Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 مورد تصویب 3.3 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 93, نخست وزیر اسکات موریسون گفت: مقررات ملی ایران به زودی می تواند کاسته

یک هواپیمای مسافری بازگشت به بریزبن از ملبورن دارای آزمایش مثبت به COVID-19 شبه تحریک بهداشت عمومی هشدار.

واحد جدید مورد تایید شده در زمان کوئینزلند شمارش به 1034 وزیر بهداشت استیون مایلز گفت: در روز شنبه.

کوئینزلند مقامات ضروری و تلاش برای ردیابی افراد آلوده مسافر بود در تماس با کوانتاس پرواز QF614 از ملبورن به بریزبن در آوریل 22.

افرادی که سفر در ردیف 19, 20, 21, 22 و 23 می خواست به تماس Queensland Health.

آقای مایلز گفت: هر مسافری که نیاز به قرنطینه اما آنها می توان با توجه به توصیه های بهداشتی.

“آنها خواسته خواهد شد سوال در مورد سلامت خود را پس از پرواز در آوریل 22,” او گفت:.

کوئینزلند سلامت ضروری و تلاش برای ردیابی مسافران در ملبورن به بریزبن کوانتاس پرواز در آوریل 22nd و یک پرواز در 20 آوریل.

“کسانی که در نزدیکی فرد ممکن است خواسته شود برای رفتن به قرنطینه ما مقامات بهداشتی.”

Dr مایل کوئینزلند گفت: تا به حال تنها 63 فعال موارد با چهار COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در کوئینزلند بیمارستان.

“خوشبختانه 965 بیماران بهبود یافته اند.”

او اذعان کرد که دولت گسترده ای در آزمون شروع این آخر هفته برای دیدن اینکه آیا یک کاستن از محدودیت ها می تواند منجر به بیشتر موارد.

“امروز اولین روز از آزمایش توسط Queenslanders برای دیدن اینکه آیا بیشتر از ما می تواند حرکت در اطراف و هنوز موفق به سرکوب گسترش COVID-19” او گفت:.

“از آنچه که من دیده ام امروز Queenslanders در حال انجام یک کار بزرگ است.”

وزیر اشاره کرد که در باغ گیاهی – که در آن رسانه های کنفرانس برگزار شد – مردم برخوردار بودند که در خارج اما مراقب باشید به فاصله اجتماعی بین گروه خانواده.

سنگاپور شروع خواهد شد کاهش برخی از محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در طول چند هفته آینده وزیر بهداشت گن کیم یونگ می گوید.

انتخاب فعالیت هایی مانند صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار و خدمات خشکشویی و آرایشگاه اجازه خواهد داشت به عمل از مارس 12. برخی از دانش آموزان اجازه داده می شود برای رفتن به مدارس در گروه های کوچک از مارس 19.

برخی از محل کار اجازه خواهد داشت به تدریج بازگشایی با توجه به اهمیت آنها به اقتصاد و زنجیره تامین و توانایی خود را برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از انتقال.

شهر-دولت 5.7 میلیون نفر است در میان بالاترین تعداد عفونت در آسیا عمدتا به دلیل شیوع بیماری در تنگ کارگران مهاجر خوابگاه. موفق شده است برای جلوگیری از گسترش این بیماری در میان مردم محلی در خارج از خوابگاه.

ایسنا

NSW Police صادر هفت جریمه 1000 دلار و به اتهام سه نفر اضافی جرائم در روز جمعه.

در میان کسانی بود که دستگیر شد در نزدیکی پادشاهان صلیب حدود 9 ساعت بعد از او به اتهام هدف قرار دادن خودروهای سوء استفاده خریداران و تف.

او متهم شده است با 10 جرائم از جمله تف پلیس و NSW آمبولانس امدادگران و رد شد به قید وثیقه به نظر می رسد در Parramatta وثیقه دادگاه امروز.

کسانی صادر شده و جریمه برای نقض مستند محدودیت شامل 46 ساله در جنوب لیسمر که گرفتار شد ضربه زدن بر روی درب خانه ها و صحبت با اقامت به طور خلاصه قبل از رفتن به خانه بعدی.

زمانی که پلیس متوقف و به او صحبت کرد او اظهار داشت: او به دنبال یک دوست. در طول یک بعدی جستجوی پلیس واقع حشیش و بیش از 800 دلار پول نقد در کوله پشتی خود را.

استرالیا سفیر آمریکا آرتور Sinodinos می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “تحت تاثیر” چگونه با استرالیا به کار گرفته شده COVID-19 بیماری همه گیر.

تعدادی از کشورهای استرالیا و مناطق شروع به کاهش COVID-19 محدودیت های این آخر هفته با 14 مورد جدید گزارش شده در روز جمعه و نسبتا کم تلفات 93.

در مقابل وجود داشته اند حدود 65 ، 000 مرگ و میر مرتبط با این ویروس در ایالات متحده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او امیدوار است مرگ و میر باقی خواهد ماند و زیر 100000.

آقای Sinodinos که در زمان بیش از جو هاکی به عنوان سفیر در اوایل سال جاری گفت: هر کس او را در دولت آمریکا را تحت تاثیر قرار چگونه استرالیا رفته است از طریق این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم آنها تحت تاثیر قرار گرفته در این واقعیت است که ما شروع به بستن مرزها در اوایل این واقعیت است که ما در زمان اوایل عمل اجتماعی فاصله و مستندات و تمام بقیه از آن گفت:” اخبار آسمان در روز شنبه.

با AAP

رشد COVID-19 همه گیر می تواند تا دو سال با دانش کمی در مورد چگونه کسانی که ویروس باقی خواهد ماند ایمنی بدن و یا عواملی که نفوذ خود را گسترش به گفته محققان دانشگاه مینه سوتا.

با هیچ واکسن و محدود ایمنی در سراسر جهان با جمعیت, دولت نیاز به پاسخ به احتمال امواج از عفونت با چندین قله.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد این گزارش را در اینجا.

با تشکر برای زیر همراه امروز است. من توزیع این وبلاگ به مت Bungardکه شما را از طریق به شب.

سازمان جهانی بهداشت می خواهد به کار با دولت ها به تدریج از سر مسافر عادی سفر که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در حالی که تاکید بر این که جهانی coronavirus بحران بود و نه بیش.

Tedros به دنبال مشاوره از سازمان coronavirus کمیته مشورتی بین المللی پزشکی و کارشناسان برگزار شد که مذاکرات این هفته, سه ماه پس از آژانس سلامت سازمان ملل متحد اعلام کرده بود در سطح بالای جهانی بحران.

“البته همه گیر باقی می ماند اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی” Tedros گفت: در ژنو در کنفرانس مطبوعاتی.

کمیته مشورتی که تشکیل شد که تحت قوانین برای عامل عمده شیوع خواسته که به توسعه سفر و استراتژی و به تجزیه و تحلیل اقدامات ایمنی از جمله سلامت و غربالگری و جداسازی و قرنطينه.

“این مشکل به دلیل آن است که یک سوال از اعتماد بین کشورهای عضو آن است که یک سوال از سفر ایمن” اذعان کرد دیدیه Houssin فرانسوی سلامت کارشناس سیاست که سر مشاوره بدن.

“اما آن را نیز یک جنبه بسیار مهم برای فعالیت در بسیاری از کشورها که با تکیه بسیار بر سفر هوایی,” او اضافه شده است.

اینجا بیشتر بخوانید.

وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: او را امضاء کرده است یک فرمان است که اجازه می دهد تا مردم را به خرید محصولات خرده فروشی از سالن های زیبایی و دیگر ارائه دهندگان خدمات پیش از روز آخر هفته آینده.

“ما تا به حال درخواست برای بازگشایی سالن زیبایی ناخن سالن برنزه سالن … ما باز نیست و کسانی که به عنوان وزیر بهداشت من نمی توانم باز کسانی که به” Mr Hazzard گفت: در روز شنبه.

“اما ما در حال باز کردن آنها را برای هدف از فعالیت های محدود برای خرده فروشی اقلام از مردم می خواهم به خرید از این امکانات.

“پس, از, دیروز, شما می توانید به کسانی مختلف [امکانات] … ما از آنها بخواهید برای اطمینان از وجود اجتماعی فاصله.”

آقای Hazzard نیز روشن است که رفتن در موتور سواری یا درایو مجاز است در حال حاضر تحت NSW محدودیت.

سریع تر تست کیت که می تواند بازگشت COVID-19 نتایج در یک ساعت در دسترس هستند در NSW خواهد شد نورد از این منطقه به مناطق NSW وزیر بهداشت براد Hazzard گفت.

“آن را همه تا یک ساعت یا چند ساعت برای دریافت نتایج است که فوق العاده است و به معنی ما می تواند به ردیابی [مخاطبین سریع تر]” آقای Hazzard گفت.

Dr Catherine Pitman with a Polymerase Chain Reaction (PCR) rapid testing kit during a COVID-19 update in Sydney on Saturday.

دکتر کاترین پیتمن با روش واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) سریع تست کیت در طول یک COVID-19 روز رسانی در سیدنی در روز شنبه.اعتبار:Dominic Lorrimer

او گفت: بیشتر از کیت ارائه خواهد شد به مکان هایی مانند Broken Hill تمورته و Wagga Wagga که در آن کمتر پروازهای تر ساخته اند آن را دشوار است برای گرفتن آزمایش به آزمایشگاه به سرعت.

NSW سلامت آسیب شناسی بالینی میکروبیولوژیست کاترین پیتمن گفت جدید تست کیت ها ما محصول اما NSW است “امن عرضه”.

Dr پیتمن وجود دارد گفت: 47 دستگاه است که می تواند روند کارتریج مورد استفاده در کیت و آنها که قرار است در سراسر کشور.

او گفت جدید تست کیت نیز می تواند مفید باشد در صورت شیوع بیماری در مکان هایی مانند مراقبت از سالمندان امکانات و زندانها.

تست های دیگر می تواند 72 ساعت یا بیشتر آقای Hazzard گفت.

NSW مقامات بهداشتی باید شناسایی مسائل ممکن است با فرآیندهای کنترل عفونت در Newmarch مرکز مراقبت از سالمندان است که مرتبط با 61 مورد و 13 مرگ و میر.

دو کارشناس کنترل عفونت پرستاران اعزام شده بودند به این مرکز در Cadden در سیدنی غرب این هفته به گزارش و کمک به بهبود شیوه های کنترل عفونت در خانه سالمندان که در آن دو اضافی کارکنان تایید شد به عنوان داشتن COVID-19 امروز صبح.

Anglicare Newmarch House in Caddens.

Anglicare Newmarch خانه در Caddens.اعتبار:Edwina ترشی

“شده اند وجود دارد برخی از عناصر که در آن مطابق برنامه عمل رخ داده است نیست” NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار گفت: در روز شنبه.

“ما به دنبال در ثانویه موارد دیده ایم انتقال است که به نظر می رسد مانند نقض از کنترل عفونت به ویژه در میان کارکنان است.”

Dr شعار گفت: کنترل عفونت کارشناسان در حال کار با ارائه دهندگان و کارکنان در این مرکز به اطمینان حاصل شود که پروسه سخت در اطراف تجهیزات حفاظت فردی و سایر موارد مورد نیاز هستند که رعایت به طور مداوم.

او گفت: مقامات بهداشتی نیز در حال بررسی این احتمال که آخرین اعضای هیات تشخیص داده می شود ممکن است به دست آورد و عفونت خارج از مرکز.

13th مرگ مرتبط به خوشه تایید شد در روز پنج شنبه. اولین مورد تشخیص داده شد آوریل 11.

تعدادی از چالش های ارائه شده در هنگام برخورد با خوشه در مراقبت از سالمندان امکانات از جمله این واقعیت است که بیماران مسن هستند و گاهی اوقات قادر به شناسایی علائم از قبیل خستگی به مرتبط بودن این بیماری Dr شعار گفت.

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: دولت به ادامه کار با دولت فدرال و تسهیلات به مدیریت شیوع.

او گفت که او ساخته شده خود را “نمایش در [وقوع] بسیار روشن به Anglicare” ارائه دهنده تسهیلات.

وجود دارد پنج مورد جدید از COVID-19 تایید در NSW دیروز از جمله دو محلی به دست آورد موارد از یک منبع شناخته شده در دو از یک منبع ناشناخته و یک مورد که هنوز تحت بررسی است.

وجود دارد در حال حاضر در مجموع 3031 مورد تأیید و 43 مرگ و میر در NSW.

از کسانی که 2300 بهبود به نمایندگی از 76 درصد بهبود نرخ NSW وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: در روز شنبه.

از کسانی که نمی بهبود 109 در حال درمان با NSW سلامت از جمله 14 نفر از آنها در بخش مراقبتهای ويژه با 12 از این افراد نیاز به هواکش.

پنج مورد جدید آمده پس از 8809 جدید آزمايشات انجام شده در جمعه یکی از بالاترین روزانه تست شماره ثبت پس از شروع COVID-19 شیوع.

“به عنوان وزیر بهداشت, من کاملا خوشحال ما در حال انجام این کار بسیار بهتر از نظر که رای مثبت آزمایش آن را فوق العاده نتیجه مثبت” آقای Hazzard گفت.

“یکی از مسائل ما این است که سعی کنید و توازن. ما در حال انجام این کار بسیار بهتر است اما ما می دانیم که اگر ما را به ما پا کردن ترمز ما را تا پایان در مشکل عمیق است.

“ما دیده ایم آنچه اتفاق افتاده در خارج از کشور … ما در حال انجام آن را به تدریج و با دقت در راه ما بلند طاقت فرسا محدودیت داشته ایم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de