تنیس استرالیا در زمان بیمه برای محافظت از خود را از مالی زیادی به یک بیماری همه گیر را تحمیل بر خود خیمه رویداد – ژانویه استرالیا, مسابقات گراند اسلم – اما سیاست منقضی می شود در ماه جولای.

به عنوان جهان ورزش همچنان دست به گریبان با شدید و ناگهانی تاثیر coronavirus در سال 2020 تنیس و آن های مختلف نظارتی و سهامداران هستند و نیاز به تغییر شکل تقویم و آماده شدن برای احتمالات است که شامل بازی بدون تماشاگر.

2020 Australian Open men's champion Novak Djokovic. The 2021 tournament remains uncertain.

2020 استرالیا باز مردان قهرمان نواک جوکوویچ. این 2021 مسابقات نامشخص باقی مانده است.اعتبار:گتی ایماژ

در حال حاضر ویمبلدون لغو شده است برای اولین بار پس از سال 1945 باز فرانسوی موکول شده است برای اواخر سپتامبر و ما باز است و با تداوم طرح به مرحله آن مسابقات به صورت عادی در ماه اوت در نیویورک به کانون شیوع کروناویروس در آمریکا.

ویمبلدون برگزارکنندگان متمایل به اجتناب ناپذیر در اوایل این ماه با لغو چمن-دادگاه مسابقات برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

ضرر و زیان خود را, اما, شد, کاهش پس از آن تایید شد که همه انگلستان باشگاه گرفته بود از بیمه است که محافظت از آن را از بیماری های همه گیر جهانی.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

اسپانیایی مقامات بهداشتی گزارش که برای اولین بار از زمان آغاز شیوع کروناویروس وجود دارد بیشتر مردم هستند که تشخیص داده می شود به عنوان درمان از کسانی که در حال سقوط بیمار است.

در روز جمعه وجود دارد 2796 عفونت های جدید را تایید کرد در حالی که 3105 غلبه عفونت است.

“با همه تلاشی که ما انجام داده اند, تکامل از بیماری همه گیر است و بدیهی است که آغاز می شود که در آن باید گفت:” فرناندو سیمون وزارت بهداشت اورژانس مرکز هماهنگ کننده.

اسپانیا ثبت کرده است 367 جدید مرگ و میر در بیماران با coronavirus به کل از 22,524 به عنوان دولت متعهد راهی برای خروج از یک سخت سلول است که توسعه یافته برای بیش از 40 روز.

AP

صادر کننده کارت اعتباری امریکن اکسپرس ارسال شده 76 درصد کاهش در سه ماهه اول سود روز جمعه به عنوان آن را کنار بگذارند $2.6 میلیارد دلار ($4.1 میلیارد دلار) برای پوشش ضرر و زیان بالقوه ناشی از شیوع کروناویروس.

American Express saw huge losses due to the pandemic.

امریکن اکسپرس را دیدم بزرگ و ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر.اعتبار:AP

این بیماری همه گیر است و با چکش اقتصاد جهانی سوق دادن شرکت ها به اخراج کارکنان توسط میلیون ها نفر. که به نوبه خود می تواند وزن در کارت های اعتباری صادر کنندگان مانند امریکن اکسپرس به عنوان مردم بیشتر به طور پیش فرض در پرداخت های خود را.

این شرکت درآمد خالص کاهش یافت و به $367 میلیون دلار ($575 میلیون) و یا با 41 سنت افزایش (64 سنت) به ازای هر سهم در سه ماهه منتهی به مارس 31 از $1.55 میلیارد دلار ($2.43 میلیارد دلار) یا $1.80 ($2.82) هر سهم سال قبل.

مجموع درآمد به استثنای هزینه بهره کاهش یافت و به $10.3 میلیارد دلار از 10.4 میلیارد دلار.

سیدنی بهداشت محلی منطقه باز کرده drive-thru COVID-19 درمانگاه برای افزایش تست در غرب درونی و کانادا خلیج برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

منطقه جدید درایو-از طریق COVID-19 درمانگاه واقع در پنج اسکله مرکز اوقات فراغت و تابستان تپه. درایو-از طریق سرویس با هدف به آن را آسان تر برای مردم را به آزمایش می شود.

The drive-thru testing station in Summer Hill earlier this week.

درایو از طریق تست ایستگاه در تابستان تپه در اوایل این هفته. اعتبار:دین Sewell

“ما در حال حاضر انجام تست های بیشتر برای کوروناویروس. ما در حال درخواست از همه مردم با علائم به آزمایش می شود به خصوص کسانی که زندگی می کنند و یا کار در غرب درونی و کانادا خلیج برای کمک به ما در جلوگیری از گسترش COVID-19” دکتر Leena گوپتا بالینی مدیر منطقه عمومی واحد بهداشت گفت.

“اگر شما احساس ناخوشی با هر گونه علائم تب و گلودرد و سرفه و مشکل در تنفس و یا دیگر علائم تنفسی – لطفا تست شده است. شما نمی مجبور شده اند به خارج از کشور یا تماس با کسی که تا به حال COVID-19 به واجد شرایط برای یک آزمون است.”

The two clinics will be open from 8.30am to 4pm, seven days a week.

دو درمانگاه باز خواهد شد از 8.30 صبح تا 4 بعد از ظهر و هفت روز هفته.اعتبار:Rhett Wyman

داخلی غرب کانادا و خلیج دولت محلی مناطق را تبدیل به یک منطقه تمرکز اخیرا به دلیل چند مورد که وجود دارد به احتمال زیاد شده اند به جامعه انتقال است.

“اگر شما احساس ناخوشی ما می خواهم به شما را تشویق به لطفا به یکی از ما COVID-19 درمانگاه به آزمایش می شود” دکتر گوپتا گفت.

دو درمانگاه در غرب درونی شورای انبار و پنج اسکله مرکز اوقات فراغت به ترتیب باز خواهد شد از 8.30 صبح تا 4 بعد از ظهر و هفت روز هفته.

دو درایو جدید-از طریق تست سایت باز خواهد شد در کانتربری و Rozelle در اوایل هفته آینده.

استاد Raina مک اینتایر یکی از پیشرو جهان در حال ظهور بیماری های عفونی کارشناسان به سختی budged از اتاق خواب او Wahroonga خانه پس از وقوع COVID-19 در استرالیا.

Raina MacIntyre on the balcony of her Wahroonga home. Her approach is always "prepare for the worst, hope for the best".

Raina مک اینتایر در بالکن خود را Wahroonga صفحه اصلی. رویکرد او این است که همیشه “آماده شدن برای بدترین حالت برای بهترین امید”.
اعتبار:James Brickwood

جهان مشهور اپیدمیولوژی روشن-هنوز-محتاط تن ساخته شده است که او یک چهره آشنا و صدا ترین چیز coronavirus مرتبط در رادیو و تلویزیون: همه با آرامش تحویل از اتاق خواب خود را که در آن او همچنان تحقیقات خود را تقریبا در سراسر ساعت. گاهی اوقات او می خوابد وجود دارد بیش از حد.

هر روز او افزایش می یابد و بین 4 و 5 هستم او را طول می کشد سه سگ – دوبرمن یک گاو نر و یک تازی چوپان متقابل برای یک پیاده روی سریع و سپس در میز کار خود را با قهوه قوی و صدها ایمیل. او صرف این گذشته او 56 تولد دادن به یک سخنرانی آنلاین از خانه در آنچه که او خواستار گله ایمنی “اسطوره” و به همین دلیل او نمی آن را به عنوان یک استراتژی خروج از این بهداشت جهانی بحران.

او شده است به دفتر او در کنزینگتون پردیس دانشگاه NSW – که در آن او است رئیس برنامه امنیت زیستی در کربی موسسه از اوایل ماه مارس. و نه به او شده است به سوپر مارکت.

بنابراین وقتی که می آید به داشتن ناهار از طریق زوم در خانه های مربوطه گزینه های مواد غذایی محدود هستند. او ترجیح می دهم به طبخ از غذای آماده به ارمغان آورد به خانه پس از آن یا گرم کردن مجدد یک Coles منجمد شام و یا باقی مانده از عید پاک یکشنبه. ما هر دو برای انتخاب باقی است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

موقت بیمارستان در سنت پترزبورگ با بیش از 1000 تخت برای coronavirus بیماران باز خواهد شد در این شهر Lenexpo مرکز نمایشگاه تا پایان هفته ریا گزارش خبرگزاری اواخر روز پنج شنبه.

سنت پترزبورگ دومین شهر گزارش شده بود 2700 coronavirus موارد و 20 مرگ و میر ناشی از جمعه. روسیه به عنوان یک کل تا به حال نزدیک به 70,000 مورد تأیید و 615 مرگ و میر.

به روسیه کمک نظام سلامت در مقابله با شیوع بیماری و بیمارستان در سراسر کشور از جمله آنهایی که خصوصی هستند که خواسته به نوبه خود تمرکز خود را بر روی شیوع کروناویروس.

وزارت دفاع همچنین در ساختمان 16 نام تجاری جدید بیمارستان در سراسر کشور از جمله مناطق مرکزی مسکو و سنت پترزبورگ به جنوب و مناطق رودخانه ولگا و همچنین در سیبری و شرق دور. وزارت جدید انتظار بیمارستان باید به طور کامل آماده است تا اواسط ماه مه.

در تلویزیون فیلم های منتشر شده در اواخر شب گذشته ریا نشان داد که آماده سازی نهایی آثار در Lenexpo مرکز کنفرانس که در آن یکی از concourses پر شده بود با دیواره نازک cubicles شامل دو تخت در هر.

نیکولای Linchenko St Petersburg معاون فرماندار گفت: یک ایستگاه تلویزیون محلی به طور جداگانه در این هفته که در بیمارستان خواهد بود متمرکز در بیماران با نور فرم coronavirus و کسی که نمی تواند تحت درمان های پزشکی در خانه.

Lenexpo میزبانی سالانه بین المللی اقتصادی سنت پترزبورگ, انجمن روسیه “داووس” تا سال 2016 با حضور مدیران ارشد از شرکت های جهانی مانند نفت عمده BP انرژی شرکت انی و ما وام Citibank.

رویترs

Lysol و Dettol ساز Reckitt Benckiser اعلام کرده است که “تحت هیچ شرایطی” باید به آن مواد ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر.

شرکت صادر مشاوره در صبح روز جمعه بعد از اینکه پرسید که آیا داخلی دولت از ضد عفونی کننده “ممکن است مناسب برای بررسی و یا استفاده به عنوان یک درمان برای کوروناویروس” در میان اخیر گمانه زنی های رسانه های اجتماعی و فعالیت است.

روز پنج شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ابراز علاقه به تحقیقات ارائه شده توسط بیل Bryan یک معاون در وزارت امنیت داخلی در مورد اینکه آیا قرار گرفتن در معرض رطوبت یا گرمای جان ویروس در یک سرعت سریع تر. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال همچنین با اشاره به پتانسیل استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای coronavirus.

“همانطور که با تمام محصولات ضد عفونی کننده و محصولات بهداشتی تنها باید استفاده شود به عنوان در نظر گرفته شده و در خط با استفاده از دستورالعمل” Reckitt گفت: در بیانیه خود در روز جمعه.

یک سری از نقاط ضعف و مسائل ناشی از Morrison دولت $130 میلیارد JobKeeper پاسخ به کروناویروس همه گیر تعطیل شده اند و یا بازرسی و نگهداری در مواجهه با نگرانی رو به رشد در کسب و کار کوچک جامعه و ائتلاف.

خزانه دار جاش Frydenberg اواخر بعد از ظهر روز جمعه اعلام کرد یک رشته از تغییرات به برنامه ای که دولت در محل قرار داده برای حفظ کارگران مربوط به کارفرمایان خود را.

Treasurer Josh Frydenberg has made some changes to the JobKeeper wage program.

خزانه دار جاش Frydenberg ساخته شده برخی از تغییرات به JobKeeper دستمزد برنامه.اعتبار:Alex Ellinghausen

در حالی که به طور گسترده مورد استقبال جامعه کسب و کار با بیش از 400 ، 000 نفر به طور رسمی ثبت نام در این طرح در این هفته وجود داشته است یک سری از شکایت در مورد ساختار آن و بهره برداری است.یک سری از مشکلات پدید آمده اند.

آنها عبارتند از: فشار بر روی کسب و کارهای کوچک برای پیدا کردن ارزش یک ماه از دستمزد پرداخت در صف مقابل مقدار دستمزد بالاتر برای تقریبا 1.7 میلیون پاره وقت کارگران, قوانین حاکم بر موسسات خیریه و حتی ساختار شرکت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

به عنوان آفتاب ظهر می رسد بالا در آسمان تنها معبود کمان را به دعا در داخل Auburn Gallipoli مسجد در سیدنی غرب است.

Ergun Genel که مسجد مدیر کل گفت: حدود 1500 مسلمان وفادار به طور معمول جمع آوری در کاورنو ساختمان از نماز ظهر در روز جمعه مشخص شده است که این برای اولین بار بعد از ماه رمضان.

Auburn Gallipoli Mosque General Manager Ergun Genel prays alone due to the coronavirus.

Auburn Gallipoli مسجد مدیر کل Ergun Genel دعا به تنهایی با توجه به کوروناویروس.اعتبار:کیت Geraghty

به جای مسجد به روی عموم بسته است و آقای Genel دعا به تنهایی. ماه رمضان را نگاه متفاوت در این سال برای NSW را 268,000 ساکنان مسلمان که در مجموعه ای به روز و جشن شب در میان سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

نمازگزاران از آبرن مسجد در حال دعا کردن در داخل خانه های خود و ارائه “مسلمان مهربانی جعبه” پر از مواد غذایی به کسانی که سالمندان, سیستم ایمنی به خطر بیافتد و یا در تلاش برای خرید ملزومات در سراسر سیدنی.

مستندات در سراسر جهان با توجه به coronavirus را بسته مساجد از مراکش به لیبی, اردن, فلسطین, عراق, ایران و امارات متحده عربی. کویت اصلاح جمله بندی دعوت به نماز شامل “دعا در خانه”.

سوالات مطرح شده در مورد تاخیر در اطلاع کارکنان و بیماران در خصوصی ملبورن درمانگاه روانپزشکی که یک روانپزشک به حال آزمایش مثبت به COVID-19 به 14 نفر با روابط به موسسه در حال حاضر آلوده با سه نفر در بیمارستان, از جمله یکی در بخش مراقبت های ویژه.

بررسی شیوع در آلبرت جاده درمانگاه در نزدیکی ملبورن CBD برانگیخته شد و پس از یک روانپزشک آزمایش مثبت به COVID-19 مارس 24, بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی در 80-تخت روانپزشکی مرکز بودند اطلاع داد تا آوریل 7, در حالی که دیگران گفت: آنها تنها در مورد وقوع در روز پنج شنبه.

روانپزشک اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس در خارج از درمانگاه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru