Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 مرگ و میر پیشی بگیرد 30,000 اسپانیا به رکورد بالاترین روزانه تلفات

استرالیایی ها که شغل خود را از دست داده خواهد شد یارانه دستمزد به تضمین سهم از درآمد خود را به عنوان coronavirus بحران دستمال مرطوب از صدها هزار شغل را در یک طرح دولت اعلام می شود در روز.

این موریسون دولت در حال برنامه ریزی به کارگران پرداخت تا آنجا که 80 درصد از دستمزد خود را و بررسی راه هایی برای کارفرمایان برای انتقال پول به کارکنان خود را به عنوان یک جایگزین برای استفاده از سیستم رفاه.

Centrelink queues have stretched around blocks in Australian cities this week.

Centrelink صف کشیده اند و در اطراف بلوک در شهرستانها استرالیا این هفته است.اعتبار:نیک Moir, مدیر

در حالی که نخست وزیر اسکات موریسون انتقاد راه انگلستان ارائه کرده است 80 درصد یارانه دستمزد در هفته های اخیر او را رد نکرده جایگزین یارانه در استرالیا.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

استرالیا استاد که ترک خورده کد ژنتیکی از ویروس است که باعث COVID-19 گفت: جهان باید مشغول به کار در یک coronavirus واکسن برای سال اما دولت تا به حال تبدیل شدن به “از خود راضی” در مورد خفاش coronaviruses پس از آمريکا شکست خورد.

ادوارد هولمز پژوهشگر مستقر در دانشگاه سیدنی در نظر گرفته است که در میان کارشناسان برجسته جهان در ویروس ژنتیک و تکامل و منشاء گفت: یک بیماری همه گیر شده است اجتناب ناپذیر اما دولت حاضر به گرفتن این تهدید جدی است.

“این جای تعجب نیست یکی دیگر از coronavirus ظهور در انسان است. ما شده اند نظارت این ویروس ها. آنها بوده ام پریدن گونه مرزهای” استاد هولمز گفت. “ما می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

حتی به عنوان coronavirus موارد کوه, رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro خواستار همه گیر لغزش جزئی مشکل و می گوید اقدامات قوی شامل آن غیر ضروری هستند.

Bolsonaro می گوید: پاسخ او به این بیماری مسابقات که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده, اما برزیل رهبر رفته بیشتر, تعریف ویروس به عنوان “کمی آنفولانزا” و گفت: دولت فرمانداران’ اقدامات تهاجمی برای توقف این بیماری در حال جنایت است.

در روز پنج شنبه Bolsonaro به خبرنگاران گفت: در پایتخت برازیلیا که او احساس می کند برزیلی’ ایمنی طبیعی را از کشور محافظت کند.

“برزیل باید مورد بررسی قرار گرفت. او نمی گرفتن هر چیزی. شما ببینید یک مرد پریدن به داخل فاضلاب, غواصی, در, راست? هیچ چیز اتفاق می افتد به او. من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال حاضر آلوده در برزیل, هفته یا ماه پیش, و آنها در حال حاضر آنتی بادی است که به کمک آن نه تکثیر,” Bolsonaro گفت. “من امیدوار هستم که واقعا یک واقعیت است.”

AAP

Cassie Willcocks از دست او کار در یک کافه در ملبورن شمالی هفته گذشته است. او در حال حاضر 200 دلار در حساب بانکی خود را و زندگی کردن دو وعده غذا در روز.

او شده است در تلفن به Centrelink تلاش برای مرتب کردن رفاه پرداخت شده است اما در حال وب سایت سقوط در او نیست و نمی تواند انسان دیگری بر روی خط.

Cassie Willcocks has just discovered she has $8800 in super and is considering drawing down to pay her bills.

Cassie Willcocks به تازگی کشف او دارای $8800 فوق العاده است و با توجه به نقشه کشی را به پرداخت صورتحساب خود. اعتبار:Chris هاپکینز

تا این هفته Willcocks تا به حال هیچ ایده چقدر فوق العاده او بود و یا که در آن برگزار شد.

زمانی که دولت با وضع قانون اقدامات اضطراری به مردم اجازه می دهد که از دست داده اند کار خود را به عنوان یک نتیجه از coronavirus برای دسترسی به $20,000 در دو قسط از فوق العاده خود را در بودجه های اداره مالیات استرالیا سایت به کشف او $8800 در سراسر پنج بودجه.

مدل سازی توسط بخش این هفته در بر داشت مردم در 20s خود را که امکان استفاده کامل از دولت early access طرح می تواند از دست دادن بین $58,000 و $84,800 در پس انداز بازنشستگی سن.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

ایرلند شمالی معرفی خواهد شد “جارو قدرت های جدید” برای مبارزه با گسترش coronavirus از 2300 به وقت تهران در روز شنبه با محدودیت های بسیاری در کسب و کار سخت تر از بقیه بریتانیا.

انگلیسی منطقه را ممنوع کرده است هر کسی از ترک خانه بدون معقول بهانه وادار خاصی به محوطه بسته و با استفاده از قدرت خود را از جهت بستن یا محدود کردن کسب و کار است که نمی اطمینان حاصل شود کارکنان ایمنی آن تفویض دولت گفت.

بلفاست اجرایی گفت: هر کسی که از خانه کار می کنند باید کاری انجام دهد که آن را به شما معرفی مجازات اعم ثابت مجازات اخطار به جریمه تا 5000 پوند (AU$10,000) برای به اجرا درآوردن این قدرت های جدید.

ایسنا

استرالیا ارسال خواهد شد ارائه نسخه به صورت رایگان به کسانی که در نیاز از دوشنبه.

تحویل جدید گزینه اجازه می دهد آسیب پذیر استرالیا از جمله کسانی که منزوی خود را در خانه در مشاوره از یک پزشک مردم بیش از 70 و مردم با شرایط بهداشتی مزمن به دریافت دارو و دیگر لوازم ضروری کمتر از 500 گرم است.

Bridgette زالو و متی سلبی کردم بسیار متفاوت عروسی به یکی از آنها تصور است.

این هورنزبی زن و شوهر دعوت کرده بود 18 نفر به مناسبت روز بزرگ خود را در آوریل 18, اما لغو برنامه های خود را با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. در عوض, آنها, ازدواج فقط با یک وزیر و دو خواهر و برادر در یک کلیسای آنگلیکان در سنگ در بعد از ظهر شنبه.

Brigette Leech and Matthew Selby were married with just three onlookers - including their minister, Justin Moffatt.

Brigette زالو و متی سلبی ازدواج کرده بودند فقط با سه تماشاچیان – از جمله خود وزیر جاستین Moffatt.اعتبار:جینی Barrett

هر دو مجموعه از پدر و مادر تا به حال به صبر در خارج از کلیسا به آنها خوش آمد می گوید.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

آنها وعده داده شده “12 ساعت قدرت” و بهترین آهنگ های مشرف به یکی از معروف ترین در جهان سواحل باندی.

عکس های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی توسط پروموتور نشان می دهد partygoers, رقص, در بغل کردن و بوسیدن در رویداد برگزار شد در لیست سطل بار در Bondi ساحل در شب 15 مارس.

آفتاب-هرالد صحبت کرد و به 27 ساله دانشجو که با حضور در لیست سطل و بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. زن از فرانسه که نخواست نامش فاش شود گفت که او تا به حال تب و از دست داده بود او حس بویایی.

“من سردرد,” او گفت:. “من فقط احساس می کنم نیاز به خواب و من خواب در تمام طول روز. به طور معمول من کاملا فعال است.”

زن گفت که او متوجه نیست که اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus در محل که پر شد با مردم رقص و نوشیدن به عنوان شب پیشرفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

کابینه فدرال خواهد حرکت به برق وصل کردن یک سوراخ در سیستم رفاهی که دیده اند تا 400,000 استرالیایی گذاشته و در طول coronavirus بحران از دست Centrelink مزایای.

قریب الوقوع حرکت به تحویل داده می شود بدون مجلس نشسته تغییرات را مشاهده کنید به “سود صخره” سخت آستانه که در سمت چپ خانواده ها در تلاش برای نگه دارید تا با هزینه زندگی.

People queue at Centrelink in Marrickville, Sydney.

مردم صف در Centrelink در مرریککویلل سیدنی. اعتبار:نیک Moir, مدیر

در حال حاضر تحت ترتیبات اخراج و یا ایستاده به پایین کارگران را نداشته اند واجد شرایط برای هر دو coronavirus مکمل $550 Jobseeker پرداخت 550 دلار و یا دیگر Centrelink اقدامات مانند اجاره کمک اگر آنها شاغل شریک زندگی به دست آورده بیش از $1850 دو هفته.

آستانه را ضربه زدن به شرکای مهم کارگران خط مقدم مانند معلمان و پرستاران و خانواده ها مجبور به زنده ماندن در $48,000 یک سال است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

به عنوان محدودیت های را به بازی می آیند برای بازگشت مسافران و کسانی که در تلاش برای ترک استرالیا نیاز به نشان دادن گذرنامه خود و اثبات خروج مانند یک شبانه روزی کارت ها قبل از آنها مجاز به فرودگاه سیدنی.

NSW Police به خواست خانواده و دوستان از مسافران بازگشت به فرودگاه بین المللی سیدنی را برای آمدن به فرودگاه به آنها خوش آمد می گوید.

مسافران رسیدگی خواهد شد قبل از گرفته شدن به یک هتل که در آن آنها خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

“هیچ زمینه وجود دارد در فرودگاه بین المللی سیدنی که در آن خانواده و دوستان شما خواهد بود قادر به بازگشت مسافران و یا تماس با آنها را” بیانیه ای از NSW Police گفت.

“ما درک می کنیم این بی سابقه است اما این یک مرحله حیاتی در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو