Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 مورد تصویب 3.3 میلیون; خانه سالمندان تحت بررسی; استرالیا مرگ و میر می ایستد در 94

غربی استرالیا ثبت کرده است و هیچ مورد جدید از coronavirus برای چهارمین روز در یک ردیف.

برتر خوانده شده را علامت McGowan در توصیف این نقطه عطف را به عنوان “بسیار دلگرم اخبار”.

او, با این حال تایید دولت ضبط کرده نهمین مرگ 83 سال که قرارداد این ویروس از راه تماس نزدیک شده بود و در بیمارستان از اواسط ماه آوریل است.

“او در آوریل 30th,” او گفت:.

“این دلخراش دیگری به شنیدن غرب استرالیا دهکدهای از دست داد زندگی خود را به COVID-19.”

WA تا 19 فعال موارد coronavirus در حالی که 523 بهبود یافته اند.

افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی را فراهم می کند به روز رسانی.

هر عضو ستاد در غرب سیدنی مراقبت از سالمندان خانه در مرکز COVID-19 شیوع به زودی آزمایش روزانه برای کوروناویروس.

Anglicare Newmarch House in Caddens.

Anglicare Newmarch خانه در Caddens.اعتبار:Edwina ترشی

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard روز یکشنبه اعلام کرد که اقدام جدید اجرا خواهد شد در تلاش برای مدیریت شیوع در Anglicare-اجرای Newmarch خانه خانه سالمندان است.

“به نظر من در صحبت کردن با یک متخصص بیماری های عفونی که واقعا خوب مرحله ما می توانیم” او گفت:. “امیدوارم که تفاوت را.”

خانه سالمندان در Caddens نزدیکی پنریته, تایید مرگ یک 14th, اقامت و گزارش دو بیشتر کارکنان به حال آزمایش مثبت به کوروناویروس.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

WA برتر را علامت McGowan صحبت می کند در یک کنفرانس رسانه های.

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan خارج کرده است حملات خود را در ویکتوریا برتر Daniel Andrews و بستری او “تجاوز علامت” پس از متهم او را از نشان دادن “عدم رهبری” برای بازگشایی مدارس است.

آقای Tehan گفت که او فکر فقیر نتایج آموزشی برای به نیمی از استرالیا اولیه و ثانویه دانش آموزان اگر از راه دور و آموزش مداوم در دراز مدت او حمله علیه آقای اندروز.

Education Minister Dan Tehan.

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan.اعتبار:Alex Ellinghausen

“آن کسانی که در نمونه من فکر کردم از صبح امروز طی مصاحبه من در خودی که من بیان شخصی من نا امیدی است که بیشتر مدارس نیست شروع بیشتر در کلاس یادگیری در خانه دولت” آقای Tehan گفت.

“این نا امیدی است که منجر به تجاوز کردن علامت سوال برتر اندرو رهبری در این زمینه و از من برداشت.

“به عنوان وزیر آموزش و پرورش این است که کار من به یک دیدگاه ملی آموزش و پرورش و انجام همه چیز ممکن است به اطمینان حاصل شود فرزندان ما در حال گرفتن ممکن است بهترین فرصت است. من ادامه خواهد داد تا کار سازنده با دولت همتایان آنها به عنوان اجرای خود را در مدرسه دولتی سیستم های پشتیبانی از آنها را با بهترین های پزشکی و آموزش و پرورش مشاوره تخصصی دولت فدرال می تواند ارائه دهد.”

آقای Tehan گفت: ویکتوریا رئیس افسر بهداشت ارائه شده بود بیشتر محتاط توصیه به آقای اندروز تر از استرالیا اصول بهداشتی کمیته حفاظت از.

“مانند بسیاری از همکاران من در دولت فدرال و بدون توجه به حزب سیاسی خود من شنیده ام داستان های بی شماری از خانواده ها در تلاش برای مقابله با دستکاری از راه دور آموزش از راه دور و کار و همچنین به عنوان کودکان در شرایط آسیب پذیر رنج می برند به دلیل وضعیت COVID همه گیر ایجاد کرده است,” او گفت:.

Collingwood co-کاپیتان Geva مربی معتقد است سوپر نت بال می تواند به نفع از شروع فصل آن بعد از سر گیری کدهای دیگر به طور بالقوه اجتناب از بازی پشت درهای بسته و به عنوان مستند محدودیت ها کاسته.

فوق العاده Netball فصل بود که با توجه به شروع در روز شنبه, مه 2 و در پایان ماه اوت اما آن را در حال حاضر می تواند به طور بالقوه پایان به اواخر ماه نوامبر است.

Swifts duo Natalie Haythornthwaite and Sophie Garbin celebrate their Super Netball grand final win.

Swifts دو ناتالی Haythornthwaite و سوفی Garbin خود را جشن فوق العاده نت بال فینال برنده شوید.اعتبار:گتی ایماژ

تصمیم گیری ساخته شده بود در اواخر مارس به تاخیر در شروع حداقل تا 30 ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با این وضعیت به مرور در مه.

انگلستان ستاره مربی بود که استخدام Magpies پس از پیشرو Sunshine Coast, رعد و برق های پی در پی قهرمانی گفت: “نه شبکه ای که به تأخیر انداختن 2020 شروع فصل می تواند کار را به این مسابقه بهره مند شوند.

“به طور بالقوه به دنبال در بعد از ما شروع, شاید پایان ماه ژوئیه یا اوت به این معنی ما می تواند جمعیت,” او گفت:.

مربی گفت: بحث با فوق العاده, نت بال بازی گروهی انجام بارگیری در این هفته به بحث در مورد راه رو به جلو در این سال است.

“هنوز هم وجود دارد سه گزینه روی میز” او گفت:.

“یک فصل کامل می توانید پیش بروید ما می تواند نقل مکان کرد و به هاب و یا فصل نمی تواند پیش بروید.

“متاسفانه هنوز در هوا اما به عنوان بزرگ دیگر کدهای شروع به سمت تاریخ شروع که به نظر می رسد بسیار سالم برای ما است.”

مربی گفت: فوق العاده نت بال بود بر روی پای جلو از لحاظ مالی و بازیکنان عمل کرده و به سرعت به انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به ورزش موافقت خود را به 70 درصد قطع پرداخت.

اما دولت استرالیا را به 1500 دلار در دو هفته JobKeeper طرح کاسته است که بار اقتصادی با مربی توضیح داد که برخی از پایین پرداخت می شود بازیکنان در rookie قرارداد حتی دریافت یک پرداخت بهره.

“در حال حاضر با JobKeeper در آینده این بدان معنی است که هیچ بازیکن را به بیش از 50 درصد کاهش پرداخت,” او گفت:.

“برخی از بازیکنان خواهد شد در واقع تا پایان بهتر است (با توجه به JobKeeper پرداخت).”

مربی انگلستان هم تیمی لیلا Guscoth یکی از فوق العاده نت بال واردات که در سمت چپ استرالیا به بازگشت به خانه در میان COVID-19 بحران است.

آدلاید Thunderbirds مدافع است یک پزشک واجد شرایط و اتحاد پیوست مقدم کارگران در انگلستان است.

“او مشغول به کار در بیمارستان ملکه الیزابت در بیرمنگام است که در یکی از شلوغ ترین در اروپا و روز کار و شیفت شب” مربی گفت: از ملی تیمی است.

“امیدوارم که ما می دانیم هنگامی که ما فصل به فصل آغاز شده و ما قادر خواهد بود به عقب بر گردیم او در کشور است.”

AAP

تاسمانی ثبت جدید COVID-19 موارد برای یک روز دیگر اما وزیر بهداشت سارا کورتنی می گوید که هیچ دلیلی برای کاهش محدودیت.

او گفت: در حالی که آخرین نتایج دلگرم کننده است این است که هیچ دلیلی برای خوشنودی و از مردم خواست تا در خانه بماند مگر اینکه بیرون رفتن برای دلیل ضروری.

“ما می دانیم که در کشورهای دیگر ما شاهد دوم امواج که تا به حال عواقب ویرانگر” او گفت:.

“پس لطفا از من بپرسید همه Tasmanians در حالی که این بسیار دلگرم کننده ما نمی توانیم راضی و ما باید همچنان به اطمینان حاصل شود ما مطابق با تمام این اقدامات است.

“محدودیت باقی می ماند در سراسر تاسمانی و پلیس در حال رفتن به نظارت بر آن.”

دوازده تاسمانی را 13 COVID-19 مرگ و میر بوده است در شمال غربی و دو سوم از مجموع 221 موارد آمده اند از شیوع بیماری در منطقه است.

AAP

نقشه زیر نشان میدهد که چگونه بسیاری از جدید کروناویروس موارد ثبت شده در هر ویکتوریا دولت محلی منطقه بیش از گذشته دو هفته.

از دولت 79 شورای مناطق 28 باید ثبت افزایش خالص در COVID-19 مورد تعداد بیش از دو هفته گذشته.

شش مورد جدید تایید شده است در میان شهر ملبورن شورای ساکنان چهار در Boroondara, Darebin, Melton و Nillumbik و سه در ملتن.

متاسفانه وزارت بهداشت و درمان نیست و انتشار اطلاعات در تعدادی از موارد فعال در هر یک از دولت های محلی منطقه است.

نگه داشتن در ذهن که این نقشه نشان می دهد که در آن افرادی که آزمایش مثبت به COVID-19 اقامت به طور معمول. آن را به ما نمیگوید مکان فعلی خود را و یا جایی که آنها آلوده شدند. آن را نیز بدان معنی است که مردم از بین ایالتی یا خارج از کشور که مورد آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که در ویکتوریا نشان داده نمی شود تا در داده ها.

پکن: چین پرجمعیت ترین شهرهای دیدم سنبله در خروجی مسافران و گردشگران و روز معلق در مارس 1, اول بعد از تعطیلات آخر هفته به رهبری ووهان کانون coronavirus بیماری همه گیر است که برای اولین بار رخ داد این کشور در اواخر سال گذشته.

تعداد زیادی از مردم به مسافرت خارج از خانه خود را در شهرستانها شروع به پریدن کرد و نزدیک به 50 درصد در شروع کار در شب های آخر هفته در مقایسه با اولین روز از آرامگاه جارو تعطیلات در مارس 4, با توجه به رویترز محاسبات بر روی داده ها از چین غول اینترنت Baidu, Inc.

افزایش در خروجی سفر در طول پنج روز تعطیلات یکی از چین اوج گردشگری دوره در هر سال خواهد کمک به بلند کردن سفر و مهمان نوازی بخش های که ضربه سخت با اختلال از coronavirus بیماری همه گیر.

اینجا بیشتر بخوانید.

کار آموزش و پرورش, سخنگوی, Tanya Plibersek نام در Morrison دولت برای جلوگیری از “پیام های مخلوط” در مدارس پس از توافق ملی در تحصیل فرو ریخت.

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan روز یکشنبه گفت: ویکتوریا برتر تا به حال نشان داده یک “شکست رهبری” برای آینده با یک برنامه ریزی برای بازگشایی دولت مدارس.

Ms Plibersek گفت: پدر و مادر باید به دنبال توصیه های پزشکی, اما “ما نیازی فدرال وزیر آموزش و پرورش در تلاش برای قلدری و آزار و اذیت دولت وزرای آموزش و پرورش و دولت”.

“ایالات و مناطق کار کرده اند به خوبی با دولت مشترک المنافع” او گفت:.

“هر کس می خواهد برای دیدن بچه ها در کلاس درس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است… چه ما نمی خواهیم که پیام های مخلوط مورد اینکه آیا آن را بی خطر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de