پرواز مرکز در تلاش است برای تسکین مشتری خشم بیش از آن $300 لغو شارژ دربندی هزینه ها و ارائه مشوق برای مردم به سفر اعتبارات به جای بازپرداخت.

سفر غول بود رو به یک پتانسیل عمل در کلاس طرح دعوی در دادگاه پس از شکایت مشتریان در مورد 300 دلار برای هر نفر هزینه برای لغو پروازها رزرو قبل از شیوع کروناویروس و همچنین 12 هفته تاخیر برای بازپرداخت پرداخت.

Flight Centre raised customers' ire by charging cancellation fees for flights that could not be taken.

مرکز پرواز مطرح مشتریان خشم با شارژ هزینه برای لغو پروازها است که می تواند گرفته نمی شود.اعتبار:Steven Siewert

برخی از مشتریان داشته بازپرداخت خود را به صفر کاهش می یابد به عنوان یک نتیجه از لغو هزینه در حالی که دیگران با گروه های زیادی خواسته شده است به پرداخت هزاران دلار در هزینه و یا به یک سفر اعتباری به جای.

در نامه ای به مشتریان در صبح روز جمعه پرواز مرکز گفت: هزینه لغو خواهد پوش می شود در $600 به صورت بین المللی رزرو برای دو یا بیشتر از مشتریان است. مسافرت داخلی هزینه لغو خواهد پوش می شود در $100 در هر رزرو به جای 50 دلار در هر فرد.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

تاسمانی را تا سطح شیب دار coronavirus تست در دولت شمال-غرب پس از 79 سال شد آخرین فرد به مرگ در منطقه پس از شیوع COVID-19 مربوط به دو کشور همسایه بیمارستان در بورنی.

“ما نیاز به درهم شکستن این ویروس” تاسمانی برتر پیتر Gutwein گفت: “هر کسی “است که حتی کوچکترین sniffle” در شمال غرب باید آزمایش coronavirus.

آقای Gutwein گفت: خرده فروشی محدودیت در محل در شمال غرب سواحل خواهد بود تمدید یک هفته به جمعه, آوریل 3. مدارس در شمال غرب نیز باقی می ماند بسته به مدت دو رزومه هفته آینده.

“معلمان ادامه خواهد داد به انجام آماده سازی برای مدت دو از خانه و مدرسه سایت بسته خواهد شد” آقای Gutwein گفت.

دولت ثبت جدید کروناویروس موارد پس از 6pm روز چهارشنبه اما 131 از آن 205 موارد در دولت شمال غرب. استرالیا افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی گفته است که به احتمال زیاد اولین coronavirus موردی در دولت بود که یک مسافر در هیئت مدیره روبی شاهزاده کشتی کروز.

79 سال در تاسمانی شمال غرب مرده است پس از عقد قرارداد coronavirus گرفتن دولت تلفات به نه و ملی تلفات به 77.

“برای از دست دادن کسی دیگری است که فقط مطلق تراژدی” برتر پیتر Gutwein گفت: در صبح روز جمعه.

Tasmanian Premier Peter Gutwein said the death of a 79-year-old woman strengthened his resolve to stamp out the virus.

تاسمانی برتر پیتر Gutwein گفت: مرگ 79 سال تقویت عزم خود را برای مهر کردن ویروس.اعتبار:AAP

آقای Gutwein گفت: مرگ “تیز من حل و فصل به بالای این و تمبر این ویروس موذی”.

در آخرین آمار منتشر شده از شب گذشته تاسمانی ضبط کرده و هیچ مورد جدید از COVID-19 پس از 6pm در روز چهارشنبه.

ویکتوریا مقامات بهداشتی در حال بررسی شیوع کروناویروس در خصوصی بستری روانپزشکی تسهیلات دولت رئیس بهداشت افسر تایید این صبح است.

یکی دیگر از شش ویکتوریایی تشخیص داده شده اند با coronavirus در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت برای 1343.

Victoria's Chief Health Officer Brett Sutton refused to name the facility.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton حاضر به نام مرکز.اعتبار:AAP

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: وجود 14 مورد متصل به مرکز روانپزشکی از جمله پنج نفر پنج کارکنان و چهار خانوار تماس نزدیک. همه بیماران و کارکنان هستند که امروز مورد آزمایش قرار.

“آزمایش های بیشتر انجام خواهد شد امروز برای تعیین اگر وجود دارد هر گونه گسترش بیشتر در تاسیسات. در واقع همه بیماران و کارکنان در این مرکز تست خواهد شد امروز بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در حال برگزاری نمایشگاه علائم” Ms Mikakos گفت.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر پروفسور برت ساتون حاضر به نام مرکز.

“ما در حال دادن اطلاعات. اگر وجود دارد یک نیاز کلی جامعه به درک کنند که آنها ممکن است به یک محیط ما نام آن مرکز. اما اگر ما در حال انجام, تمام, تماس, ردیابی و سپس وجود دارد هیچ مورد نیاز برای آن را,” او گفت:.

استاد Sutton گفت: اولین مورد از COVID-19 در مرکز بود در اواخر ماه مارس است.

“این تنها این هفته ما اضافی بیمار که تبدیل شده اند تا مثبت که باعث شده است که نگرانی در مورد انتقال در مرکز” او گفت:.

شده اند وجود دارد هیچ مورد جدید جامعه انتقال وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: با این تعداد باقی مانده در 135.

بیست و هفت نفر باقی مانده در بیمارستان از جمله 11 نفر در بخش مراقبت های ویژه. شده اند وجود دارد 1254 بهبود در ویکتوریا و بیش از 96,000 آزمون.

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos ارائه coronavirus به روز رسانی. شما می توانید آن را در اینجا زندگی می کنند.

نور خورشید و گرما و رطوبت بسیار موثر در توقف گسترش coronavirus با توجه به يافتههاي جديد علمي منتشر شده توسط کاخ سفید است.

این یافته ها بر اساس آزمون مقدماتی انجام شده در ایالات متحده وزارت امنیت زیستی-دفاع آزمایشگاه.

US President Donald Trump encouraged Americans to go outside into the sun.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق آمریکایی ها برای رفتن به خارج به خورشید است. اعتبار:AP

“ما بیشتر قابل مشاهده برای تاریخ است که در اثر قدرتمند خورشیدی نور به نظر می رسد که در کشتن ویروس در هر دو سطح و در هوا” گفت: لایحه Bryan سر از علم و فناوری ریاست در گروه.

برایان گفت که این گروه پیدا کرده “اثر مشابه با هر دو دما و رطوبت”.

او گفت: تحقیقات پیشنهاد شده است که مردم باید صرف زمان در خورشید و تهویه مطبوع, حرارت ممکن است نیاز به افزایش یافته است.

او تاکید کرد که این به این معنی نیست که مردم باید رها فیزیکی فاصله یا توقف تمرین بهداشت شخصی به عنوان درجه حرارت افزایش یابد.

“این فقط یک ابزار در جعبه ابزار” برایان گفت.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

شیوع بیماری در زندان ها و یا خانه های سالمندان و دوباره کند واردات – بی خبر و یا مخرب – ژست بزرگترین خطرات ناشی از هر گونه تلاش برای از بین بردن coronavirus در استرالیا دو منجر اپیدیولوژی می گویند.

دولت فدرال رسما به دنبال یک استراتژی ویروس سرکوب اما به عنوان شماره جدید روزانه موارد همچنان به سقوط و محو به نظر می رسد به طور فزاینده ای جذاب برای بسیاری از.

دانشگاه ملبورن اپیدیولوژی دکتر کاترین برف و پروفسور جیمز McCaw هشدار داد در برابر خوشنودی و نابجا باور است که ریشه کنی اجتناب ناپذیر بود.

Dr برف وجود دارد گفت: یک نابجا حس در جامعه که “ما تقریبا از جنگل”.

اما در استرالیا می تواند به شیوع بیماری حتی در زیر سطح فعلی اجتماعی فاصله اقدامات او گفت:.

شانس وجود دارد ما می تواند از بین بردن ویروس “اما وجود دارد یک عنصر شانس در این”.

“در حال حاضر ما شاهد بسیار کم تعداد موارد جدید. [اما] اگر COVID می شود به یک زندان در استرالیا تغییر خواهد کرد که بسیار به سرعت در حال” Dr برف گفت.

“بسیاری وجود دارد بسیاری از مردم که مجبور به رفتن در داخل و خارج از زندان هر روز به خاطر این است که در آن کار می کنند.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

AFL بازی به راه اندازی مجدد در سراسر استرالیا به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئن به عنوان رقابت مذاکره با هر ایالت و قلمرو آن را به عنوان قرار نهایی قطعه بومی شده hub مدل که علامت گذاری از سرگیری 2020 فصل است.

لیگ رئیس Gillon McLachlan گفت: باشگاه در اواخر روز پنجشنبه که رونمایی از تجدید نظر سال 2020 ثابت نمی خواهد را دوشنبه آینده همانطور که قبلا پیشنهاد شده بود اما به تعویق افتاد و به کار در خط با دولت و دولت فدرال و مقامات بهداشتی.

سن درک یک اطلاعیه است احتمال بیشتری برای ارتباط با ویکتوریا دولت آینده تصمیم گیری در مورد کوروناویروس محدودیت در سرب تا مارس 11, اما که McLachlan خواهد شد و سپس پرده بازگشت-به-آموزش مهلت همراه با یک تقویم دقیق از مسابقات در دو تا سه متمرکز ملی مکان.

AFL را ارائه دقیق hub طرح را به دولت همراه با قلمرو شمالی در روزهای آینده به این امید که در سالن محل اقامت و امکانات آموزشی را می توان تایید کرد بیش از دو هفته آینده. آن را در حال حاضر به نظر می رسد بعید است که یکی متمرکز hub در ویکتوریا برگزار خواهد شد اما میکروگرم و مارول در ورزشگاه باقی می ماند به شدت در مخلوط.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

NSW دولت صرف خواهد شد اضافی $73 میلیون به گسترش خدمات بهداشت روانی در میان coronavirus بحران و استقرار اضافی 180 پزشکان در سراسر کشور.

بخشی از این بودجه استفاده خواهد شد برای تقویت سلامت روانی دسترسی به خط (1800 011 511) برای اطمینان از آن می توانید پاسخ های اضافی 60,000 تماس از یک سال.

Mental Health Minister Bronnie Taylor.

وزیر بهداشت روانی Bronnie تیلور.اعتبار:لوئیس Kennerley

“ما می دانیم که سلامت روانی مسائل” وزیر بهداشت روانی Bronnie تیلور گفت.

“ما متعهد به ساخت مطمئن شوید که بدون در نظر گرفتن که در آن شما زندگی می کنند بدون در نظر گرفتن شرایط خود را که شما می خواهید برای دسترسی به پشتیبانی است که شما نیاز به اطمینان حاصل شود که سلامت روانی خود را تندرستی مطلق بهترین است که می توان آن را.”

مجازی خدمات بهداشت روانی را نیز تمدید شود در سراسر هر محلی سلامت منطقه در دولت است.

بحرانزده روبی شاهزاده کشتی کروز چپ استرالیا در آبهای این صبح حدود 40 خدمه باقی می ماند در بیمارستان تحت درمان COVID-19.

NSW Police Commissioner میک فولر گفت: 567 خدمه بوده است عودت و یا دریافت درمان های پزشکی در دولت قبل از کشتی ترک صبح امروز با حدود 500 خدمه در هیئت مدیره.

The Ruby Princess cruise ship, which was the source of hundreds of Australia's Coronavirus cases, departs Port Kembla, NSW, with its remaining crew.

روبی شاهزاده کشتی کروز است که منبع صدها نفر از استرالیا Coronavirus موارد حرکت Port Kembla NSW آن باقی مانده خدمه.اعتبار:جینی Barrett

“NSW سلامت را حفظ تماس با کشتی, دکتر, در حالی که آنها در آبهای استرالیا,” او گفت:.

آقای فولر گفت: او برطرف شد به دیدن روبی شاهزاده ترک NSW و “کشتی با خطر کمتر و نه یک صفر خطر است”.

“این همه در مورد به حداقل رساندن خطر ابتلا به خدمه و توصیه های بهداشتی بود که دیروز کشتی بود که کمترین خطر است که ما دیده ایم پس از آن فرود آمد و در 19 [مارس]”.

قتل کارآگاهان کشف و ضبط چندین مورد از این کشتی در روز پنج شنبه از جمله همراه پرونده و اظهارات به عنوان بخشی از تحقیقات حال به کشتی کروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im