اسقف اعظم کاتولیک سیدنی آنتونی فیشر به نوشته NSW برتر Gladys Berejiklian درخواست او برای کلیساها به دوباره باز شده در ابتدا به صورت خصوصی دعا و اعتراف.

در یک نامه معنوی به NSW کلیساها او گفت که او را تشویق به شنیدن این که دولت با توجه به آرامش برخی از COVID-19 محدودیت به زودی.

Catholic Archbishop of Sydney Anthony Fisher has asked the Premier to re-open churches.

اسقف اعظم کاتولیک سیدنی آنتونی فیشر خواسته است برتر به دوباره باز کردن کلیساها.اعتبار:Edwina ترشی

“از طرف اسقف, New South Wales, روحانیت و دراز وفادار من نوشته ام به برتر فشار دادن در مورد بازگشایی کلیساها در ابتدا به صورت خصوصی دعا و اعتراف” او گفت:.

“این احتمال وجود دارد که چنین نرم opening’ اتفاق می افتد قبل از ما می توانید رزومه عمومی توده ها. و این که آیا آن را برای نماز و یا جرم ما مصمم به رعایت بخشنامه دولت در مورد اعداد تراکم (یا فاصله) و بهداشت. در طول این هفته ما نشان داده ایم قابل تحسین توانایی برای انطباق به عنوان لازم است.”

چین به اتهام تلاش برای متوقف کردن اتحادیه اروپا از گزارش که آن را گسترش دروغ در مورد شیوع کروناویروس.

رویترز به دست آمده است یک نسخه اولیه از یک گزارش اتحادیه اروپا در coronavirus دروغ که منتشر شد فقط قبل از تعطیلات آخر هفته با اشاره به تفاوت های زیادی که سند و یکی برای عموم منتشر شد. منابع به رویترز گفت که چین هشدار داده بود مقامات اروپایی از آن خواهد بود “بسیار خشمگین” اگر سند منتشر شده در شکل اصلی آن است.

این باعث تغییرات از جمله حذف یک نظر که چین در حال اجرای یک کمپین دروغ برای منحرف کردن مقصر برای این بیماری همه گیر و بهبود تصویر بین المللی. گزارش منتشر شده به اشتراک گذاشته مقصر دروغ کمپین بین دولت های مختلف با روسیه بیشتر به سرزنش از چین است.

دفعات بازدید: داستان کامل.

خیابان داونینگ تایید کرده است نخست وزیر بوریس جانسون را به بازگشت به کار در روز دوشنبه پایان روز از شک و تردید و حدس و گمان.

British Prime Minister Boris Johnson speaks from 10 Downing Street after he was discharged from hospital.

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند از 10 خیابان داونینگ پس از او از بیمارستان مرخص شد.اعتبار:AP

آقای جانسون شده است به دور از خط مقدم برای حداقل سه هفته پس از بستری در بیمارستان مبتلا به کروناویروس در مارس 5. او به مدت سه شب در بخش مراقبت های ویژه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه که آقای جانسون صدا به عنوان اگر او بودند “آماده رفتن به” اما کارکنان خود را کاهش یافته است به تایید بازگشت خود را به کار تاریخ در حالی که انتظار در مشاوره از نخست وزیر پزشکان.

با این حال یک سخنگوی خود را از خیابان داونینگ دفتر در حال حاضر تایید کرد او را پشت در محل کار در روز دوشنبه.

این Berejiklian دولت را با استفاده از یک مطالعه منتشر شده امروز برای اطمینان بخشیدن به پدر و مادر است که مدارس برای کودکان امن برای بازگشت به کلاس.

NSW بهداشت و وزارت آموزش و پرورش راه اندازی یک تحقیق عفونت رای در مدارس و پیدا کردن یک “فوق العاده کم” نرخ انتقال کیت اوبوسن گزارش.

نه دانشجویان و نه کارکنان آزمایش مثبت – با 863 تماس نزدیک شناخته شده است. اما تنها دو اضافی COVID-19 موارد شناسایی شدند.

دفعات بازدید: داستان کامل.

خوب صبح از من هریت الکساندر در اینجا به شما را از طریق حوادث روز.

آفتاب-هرالد پیشرو امروز با خبری که Sydneysiders هستند را در این حرکت به عنوان اجتماعی فاصله خستگی شروع به پا زدن.

تحرک داده ها از اپل نشان می دهد تعداد فزاینده ای از مردم به دنبال دستورالعمل ها توسط جاده و حمل و نقل عمومی در مقایسه با هفته اول سخت “در خانه ماندن” دستورالعمل مایکل Koziol گزارش.

در آغاز آوریل روز هفته جستجوها برای جهت جاده در سیدنی به طور متوسط در حدود 54 درصد از نرمال در سطح پایه. این هفته پس از عید پاک آن طور متوسط حدود 61 درصد و هفته گذشته آن را به طور متوسط 64.2 درصد با افزایش روز پنج شنبه از 69.9 درصد در میان هفته از آفتاب و درجه حرارت گرم.

که بالاترین تعداد از مارس 20.

صبح به خیر, اگر شما فقط پیوستن به ما در اینجا این تحولات یک شبه:

  • جهانی مرگ و میر گذشت 200,000. ایالات متحده باعث می شود تا بیش از یک چهارم از جهان گزارش شده مرگ و میر.
  • انگلستان پنجمین کشور به رکورد بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس
  • ایتالیا ثبت پایین ترین آن روزانه مرگ و میر در بیش از یک ماه
  • و کانادا جاستین ترودو نکرد پشتوانه یک تحقیق سازمان بهداشت جهانی در میان انتقادات به سازمان ملل نیست هشدار جهانی در اوایل به اندازه کافی به این بیماری همه گیر به دلیل آن است که بیش از حد “چین-محور.”

و که در آن است از من توزیع بیش به این تیم در سیدنی که شما را از طریق روز تحولات است.

ایتالیا پس از آن که کانون coronavirus همه گیر شده ثبت پایین ترین آن روزانه مرگ و میر پس از 17 مارس است.

ایتالیا تلفات افزایش 415 به 26,384 مدنی سازمان حفاظت گفت. تعدادی از عفونت های جدید نیز به کمترین میزان در پنج روز در 2357.

ایتالیا جهان دوم-بالاترین گزارش مرگ و میر پس از ایالات متحده است. نیویورک فرماندار اندرو کومو روز جمعه گفت که این ویروس وارد شده به دولت از طریق اروپا به جای چین است.

ایتالیا برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد بود در فوریه 21 و اعتقاد بر این است که وارد شده است از ووهان چین که در آن همه گیر نشات گرفته است.

صدها نفر از مردم جمع آوری کرده اند در تظاهرات در برلین و اشتوتگارت, اعتراض در مورد از دست دادن آزادی و حقوق با توجه به اقدامات برای حفاظت از, مکان از coronavirus.

این چهارمین آخر هفته در یک ردیف است که تظاهرات برگزار شده است در پایتخت. آلمان و بین المللی پخش دویچه وله گزارش داد که شرکت کنندگان باید شامل شناخته شده راست populists و نظریه پردازان توطئه.

به گزارش رویترز حدود 1000 نفر در برلین جمع شده بودند در اعتراض به محدودیت های اعمال شده توسط دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس به رغم ممنوعیت تظاهرات.

پلیس بارها و بارها با استفاده از بلندگوهای به تماس با معترضان به ترک این منطقه است. چند نفر دستگیر شدند. معترضان به تدریج در سمت چپ سایت در طول بعد از ظهر.

نروژ گسترش ممنوعیت آن در تمام حوادث با بیش از 500 شرکت کنندگان تا سپتامبر 1, و آن را یکی از تنها چند کشور به طور موثر لغو تمام رویدادهای مهم تا پنج سال جلوتر از زمان.

دولت ها در سراسر جهان را آغاز کرده اند هشدار شهروندان خود را که زندگی را نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی تا زمانی که یک واکسن یا درمان است برای کوروناویروس.

نروژی فرهنگ وزیر عابد رجا گفت: این تصمیم بود نه یکی از آسان برای دولت نروژ را.

“ما نمی توانیم به حوادث بزرگ [در نروژ] است که می تواند منجر به عفونت بیشتر است که بر زندگی و سلامت” رجا گفت.

نروژ گزارش شده 201 coronavirus مرگ و میر و 7493 موارد تایید شده.

پدرو سانچز به اسپانیایی آنها ممکن است اجازه داده شود در خارج از منزل به ورزش از مه 2 اگر این کشور به عفونت رای همچنان در حال سقوط است.

امداد اعلام شد که کاهش مستند برای کودکان در سن زیر 14 به اجرا در آمد.

اسپانیا ثبت 2944 جدید عفونت و مرگ و میر افزایش 378 به 22,902 – و زیر بالا از 950 ثبت شده در مارس 2.

DJ ChechuIbiza performs on the balcony of his home. Spain has been in lockdown since mid-Much appreciatedy.

DJ ChechuIbiza انجام در بالکن خانه اش. اسپانیا شده است در مستند از اواسط بسیار appreciatedy.اعتبار:گتی ایماژ

صحبت کردن در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس, نخست وزیر گفت: مردم اجازه داده می شود برای ورزش و یا رفتن برای پیاده روی با یک فرد با آنها زندگی می کنند اگر تکامل از همه گیر “مطلوب باقی می ماند”.

اسپانیایی ها شده اند زندگی می کنند و یکی از اروپا و دقیقترین مستندات پس از 14 مارس ، آنها مجاز برای مواد غذایی, پزشکی و کار ضروری است اما نه به ورزش است.

اما کودکان اجازه خواهد داشت به ورزش در خارج از منزل برای یک ساعت در روز از آخر این هفته. کودکان باید اقامت نظارت می شود و می گویند در عرض یک کیلومتر از خانه خود را.

بزرگسالان می تواند همراه تا سه فرزند که نمی خواهد اجازه داده می شود به استفاده از زمین های بازی و باید پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل های باقی مانده حداقل دو متر از سایر افراد است.

با مهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de