Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 2.1 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 65

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است چین واقعی مرگ و میر از coronavirus بالاتر از ایالات متحده’ – بالاترین گزارش شمارش در جهان است.

مرگ و میر در ایالات متحده گذرانده 33,000 با بیش از 12 ، 000 مرگ و میر در ایالت نیویورک به تنهایی.

رئیس جمهور ایالات متحده در زمان خود را مورد علاقه پلت فرم برای پاسخگویی به چین افزایش شدید در میزان مرگ و میر از coronavirus در ووهان که در آن ویروس نشات گرفته است.

چین افزایش مرگ و میر در ووهان با 50 درصد کاهش به 4632 سرزنش دیرتر از دست رفته و اشتباه گزارش در زمانی که این ویروس شیوع در ارتفاع آن.

وجود شک و تردید در سراسر جهان که در چین مرگ و میر فقط 4636 دقیق است با توجه به شدت بالاتر عوارض گزارش شده توسط برخی از بدترین متاثر از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و انگلستان است.

معامله گران باید تا حد زیادی خار چین بد اقتصادی با اروپا و وال استریت آتی افزایش بیش از سه درصد است.

“بازار همچنان به نگاه را از طریق وحشتناک داده … در راستای اقتصاد بازگشایی و امیدوار است که یک داروی جدید درمان کمک خواهد کرد که بلند دراز مدت عدم اطمینان در مورد COVID-19 pandemic” گفت: Steen Jakobsen از بانک Saxo.

The slowdown in GDP was expected but investors are still edgy about China's economy

کاهش در تولید ناخالص داخلی انتظار بود اما سرمایه گذاران هنوز هم مرزی در مورد اقتصاد چیناعتبار:AP

چین توانسته انقباض اقتصادی در ضبط با محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 است.

این اولین کاهش ثبت شده در جهان و دومین اقتصاد پس از چین شروع صدور اقتصادی فصلی به روز رسانی در سال 1992.

اداره ملی آمار چین اذعان کرد “آزمون شدید از COVID-19 شیوع” در این کشور مواجه شده بودم.

با مهر

شهردار نیویورک اعلام کرده است یک متن ویژه خدمات برای ساکنان شهر به تاریخ تولد در افراد کشف نقض مستند.

نیروهای جدید مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در از جمعه شب و خواست به ماندن در خانه تا زمانی که ممکن است 15.

Bill de Blasio, mayor of New York City, says New Yorkers should text photos of people flouting the lockdown to a new dob in-hotline.

بیل د Blasio, شهردار شهر نیویورک می گوید: نیروهای جدید باید متن و عکس از مردم ايميل مستند جدید dob در-تدریس خصوصی در خانه.

شهردار بیل د Blasio تشویق نیویورک به تاریخ تولد در هر خال خال انجام کاری اشتباه از طریق یک متن جدید سرویس و یا نرم افزار تلفن.

“اگر شما یک اجتماعی فاصله نقض یک عکس را” د Blasio گفت.

“همه ما نیاز به عکس و مکان خاص و ما خوب به آن بروید اجرای اتفاق خواهد افتاد حق دور.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو قبلا گفت: “مردم به اجرای قانون جدید الزامی چهره پوشانده اند.

سازمان ملل متحد و کمیسیون اقتصادی برای آفریقا تخمین می زند بیش از 300,000 آفریقایی می تواند مرگ ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در بهترین سناریو یک گزارش جدید منتشر شده توسط این کمیسیون گفت: کاهش رشد اقتصادی در این قاره خواهد فشار نزدیک به 27 میلیون نفر به فقر است.

Pallbearers wearing personal protective equipment suits carrying the casket containing the remains of a COVID-19 victim in Johannesburg, South Africa.

Pallbearers پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی مناسب حمل تابوت حاوی جسد یک COVID-19 قربانی در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی است.اعتبار:AP

ورا Songwe از این کمیسیون گفت: آفریقایی ها به خصوص مستعد ابتلا چرا که 56 درصد آن را جمعیت شهری متمرکز شده است در محله های فقیرنشین.

تنها یک سوم از خانواده های دسترسی به اساسی شستن دست ها و امکانات.

در اطراف 16,000 آفریقایی شناخته می شوند به این بیماری مبتلا و گزارش مرگ و میر در حدود 800. اما کمبود خدمات بهداشتی و درمانی به معنی واقعی شماره است که به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

انگلستان ثبت کرده است بیش از 14 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با 847 جدید بیمارستان مرگ و میر گزارش شده در روز جمعه.

انگلستان را شامل نمی شود مرگ و میر ناشی از کروناویروس که رخ می دهد در مراقبت از سالمندان در خانه خود را شمارش و در عین حال این کشور هنوز پنجم-بالاترین مرگ و میر در جهان است.

فرانسه که چهارم جهان را دارا است-کمترین عوارض می کند, از جمله خانه سالمندان مرگ و میر در آن شمارش و گزارش کرده است 17,942 مرگ و میر.

آخرین آمار و ارقام نیز نشان می دهد که انگلستان فقط تست شده در اطراف 341,000 مردم از این بیماری همه گیر شروع به این معنی که دولت را متعهد به انجام 100,000 آزمون در هر روز تا پایان مارس است که به دنبال به طور فزاینده ای بعید است.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 146,000. وجود دارد بیش از 2.1 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 554,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 65 و وجود دارد 6522 موارد تایید شده.

در روز جمعه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو