آخرین اخبار از اسپانیا ترسناک است.

این کشور به ثبت 832 جدید مرگ و میر در یک روز – بالاترین روزانه مرگ و میر.

Makeshift medical wards are popping up around the world to deal with the rising death toll of coronavirus.

موقت پزشکی بخش popping تا در سراسر جهان برای مقابله با افزایش مرگ و میر coronavirus. اعتبار:جزوه

با نزدیک به 6000 مرده پس از شیوع, خانه های مراسم تشییع جنازه را از اتاق اجرا کنید و اسپانیایی نظامی نامیده شده است برای کمک به حمل و نقل اجساد کشته شدگان توسط ویروس.

اسپانیا دوم بالاترین مرگ و میر در پشت ایتالیا و 72,000 موارد عفونت است.

تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان رسیده است بیش از 614,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

بیش از 28000 نفر فوت کرده اند اما بیش از 135,000 بهبود یافته اند.

این ما منجر دنیا در موارد گزارش شده با 104,000 موارد پس از ایتالیا و اسپانیا و چین و پس از آن آلمان است.

در حالی که کشورهای دموکراتیک را تا چهار از پنج, این مهم است که توجه داشته باشید که این ارقام منعکس کشورهایی که در حال تست و آشکار به نتایج حاصل از این آزمون.

Germany's Chancellor Angela Merkel addressing the nation about the coronavirus pandemic.

آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم خطاب به ملت در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.اعتبار:AP

آنگلا مرکل که در قرنطینه با وجود تست منفی پس از درمان توسط یک دکتر که بعد از قرارداد این ویروس گفت: او نمی تواند جلوگیری از عفونت های جدید در سراسر آلمان در این مرحله است.

“ما نمی توانیم به طور کامل جلوگیری از عفونت در این مرحله اما ما می توانیم و باید در آینده نزدیک رسیدن به کمتر از عفونت های جدید در هر روز کندتر گسترش” صدراعظم گفت: در پادکست هفتگی.

“است که تصمیم خواهد گرفت که آیا ما در نظام سلامت می تواند ایستادن به ویروس است.”

او با قدردانی از مردم آلمان “از ته قلب” برای اطاعت از مستند خواهد شد که در محل حداقل تا مارس 20.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در آلمان افزایش یافته است به 48,582 – افزایش 6294 در روز قبل – و 325 نفر در اثر این بیماری با توجه به رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی.

اما این خبر همه بد نیست. در آغاز شیوع موارد در آلمان دو برابر شد و در یک میزان در هر دو روز. در حال حاضر موارد دو برابر در یک رای از هر پنج و نیم روز به هدف نزدیک تر از ده روز است که مورد نیاز است برای اطمینان از سلامت سیستم می تواند مقابله.

آلمان مرگ و میر نیز به خوبی زیر که از ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و انگلستان.

بوت ساز و شرکت پوشاک RM گفت: ویلیامز استرالیا آن فروشگاه را نمی بازگشایی پس از پایان تجارت در شنبه پیوستن به یک رشته از خرده فروشان به تعطیل مغازه ها و ریختن شغل در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“این COVID-19 بحران را متوقف کرده است و ما اواسط گام بنابراین برای گفتن در سطح جهانی تاثیر بشریت در هر سطح” این شرکت گفت: در Facebook ارسال در شنبه شب.

“از شور دانستن این تاثیر هر یک از ما و oura RM خانواده ویلیامز در راه های مختلف, ما در حال بسته شدن ما در استرالیا فروشگاه های موثر 28 مارس است.”

Prime Minister Scott Morrison's RM Williams boots pictured during a visit to farms in Queensland.

نخست وزیر اسکات موریسون RM ویلیامز چکمه تصویر در طول سفر به مزارع در کوئینزلند. اعتبار:Alex Ellinghausen

RM ویلیامز فروشگاه در نیوزیلند انگلستان و ایالات متحده در حال حاضر به طور موقت بسته.

دیوید جونز نیز در روز شنبه اعلام کرد بسته شدن دو تا از آن کوچک قالب فروشگاه در Barangaroo در سیدنی و جیمز خیابان در بریزبن در حالی که آن 45 فروشگاه های دیگر ادامه خواهد داد به تجارت

حدود 5000 کارکنان در 280 فروشگاه فروش کشور, جاده Trenery, Mimco, Politix و جادو مارک های گفته شده در روز شنبه که این امر می تواند خود را به آخرین روز در محل کار برای مدت حداقل یک ماه.

پنبه در گروه که دارای مارک های مختلف تحت پنبه بر, بنر, به عنوان, تایپی, Rubi و Supre است و بستن آن 650 استرالیا فروشگاه ها در پایان روز یکشنبه تجارت است.

آن را دنبال تعطیلی در خرده فروشان عمده از جمله مایر است که پایین ایستاده 10,000 کارگران از روز شنبه.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است.

من شما را از طریق پیشرفت در استرالیا و خارج از کشور.

در اینجا به مهمترین تحولات از شنبه:

  • وجود دارد بیش از 615,000 شناخته شده عفونت در سراسر جهان و بیش از 28 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 اما بیش از 135,000 مردم بهبود یافته اند.
  • یک هشتم فرد فوت شده از COVID-19 در NSW, هل ملی کشته شدگان به 14. NSW تا به حال یک رکورد افزایش 212 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت 8 بعد از ظهر روز جمعه.
  • دو کشور بزرگترین خرده فروشی کارفرمایان خواهد ایستادگی کردن هزاران نفر از کارگران به عنوان آنها نزدیک یک ترکیب 900-plus فروشگاه های آخر این هفته در پی شیوع کروناویروس.
  • رندویکک شورا در سیدنی شرق سواحل بسته از Clovelly به Yarra بای پس جمعیت زیادی گرد آمدند به ماروبرا در روز شنبه در سرپیچی از اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. باندی, برونته و Tamarama بسته باقی می ماند.
  • اعضای خانواده و دوستان خارج از کشور مسافران پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی سیدنی در صبح روز یکشنبه شده اند خواست برای دور ماندن که عزیزان خود را خواهد شد به طور مستقیم به هتل ها به قرنطینه

روکش کردن: به عنوان روز گشوده: بوریس جانسون مبتلا COVID-19 ایتالیا سوابق نزدیک به 1000 مرگ و میر در یک روز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو