Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 غرق 100,000 آمریکا می گذرد 500,000 موارد

واشنگتن: ما coronavirus موارد صدر 500,000 روز جمعه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن با کروناویروس جدید مرگ و میر در ایالات متحده بیش از 2000 در یک دوره 24 ساعته بالاترین روزانه شمارش به تاریخ.

کل را تایید کرد از این ویروس در ایالات متحده است که در حال حاضر 18,586 قرار دادن آن در ایتالیا است که در 18,849 تجربه کرده است و مرگ و میر بیشتر از هر کشور بر روی زمین است.

US President Donald Trump speaks during a Coronavirus Task Force news conference at the White House in Washington.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن است.اعتبار:بلومبرگ

حداقل 2056 نفر از عوارض مربوط به COVID-19 در 50 ایالت و منطقه کلمبیا از مجموع از سال 1878, 1936 و در سال 1879 سه روز قبل.

در سراسر جهان تایید COVID-19 تلفات رسیده 100,000.

اما ترس از مجموع بدتر از اعداد ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز با توجه به عدم شفافیت در چین و جاهای دیگر و مشکل از تایید علت مرگ و مير به خصوص در خارج از بیمارستان.

چین گزارش روز شنبه افزایش جدید کروناویروس موارد به عنوان مقامات سعی کنید به سر موج دوم از عفونت ها به خصوص از وارداتی و بدون علامت موارد به عنوان محدودیت در شهرستانها و سفر برداشته می شوند.

اینجا کلیک کنید برای داستان کامل.

به روز شده: ویکتوریا تا به حال 24 موارد جدید COVID-19 روز گذشته گفت: ویکتوریا معاون بهداشت و درمان, افسر,,,,, Dr Annaliese ون دیمن.

دولت شاهد اندکی افزایش از روز جمعه اعداد.

“متاسفانه ما تا به حال یکی بیشتر ویکتوریا مرگ از COVID-19 این بود که یک مرد در 80s منبع از عفونت است که هنوز هم در دست بررسی” دکتر ون دیمن گفت.

شده است وجود دارد افزایش دو مورد جامعه انتقال از یک منبع ناشناخته است که در حال بررسی است.

وجود 44 نفر در بیمارستان و از آن 15 در بخش مراقبت های ویژه. اضافی 60 ویکتوریا بیماران بهبود یافته اند از COVID-19 گرفتن مجموع بهبود به 986.

به روز شده: ویکتوریا دولت انتظار دارد بیش از 1200 استرالیایی برای رسیدن در فرودگاه ملبورن بیش از آخر هفته عید پاک.

مسافران که گیر شده اند در خارج از کشور خواهد بود بازگشت در بازگشت پرواز به ملبورن بیش از آخر هفته.

این شامل پرواز از پرو و هند و تعدادی از کسانی که پرواز وارد دیروز و امروز.

بیش از 100 نفر از گرگ مورتیمر یک کشتی کروز در قطب جنوب, می رود به زمین در ملبورن از اروگوئه فردا.

ویکتوریا معاون بهداشت افسر Dr Annaliese ون دیمن گفت: حدود 80 نفر از این افراد را آزمایش مثبت به COVID-19.

“ویکتوریا دولت شده است کار بسیار نزدیک با ما مشترک المنافع هموطنان برای اطمینان از این پرواز در دیدار با تعدادی از کارکنان پزشکی, آمبولانس به عنوان مورد نیاز است و ما به خوبی و واقعا آماده برای هر گونه بيماران آینده این پرواز که COVID-19 و که ممکن است بیشتر نیاز به توجه پزشکی,” او گفت:.

دکتر ون دیمن گفت: “قابل برنامه ریزی” که حاصل ورود بودند با خیال راحت موفق هنگامی که آنها زمین.

“قابل توجه برنامه ریزی انجام شده به اطمینان حاصل شود که جنبش از مسافران و کارکنان از اروگوئه پرواز است که به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای آنها و برای گسترده تر ویکتوریا جامعه است.” دکتر ون دیمن گفت.

“تیم ما دقیق ترتیبات ایمنی در محل خواهد شد و آنها به دنبال نامه – برای محافظت از ویکتوریایی و حفاظت از سیستم بیمارستان.”

استفاده نشده ترمینال استفاده خواهد شد به روی صفحه نمایش مسافران و کارکنان آنها خواهد بود kitted با مناسب تجهیزات حفاظت شخصی.

پرواز خواهد شد توسط یک میدان اضطراری افسر پزشکی تیم به ارزیابی همه مسافران است. آمبولانس ویکتوریا است که در حالت آماده به کار برای انتقال هر مسافر نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

بیمارستان ها را نیز دریافت خواهد کرد مسافران که آزمایش مثبت اما در حال نمایش علائم در هنگام ورود برای ارزیابی و آزمایش است.

هر کس در هیئت مدیره خواهد بود قرنطینه آیا در یک بیمارستان یا هتل.

Dr Annaliese ون دیمن است که انتظار می رود به صحبت در 2pm AEST در مورد چگونه ویکتوریا است که مدیریت این بیماری همه گیر و هر گونه تحولات امروز.

سلام به همگی! این Roy Ward اینجا و من خواهید بود در حال اجرا این وبلاگ برای این بعد از ظهر و در این شب ،

ما یک کنفرانس مطبوعاتی با ویکتوریا معاون بهداشت و درمان, افسر,,,, Dr Annaliese ون دیمن آینده در اطراف 2pm AEST و ما که به دنبال تمام اخبار است که توسعه به عنوان عید پاک دوشنبه در می رود….

بلژیک صنعتگر شکلات ساز Genevieve Trepant با نزدیک شدن به این عید پاک با یک موضعی توجه داشته باشید اضافه کردن ماسک صورت به bunnies او باعث می شود در fairtrade شیر یا شکلات تیره.

Chocolate rabbits with face masks are lined up at the Cocoatree chocolate shop in Lonzee, Belgium.

خرگوش شکلات با ماسک های صورت هستند اندود شده تا در Cocoatree فروشگاه شکلات در Lonzee بلژیک. اعتبار:AP

با این کشور در lockdown برای جلوگیری از شیوع کروناویروس او بسته کارگاه را در نزدیکی نمور و افتتاح یک فروشگاه آنلاین که در آن او به فروش می رساند و او را از bunnies در € € 12 (20 دلار) یک قطعه.

او گفت که او می خواست او 20-سانتی متر قد خلاقیت برای نشان دادن وحدت با نزدیکی بیمارستان شدهاست.

ادامه مطلب: عید پاک از bunnies در مستند پوشیدن ماسک صورت برای کمک به بلژیک, در بیمارستان

پس از آن پدید آمده در چین در اواخر سال 2019 جدید کروناویروس آلوده نزدیک به 1.7 میلیون نفر و ادعا 100,000 زندگی می کند. برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر است که اسپرد از فرد به فرد در محله های نزدیک جهان تا حد زیادی تعطیل با مرز بسته شده و خیابان های خالی و تمام شهرستانها رفتن به قرنطینه.

استرالیا خود اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از این صحنه های وحشتناک بازی در مکان هایی مانند ایتالیا و ایالات متحده که در آن بیمارستان سیستم در حال حاضر در حال غرق شده است. به ما گفته شده به زندگی ما بیشتر از هم جدا – به معنای واقعی کلمه – با اجتناب از تجمع ماندن در خانه و نگهداری 1.5 متر و روشنی از هر یک از دیگر.

همانطور که ما یاد بگیرند بیشتر در مورد این ویروس, سوال از شما, خوانندگان ما در حال جاری شدن سیل در. درباره ما تیم را به عنوان به خوبی به عنوان ما, سلامت, علم و اطلاعات خبرنگاران پاسخ خواهد به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان ما می توانیم. و زمانی که اطلاعات جدید می آید به نور ما به شما به روز رسانی بیش از حد – با آخرین برجسته بالا در این داستان است. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

There's no evidence cats can infect people.

هیچ مدرکی وجود ندارد که گربه ها می توانند مردم آلوده است. اعتبار:سن

می تواند به شما گرفتن COVID-19 از حیوانات خانگی ؟

به نظر می رسد که با اولین خطرناک coronavirus به ظهور در انسان, سارس, آن را ممکن است برای حیوانات خانگی ما به گرفتن ویروس از ما در موارد بسیار نادر. اما با وجود هیستری در مورد بدون علامت سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در هنگ کنگ بازگشت “ضعیف مثبت” آزمون برای COVID-19 (و ببر نیز ابتلا به خفیف دوز از یک دروازه بان در باغ وحش برانکس در نیویورک) سازمان بهداشت جهانی تنش هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس می تواند پرش راه دیگر از حیوانات خانگی به مردم و هیچ کس نباید خود را رها حیوانات.

هنگ کنگ مقامات آزمایش 17 سگ و هشت گربه از خانواده ها با تایید COVID-19 موارد و یا افرادی که در تماس نزدیک با تایید بيماران و دو سگ که آزمایش مثبت – سگ پشمالوی سیاه پومرانیا و یک چوپان آلمانی – اما آنها به نظر نمی رسد برای نشان دادن علائم است. آنها به این نتیجه رسیدند که حیوان خانگی سگ و گربه نمی تواند تصویب این ویروس به انسان, اگر چه آنها می تواند تست مثبت اگر در معرض توسط صاحبان آنها.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر به ما پاسخ به سوالات خوانندگان.

تایلند در تلاش است یک تاکتیک جدید در مبارزه با کروناویروس جدید: ممنوعیت فروش مشروبات الکلی سعی کنید برای جلوگیری از غیر مسئولانه اجتماعی.

با میله در حال حاضر دستور بسته شدن تعدادی از استان ها و همچنین به عنوان پایتخت بانکوک گرفته اند همه چیز را یک گام بیشتر و به طور موقت ممنوع فروش آبجو و شراب و ارواح.

Buddhist monks wear face shields amid concerns over the spread of the COVID-19.

راهبان بودایی می پوشند صورت سپر نگرانی بیش از این گسترش COVID-19.اعتبار:گتی ایماژ

بانکوک بان که آغاز شده و جمعه اجرا می شود و تا 20 آوریل به حال ناخواسته اثر ایجاد جمعیت و صف های طولانی در فروشگاه ها به عنوان مردم مواجه نگردند تا در چند ساعت بین این ممنوعیت را اعلام و آن را به اثر.

مقامات را نگران کرده است و در مورد پتانسیل برای مهمانی در آینده تایلندی جشنواره سال جدید شناخته شده به عنوان Songkran. آن است که تایلند بزرگترین تعطیلات و بدنام است برای شادمانی و نوشیدن که منجر به افزایش ترافیک مرگ و میر.

رسمی مارس 13-15 تعطیلات در حال حاضر شده است به تعویق افتاد و سازمان جشن لغو شد به دلیل جمعیت آنها را جذب کند.

تایلند تایید کرده است 2,473 موارد اگر کروناویروس جدید و 33 مرگ و میر. حداقل در ابتدا تعدادی از این کشور به ویروس موارد مربوط به احزاب در بانکوک nightspots.

اکثر نظر سنجی قرار داده تایلندی مصرف الکل کمی بالاتر از متوسط جهانی است اما تا کنون در زیر جلد از شرق اروپا است.

جای تعجب نیست مقطر و تخمیر در حال انتقاد از مشروبات الکلی ممنوع. رئیس جمهور تایلندی الکل نوشیدنی ارتباط کسب و کار, Thanakorn Kuptajit گفت: کسب و کار روزنامه Thansettakij که مصرف کنندگان خواهد پیدا کردن آنچه آنها نیاز دارند در کمتر موفق راه مانند رانندگی به مناطق که در آن هیچ ممنوعیت و یا خرید از قاچاقچیان hoarders و زیرزمینی تولید.

چند کشور دیگر را برقرار ممنوعیت فروش الکل یا در مناطق انتخاب شده و یا در سراسر کشور برای محدود کردن الکل سوخت تجمعات در طول این ویروس همه گیر. آنها عبارتند از باربادوس, گرانادا, کلمبیا, مکزیک, بوتسوانا زیمبابوه و آفریقای جنوبی و جنوب و گرینلند.

در آفریقای جنوبی و گرینلند مقامات به طور خاص گفت: این ممنوعیت نیز تحمیل سعی کنید برای جلوگیری از خشونت خانگی است که ممکن است در افزایش فرار شرایطی که خانواده ها cooped در محله های نزدیک اغلب با از دست دادن درآمد.

چیزهایی که در این راه در شرق Gippsland پس از تابستان bushfires با یک کمپین برای تشویق گردشگران برای بازگشت و پول صرف اثبات یک موفقیت بزرگ.

که با توجه به اوج رسیدن این آخر هفته که دلار از دست رفته در کریسمس می تواند جبران به مردم رفتند به منطقه برای تعطیلات عید پاک.

Alison Murphy, owner of Central Hotel, stands on the empty streets of Lakes Entrance.

آلیسون مورفی, صاحب هتل مرکزی می ایستد در خیابان های خالی از دریاچه های ورودی.

در عوض شهرها مانند دریاچه های ورودی Metung و Mallacoota خالی یک بار دیگر و این بار با توجه به اقدامات اتخاذ شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. این دومین ضربه ای بزرگ به کسب و کارهای کوچک در این منطقه فرود آمده است فقط به عنوان آنها در دوره نقاهت بعد از اولین.

“وجود دارد یک اصطلاح برای بودن و حتی پایین تر از زانو گفت:” شرق Gippsland شایر شورای شهردار جان سفید.

“این خیلی ناامید کننده برای کسانی که, مردم, کمپین خالی Esky در زمان خاموش و فوق العاده بود,” او گفت:. “مردم آمد در droves و ما تا به حال به نوبه خود آنها را دور.”

در حالی که ویرانگر این آتش سوزی که سوخته صدها هزار هکتار و پر هوا با دود در ماه دسامبر و ژانویه درخشید بین المللی ویژه در منطقه ای که مورد نیاز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب: Coronavirus اراضی عید پاک در شهرها هنوز صدمه زدن از bushfires

این 11 میلیارد دلار مترو تونل مستقل هزینه مشاوران هشدار داده اند آن حامیان مالی این پروژه می تواند بسیاری از میلیون ها دلار در هزینه های اضافی و ماه تاخیر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این اندروز دولت گل سرسبد راه آهن پروژه در حال حاضر دمیده تا 3 میلیارد دلار اما پیشرو کمیت های برداری و ساخت و ساز هزینه مشاوره مدیریت WT Partnership است گفت: پروژه های سرمایه داران به انتظار جدید کروناویروس مربوط به هزینه ها و تاخیر.

Work on the Metro Tunnel is likely to be delayed due to coronavirus.

کار در تونل مترو است که به احتمال زیاد به تاخیر می افتد و با توجه به کوروناویروس.اعتبار:جاستین McManus

“توصیه این است که بهره وری پایین است,” شرکت, مدیر اجرایی, دیوید استوارت گفت: در یک مصاحبه اختصاصی با سن. “محافظه کار مشاهده است تاخیر خواهد بود هفته اما ممکن است ماه … که ممکن است در نتیجه میلیون ها دلار در هزینه های تاخیر.”

دیگر عمده پروژه های حمل و نقل مانند $6.7 میلیارد وست گیت تونل ایمنی نیست از coronavirus تاخیر فاکتورها باعث ایجاد پلاک در صنعت ساخت و ساز با توجه به اقدامات ایمنی و کاهش سرعت در ساخت و ساز مواد واردات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de