ثبت نام خودرو و جریمه است که مجموعه ای به افزایش از ماه جولای.
  • خزانه دار جاش Frydenberg نشان داد در یک آدرس به باشگاه مطبوعات ملی که coronavirus محدودیت های هزینه اقتصاد 4 میلیارد دلار یک هفته با اقتصاد است که به احتمال زیاد به کوچک شدن 10 درصد در ماه ژوئن سه ماهه.
  • Annaliese ون دیمنویکتوریا معاون افسر بهداشت حذف شده است از برنامه توییتر از تلفن خود را پس از صدای جیر جیر خود را در مقایسه با کاپیتان کوک, سفر به استرالیا با کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس هم زده جنجال هفته گذشته است.

ارشد NSW Health رسمی شکسته است به شواهد در روبی شاهزاده تحقیق در سیدنی امروز گفت: اگر این گروه می توانست وقت خود را دوباره آنها را رسیدگی به وضعیت متفاوت است.

زمانی که کمیسر برت واکر SC پیشنهاد وجود داشته است “قابل سرزنش کمبود” توسط NSW سلامت در اجازه دادن به مردم برای پیاده ارشد اپیدمیولوژی برای NSW سلامت کلی-Anne Ressler گفت: او متاسفم برای راه آن تبدیل شده بود.

“آن بود و نه هدف ما. خودم و همکارانم در واحد بهداشت و درمان در حال کار بسیار سخت در این” یک گریان Ms Ressler گفت: کمیسیون ویژه تحقیق در سیدنی در روز جمعه. “ما آنچه که ما می تواند. و اگر ما می تواند آن را انجام دهد و دوباره آن خواهد بود بسیار متفاوت است.”

این کشتی کروز که لنگر انداخت در سیدنی در 19 مارس مرتبط شده است بیش از 650 مورد از COVID-19 در مسافران و 21 مرگ و میر.

خواندن بقیه داستان در اینجا.

برای مدت زمان COVID-19 بحران لطفا توضیح دهید که در حال آمدن است به شما پنج روز در هفته است.

امروز در قسمت, ملی, ویرایشگر, حزب محافظه مگوایر پیوست ارشد اقتصاد نویسنده جسیکا ارواین به بحث در مورد پتانسیل اقتصادی پیامدهای لغو تمبر.

را در اینجا گوش دهید:

بیل گیتس اهدا کرده است 10 میلیون دلار به استرالیا آزمایش یک واکسن است که محققان امید به جلوگیری از موارد شدید COVID-19 در گروه در معرض خطر مانند کارکنان بهداشتی درمانی و افراد مسن.

میلیاردر مایکروسافت موسس بودجه بزرگترین و تنها کمک مالی به استرالیا COVID-19 تحقیقاتی تا کنون می آید پس از هفته ها بحث میان ملبورن مبتنی بر رهبری, پژوهشگر, استاد, Nigel کورتیس و آقای گیتس’ علمی مشاوران.

Professor Nigel Curtis is leading the trial of a vaccine to boost the body's immune response to COVID-19.

استاد Nigel کورتیس است که منجر به محاکمه یک واکسن برای افزایش پاسخ ایمنی بدن است به COVID-19.اعتبار:Jason جنوبی

در این آزمایش تست ایمنی بدن-افزایش واکسن به طور معمول استفاده می شود مبارزه با سل به نام BCG. آن را در حال حاضر گسترش در سطح بین المللی به هلند و اسپانیا با هدف آزمایش این واکسن را در اثر 10,000 بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان.

استاد کورتیس گفت: امید است این واکسن BCG می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان ایستگاهی تقویت کننده در برابر coronavirus تا خاص COVID-19 واکسن توسعه یافته است – تخمین زده می شود 12 تا 18 ماه دور اما با هیچ تضمین می کند.

جزئیات بیشتر در مورد این داستان در اینجا.

دیروز ما از شما پرسیدم که آیا شما به حمایت از ویکتوریا در حال حاضر در مرحله سوم محدودیت های, در حالی که کشورهای دیگر در حال کاهش قوانین خود را.

اکثریت پاسخ این بود: بله.

ما نظر سنجی آنلاین در حال حاضر جذب بیش از 70,000 آرا با نزدیک به 80 درصد از پاسخ دهندگان مایل به زندگی با مرحله سه محدودیت برای مدتی طولانی تر است.

اکثریت مردم که در پاسخ ما به سوال “آیا شما به حمایت از ویکتوریا زمان محدودیت ؟” در حمایت از آنها.

در اینجا یک طعم و مزه از آنچه خوانندگان می گویند امروز:

آن خواهید بود یک زباله از تمام این مستند آن است که اگر در اوایل برداشته شده و ما آب گرفتگی با موارد جدید. کارگران که از خانه کار می کنند باید همچنان به انجام این کار برای حمایت از جامعه است. کودکانی که می توانید آنلاین انجام تحصیل باید همچنان به انجام این کار. – Shajuty

بیایید صبر کنید و ببینید چه فردا به ارمغان می آورد. ما به خوبی انجام داده به تازگی همین حالا آن را از بین بردن. – ریموند

بله من ترجیح می دهم به نگه داشتن محدودیت به عنوان آنها زمانی که ما می بینیم اثرات ماه های زمستان. ما انجام داده اند ما آموخته اند بسیار است. در حال حاضر زمان برای شکستن این. از آن خواهد شد سخت تر به لغو محدودیت های اعمال شده و پس از آن باید آنها را به عقب و حتی سخت تر اگر همه چیز رو به زوال. – ناشناس

قطعا. ماه های زمستان هستند و جلوتر از ما خواهد شد که “بحران” است. دن اندروز در حال انجام آنچه که ما انتظار داریم از رهبران ما. – ورونیک

آنها نامتناسب به خطر و برخی از آنها به سادگی غیر منطقی (مانند پتو ممنوعیت ماهیگیری و گلف) بنابراین برای من وجود دارد بیش از حد بسیاری از هزینه های مدنی برای به دست آوردن به دست آورد. وجود دارد نیاز به یک تعادل, اما من فکر می کنم آنها باید تعادل اشتباه است. دولت نیاز به یک بحث آزاد با عنوان به هزینه های واقعی از مستند. – لایحه

من را پشتیبانی نمی کند محدودیت های دیگر. اولا من فکر می کنم ما نیاز به یک برنامه ریزی برای بازگشایی, به عنوان مثال. مدارس می تواند باز اما بدون تماس, ورزشی, اجتماعی, فاصله, پدر و مادر, انداختن بچه در دروازه گرفتن درجه حرارت در دروازه از جمله ارائه دست sanitiser پس از ورود, و غیره). اگر از هر سود [ما] می تواند شروع کلاس ها از شنبه تا پنج شنبه و جمعه هنوز هم به عنوان یک آموزش آنلاین روز. چهار روز مدرسه سه روز استراحت می تواند کار را برای بسیاری از خانواده ها است. همه کسب و کار های دیگر نیز نیاز به می دانم که چگونه به آماده سازی خود را برای زمانی که محدودیت ها برداشته. من می ترسم که این محدودیت هنوز هم در جای خود بیشتر به دلایل سیاسی نسبت به آنچه که بهترین است برای ویکتوریایی. – ناشناس

زمان شروع به کاهش محدودیت های اعمال شده برای اجازه می دهد تعداد کمی از مردم به جمع آوری مسئولانه است. سلامت روانی تلفات به مراتب بیشتر از ما بدانند. اجازه می دهد برخی اجتماعى کردن برای خوب از همه. – دیوید
هیچ. همه از استرالیا رای برای یک دولت و نیازی نیست ما عروسک خیمه شب بازی دولت برای اجرای ما زندگی می کند. دولت فدرال دسترسی به مشاوره و هیچ دستور کار پنهان بنابراین ما باید هدایت آنها را تنها. اگر فقط ما می تواند خلاص شدن از شر این غیر ضروری سیستم دولتی. – مایکل

یکی دیگر ساکن درگذشت COVID-19 در Anglicare را Newmarch خانه در نزدیکی پنریته در سیدنی غرب هل دادن ملی تلفات به 97.

آنها 16 مقیم به مرگ ناشی از این ویروس در مرکز مراقبت از سالمندان در Caddens.

Visitors to Newmarch House on Monday wearing face masks.

بازدید کنندگان به Newmarch خانه در روز دوشنبه با پوشیدن ماسک. اعتبار:کیت Geraghty

در یک بیانیه Anglicare گفت که در طی 24 ساعت گذشته سه نفر از کارکنان Newmarch خانه نیز تست مثبت و در حال حاضر خود جدا.

“مثبت نتایج آزمون کشف شد در طول ما روزانه تست سخت رژیم که در حال حاضر اعمال می شود به تمام کارکنان شاغل در Newmarch خانه قبل از شروع شیفت خود” آن را بخوانید.

بیشتر این داستان در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de