تحت محاصره روبی شاهزاده کشتی کروز به احتمال زیاد باقی می ماند در Port Kembla تا اواخر هفته آینده با مقامات هنوز به خیال این کشتی و خدمه سالم به اندازه کافی به سفر پس از بیش از 160 تست مثبت برای کوروناویروس.

با وجود NSW رئیس پلیس هفته گذشته گفت که او “کشیده شده یک خط در شن و ماسه” برای کشتی زده به ترک روز یکشنبه همکارش دیروز پیشنهاد شانس که رخ داده بود “از راه دور” با توجه به سلامت افراد چپ روی.

Ruby Princess Cruise Ship docked in Port Kembla.

روبی شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در Port Kembla.اعتبار:لوئیس Kennerley

سیزده خدمه روبی شاهزاده خانم – که بحث برانگیز میره به بندرگاه سیدنی در ماه گذشته لادن با نمرات مسافران حمل COVID-19 – در حال حاضر شده است گرفته شده کشتی برای درمان پزشکی.

بیشتر 162 کشتی بیش از 1000 خدمه سمت چپ در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

اینجا بیشتر بخوانید.

زمانی که امیلی ون لون و او را شریک بن شمش خواب خود را در محله دلی آنها تا به حال یک تصویر روشن از آنچه آنها می خواستند. این امر می تواند کوچک به سبک اروپایی ساندویچ فروشگاه که در آن درمان گوشت و پنیر در حال قطعه قطعه روزانه و ترشی و مربا خط قفسه.

وجود دارد خواهد بود تخم مرغ تازه از مزارع محلی و ترد unfussy سالاد. به علاوه بهترین خمیر ترش برای به طور منظم به خانه را هر روز.

Ben Shemesh, co-owner of Small's Deli at Potts Point, has turned his sandwiches into a social media hit.

بن شمش شرکت مالک کوچک را دلی در Potts Point, تبدیل ساندویچ خود را به رسانه های اجتماعی رسید. اعتبار:کریستوفر پیرس

در راه آن همه اتفاق افتاده است. حتی نان می آید از Iggy است. در صبح من با کوچک را دلی کشور قرص – بالا انباشت اشیاء بدست آمده و تازه تحویل – هنوز هم گرم است. آنچه که آنها پیش بینی نمی شد باز خود دلی در میان یک بیماری همه گیر.

اینجا بیشتر بخوانید.

اسپانیا و مرگ و میر از coronavirus افزایش 565 روز شنبه از افزایش 585 روز جمعه وزارت بهداشت گفت: آوردن مجموع به 20,043 مرگ و میر در یکی از سخت ترین آمار کشور است.

ایسنا

“حتی در ما grimmest لحظات گفت:” فوق العاده جس هیل زمانی که پذیرش استلا جایزه این هفته “ما می توانیم نگه ناامیدی در یک دست و امیدواریم در دیگر.” جس و مستند به بسیاری از لحظات ترسناک در او فوق العاده به حق ستایش کتاب دیدن آنچه که شما ساخته شده منبررسی شيوع نگران کننده سوء استفاده های داخلی در این کشور است.

Illustration: Simon Letch

تصویر: Simon Letch اعتبار:Simon Letch

چیزی که ما را دیده اند در چند هفته گذشته است که چگونه این همه گیر و خاموش است منجر به یک لحظه اولیه قرار گرفتن در معرض از نقطه ضعف (به خصوص با توجه به نژاد و فقر), و چگونه آسیب پذیر خواهد رنج می برند بیشتر: معمولی شاغل فقیر بی خانمان (خواب در رنگ جعبه در پارکینگ) قربانیان سوء استفاده های داخلی.

ما پرتاب و به نوبه خود با دلیل: تا زمانی که ما پس از آن در بسیاری از نیاز های ما نمی تواند ما haunches. این بیماری همه گیر است شات جوهر به رگهای عمیق نابرابری در جامعه ما آنها را starker بیشتر آشکار و فوری است.

اینجا بیشتر بخوانید.

NSW دولت نمی خواهد و در عین حال متعهد به کمک به یونان برای باکره با وجود کوئینزلند ارائه یک پتانسیل تاسیسات به بحرانزده هواپیمایی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

استرالیا بزرگترین حامل است که در یک وقفه معاملاتی از شنبه تا پایه تقریبا تمام ناوگان و غرق شدن در نزدیک به 5 میلیارد دلار از بدهی.

پرسید که آیا دولت NSW خواهد خود را دنبال همسایگان شمالی در کمک به, باکره, خزانه دار Dominic Perrottet گفت: دولت مشغول به کار بود برای نگه داشتن افراد شاغل در طول COVID-19 همه گیر اما متوقف کوتاه از ارتکاب به finacial کمک برای خطوط هوایی است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

مهمانان پینگ برای حضور در یک مهمانی شام. پنج نفر جوان در یک ماشین در حال جریمه برای رانندگی در اطراف aimlessly. سه نفر از دوستان در حال کشیده تا برای بازی های ویدئویی در یک loungeroom.

The bottom line, as distilled into those text message flying around from the federal government: "Only leave for what you need - exercise, work, medical and care".

خط پایین به عنوان مقطر به آن متن پیام پرواز در اطراف از دولت فدرال: “تنها ترک برای آنچه شما نیاز دارید – ورزش, کار, پزشکی و مراقبت”.اعتبار:نیک Moir, مدیر

یک شهردار محلی را خود به خود مسیر انحرافی از خرید مواد غذایی برای بداهتا آبجو با دوستان هزینه های او را بیش از $1000. همه در حال نقض قوانین با هدف کاهش گسترش coronavirus.

در حقیقت در طول COVID-19 همه گیر بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند در استرالیا, نخست وزیر اسکات موریسون توصیه کرده است واقعا وجود دارد تنها چهار دلایل قابل قبول به بیرون بروید.

اینجا بیشتر بخوانید.

ما روزانه پادکست در coronavirus با تمرکز بر روی پتانسیل برای از بین بردن COVID-19 در استرالیا. آن را به خوبی به ارزش یک آهنگ فقط با کلیک بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آیا شما برداشت یک ساز و برگ نشده است ؟ آنچه شما در مورد صحبت کردن ؟

اسکار! نیست خیلی زود به صحبت کردن در مورد جوایز اسکار? آنها برنامه ریزی شده تا ماه فوریه.

آن را هرگز خیلی زود به بحث در مورد اسکار. شما نمی دانید که وجود دارد بحث از آنها به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چه ؟ اولین بار, بدون میزبان و در حال حاضر هیچ مراسم جوایز? آن را به طور فزاینده ای به دنبال به احتمال زیاد. با سینما بسته برای مدت نامعلوم و تاریخ انتشار فیلم تغییر بیشتر از ملکه گارد جوایز فصل هیچ چیز مطمئن است.

پر زرق و برق جشنواره فیلم کن که غالبأ از جوایز مسابقه در اواسط ماه مه با آن مخلوط عجیب و غریب از فیلم های پرفروش و اروپایی arthouse عناوین اعلام کرده است آن را نمی توانید پیش بروید “در شکل اصلی خود را” پس از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گسترده ملی مستند تا زمانی که ممکن است 11.

اینجا بیشتر بخوانید.

68 ساله در راه بد بود. او COVID-19 و قلب او بود شکست.

و سپس شگفت آور او بهبود یافت. پس از چند روز recuperating او آزمایش منفی به COVID-19.

کمی بیش از یک هفته بعد او در زمان یکی دیگر از تست – که برگشتم مثبت است. بازگشت او به بیمارستان رفت. هفت روز بعد آزمایش نشان داد او منفی بود. سپس چهار روز بعد او آزمایش مثبت دوباره. دوباره به بیمارستان.

بینام مرد گزارش شده در یک چینی قبل از مطالعه کارشناسی روز چهارشنبه در میان برای اولین بار مبتلا به COVID-19 سه بار جداگانه. اما بسیاری از بیماران دیگر را پاکسازی ویروس تنها به بعد از تست دوباره مثبت.

این نگرانی در میان بسیاری از در مورد خطر ابتلا reinfected با این ویروس خطرناک و بزرگتر سوالات در مورد آنچه در آن به معنی برای توسعه یک واکسن اگر ما را قوی و پایدار ایمنی نسبت به ویروس.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de