هند محرومیت تمام پروازهای بین المللی از دوشنبه. این حرکت به دنبال ممنوعیت کامل غیر مقیم و غیر citzens اعمال شده توسط استرالیا و نیوزیلند روز پنجشنبه اعلام کرد.

همه سرخپوستان کار در بخش خصوصی خواسته شده است که برای کار از خانه به جز کسانی که در اورژانس و خدمات ضروری است. هند تا کنون گزارش شده و در مجموع 173 تایید coronavirus موارد از جمله چهار کشته و نخست وزیر نارندرا برنامه ریزی شده است برای رسیدگی به این ملت در 8 بعد از ظهر روز پنج شنبه شب به وقت محلی.

An Indian students wears a self-made mask to school in Hyderabad, India.

هند دانش آموزان می پوشد خود ساخته ماسک به مدرسه در حیدرآباد هند.اعتبار:AP

تایوان نیز مهر و موم شده مرزهای خود را امتحان کنید و متوقف کردن گسترش ویروس.

Brexit – به یاد داشته باشید که؟!

میشل Barnier است که اتحادیه اروپا با ایران در مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت ایران که بریتانیا می خواهد در پایان این سال که دوره گذار به پایان می رسد.

The EU's chief Brexit negotiator Michel Barnier revealed he has been diagnosed with COVID-19. He revealed the news in a video filmed during his self-isolation and posted on Twitter.

اتحادیه اروپا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier نشان داد او تشخیص داده شده است با COVID-19. او نشان داد این خبر در یک ویدیو فیلم برداری در خود به انزوا و ارسال شده در توییتر.اعتبار:توییتر/@MichelBarnier

او نشان داد این صبح است که او قرارداد COVID-19 اما “به خوبی انجام می دهند و در ارواح خوب است.”

“من می خواهم به اطلاع شما که من تست مثبت برای COVID-19,” Barnier در توییتر نوشت این صبح است.

“من به خوبی انجام می دهند و در ارواح خوب است. من پس از تمام راهنمایی های لازم به عنوان تیم من. برای تمام کسانی که تحت تاثیر قرار در حال حاضر و برای همه کسانی که در حال حاضر در انزوا ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

اما Barnier تشخیص تاکید بسیار جدی در چشم انداز است که این بیماری همه گیر ممکن است به طور کامل باتلاق هر دو بریتانیا و اتحادیه اروپا در قرار دادن تجارت خود را در معرض خطر.

بوریس جانسون خواسته شده بود در مورد این دیروز و گفت: این موضوع حتی مورد بحث قرار گرفته در خیابان داونینگ چنین بود دولت را تمرکز بر دست زدن به بحران بهداشت و درمان.

سازمان دیده بان این فضا است.

اسپانیا و مرگ و میر افزایش یافته است 209.

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر از این بیماری کروناویروس افزایش یافت و 30 درصد به 767. اسپانیا چهارم-بالاترین مرگ و میر در جهان است و اروپا دوم-بدترین آمار کشور پس از ایتالیا.

A worker disinfects the street to prevent the spread of COVID-19 in Barcelona, Spain, Thursday, March 19, 2020.

یک کارگر كشتن خیابان برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در بارسلونا, اسپانیا, پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. اعتبار:امیلیو Morenatti

“ما هرگز زندگی می کردند از طریق هر چیزی شبیه به این. و جامعه ما … در حال حاضر می یابد خود را در یک جنگ برای دفاع از همه ما گرفته شده برای اعطا” نخست وزیر پدرو سانچز گفت: نزدیک به خالی مجلس با فقط 28 قانونگذاران و پنج وزیر در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

سانچز گفت: تولید ناخالص داخلی می گیرند و اعلام €200 میلیارد دلار ($376 میلیارد دلار) بسته روز سه شنبه برای کمک به شرکت ها و محافظت از کارگران و گروه های آسیب پذیر تحت تاثیر بحران.

اسپانیا در ابتدا در زمان چند قدم برای مبارزه با این بحران تنها در حال حرکت ناگهان به تعطیل کردن مغازه ها و محدود کردن زندگی عمومی بیش از یک هفته پیش به عنوان تعدادی از موارد شروع به افزایش.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش مداوم coronavirus همه گیر برای جمعه 20 مارس سال 2020 است.

من شما را از طریق تحولات یک شبه.

کلید تحولات روز سه شنبه شامل:

شما می توانید روکش روز پوشش در اینجا.

یک یادآوری اگر شما می خواهید برای اقامت تا تاریخ با ما COVID-19 ایمیل عضویت در خبرنامه شما می توانید انجام دهید برای Sydney Morning Herald در اینجا و برای سن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im