Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 2 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 63

نیویورک فرماندار اندرو کومو دستور داده است تا با پوشیدن ماسک ،

“اگر شما در حال رفتن به در یک وضعیت عمومی که در آن شما ممکن است در تماس با افراد دیگر شما باید یک ماسک و یا پارچه پوشش بینی و دهان است که با اجرایی سفارش” کومو گفت.

“آن را ندارد به یک فولاد ماسک…می توان آن را یک پارچه می توان آن را یک bandana شما می توانید آن را رنگارنگ, شما می توانید یک طراحی آن را advertising – چه معامله بزرگ است ؟ خطر [در مقابل] پاداش زندگی است,” او گفت:.

نیویورک خواهد شد که سه روز برای به دست آوردن یک ماسک یا پوشش قبل از دستور را اجرا نخواهد شد. “مردم خواهد شد و اجرای آن” کومو گفت.

بخشنامه cames به عنوان دولت ثبت نام 752 جدید مرگ و میر در 24 ساعت پنجمین روز متوالی روزانه مرگ و میر باقی مانده است زیر 800.

فرماندار سفارش آمد ساعت پس از شهر نیویورک شهردار , بیل د Blasio گفت: نیروهای جدید باید در حال حاضر پوشیدن ماسک در هنگام خرید مواد غذایی.

کومو گفت: در حالی که ایالت نیویورک بود “هنوز هم در جنگل” اجتماعی فاصله روشها همراه با 50 درصد افزایش به بهداشت و درمان ظرفیت نشان داده بود ممکن بود به “کنترل گسترش” از این بیماری است.

“بهداشت و درمان وضعیت تثبیت شده ، ترس از قریب به اتفاق نظام سلامت اتفاق افتاده به لطف فوق العاده کار ما کارگران خط مقدم” او گفت:.

کومو گفت: از آن زمان به بحث در مورد چگونه برای بازگشایی دولت در اقتصاد اما هشدار داد زندگی نمی خواهد به حالت عادی بازگشت تا درمان داشت یا واکسن تصویب شد, چیزی است که حداقل 12 تا 18 ماه به دور است.

کومو گفت: “آزمایش در مقیاس بزرگ” بهترین ابزار برای فعال کردن مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد اما نیویورک فاقد منابع با وجود انجام بسیاری از آزمون از هر دولت – 500,000 – در یک ماه.

“بیشتر تست بیشتر اقتصاد باز است اما کافی وجود ندارد ملی ظرفیت برای انجام این کار,” او گفت:.

کومو گفت: کسب و کار خواهد بود و مجاز به بازگشایی در چه ضروری ماهیت کسب و کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان چگونه با خیال راحت از کارگران می تواند سر کار.

بریتانیا افسر ارشد پزشکی هشدار داد که این کشور هنوز هم به تجربه اوج coronavirus همه گیر نسبت به روز سه شنبه شیب در روزانه مرگ و میر به عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی.

انگلستان ثبت 778 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, روز سوم در یک ردیف روزانه تلفات مانده است زیر 800. تعداد کل افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در انگلستان است 12,868 و بیش از 19,000 مردم در بیمارستان است.

انگلستان شده است در مستند از مارس 23. پرسید: اگر این داده ها می تواند منجر به اقتصاد مجدد به زودی پروفسور کریس Ersin گفت که او نمی تواند “با اطمینان و خیال راحت می گویند که این بیماری گسترش یافته بود به اوج خود رسید.

“این احتمالا رسیدن به قله های کلی,” او گفت:.

“انتظار من خواهد بود که تعداد مرگ و میر ممکن است تا [فردا] به دلیل…پس از هر آخر هفته ما شاهد یک شیب…و برای دو روز پس از آن و پس از آن افزایش که ما با گرفتن شماره.

“پس از چهار روز تعطیلات آخر هفته وجود دارد ممکن است به گزاف گویی تا فردا,” او گفت:.

99 ساله انگلیسی جانباز افزایش بودجه برای بیمه خدمات درمانی ابراز کفر او پس از کمک های مالی در صدر 8 میلیون پوند ($15.8 میلیون) در کمتر از یک هفته.

Captain Tom Moore, a 99-year-old war veteran, has raised more than £7 million pounds for the NHS in less than a week.

کاپیتان تام مور 99 ساله و جانباز مطرح بیش از £7 میلیون پوند برای بیمه خدمات درمانی در کمتر از یک هفته.اعتبار:مور خانواده

کاپیتان تام مور شده بود به امید افزایش £1000 تولد 100 خود در پایان ماه آوریل است.

او خواسته بود برای مردم به حمایت از او به راه رفتن در طول حیاط خلوت – 25 متر – صد بار در زمان او تبدیل 100.

کمک های مالی همچنان به سیل در یک نرخ نمایی از آنجا که اولین هدف بیش از حد بود در روز اول.

بیش از 8 میلیون پوند ($15.8 میلیون) مطرح شده در کمتر از یک هفته بیش از 3 میلیون پوند ($5.9 میلیون) که آمده است در طریق فقط دادن وب سایت در 24 ساعت گذشته.

“من لال…..!” مور در توییتر نوشت. “این مقدار پول کمک خواهد کرد که بیمه خدمات درمانی فراتر از آنچه که ما تا کنون تصور می شد قابل تصور است.”

وزیر بهداشت مت Hancock شروع دولت بریتانیا اخبار روزانه توجیهی با پرداخت ادای احترام به 99 سال.

“کاپیتان تام شما الهام بخش همه ما و ما با تشکر از شما” هنکاک گفت.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus می گوید او تاسف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به توقف کمک های مالی به سازمان ملل متحد بدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف بودجه در انتظار یک بررسی اعلام کرد و گفت که تا به حال با کمک چین coverup از شدت بیماری همه گیر کوروناویروس.

Dr Tedros گفت که او امیدوار است ایالات متحده ادامه خواهد داد به یک “دیرینه و دوست سخاوتمندانه” به چه کسی است.

“ما تاسف از تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به منظور توقف در بودجه به سازمان جهانی بهداشت گفت:” در یک کنفرانس خبری در ژنو است. او گفت: پس از بررسی همه گیر است و بیش از ارزیابی خواهد بود که پاسخ.

او گفت که کار با شریک زندگی و کشور به “پر کردن هر گونه شکاف مالی” ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم.

Dr Tedros قبلا هشدار داده که بازی سیاست بیش از همه گیر خواهد تنها منجر به “بسیاری از کیسه های بدن” در پاسخ به اوایل انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما شرکت پزشکی ابوت می گوید آن را راه اندازی کرده است یک آنتی بادی آزمایش خون “است که می تواند کمک به تعیین” اگر یک فرد قبلا COVID-19.

آزمایش خون را برای جستجوی آنتی بادی IfG – یک پروتئین بدن توسعه در آخرین مرحله از عفونت است.

US medical company Abbott says it has developed an antibody blood test to identify who has been infected with the coronavirus.

ما شرکت پزشکی ابوت می گوید آن را توسعه داده است یک آنتی بادی آزمایش خون برای شناسایی افرادی که آلوده شده است با کوروناویروس.اعتبار:توییتر/@AbbottNews

آنتی بادی آزمایش قبلا برگزار شده است تا به عنوان یک راه خروج از این مستندات به عنوان آنها می تواند به شناسایی افرادی که آلوده شده اند با یک خفیف یا بدون علامت مورد و ممکن است ساخته شده است تا ایمنی.

این می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد که قبلا افراد آلوده به بازگشت به کار و خواهد بود بسیار مهم برای کارکنان پزشکی و دیگر کارگران خط مقدم.

اما این امید را کاهش نیافته کمی به دلیل آن است که هنوز شناخته شده نیست اگر یک کسی است که بهبود از coronavirus امن است از عفونت مجدد.

در آن بیانیه ابوت مراقب بود که به می گویند که آن آنتی بادی آزمایش های تنها “ارائه درک بیشتر از ویروس” “از جمله چگونه آنتی بادی در بدن باقی بماند و اگر آنها ارائه ایمنی است.”

“این نوع از دانش می تواند کمک به حمایت از توسعه درمان و واکسن” این شرکت در بیانیه ای گفت.

ابوت گفت آن آغاز خواهد شد حمل و نقل آن آزمون در 24 ساعت توزیع 4 میلیون کیت در پایان مارس و ramping تا 20 میلیون در ماه ژوئن. ابوت می گوید آن را می تواند اجرا تا 200 تست در ساعت است اما کار برای افزایش آن تست ظرفیت.

در مجموع 761 نفر در بیمارستان از coronavirus در انگلستان در 24 ساعت گذشته.

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: به طور کلی تلفات می ایستد در 12,868. وجود دارد 98,476 شناسایی موارد عفونت است.

آخرین شکل است و زیر بریتانیا بالاترین 24 ساعته تلفات و 980 که ثبت شد پنجشنبه گذشته.

این داده ها همچنین نشان دهنده امکان تثبیت کننده روزانه عوارض آن باقی مانده است در زیر 800 برای سه روز متوالی.

Coronavirus همه گیر است در معرض کمبود بحرانی هواکش در کشورهای سراسر جهان از جمله استرالیا و انگلستان و آمریکا.

A ventilator split to support two patients.

یک دستگاه تنفس مصنوعی تقسیم به پشتیبانی از دو نفر.اعتبار:دانشگاه موناش

این کمبود منجر به عمده شرکت های تولید repurposing خود کارخانه خطوط برای ایجاد ماشین های جدید.

در بالای این چین – که در آن بسیاری از فن های تولید شده – دارای اهدا ماشین آلات و یا فعال عرضه خود به کشورهایی که گرفتار شده اند ،

ونتیلاتور کمبود نیز منجر به ماشین آلات موجود بودن “تقسیم” به طوری که آنها را می توان در بیش از یک بیمار در یک زمان.

وزیر دفاع لیندا رینولدز اعلام کرده است دفاع ارشد, دانشمند, استاد, تانیا Monro, منجر جدید تلاش برای توسعه یک نمونه اولیه تبدیل به موجود غیر تهاجمی هواکش به آنهایی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار در استرالیا.

استاد Monro گروه خواهد کار با بخش های دولتی و خصوصی در این پروژه به افزایش این کشور ذخایر.

“افزایش تهاجمی یک ظرفیت در استرالیا تجهیزات پزشکی در اولویت است با توجه به پتانسیل برای دسترسی به سطح بین المللی منابع هواکش به توان محدود” سناتور رینولدز گفت.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 128,000. وجود 2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 501,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

ما مرگ و میر را تصویب کرده است 26,000. آزمایشات انجام شده بر روی بیش از 3.1 میلیون نفر در سراسر امریکا منجر به شناسایی بیش از 609,000 موارد عفونت است.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 63 و وجود دارد 6447 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im