Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی مرگ و میر نزدیک 250,000; 4.5 میلیون دانلود COVIDSafe برنامه; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش بینی بالاتر مرگ و میر

شده اند وجود دارد سه coronavirus موارد ثبت شده در NSW در این دوره تا 8 بعد از ظهر روز گذشته از بیش از 5900 آزمون.

از سه مورد جدید, دو, شد, سرپرستان شاغل در Newmarch خانه NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار تایید این صبح است.

NSW Chief Health Officer Dr Kerry Chant.

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار.اعتبار:AAP

Dr شعار گفت اضافی مورد ثبت شده از طریق تسهیلات روزانه تست رژیم پس از دوره گزارش به پایان رسید. برای وضوح خاطر این تست مثبت خواهد بود در گزارش فردا آمار و ارقام.

وجود دارد در حال حاضر شده است 3035 تایید موارد coronavirus در NSW پس از آغاز شیوع این بیماری پس از یک مورد کنار گذاشته شد یک شبه.

مورد سوم در دوره گزارش ثبت شده در بهداشت و سلامت کارگر مشغول به کار در Nepean-Blue Mountains بهداشت محلی منطقه اما که کارگر کار نمی کند در حالی که عفونی Dr شعار گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “اعتماد به نفس” وجود خواهد داشت یک COVID-19 واکسن تا پایان سال و می گوید که او خوشحال خواهد بود اگر استرالیا و یا ملت دیگری می تپد ما را به دستیابی به موفقیت.

رئیس جمهور ایالات متحده گفت: آمریکا و استرالیا دانشمندان مشغول به کار بودند با هم در یک واکسن.

“من فقط می خواهید برای دریافت یک واکسن است که با این نسخهها کار,” او گفت: تلویزیونی فاکس نیوز مجازی تاون هال جلسه دیروز.

“من واقعا مهم نیست اگر آن را یک کشور دیگر.

“من کلاه من خاموش به آنها.

“ما در حال همکاری با کشورهای دیگر … ما در حال کار با استرالیا, ما در حال کار با بریتانیا است.”

آقای ترامپ گفت: این امر معمولا از دو تا ده سال برای یک واکسن ایجاد می شود اما پس از بحث و گفتگو با سران شرکت های دارویی او انتظار یک COVID-19 واکسن آماده می شود تا پایان این سال است.

کار بر روی این واکسن این است که “تا کنون پیش از هر واکسن همیشه در تاریخ” او گفت:.

“ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به یک واکسن در پایان سال تا پایان سال,” او گفت:.

AAP

کوئینزلند را “دست و پنجه نرم کردن” برای بازار گردشگری داخلی هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده است برای بازگشایی دولت مرزهای برتر Annastacia Palaszczuk گفته است.

صحبت کردن در ABC News, صبحانه, Ms Palaszczuk گفت: پس از کسب و کار و بازگشت به حالت عادی عملیات بعدی سوال برای دولت خواهد بود “چه COVID امن اسکان نگاه مانند”.

Queensland Premier Annastacia Palaszczuk.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk.اعتبار:AAP

“کوئینزلند یک مقصد توریستی بین المللی, اما آن را نیز برجسته توریستی استرالیا مقصد به عنوان خوب,” او گفت: استقبال چشم انداز یک “ترانس تاسمان حباب” که دیدن زلاند جدید قادر به بازدید.

“بنابراین ما خواهید بود کمانش در بازار داخلی اولین و مهمترین. و ما هدف نیوزیلند و پس از آن امیدوارم پایین مسیر زمانی که ما به ضرب و شتم این ویروس را یک بار دیگر باز است.”

ملی کابینه در جلسه روز سه شنبه و جمعه این هفته به بحث در مورد کاهش coronavirus محدودیت.

با کوئینزلند بازگشایی مدارس از دوشنبه, Ms Palaszczuk در دفاع از این تصمیم به قرار دادن قدیمی ترین و جوانترین دانش آموزان عقب ،

“سالمندان ما نیاز به یادگیری است که آنها نیاز به فارغ التحصیل و البته کسانی که در سال های اولیه بسیار مهم است برای جوانان ما,” او گفت:.

Ms Palaszczuk گفت: اجتماعی فاصله اقدامات در کلاس های درس و اتاق کارکنان خواهد بود در محل و همچنین به عنوان فوق العاده تمیز و اصلاح شده مدرسه رها کردن و انتخاب کنید تا.

“از آن خواهد شد بسیار انداختن فرزند خود را در مدرسه و کودک می رود به مدرسه و پدر و مادر باقی خواهد ماند در خودروهای,” او گفت:.

رهبران جهان و سازمان های متعهد 8 میلیارد دلار به تحقیق و تولید و توزیع واکسیناسیون و درمان COVID-19 روز دوشنبه اما ایالات متحده حاضر به کمک به تلاش جهانی.

برگزارکنندگان شامل اتحادیه اروپا و کشورهای غیر اتحادیه اروپا و بریتانیا و نروژ و عربستان سعودی است. رهبران ژاپن و کانادا و جنوب آفریقا و ده ها تن از کشورهای دیگر پیوست رویداد مجازی در حالی که چین که در آن ویروس است که بر این باور سرچشمه گرفته شد و تنها به نمایندگی از سفیر خود را از اتحادیه اروپا است.

دولت هدف به ادامه جمع آوری پول برای چندین هفته یا ماه در ساختمان تلاش های بانک جهانی و بنیاد بیل و ملیندا گیتس ثروتمند و افراد و روشن کردن صفحه در متمرد و اتفاقی پاسخ اولیه در سراسر جهان است.

“در فضای فقط چند ساعت ما جمعی متعهد 7.4 میلیارد یورو ($8.1 میلیارد دلار) برای واکسن تشخیص و درمان” در برابر COVID-19 رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: پس از ریاست این رویداد آنلاین.

“این کمک خواهد کرد که ضربه شروع بی سابقه همکاری جهانی,” او اضافه شده است.

آن با این حال معلوم نیست چه شد بودجه جدید به عنوان تعهدات ساخته شده در اوایل سال جاری نیز ممکن است شامل اتحادیه اروپا, مقامات گفت.

اهدا کنندگان شامل خواننده پاپ مدونا که متعهد 1 میلیون یورو von der Leyen گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون است که بهبود از یک زندگی-تهدید نبرد با COVID-19 گفت: جستجو برای یک واکسن بود “فوری ترین مشترک تلاش ما عمر” و خواستار “تسخیر سپر در اطراف همه ما مردم”.

دیپلمات های اتحادیه اروپا گفت: ایالات متحده آمریکا است که جمعیت ترین تایید COVID-19 موارد نمی شد در نظر گرفتن بخشی.

یک مقام ارشد دولت آمریکا رسمی کاهش یافته است می گویند به طور خاص چرا ایالات متحده بود نه شرکت.

“ما از این حمایت, تلاش, توسط اتحادیه اروپا. این یکی از بسیاری از حمایت و تلاش های که در حال رفتن و ایالات متحده در خط مقدم” این مقام به خبرنگاران گفت: از طریق تلفن.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته که او را به توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی که مدیر کل خطاب به این کنفرانس بیش از آن در دست زدن به این بیماری همه گیر.

شهر ملبورن دست از پارکینگ موقت مجوز به 8000 کارگران خط مقدم مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما پارکینگ بازرسان شروع خواهد شد fining رانندگان دوباره از مارس 11, پس از به طور موقت در حالی که مهلت فضاهای پارکینگ در این شهر خالی است.

خداوند شهردار سالی Capp گفت: مجوز موقت خواهد بود صادر شده مجاز به کارکنان از هشت ملبورن و بیمارستان ویکتوریا اعضای پلیس و کارکنان در ملبورن مرکز ارزیابی.

Lord Mayor Sally Capp

خداوند شهردار سالی Cappاعتبار:AAP

“ما در حال صدور سبز داشبورد برچسب تا 8000 خط مقدم کارگران به رسمیت شناختن نقش خود را در پاسخ به COVID-19,” Cr Capp گفت.

Cr Capp گفت: آن را مناسب برای راه اندازی مجدد پارکینگ جریمه زمانی که وضعیت اضطراری است که انتظار می رود برای پایان دادن به.

“از شنبه 11 ممکن است شما نیاز به پرداخت به پارک در شهر اگر شما نمی صادر شده است با یکی از این مجوزها” او گفت:.

“در شروع مستند ملبورن خیابان ها خالی بودند و آن را مناسب به طور موقت محدودیت پارکینگ در مناطق با رنگ سبز به نشانه حمایت از کارگران که هنوز هم مورد نیاز در محل کار خود را.

“وسایل نقلیه در حال حاضر بازگشت به شهر و تجار و ساکنان را به نام بیشتر گردش مالی از پارک خودرو در خارج از خانه و کسب و کار به استقبال مشتریان و بازدید کنندگان است.”

این شورا لغو محدودیت برای 8788 فضاهای پارکینگ با رنگ سبز نشانه هایی از جمعه, مارس 27 اما آن باقی مانده غیر قانونی به پارک در فضاهای با نشانه هایی مانند هیچ توقف یا بارگذاری مناطق.

“به طور معمول ما رکورد یک میلیون پارکینگ معاملات در هر ماه است. ما می توانیم یک روند با اتومبیل های بیشتر بازگشت به شهر ما پارکینگ افسران کار خواهد کرد برای اطمینان از پارکینگ باقی می ماند امن و قابل دسترس برای همه کاربران” Cr Capp گفت.

مجوز برای خط مقدم کارگران را به صورت ماهانه بررسی و یا تا زمانی که مستند محدودیت برداشته می شوند.

بیش از 250 ، 000 نفر در حال حاضر از درگذشت coronavirus در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

شده اند وجود دارد بیش از 3.5 میلیون تایید موارد این ویروس که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در اواخر ماه نوامبر. بیش از 1.1 میلیون نفر بهبود یافته اند و استرالیا مرگ و میر در 96.

حدود 1.2 میلیون مورد ثبت شده در ایالات متحده است. دوم و سوم بدترین متاثر از کشورهای اسپانیا و ایتالیا که هر دو ثبت شده کمی بیش از 200,000 موارد است.

در اروپا و انگلستان و فرانسه و آلمان و روسیه باید همه ثبت بیش از 100,000 موارد است. خارج از اروپا و ترکیه و برزیل که هر دو ثبت شده 100,000 یا بیشتر از موارد در حالی که در ایران ثبت کرده است در مورد 98,000.

چین ثبت کرده است در مورد 84,000 اما دانستو در مورد صحت این کشور آمار است.

با Mary Ward

امروز صفحه پیش نمایش خزانه دار جاش Frydenberg سخنرانی که او ارائه خواهد شد در باشگاه مطبوعات ملی در کانبرا امروز, که در آن او خواهد شد جزئیات تلفات اقتصادی از مستند. بیشتر بخوانید درباره عمده خود را بیان اینجا.

امروز در دیگر اخبار مهم در این بیماری همه گیر:

مرگ و میر در یک هواپیمای ایتالیایی شهر سر به فلک کشید نزدیک به 570 درصد در ماه مارس در بیشتر نشانه coronavirus همه گیر است و مدعی بسیاری از زندگی بیشتر از رسمی دولت آمار و ارقام نشان می دهد.

جدید ‘بیش از حد مرگ’ داده های منتشر شده فقط به عنوان ایتالیا در زمان اولین گام خود را از سخت دو ماه مستند در روز دوشنبه نشان می دهد مرگ و میر ناشی از همه باعث شد نزدیک به 50 درصد بالاتر از در ماه مارس نسبت به میانگین پنج ساله برای همین زمان از سال است.

Staff tend to a patient in the emergency COVID-19 ward at the San Carlo Hospital in Milan, Italy

کارکنان تمایل به بیمار در اورژانس COVID-19 بخش در سان کارلو بیمارستان در میلان ایتالیااعتباری:AP

این ویروس به چپ دنباله از درد و رنج در این کشور که در آن شیوع گرفت و در اوایل فوریه و به سرعت غرق بیمارستان های محلی.

مرگ و میر در شهر برگامو در نزدیکی میلان رسید 567 درصد در ماه مارس در مقایسه با 2015-2019 مارس به طور متوسط. تصاویری از یک کاروان ارتش کامیون که پر از تابوت مخابره سراسر جهان در ماه گذشته در اوج این بیماری همه گیر.

مرگ و میر در استان کرمونا تنظیم برای برنده جایزه آکادمی فیلم Call Me با نام خود بودند تا 391 درصد است. نه دیگر شهرستانها به حال مرگ را افزایش می دهد در ماه مارس اعم از 120 درصد به 370 درصد بالاتر از متوسط با توجه به موسسه ملی آمار.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

سازمان جهانی بهداشت در شرایط اضطراری نیروهای مسلح گفت: در روز دوشنبه که آن را دریافت کرده است هیچ مدرکی از دولت آمریکا به عقب اتهامات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo که coronavirus می تواند سرچشمه گرفته و در یک آزمایشگاه در شهر ووهان.

“از نظر ما این می ماند نظری” دکتر مایکل رایان به خبرنگاران در ژنو است.

Michael Ryan, Executive Director of WHO's Health Emergencies program, talks during a press conference at the World Health Organisation headquarters in Geneva.

Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه, مذاکرات در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان جهانی بهداشت دفتر مرکزی آن در ژنو است.اعتبار:AP

“ما نمی دریافت هر گونه اطلاعات یا شواهد خاص از دولت آمریکا مربوط به ادعا منشاء ویروس.”

او گفت که “بسیار مایل” برای دریافت هر گونه اطلاعات با ما است.

نظرات به عنوان برگ برنده دولت محکوم کرد چین و آژانس سلامت سازمان ملل متحد به اتهام اشتباه در دست زدن به شیوع این بیماری که برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان است و در حال حاضر آلوده میلیون ها نفر کشته و حداقل 239 ٬ 000 دوبلکس مردم است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

این محدودیت ها با هدف متوقف کردن گسترش coronavirus ها هزینه استرالیا 4 میلیارد دلار در هفته, با خزانه دار جاش Frydenberg آشکار اقتصاد است به احتمال زیاد به کوچک شدن 10 درصد در ماه ژوئن سه ماهه.

در تجزیه و تحلیل قرار می دهد که فشار بر ملی کابینه شروع به شل شدن اقتصاد افسرده محدودیت در جمعه جلسه خزانه دار را با استفاده از یک سخنرانی در روز سه شنبه به طرح آسیب های اقتصادی در حال حاضر ناشی از این بیماری همه گیر و اقدامات را به آن را متوقف کند.

Treasurer Josh Frydenberg with Prime Minister Scott Morrison.

خزانه دار جاش Frydenberg با نخست وزیر اسکات موریسون.اعتبار:Alex Ellinghausen

چندین ایالت ها و مناطق در حال حاضر شروع به شل محدودیت در جای خود قرار داده و در اواخر ماه مارس و روز جمعه ملی در جلسه هیئت دولت است که انتظار می رود به نقشه گسترده تر از سری کاسته اقدامات است. این شامل یک ارائه در “COVID محل امن” به استرالیا بازگشت به کار و اقتصاد در حال حرکت دوباره.

آقای Frydenberg بگویید ملی باشگاه مطبوعات که وزارت خزانه داری و تحلیل نشان می دهد اضافی برای هر هفته محدودیت های فعلی در محل باقی می ماند اقتصاد را 4 میلیارد دلار آمار از ترکیبی از کاهش مشارکت نیروی کار و تولید و مصرف است.

ژوئن سه ماهه می رود که اقتصاد پیمانکاری با رکورد 10 درصد یا حدود 50 میلیارد دلار با بسیاری از بدترین ضربه بخش مانند خرده فروشی و مهمان نوازی نیز برخی از کشور بزرگترین کارفرمایان.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de