سابق نامزد دموکرات ریاست جمهوری نامزدی الیزابت وارن می گوید: او برادر – یک کهنه سرباز جنگ ویتنام – درگذشت از coronavirus.

وارن گفت: همین نی پیوست و نیروی هوایی در سن 19 و صرف کار خود را در ارتش از جمله پنج و نیم سال و در جنگی در ویتنام است.

A family photo uploaded online by the former candidate for the Democratic presidential nomination Senator Elizabeth Warren. From left, Don Reed Herring, Elizabeth Warren, John Herring, David Herring.

یک خانواده عکس آنلاین آپلود سابق نامزد دموکرات ریاست جمهوری نامزدی سناتور الیزابت وارن. از سمت چپ همین نی شاه ماهی, الیزابت وارن, جان شاه ماهی, David, شاه ماهی.اعتبار:توییتر/@EWarren

“او جذاب و خنده دار یک رهبر” 70 ساله وارن گفت در توییتر.

“آنچه که او را فوق العاده ویژه خود را داشت و لبخند – سریع و کج آن را همیشه به نظر می رسید برای تولید نور خود را که روشن هر کس در اطراف او.”

“من سپاسگزار به پرستاران و کارکنان خط مقدم که مراقبت از او را گرفت اما آن را سخت بدانید که هیچ خانواده به نگه داشتن دست خود را و یا می گویند “دوستت دارم” یک بار دیگر – و هیچ مراسم تشییع جنازه برای کسانی از ما که دوست داشت او را به نگه داشتن هر یک از دیگر.

“من شما را از دست صمیم قلب برادر من.

وارن بوده است شدید منتقد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن‘s دست زدن به همه گیر بود اما نشان داد ویروس زده خانواده اش.

چین می گوید آن اهدا خواهد شد بیشتر $US30 میلیون ($47 میلیون) به سازمان بهداشت جهانی زیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن‘s تصمیم به توقف کمک های مالی میان نگرانی های آژانس سازمان ملل متحد است که بیش از حد “چین-محور.”

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: بودجه اضافی بودند برای کمک به که حاوی ویروس و حمایت از کشورهای در حال توسعه در بهبود سلامت عمومی سیستم است.

“در این لحظه بحرانی پشتیبانی است که کمک می کند تا برای تقویت multilateralism و سازمان ملل متحد” Shuang گفت.

“رهبری مدیر کل Tedros این است که بازی نقش مهمی در هماهنگی [که] بین المللی مبارزه با COVID-19 در هدف عادلانه و شیوه ای حرفه ای.”

چین را افزایش اهدای آمد پس از وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: ما ممکن است هرگز بازگرداندن بودجه به چه کسی است.

“این ممکن است مورد که ایالات متحده هرگز نمی تواند بازگشت به تعهد داشتن به ما مالیات دهندگان دلار به این که” Pompeo گفته فاکس نیوز.

“ما ممکن است نیاز به … حتی جسورانه …,” او گفت:.

Pompeo کاهش یافته و چندین دعوت نامه به صورت Dr Tedros’ استعفای همانطور که رئیس است.

آمریکا بزرگترین حامی مالی که کمک حدود 20 درصد از سازمان 2.4 میلیارد دلار ($3.7 میلیارد دلار) بودجه کل در سال 2018 و 2019. مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف بودجه در انتظار بررسی است.

انگلستان مرگ و میر افزایش یافته است 616 به 18,738.

انگلستان جهان پنجم-بالاترین گزارش مرگ و میر و میزان مرگ و میر 27.30 مرگ و میر در هر 100 ، 000.

دولت داده است که شامل مرگ و میر در مراقبت از سالمندان در خانه.

دولت بریتانیا می گوید که در مسیر انجام 100,000 آزمون تا پایان ماه به شناسایی اگر یک فرد دارای coronavirus و در عین حال تنها 14,629 مردم مورد آزمایش قرار گرفتند در آخرین دوره 24 ساعته.

یکی دیگر از 4.4 میلیون آمریکایی پرتاب شد از کار در هفته گذشته با توجه به وزارت کار است.

این هفته گزارش به ارمغان می آورد تعدادی از آمریکایی ها که کاربردی برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس به 26.4 میلیون – یا حدود 15 درصد از کل ما نیروی کار است.

“نرخ بیکاری به نظر می رسد آماده به آمار 20 درصد سطح و این به تنهایی باید دلیل کافی برای تغذیه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حفظ پرتاب محرک به اقتصاد” گفت: ادوارد ملاارشد تحلیلگر بازار در OANDA.

وزیر کار یوجین Scalia گفت: همه گیر باعث شد “ادامه داد: افزایش نرخ بیکاری.”

People gather for a 'Liberate Minnesota' protest on April 17.

مردم جمع آوری برای ‘آزاد مینه سوتا’ اعتراض در آوریل 17.اعتبار:AP

Scalia گفت: 44 متحده بودند پرداخت $US600 ($941) هفتگی سود ارائه شده به صورت زیر قبلا گذشت فدرال بسته محرک اقتصادی به ارزش $US2 تریلیون دلار ($3.1 تریلیون دلار).

اطلاعات منتشر شد پیش از این انتظار عبور از طریق کنگره یکی دیگر از coronavirus بسته امداد این یکی ارزش $US484 میلیارد دلار ($759 میلیارد دلار).

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به بازگشایی اقتصاد اگر چه قدرت برای انجام این کار نهفته است با دولت فرمانداران.

کاخ سفید تنظیم کرده راهنمایی برای بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت و رئیس جمهور درک شده است به تشویق شده اند تظاهرات خواستار به اصطلاح “آزادی” از برخی از قفل پایین متحده است.

ایالات متحده به ثبت جهانی بیشترین مرگ و میر از coronavirus با بیش از 46,00 زندگی از دست رفته به این بیماری همه گیر. اما ما هفتم-بالاترین میزان مرگ و میر 14.24 مرگ و میر برای هر 100,000 نفر است.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 184,000. وجود دارد بیش از 2.6 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 721,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 76 و وجود دارد 6600 موارد تایید شده. ارقام ترجمه به میزان مرگ و میر 0.27 هر 100 ، 000 نفر است.

در مقایسه با بلژیک مرگ و میر – بالاترین در جهان است که حدود 55 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر و اسپانیا است 46.48 در هر 100 ، 000 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de