Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 غرق 100,000, “خیلی زود” به سهولت محدودیت می گوید: معاون CMO

سیاتل: اگر شما می توانید نظر خودتان را خوش شانس خداحافظی به پدر خود را از طریق یک پلاستیک, ماسک صورت و با دست دستکشهایش ریخته و سپس Lambrecht خانواده بود که فقط.

Nathan Lambrecht (left), his father, Doug (centre), and his mother, Karen, in December 2019, two months before Doug Lambrecht died from COVID-19.

ناتان Lambrecht (سمت چپ) پدر داگ (مرکز) و کارن در دسامبر 2019 دو ماه قبل از داگ Lambrecht درگذشت از COVID-19. اعتبار:حسن نیت ارائه میدهد از ناتان Lambrecht از طریق سیاتل تایمز

خانواده اجازه داده شد دو در یک زمان به داگلاس Lambrecht را فشرده-مراقبت در اتاق EvergreenHealth مرکز پزشکی در این ساعت برای اولین بار از مارس 1, فقط به عنوان او نفر دوم در ایالات متحده به مرگ از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

در روز بعد که به تعداد COVID-19 تشخیص و مرگ و میر در منطقه سیاتل و در سراسر جهان افزایش یافت ناتان Lambrecht خشم بیش از آنچه که او معتقد است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به انجام برای نجات پدر خود و کسانی که پس از درگذشت او.

یکشنبه گذشته Lambrecht, 29, نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه او در مورد خانواده اش را از دست دادن و rebuking دولت برای آنچه که او را دیدم به عنوان انفعال و بی دقتی.

“من شخصا نگه فعلی دولت به طور مستقیم مسئول مرگ نابهنگام پدر من” Lambrecht نوشت.

“من همیشه فرض بر این یکی از وظایف اصلی دولت است که به ارائه و حفاظت از شهروندان خود را. در عوض آنچه که من را دیده اند است اعتنایی آشکار به ملت ما و ایمنی ما ناتوانی دولت فعالانه پاسخ در مواجهه با جهانی همه گیر.”

TNS

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

SA برتر استیون مارشال اعلام کرده است “پیشگامانه” دادگاه پزشکی که تست خواهد شد که آیا تاسیس tuberculose واکسن می تواند در تقویت سیستم ایمنی بدن بهداشت و درمان کارگران و کاهش شدت COVID-19 علائم.

موسسه تحقیقات پزشکی SAHMRI خواهد شد انجام آزمایشی که 500 نفر از کارگران شرکت در سراسر سه آدلاید بیمارستان.

SA Premier Steven Marshall.

SA برتر استیون مارشال.اعتبار:Alex Ellinghausen

SAHMRI اجرایی پروفسور استیو Wesselingh گفت: محاکمه خواهد شد “اثرات مناسب در سراسر استرالیا”.

“ما باید قادر به دیدن تاثیر این واکسن در حدود شش ماه” استاد Wesselingh گفت.

“اگر ما تو را دیدم واقعا هیجان انگیز نتایج آن است که ممکن است چیزی در چند سال آینده [می تواند ما را به عموم]”.

250 کارگران داده خواهد شد و واکسن و 250 داده خواهد شد و دارونما.

نخست وزیر نیز خواسته جنوبی و استرالیا برای تعیین یک فرد در خانواده به انجام خرید برای کمک به کاهش سرعت ویروس.

“در راه است که ما می تواند به طور قابل توجهی کاهش ازدحام” آقای مارشال گفت. “در زمان عادی خرید می تواند یک خانواده تفرج اما این نه زمان عادی.”

به روز شده: South Australia بهداشت فقط باید یکی جدید casse از COVID-19 به گزارش امروز.

به طور کلی SA بهداشت می گوید آن دولت 429 موارد گزارش شده با آخرین مورد یک فرد سالخورده در 20s خود را.

رئیس بهداشت عمومی افسر Dr نیکولا Spurrier گفت: SA بهداشت ادامه داد: برای ردیابی و بررسی موارد از دو گروه گردشگری یکی از اروپا و یکی از این ایالات متحده است که تا کنون متصل به 40 نفر در دولت است.

تحقیقات به تعدادی از چمدان گرداننده در آدلاید فرودگاه نیز همچنان زیر تعدادی از گرداننده پایین آمدن با این ویروس.

سه نفر از خوشه ای که در بیمارستان یکی از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

مورد جدید است و نه مربوط به فرودگاه و یا چمدان گرداننده اما SA سلامت هنوز ردیابی چگونه فرد قرارداد ویروس.

معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth مقامات استرالیایی به دریافت واکسن آنفولانزا در این سال با وجود COVID-19 ترس اطراف یک در یک مشاوره.

Dr Coatsworth اذعان شده است یک قطره در تست های معمول پس از سخت اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار گرفتند و نگران بود و این می تواند هدایت مردم از گرفتن واکسن آنفولانزا.

“این کاملا حیاتی پیام و من می گویم به استرالیا که از آنجا که آنها انجام داده اند را به خوبی در این منحنی مسطح شانس شما در واقع در مواجهه با کسی که با COVID-19 هنگامی که شما خود را آسیب شناسی تست است که در واقع فوق العاده کم” دکتر Coatsworth گفت.

“اگر شما می خواهید برای دریافت یک آسیب شناسی تست و یا واکسن آنفلوانزا برای انجام کاری که در آن شما تماس چهره به چهره را به وجود دارد, سپس با تمام معنی بروید و آن را انجام دهد.”

Dr Coatsworth گفت که بیماران باید یک پزشک را ببینید چهره به چهره اگر آنها روبرو هستند COVID-19 علائم.

“فقط به دنبال دقیقا آنچه ما شده اند گفت:,” او گفت:. “اگر شما یک سرد, آیا آن را در آن روز. اگر شما نیاز به بحث در مورد همه چیز با پزشک خود در تماس با آنها از طریق پزشکی از راه دور برای اولین بار.”

Dr Coatsworth گفت: پزشکی از راه دور در حال حاضر دیده می شود 3 میلیون رایزنی با 2.4 میلیون نفر.

معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth معتقد است که “خیلی زود” به صحبت کردن در مورد آرامش بخش زمان دقیق اجتماعی فاصله گرفته است.

Dr Coatsworth گفت که در حالی که آرامش کنونی مشاوره چیزی بود که کارشناسان شد و “فکر” هیچ نتیجه گیری ساخته شده اند در مورد چگونگی محدودیت خواهد بود نورد.

Deputy Chief Medical Officer Nick Coatsworth.

معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth.اعتبار:Alex Ellinghausen

“وجود دارد هیچ گزینه ای روشن یا خاموش کردن جدول در لحظه” دکتر Coatsworth گفت: در مورد راه کارشناسان توصیه می کنم یک عقبگرد از این اقدامات است.

“هنگامی که ما آمده اند به یک نتیجه گیری است که ما در حال حاضر خواهد شد که به ملی کابینه است.”

Dr Coatsworth همچنین گفت: در آنجا خواهد بود “هیچ یک داستان بگویید شاخص” که به کارشناسان نشان میدهد که آن زمان برای استراحت محدودیت.

“من فکر می کنم ما شده اند بسیار روشن در مورد آن وجود دارد که طیف وسیعی از چیزهایی که ما را در نظر روزانه” دکتر Coatsworth گفت.

“وجود خواهد داشت یک روز خاص است که من می توانم می گویند چون ما که در آستانه آن است که زمان برای استراحت محدودیت است که راه آن کار خواهد کرد.”

جنوب استرالیا سلامت است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در جنوب استرالیا در نبرد با COVID-19 در حدود 3.40 pm AEST.

کوئینزلند دارو درمانی پروتکل اصلاح خواهد شد اجازه می دهد تا به صورت اضطراری تخصیص و یک کارگر معدن را تشخيص با COVID-19 برانگیخته اتحادیه خواستار شفافیت بیشتر.

وزیر بهداشت استیون مایلز ساخته شده مواد مخدر اعلام روز شنبه به عنوان دولت در مجموع صعود به 974 افزایش نه.

از این موارد 28 نفر در کوئینزلند بیمارستان ها از جمله 12 که باقی می ماند در بخش مراقبت های ویژه. پنج آلوده Queenslanders فوت کرده اند.

هفت روز و در مجموع coronavirus موارد 77 است که کمتر از سه بار کمتر از هفته گذشته هفت روز و در مجموع 274.

آقای مایل وجود دارد گفت: یک کاهش چشمگیر در میانگین هفتگی مورد تأیید و آزمون مثبت به کاهش ادامه داد.

“این در حال حاضر پنج روز پس ما آرام [این] تست معیارهای بیشتری به انجام تست جامعه که در آن ما فکر می بوده است جامعه گسترش در Gold Coast در بریزبن و در کنز” او گفت:.

“و من واقعا خوشحال به گزارش که ما را دیده اند افزایش در آزمون مثبت.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

معاون افسر ارشد پزشکی دکتر نیک Coatsworth معتقد است در هر مورد که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران دارای قرارداد COVID-19 از بیمار خود باید “به طور رسمی مورد بررسی قرار گرفته”.

Dr Coatsworth معتقد است این امر می تواند مفید در درک نحوه گسترش ویروس برای محافظت از سلامت کارگران در آینده است.

“ما نگران هر مورد COVID-19 و در هر مورد باید مورد بررسی قرار گیرد به طور کامل اما در خصوص کسانی که در میان کارکنان بهداشتی درمانی باید به طور رسمی مورد بررسی” دکتر Coatsworth گفت.

“ما نیاز به درک چگونه دقیقا کارگران بهداشت و درمان به دست آورد که عفونت است.”

Dr Coatsworth گفت: هر ایالت و قلمرو بهداشت عمومی واحد شروع به نگاه کارگران بهداشت و درمان عفونت “بسیار نزدیک”.

“ما در مورد بهداشت و درمان کارگر حفاظت از امروز در استرالیا حفاظت از بهداشت و درمان اصلی کمیته و در حال ساخت هر تلاش ما می توانیم به درک چگونه آن عفونت منتقل شد,” او گفت:.

ویکتوریا معاون بهداشت افسر Dr Annaliese ون دیمن به نام بد آب و هوا بیش از آخر هفته عید پاک یک “نعمت بزرگ” در نگه داشتن مردم در خانه.

او گفت: وجود تنها چهار دلیل افراد باید از بیرون رفتن: مواد غذایی و لوازم مراقبت های پزشکی و مراقبت و ورزش و کار و یا آموزش و پرورش و پلیس خواهد بود در نیروی صدور جریمه.

“شکلات می تواند به عنوان یک مواد غذایی است و می توان در سوپر مارکت ها و افراد مجاز به ترک خانه برای به دست آوردن غذا و لوازم ضروری” او گفت:.

مردم از موازین قوانین می تواند نیش زده با یک جریمه از جمله $1,652 برای افراد و به $9,913 برای کسب و کار. مردم نیز می تواند گرفته شده به دادگاه و دریافت جریمه نقدی از $20,000 و شرکت ها در صورت جریمه تا 100.000 دلار.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر پروفسور برت Sutton گفت: قوانین روشن آنها را تغییر ندهید بیش عید پاک.

“این سخت است برای بسیاری از خانواده ها اما هیچ تعطیلات عید پاک است که ارزش زندگی است. اقامت در خانه, محافظت از سلامت سیستم و صرفه جویی در زندگی می کند.”

NSW برتر Gladys Berejiklian هشدار داده است مردم در برابر جمع آوری در مکان های عبادت و یا با خانواده در یکشنبه عید پاک به عنوان دولت ثبت آن 23rd مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

یک 91-سال-با از قبل موجود شرایط بهداشتی درگذشت یک شب در حالی که تعداد موارد جدید در NSW افزایش یافته است توسط 44: تعدادی وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: “با صدا غذا خوردن در وسط” از موارد جدید در روزهای اخیر نشان دادن کاهش نرخ را افزایش دهد.

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard است تشکر شهروندان مطابق با کروناویروس اجتماعی فاصله اقدامات با وجود اضافی 44 مورد تأیید و مرگ در کشور یک شبه.

“به عنوان یک نتیجه از پذیرش ما شاهد یک نرخ پایین تر از ما تا به حال پیش بینی شده در این مرحله و این فوق العاده است,” او گفت:.

وجود دارد 19 موارد تایید شده در کوانتاس کارکنان و 13 نفر در Gosford بیمارستان. نود و هفت خدمه در هیئت مدیره روبی شاهزاده نشان تنفسی و آنفولانزا علائم نیز تست شده برای COVID-19 روز سه شنبه با 46 تست مثبت است.

یک NSW Health سخنگو گفت: روبی شاهزاده نتایج “دور از انتظار نیست و در بسیاری از موارد نشان دهنده حل و فصل بیماری و بخشی از تلاش برای اجازه می دهد بحرانی کارکنان پردازنده به بازگشت به کار و آماده کردن کشتی برای خروج.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im