Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 2 میلیون نیویورکی دستور به پوشیدن ماسک صورت

غربی استرالیا سنگ خرچنگ صنعت را احیا خواهد شد بیش از دو ماه آینده به عنوان صادرات به چین راه اندازی مجدد.

تجارت گردشگری و سرمایه گذاری وزیر سیمون بیرمنگام در روز پنج شنبه اعلام کرد یک موافقتنامه حمل و نقل امن شده بود که حدود 500 تن از خرچنگ سر به چین است.

Lobster prices have dropped as the impact of the coronavirus hits tourism.

خرچنگ قیمت کاهش یافته است به عنوان تاثیر coronavirus بازدید گردشگری.اعتبار:نیک Moir, مدیر

صنعت عملا تعطیل شبانه در ژانویه هنگامی که چین مرزهای خود را بسته در ارتفاع آن COVID-19 گسترش یافته است.

در زیر ماه بقیه جهان دنبال کرد و با شرکت های هواپیمایی خدمات سنگ زنی به توقف وا مانده است عملا با هیچ پرواز مستقیم به چین برای صادرات مواد غذایی تازه.

توافق جدید بخشی از دولت فدرال $110 میلیون بین المللی حمل و نقل کمک و ساز را ببینید Geraldton ماهیگیر تعاونی بسته 18 پرواز پر از خرچنگ بر روی هواپیما به بیرون پرت بیش از دو ماه آینده.

آقای بیرمنگام گفت: پروازهای خواهد بود یک راه نجات برای این صنعت است.

“با تقاضا از چین شروع به انتخاب کنید تا دوباره آن را بسیار مهم ما ماهیگیران خود را می توانید با کیفیت بالا و محصول را به این بازارهای صادراتی بنابراین ما می توانیم نگه داشتن بیشتر غربی استرالیا در مشاغل و تولید اضافی دلار صادرات برای دولت,” او گفت:.

Geraldton ماهیگیر تعاونی اجرایی مت Rutter گفت: بدون حمل و نقل هوایی صنعت تا به حال هیچ راهی برای گرفتن محصول خود را به بازار بین المللی است.

“هیچ دسترسی به بازار به معنی زنجیره تامین و هیچ شغل برای ما صدها نفر از کارکنان ماهیگیران و مرتبط با کسب و کار بیش از یک هزار کیلومتر و خط ساحلی,” او گفت:.

“ما فوق العاده سپاسگزار برای دولت فدرال سریع و تجاری پاسخ در کمک به نگه داشتن صنعت ما شناور و مردم ما در طول این زمان به چالش کشیدن.”

WA سنگ خرچنگ صنعت است به ارزش حدود 400 میلیون دلار می فرستد و بیشتر از آن 6600 تن مجاز گرفتن به چین است.

در مارس WA شیلات وزیر پیتر تینلی اعلام کرد گسترش 2021 فصل ماهیگیری و افزایش در کل مجاز تجاری گرفتن به 9000 تن است.

در اینجا بیشتر از خوانندگان ما در چه روز از راه دور-آموزش مجازی در جریان است. در حالی که بسیاری از والدین در حال پیدا کردن آن بسیار چالش برانگیز برای کمک به کودکان خود را یاد بگیرند در خانه اغلب در حالی که کار در همان زمان وجود دارد برخی از خوانندگان که به ما می گوید چه مقدار از آنها در حال لذت بردن از آن است. (جدی است.)

'When you've figured out that home school is worse than regular school', by Oliver Doyle, age 10.

‘هنگامی که شما نمیفهمد که مدرسه خانه بدتر از مدرسه به طور منظم’, توسط Oliver دویل سن 10.اعتبار:Oliver دویل

Daryl می گوید: “Um ما در واقع با بهره گیری از پله تا بشقاب و ظرفيتي که مدرسه معمولا طول می کشد. ما باید درک کنند که این موقت است, بی سابقه و هر کس در حال انجام بهترین خود را اغلب با مدارس دولتی محدود داشتن اتاق در بودجه برای شرایط پیش بینی نشده بود. مدرسه ما شده است درخشان … براوو به تمام معلمان وجود دارد که پیدا کردن این همه بسیار مقابله با, و به تمام تاکید کرد پدر و مادر – به یاد داشته باشید این نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و ما فقط می توانید انجام بهترین ما می توانیم.”

سو می گوید: “ما کاملا آن را دوست دارم. سه تا از بچه ها کلاس 6 درجه 4 و درجه 2. معلمان فرستاده اند ما دقیقا چه باید انجام شود هر روز برای این هفته است. ما زمان مدرسه 9-2 pm دیروز با فعالیت های تدریس و زندگی پس از طریق زوم …. پدر و مادر باید بدون استرس رانندگی بدون آماده شدن برای کار و مدرسه هیچ رفت و آمد برای پدر و مادر. خانواده هم با کیفیت افزایش یافته و خوردن غذاهای سالم و تازه در وعده های غذایی با زمان بیشتر به ورزش است. دوست داشتن جدید عادی نیست به دنبال به جلو به حالت عادی است.”

اما برای بسیاری از 97 در مراکز آموزش در منزل, امروز فقط به عنوان وحشتناک به عنوان دیروز: “آه من od این خیلی وحشتناک است. من دو پسر که مبارزه تمام وقت. 15 سال است که بسیار صلیب در برادران خود را به عنوان او نیاز به محیطی آرام برای مطالعه و زوم و یا هر آنچه در آن است که او در حال انجام است. من سعی کنید و نگه داشتن آنها را آرام اما این واقعا سخت است. مدرسه ابتدایی در سراسر آن. معلمان بزرگ هستند و کار خود را به خوبی. دبیرستان آنلاین مسائل سقوط بدون توقف. من نمی فهمم چرا هیچ تصویری درس. آنها صرف بیشتر از روز طراوت و تلاش به عقب بر گردیم در. من هیچ نظری ندارم که چگونه ما می رویم به دریافت از طریق 11 هفته از این. همیشه وجود دارد شراب در پایان روز, من حدس می زنم.”

به استرالیا و نیوزیلند کار نسبت حاوی COVID-19, مسافرتی سفر ملی ویرایشگر آنتونی دنیس می نویسد که فرصت های ممکن است وجود داشته باشد برای این کشورها به باز کردن مرزهای خود را و تقویت مربوطه میگردند.

“من فکر نمی کنم یک رسمی در بازار داخلی به طور جدی به کار با توجه به برخی از عوامل مهم اما ما می توانیم کار کردن چگونه برای ایجاد یک داخلی مانند بازار است که می تواند بین المللی تعطیلات بین نیوزیلند و استرالیا بسیار ساده تر” فرودگاه بین المللی اوکلند, مدیر اجرایی Adrian Littlewood گفت.

Travel restrictions could be eased in a 'Trans-Tasman bubble'

محدودیت های مسافرتی می تواند کاسته در یک ترانس تاسمان حباب’

“اگر ما شروع به فکر کردن در مورد آن در حال حاضر ما نمی تواند آماده برای زمانی که بازار در حال فعال,” او گفت:.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

در وررنمبول شهردار شده است با یک سیلی $1652 خوب و می گوید او “واقعا متاسفم” برای عبور اجتماعی فاصله قوانین پس از او عکس نوشیدن یک آبجو در خیابان با سه مرد.

پلیس شروع به تحقیق تونی هربرت پس از یک رهگذر خال خال او را به نوشیدن و صحبت کردن در خارج از Whalers هتل.

Warrnambool mayor Tony Herbert was under police investigation for allegedly breaching social distancing regulations.

وررنمبول شهردار تونی هربرت شد تحت بررسی پلیس به اتهام نقض اجتماعی فاصله مقررات.اعتبار: عرضه شده توسط کارول Altmann/تریر

در بیانیه ای به سنCr هربرت گفت که او متوقف شد به صورت مختصر و “ناخواسته برخورد” با سه صاحبان کسب و کار پس از دیدن آنها را به عنوان او سوار در امتداد خیابان اصلی در راه خود را به خرید مواد غذایی.

او گفت که او معتقد مکالمات او متوقف شد به بخشی از خود شهرداری وظیفه اما در روز پنج شنبه اذعان او تا به حال انجام چیزی اشتباه و عذر خواهی کرد به جامعه است.

دفعات بازدید: داستان کامل از ارین پیرسون در اینجا.

مدرسه بازگشته است (نوع) و خوانندگان شده است ما اجازه می دانم که چگونه بعد دو رفته است برای آنها تا کنون پس از هزاران ویکتوریا خانواده آغاز چالش از راه دور یادگیری است.

نگه داشتن آنها را به آینده. در زیر برخی از شما تا به حال به می گویند:

پسر من در VCE بسیار خوب دولت مدرسه. میزان آموزش بسیار متنوع و معلم وابسته است. برخی از آنها راست بر روی آن. دیگران وجود ندارد. درجه اضطراب او احساس وحشتناک است. چگونه افراد جوان هستند و انتظار می رود مدرج مثل این ؟ و از همه بدتر هیچ کس را به ما بگویید آنچه در زمین می گذرد. – دبورا

به عنوان یک معلم متوسطه آموزش و یادگیری از خانه شده است فوق العاده وقت گیر و چالش برانگیز است. مراقبت های بزرگ رفته به برنامه ریزی های معنی دار و جذاب و متفاوت ، دیروز بود که صرف نظارت بر پیشرفت دانش آموز و عیب یابی. در حالی که شب گذشته و صبح امروز بود که پس از صرف آماده سازی تمام دیجیتال درس برای روز بعد. روز کاری بسیار طولانی است اما ما آن را انجام دهد چرا که ما در مورد مراقبت از دانش آموزان ما خود را آموزش و تندرستی. این است که چرا آن را بسیار دلسرد کننده به خواندن نظرات هستند که بی اعتنا از معلمان تلاش و سلامت ما. – ناشناس

یکی واقعا چیز مثبت می بینم بیرون آمدن از راه دور آموزش آموزش کودکان و نوجوانان باید بیشتر خود کارگردانی با یادگیری خود را. پسر من در کلاس 6 تلاش کرده است کمی با این, اما آن را یک مهارت او واقعا نیاز به یادگیری برای شروع دبیرستان سال آینده. مدرسه ما ارائه دستورالعمل روشن برای دانش آموزان در مورد آنچه به انجام در هر روز – حتی از جمله زمانی که برای استراحت بین وظایف. آنها انجام یک کار بزرگ سازماندهی برنامه است. این دوره خواهد بود یک فرصت یادگیری عالی برای پسر من باید به مدیریت زمان خود و توان خود به کارگردانی یادگیرنده. من که به عنوان یک بزرگ مثبت است. – سلیا سبز

مردم در ملبورن در حال ماندن در خانه بیشتر از کسانی که در سیدنی, اطلاعات جدید منتشر شده توسط اپل و گوگل را نشان می دهد.

ویکتوریایی در حال بازدید از پارک ها و سواحل 75 درصد کمتر از آنها قبل از مستندات آغاز شد و در مقایسه با 27 درصد افت در سراسر NSW, گوگل, اطلاعات را نشان می دهد.

در ملبورن داده ها از نقشه های اپل را نشان می دهد رانندگی مسیر درخواست ها پایین 53 درصد در مقایسه با 42 درصد در سیدنی. راه رفتن درخواست ها پایین 61 درصد در ملبورن و 58 درصد در سیدنی در حالی که حمل و نقل درخواست (مانند اتوبوس و تاکسی) را 83 درصد از اواسط ژانویه در ملبورن و 77 درصد در سیدنی.

تعداد زیادی از مردم با استفاده از نقشه های اپل است که نصب شده بر روی همه اپل به حرکت در اتومبیل های خود را کاهش 80 درصد در ملبورن و 70 درصد در سیدنی در روز شنبه نسبت به شروع مطالعه تاریخ در اواسط ژانویه.

دفعات بازدید: داستان کامل با داده های بیشتر از نایجل گلدستون, Stephen Nellis و Paresh دیو در اینجا.

صدها پرچم تکان دادن بوق معترضان را نشان داده و نارضایتی خود را با فرماندار میشیگان گرچن Whitmer سفارشات برای نگه داشتن مردم در خانه و کسب و کار قفل شده است و در طول شیوع کروناویروس.

به عنوان برف سقوط کرد, برخی از وسایل نقلیه خود را و افزایش نشانه هایی است که یکی از آنها خواندن “رژیم صهیونیستی. Whitmer ما زندانیان است.”

Sick and tired: protesters gather at the Michigan State Capitol in Lansing, Michigan.

مریض و خسته: تظاهرات مخالفان جنگ در Michigan State Capitol در لانسینگ میشیگان.اعتبار:AP

“عملیات ترافیکی” اعتراض سازمان یافته بود توسط میشیگان محافظه کار ائتلاف.

Whitmer یک دموکرات تمدید اقامت-صفحه اصلی سفارش تا مارس 30 و تعطیل کردن مدارس و کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است.

فرماندار اذعان کرد اما گفت: محدودیت های لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus اما گفت که او “واقعا نا امید” برای دیدن معترضان نزدیک به هم و بدون ماسک.

“ما می دانیم که این تجمع در معرض خطر مردم است. این نوع فعالیت را بیشتر افراد در معرض خطر و متاسفانه آن می تواند طولانی مقدار از زمان ما باید در این وضعیت.”

داستان به عنوان خوانده شده اینجا.

AP

استرالیا نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 5.2 درصد در ماه مارس به عنوان خاموش شدن ناگهانی با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus ضربه زدن به اقتصاد ملی است.

اداره آمار استرالیا امروز گزارش 20,300 مردم از دست داده و کار را از طریق ماه هل دادن تا نرخ بیکاری در حاشیه با 0.1 درصد است.

People are seen in long queues outside Centrelink offices.

مردم دیده می شود, در صف های طولانی در خارج از Centrelink دفاتر.اعتبار:AAP

بررسی های انجام شده در نیمه اول ماه مارس قبل از کارفرمایان بزرگ آغاز شده اعلام lay-offs در پاسخ به اجتماعی محدودیت فاصله.

دفعات بازدید: داستان کامل از شین رایت در اینجا.

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون استرالیا: نباید به دنبال ایالات متحده در برداشت پول از سازمان جهانی بهداشت اما باید وجود داشته باشد یک “ارزیابی مجدد” سازمان ملل متحد در پی COVID-19.

صفحه اصلی وزیر امور گفت: دولت استرالیا درست بود به “تماس” سازمان مانند که برای نه گفتن کشورها به ممنوعیت حیوانات زنده مرطوب بازار در چین است.

Home Affairs Minister Peter Dutton.

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون.اعتبار:AAP

“وجود دارد دیگر نهادهای سازمان ملل متحد است که من می خواهم استدلال می کنند نیست اقدام در جهانی منافع نیست اقدام قطعا در جهت منافع کشورهای مانند استرالیا” آقای Dutton گفت: ایستگاه های رادیویی 2GB.

“من فکر می کنم وجود دارد یک زنگ خطری برای خروج از coronavirus. اگر وجود دارد برخی از پوشش نقره ای به یک وضعیت وحشتناک آن است که وجود دارد در حال رفتن به یک ارزیابی مجدد از برخی از این اقدامات و من فکر می کنم خواهد تقاضا کمتر از آن چیزی.

“دولت آماده است تا به مرحله, و من می خواهم به مطمئن شوید که ما از رفتار بد که آیا آن است که یا سازمان های دیگر در سازمان ملل متحد و غیره ما نباید ترس به انجام این کار است و من فکر نمی کنم دولت خواهد بود.”

آقای Dutton گفت: او می تواند “قطعا درک” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خروج بودجه از, که, اما, استرالیا نیاز به صندوق جهانی بدن به طوری که آن می تواند همچنان به حمایت از همسایگان مانند اندونزی و اقیانوس آرام جزیره کشورهای مبارزه با گسترش COVID-19.

سوفی چونگ دختر دو پزشک. مادر میشل یونگ, یک بیماری عفونی پزشک است که صرف هفته های اخیر در درمان بیماران مبتلا به COVID-19 در بیمارستان رویال ملبورن.

“شوهر من یک دکتر اورژانس و من باید در کار ما هر دو در نظر گرفته خط مقدم بنابراین برای مدرسه به برخی از سایت آموزش مجازی واقعا ما کمک می کند تا” خانم یونگ گفت.

Sophie Chong, 10, attended school on Wednesday so her parents who are both doctors could work.

سوفی Chong, 10, حضور روز چهارشنبه پس پدر و مادر او که هر دو از پزشکان می تواند کار کند. اعتبار:جاستین McManus

سوفی, 10, یکی از تعداد انگشت شماری از کودکان در Kew مدرسه ابتدایی در اولین روز از ترم دو از حدود 500 نفری که در ثبت نام وجود دارد.

اجازه دهید ما می دانیم که چگونه شما پیدا کرده ام مدت دو تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort buy instagram followers