رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: در امریکا شمالی در مرز با کانادا بسته خواهد شد برای همه “غیر ضروری ترافیک” “با رضایت متقابل است.”

رئیس جمهور اعلام کرد در یک صدای جیر جیر و تجارت گفت نمی خواهد تحت تاثیر قرار.

فقط در از رويترز ،

یوروویژن سال 2020 کرده است.

Kate Miller-Heidke was Australia's Eurovision entrant in 2019. The contest has been called off for 2020 due to the coronavirus outbreak.

کیت میلر-Heidke شد استرالیا را در یوروویژن شرکت کننده در 2019. مسابقه نامیده شده است برای سال 2020 با توجه به شیوع کروناویروس.اعتبار:SEBASTIAN SCHEINER

“این است که با تاسف عمیق است که ما را مجبور به اعلام لغو مسابقه آواز یوروویژن سال 2020 در روتردام” سازمان در بیانیه ای گفت. “این غیر ممکن است برای ادامه زنده رویداد به عنوان برنامه ریزی شده.”

اسکاتلند و ولز اعلام کرده اند که آنها در حال بسته شدن مدارس را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش این بیماری است.

مانند در استرالیا بوده است وحشی بحث در بریتانیا در مورد اینکه چرا نخست وزیر بوریس جانسون است مدارس بسته نشده است. جانسون و کارشناسان بهداشت می گویند که بسته شدن مدارس در حال حاضر به انجام بیش از آسیب خوب و محروم از خدمات بهداشتی و سوپر مارکت ها از حیاتی مورد نیاز کارکنان.

اما در پاسخ به سوالات از نمایندگان مجلس در طول نخست وزیر سوال در ویکیانبار جانسون گفت: “بیشتر تصمیم گیری” خواهد بود “گرفته شده imminently در مدارس.

Scottish National Party (SNP) leader and Scotland's First Minister Nicola Sturgeon said schools would close from Friday.

حزب ملی اسکاتلند (SNP) رهبر و اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: مدارس خواهد دید از جمعه.اعتبار:گتی

مدارس در ولز و اسکاتلند را از جمعه و اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت که او نمی تواند قول می دهم که آنها را بازگشایی قبل از تعطیلات تابستانی آغاز خواهد شد در پایان ماه ژوئن.

قبل از اسکاتلند و ولز ساخته شده خود را به اطلاعیه یونسکو گفت: تعداد کودکان نه حضور در مدارس و یا دانشگاه ها به دلیل COVID-19 شد “انزلی” با بیش از 849.4 میلیون کودکان و جوانان هستند و نه حضور در مدرسه.

ایران به تازگی گزارش خود بزرگترین واحد افزایش در تعداد از افرادی که فوت کرده اند از COVID-19.

مرگ و میر افزایش 147 به 1,135 به گفته تلویزیون دولتی.

ایران دارای سومین coronavirus مرگ و میر پس از چین و ایتالیا است.

Paramedics treat a patient infected with the new coronavirus, at a hospital in Tehran, Iran.

امدادگران درمان یک بیمار مبتلا به کروناویروس جدید در یک بیمارستان در تهران ، اعتبار:AP

سیدنی رقص شرکت لغو کلاس در آن studios پس از قبل محدود کردن حضور 30 نفر در هر جلسه.

Dance students from Sydney Dance Company.

رقص دانش آموزان از سیدنی رقص شرکت می باشد.اعتبار:فرانسوی Peeters

یکی از آن دانش آموزان تمام وقت که رقصید در شرکت studios چندین بار در اواسط ماه مارس خواهد بود و تست شده برای COVID-19 روز پنج شنبه پس از “قرار گرفتن در معرض بالقوه”.

“ما را ساخته اند این تصمیم به عنوان یک اقدام احتیاطی و با فراوانی احتیاط به سیدنی رقص شرکت studios در ترکه برای ساختن سبد خیابان با اثر فوری” شرکت مدیر اجرایی ان دان در نامه ای نوشت: روز چهارشنبه به اعضای.

“ایمنی کلاس ما شرکت کنندگان دانش آموزان, رقصنده و کارکنان از اهمیت برای ما است.”

این شرکت اعلام کرده بود در اوایل روز چهارشنبه در آن مشغول به کار بود در آنلاین “اجتماعی Dis-رقص” کلاس در حالی که محدود کردن حضور فیزیکی آن در کلاس.

لغو کلاس های دیگری است که برای سیدنی تلاش هنرهای صحنه.

Glastonbury لغو شده است برای سال 2020 است.

برگزارکنندگان بسیار پیش بینی جشنواره تایید این تصمیم در روز چهارشنبه.

Australian singer Kylie Minogue starred at the Glastonbury Festival in 2019.

استرالیایی کایلی مینوگ خواننده ستارهدار در Glastonbury Festival در سال 2019.اعتبار:Neil سالن

“به وضوح این دوره از عمل ما امید را برای ما 50th-سالگرد رویداد اما پس از دولت جدید اقدامات این هفته اعلام کرد – و در برابر چنین بی سابقه عدم قطعیت – این است که در حال حاضر ما تنها گزینه قابل دوام” گفت: برگزارکنندگان Michael & امیلی.

“ما بسیار امیدواریم که این وضعیت در انگلستان را بهبود فوق العاده تا پایان ماه ژوئن است. اما حتی اگر ما دیگر قادر به صرف سه ماه آینده با هزاران نفر از خدمه در اینجا در مزرعه کمک به ما با این کار از ایجاد زیرساخت ها و جاذبه های مورد نیاز برای استقبال از بیش از 200 ، 000 نفر به طور موقت شهرستان در این زمینه است.”

“ما می خواهیم به ارسال ما عذر خواهی صادقانه به 135,000 افرادی که در حال حاضر پرداخت سپرده برای یک گلستنبوری 2020 بلیط. تعادل در پرداخت آن بلیط به علت بودند در آغاز ماه مارس و ما می خواستیم برای ایجاد یک شرکت تصمیم قبل از آن.”

“ما درک می کنیم که آن است که همیشه آسان نیست برای تضمین گلستنبوری بلیط به همین دلیل است که ما می خواهم برای ارائه تمام کسانی که مردم این شانس را به رول خود را سپرده 50 £به سال آینده و تضمین این فرصت را به خرید یک بلیط برای گلستنبوری 2021.”

خواندن بیانیه کامل در اینجا.

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از COVID-19 بیماری همه گیر.

من نگه داشتن شما به روز رسانی در تمام تحولات در سراسر جهان به عنوان دولت دست و پنجه نرم کردن با سلامت و اقتصادی اثرات ویروس.

Chief Medical Officer Professor Brendan Murphy and Prime Minister Scott Morrison practised social distancing at their press conference on Wednesday.

افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی و نخست وزیر اسکات موریسون تمرین های اجتماعی فاصله در کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.اعتبار:Alex Ellinghausen

گذاشتن درپوش بالای حوادث روز سه شنبه:

  • نخست وزیر اسکات موریسون گفت: استرالیا باید سفر خارج از کشور
  • کارشناسان بهداشت هشدار داد در برابر دست دادن و در آغوش گرفتن
  • AFL bucked روند ورزشی کدهای لغو و یا به تاخیر انداختن مسابقات و گفت: فصل خواهد شد.

شما می توانید نگاه در چه روز باز شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو