Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد بالا 2.9 میلیون دلار استرالیا به عنوان مرگ و میر می ایستد در 83

یک ائتلاف از استرالیا بهداشت حرفه ای باید التماس استرالیایی به در نظر دانلود COVIDSafe برنامه برای کمک به محافظت از پرستاران و پزشکان و داروسازان و دندانپزشکان و متفقین بهداشت حرفه ای مراقبین و کارکنان پشتیبانی.

سیزده گروه از جمله استرالیا انجمن پزشکی استرالیا پرستاری و مامایی فدراسیون و سلطنتی استرالیا کالج پزشکان عمومی با صدور بیانیه ای در روز یکشنبه شب گفت: این برنامه یک ابزار حیاتی در کمک به این کشور در مبارزه با COVID-19 گیر محافظت و صرفه جویی در زندگی می کند.

“تسریع تماس با ردیابی به شما کمک کند این ویروس گسترش و جلوگیری از بیماری و همچنین به عنوان اجازه می دهد تا زودتر بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر” ائتلاف گفت.

“این COVIDSafe برنامه کمک خواهد کرد مقامات بهداشتی برای سرکوب و از بین بردن ویروس به عنوان بخشی از سه کلید مورد نیاز برای کاهش محدودیت ها: تست, ردیابی و پاسخ.

“این COVIDSafe برنامه نیز کمک خواهد کرد شما در حفظ خود و خانواده و جامعه خود را ایمن از گسترش بیشتر این COVID-19 ویروس از طریق اطلاع رسانی زود هنگام ممکن است قرار گرفتن در معرض.

“دریافت اطلاع رسانی زود هنگام است که شما ممکن است در معرض COVID-19 ویروس می تواند زندگی شما را نجات دهد یا این که از خانواده و دوستان خود را به خصوص کسانی که مسن هستند.

“این به این معنی شما می توانید آزمایش های قبلی و یا با توجه به حمایت شما نیاز اگر تشخیص داده مثبت در حالی که حفاظت از دیگران و یا صلح از ذهن دانستن اینکه شما قرارداد چه چیزی می تواند یک زندگی تهدید بیماری است.”

استرالیا اطلاعات کمیسر و کمیسر حریم خصوصی
اطمینان استرالیایی که دفتر او را فراهم مستقل نظارت دولت جدید تماس با ردیابی نرم افزار و می توانید بررسی هر آینده شکایت.

Investigating: Australian Information Commissioner and Privacy Commissioner Angelene Falk.

بررسی: استرالیا اطلاعات کمیسر و کمیسر حریم خصوصی Angelene Falk.

این برنامه که با استفاده از بلوتوث برای پیگیری یک کاربر از حرکات و تعیین اگر آنها شده اند در تماس با فرد آلوده راه اندازی شد در این شب ،

“من خواهد شد و تماشای اجرای تماس با ردیابی برنامه نزدیک گفت:” کمیسیون Angelene Falk.

“ما می توانیم ممیزی سیستم و بررسی شکایات مردم در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی.”

کمیسر Falk گفت که مهم پادمان قرار داده شده است در محل برای محافظت از اطلاعات شخصی جمع آوری شده از طریق این برنامه و استقبال از انتشار یک حریم خصوصی تاثیر بیانیه توسط وزارت بهداشت.

حریم خصوصی تاثیر بیانیه ای ساخته شده است که یک سری از توصیه های مربوط به این برنامه را از دست زدن به اطلاعات شخصی که پذیرفته شده توسط دولت فدرال است.

“ما همچنین از نزدیک بررسی این قانون که در نظر گرفته شده است به معرفی و نظارت بر اجرای حریم خصوصی ارزیابی تاثیر توصیه های” کمیسر Falk گفت.

دولت می گوید آن را انجام داده است به اندازه کافی برای محافظت از استرالیا’ حریم خصوصی زمانی که می آید به آن coronavirus ردیابی نرم افزار – و به نظر می رسد مانند آن را ممکن است تعادل راست.

کسانی که به طور معمول خواهد بود در مقابل چنین برنامه می گویند که فقط.

“این اولین بار است که دولت ما مستقر دیجیتال خدمات با حفظ حریم خصوصی کاربر در هسته ی اصلی آن است که توسط محافظت قوی قانون برای یک استفاده خاص و نیاز به رضایت در دو نقطه می گوید:” Dr بلیندا بارنت مدرس ارشد در دانشگاه سوئين برن با تحقیقات منافع در حفظ حریم خصوصی داده ها.

اما این برنامه هنوز هم چهره قابل توجهی از موانع در دو جبهه: در استرالیا توانایی به اعتماد به دولت و حصول اطمینان از آن را با این نسخهها کار به طور موثر و فراهم نیست و امید کاذب به میلیون ها نفر.

استرالیایی ها از جان گذشته برای دیدن هر یک از دیگر دوباره و اگر این فن آوری به تصویب رسید و به طور گسترده ای از آن می تواند به کاهش گردهمایی اجتماعی محدودیت ها و توان برای مهار شیوع کروناویروس.

خواندن تجزیه و تحلیل کامل در اینجا.

دولت استرالیا را بسیار صحبت در مورد COVIDSafe ردیابی نرم افزار را به صورت زنده در 6pm امشب که مردم در حال حاضر آن را دریافت بعد از ظهر امروز در آماده سازی است.

ما خیلی دوست دارم به دانستن تجارب خود را با این برنامه به عنوان شما آن را تست.

بسیاری از مردم نگران بودند در مورد حمایت از حریم خصوصی و چگونه ما داده خواهد شد استفاده می شود اگر چه دولت ساخته شده است که امتیازات چگونه و چه مدت آن را به فروشگاه ها و سهام داده ها.

The COVIDsafe tracing app is now available for download.

این COVIDsafe ردیابی برنامه در حال حاضر در دسترس برای دانلود. اعتبار:Alex Ellinghausen

لطفا اجازه دهید ما می دانیم که تجارب خود را با استفاده از اطلاعات کادر زیر و یا شما می توانید به ما برسد و ایمن با کلیک بر روی لینک در پایین جعبه.

پدر و مادر بودن را تشویق به حفظ ارتباط پیدا مثبت و نگه داشتن یک چشم را برای نشانه هایی از استرس و اضطراب در فرزندان خود را پس از بیش از یک ماه از اجتماعی محدودیت فاصله.

با بچه های تلفنی بی سابقه دریافت شماره از تماس در ماه مارس – 9000 یک هفته و یا یک در هر دقیقه – روانشناسان می گویند که در حالی که بسیاری از آنها انعطاف پذیر, کودکان در تمام سنین به احتمال زیاد به تجربه سطوح بالاتری از استرس است.

سیدنی مادر و دو جوآن گفت: او می خواهم تلاش برای توضیح نیاز برای شستن دست ماندن در داخل و نه از دیدن پدربزرگ و مادربزرگ و یا دوستان به کودکان خود در سن شش و نه “بدون موجب ترس آنها”.

او گفت که فرزندان او تا به حال در ابتدا درمان این ویروس به عنوان یک “بازی” شد ترس هنگامی که آنها متوجه شدند پدربزرگ و مادربزرگ خود می تواند آسیب پذیر است.

“وجود دارد یک دوره از زمان که در آن هر دو بچه ها داشتن کابوس در مورد کشته شدن یا مرگ یا مردم آنها را دوست داشتم مرگ. آن را دنبال کرده است و یک قوس. من احساس می کنم که ما باید حل و فصل را به یک بیت از یک روال در حال حاضر که در آن ما فقط بگو آره که COVID’,” جوآن گفت.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

پزشکان و کسب و کار و بانکداران شده اند و سریع به عقب موریسون دولت COVID-19 ردیاب برنامه اما قانون شورای استرالیا هشدار داده است برای این کار باید موضوع را به مستقل نظارت

به نام COVIDSafe داوطلبانه برنامه در دسترس خواهد بود برای دانلود و ثبت نام در کمتر از یک ساعت.

“این کمک در اوایل هشدار و پیدا کردن افرادی که ممکن است در تماس با یک فرد که مثبت است با تشخیص” فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار به خبرنگاران گفت: به عنوان او اعلام کرد راه اندازی این برنامه در کانبرا در روز یکشنبه.

این برنامه مبتنی بر سنگاپور Tracetogether نرم افزار که سوابق اتصالات بلوتوث تلفن باعث می شود با دیگران است.

کاربران اطمینان داده شده است تنها مقامات بهداشت را دسترسی به داده ها است که امید است منجر به یک آرامش اقتصادی shutdown هر چه زودتر.

پائولین رایت جمهور از قانون شورای استرالیا ABC گفت آنها “منطقی و راحت” با حفظ حریم خصوصی و اقدامات در حال اجرا اما آنها را دوست دارند که این قانون قبل از برنامه به وجود آمد.

“ما می خواهم برای دیدن برخی از مستقل نظارت و رسیدگی به شکایات ساز,” او گفت:. “نگرانی ما اصل است وجود دارد هیچ ارائه برای نظارت و گزارش در مورد استفاده از برنامه است.”

شورای کسب و کار استرالیا اجرایی جنیفر Westacott خواست استرالیایی به دانلود نرم افزار.

“بیشتر استرالیایی که دانلود این نرم افزار امن تر از همه ما خواهد بود و سرعت بیشتر ما می توانید شروع به سهولت محدودیت” او در بیانیه ای گفت.

استرالیا ارتباط بانکی مدیر عامل آنا Bligh گفت: استرالیا در بانک روسای درست در پشت تلاش برای باز کردن اقتصاد در هفته های آینده.

استرالیا برنده جایزه نوبل و immunologist پیتر دوهرتی گفت که او خواهد بود ثبت نام برای آن است.

“هر گونه حریم خصوصی هر یک از ما تا به حال بسیار ناپدید شد زمانی که ما شروع به استفاده از گوشی های تلفن همراه, جستجو, در, خط, خرید از سایت آمازون و یا هر آنچه که” او توییتی در روز یکشنبه.

تحقیقات جدید از استرالیا موسسه نشان می دهد که 45 درصد از استرالیایی ها می گویند که آنها را دانلود و استفاده از نرم افزار تلفن همراه در حالی که 28 درصد می گویند که آنها نمی خواهد. بیشتر از 27 درصد مطمئن بودند.

-با AAP.

ویکتوریا نخواهد تعظیم به فشار توسط پیچ در پیچ پشت آن سخت stay-at-home سفارشات حداقل تا مارس 11 زمانی که دولت فعلی اضطراری به پایان می رسد رئیس بهداشت افسر برت ساتون میگوید.

دولت نگذاشته زیر را در صدای پای کشورهای دیگر آن را آغاز کرده اند که کاهش برخی از محدودیت ها از جمله در کوئینزلند که در آن مردم اجازه خواهد داشت برای رفتن به پیکنیک و تفریحی درایو ها از جمعه.

Chief Health Officer Brett Sutton says he won't be making any significant changes to Victoria's strict stage three restrictions until May 11.

رئیس بهداشت افسر برت ساتون می گوید او نمی خواهد ساخت هر گونه تغییرات قابل توجهی به ویکتوریا سخت در مرحله سوم محدودیت تا زمانی که ممکن است 11. اعتبار:اسکات McNaughton

ویکتوریا ثبت شده فقط سه coronavirus موارد در 24 ساعت به صبح روز یکشنبه آوردن مجموع به 1349. از این سه یکی بود یک بیمار در درمانگاه اعصاب و روان در مرکز COVID-19 شیوع در نظر گرفتن موارد مربوط به تسهیلات به 16.

دولت مرگ و میر افزایش یافته و به 17 بعد از یک مرد در 90s در بیمارستان درگذشت از coronavirus. وجود دارد در حال حاضر فقط 84 فعال coronavirus موارد در ویکتوریا با 1265 مردم داشتن بازیافت.

وزیر بهداشت جنی Mikakos با رد هر گونه مفهوم انزوای اجتماعی اقدامات در حال برداشته دیر در مناطق روستایی و منطقه ای ویکتوریا که در آن وجود داشته است کمتر coronavirus موارد در مقایسه با شهر ملبورن و جیلان.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

سنگاپور: سنگاپور است که به سرعت در حال ساخت تخت فضایی برای coronavirus بیماران در کاورنو سالن های نمایشگاه و دیگر امکانات به طور موقت آن را به عنوان چهره های افزایش موارد عمدتا در میان آن جامعه بزرگ از دستمزد پایین کارگران مهاجر.

کوچک شهر-دولت از 5.7 میلیون نفر به بیش از 12000 تایید عفونت ویروس است که باعث COVID-19 یکی از مهمترین و در آسیا به علت شیوع بیماری در تنگ خوابگاه مسکن بیش از 300.000 عمدتا جنوب آسیا کارگران است.

Volunteers distribute food and beverage for free to migrant workers in Little India in Singapore on Saturday.

داوطلبان توزیع مواد غذایی و نوشیدنی به صورت رایگان به کارگران مهاجر در هند در سنگاپور در روز شنبه. اعتبار:گتی ایماژ

یکی از این تسهیلات در Changi مرکز نمایشگاه – صفحه اصلی به سنگاپور نمایشگاه هوایی آسیا بزرگترین هوافضا جمع آوری – در نهایت می تواند خانه بیش از 4000 بيمار دوره نقاهت بعد از بیماری و کسانی که با علائم خفیف.

“کل فرایند راه اندازی زیرساخت در زمان شش روز” جوزف قهوهای مایل به زرد و عضو هیات اجرایی کمیته موقت مرکز گفت.

اولین بیماران عمدتا از بنگلادش و هند منتقل شدند در روز شنبه به گسترده کنفرانس سالن تقسیم به هشت تا 10 نفر با تخت فلزی و پلاستیک سازی زیر شلواری و طرفداران.

سنگاپور مسیرهای پیاده روی تنها چین و هند و ژاپن و پاکستان در آسیا برای تعدادی از coronavirus عفونت.

بیش از 10 ، 000 از کسانی که آلوده به برخی از 80 درصد از کل کارگران خارجی از بسیاری از آنها که قرار است در “انزوا امکانات” برای افراد با علائم خفیف مانند مراکز کنفرانس.

سنگاپور گزارش 12 کشته و 24 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

برای برخی از استرالیا زندگی کودکان از طریق بار COVID-19 وجود خواهد داشت خاطرات “بازی نقطه ماسک در خیابان” و یا احساس ناراحتی در زمانی که مردم می آیند بیش از حد نزدیک در پیاده رو.

حتی مبهم خاطره ای از عدم تمایل به لمس هر درب-دستگیره می تواند باقی می ماند در ذهن برخی از گفته ویکتوریا پدر و مادر رعایت بچه های خود را’ واکنش صحبت کرد که برای یکشنبه عصر.

برای دیگران وجود خواهد داشت “خاطرات طلایی” از زمان صلح می گویند محققان اجتماعی در هنگامی که زندگی به نظر می رسید که در حال رشد سریع تر آرام می شود.

برای unluckiest گروهی این دوره از زندگی خود را می تواند به طور دائم تغییر توسط استرس از دست دادن شغل و ناامنی در حال حاضر برای نازک کشیده پدر و مادر است.

حتی برای بزرگسالان محدود برای هفته ها در پایان “ما تمام حس زمان تغییر” می گوید: دکتر کارلا Pascoe Leahy معاصر تاریخ محقق در دانشگاه ملبورن و موزه ویکتوریا.

“ما عادی حس بودن قادر به پروژه را در کوتاه و میان مدت و بلند مدت به طور کامل در خود نگه دارد – ما در حال زندگی می کنند از طریق یک تجربه متفاوت از زمان است.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل ستون.

NSW مخالفت کرده HSC دانش آموزان برای بازگشت به کلاس درس تمام وقت از این هفته با, برچسب رویکرد فعلی “گیج کننده” و “ناعادلانه”.

همه مدارس در NSW خواهد بازگشایی در این هفته اما NSW Department of Education تشویق مبهوت رویکرد است که می توانید تمام دانش آموزان حضور حداقل یک روز در هفته به مدت سه.

آن را به شرح زیر گزارش که هیچ شواهدی وجود دارد, کودکان آلوده خود را با معلمان و مدارس بود “فوق العاده کم” نرخ COVID-19 انتقال است.

روز یکشنبه کار رهبر جودی مک کی گفت: او سوال این گزارش اعتبار اما نمی تواند درک چگونه یافته های آن منجر به یک-روز-یک-هفته رویکرد به خصوص به عنوان دانش آموزان برتر اوج مطالعات خود را.

“ما همیشه می گفت ما حمایت مبهوت صحنه رویکرد … آنچه که ما می خواهم برای دیدن است که در سال 12 رفتن به مدرسه برای اولین بار,” او گفت:.

“پس از آن ما می خواهیم برای دیدن مهد کودک و مبهوت سال رویکرد پس از آن. آن چه معلمان هستند پس از آن چیزی است که مدیران در حال تماس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru