Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 مورد تصویب 16.8 میلیون مرگ و میر در رسیدن به 660,000

اگر شما به گوش ABC News صبحانه امروز صبح شما متوجه خواهد شد که برخی از چهره های مختلف بیش از حد معمول نشان می دهد استودیو.

از این برنامه مدیر طبقه جو دارای آزمایش مثبت برای coronavirus بنابراین نشان می دهد به طور منظم خط به بالا از مجریان مایکل رولند لیزا Millar و هواشناس Nate بایرن خود منزوی تا زمانی که او خود را دریافت نتایج آزمون.

در اینجا coronavirus اخبار شما ممکن است از دست رفته در سیدنی یک شبه.

  • سه مدرسه در آذربایجان غربی بسته اند برای تمیز کردن پس از اینکه در ارتباط با موارد تایید شده. یک سال و 12 دانش آموز و یک سال 9 دانشجو باید آزمایش مثبت در فریمن کاتولیک کالج در بننیریگگ ارتفاعاتبسته شدن مدرسه برای یک هفته. آن فیدر اولیه مدرسه مریم مدرسه ابتدایی کاتولیک در Bossley پارکنیز بسته شده است. دو مدرسه تا به حال فقط پس از بازگشایی قبلا متصل بودن به یک مورد. Everlearn پیش دبستانی در Prestons نیز بسته پس از متصل بودن به یک مورد.
  • قلعه مدرسه در Petershamدر سیدنی داخلی غرب بسته شده است امروز به دلیل “ممکن است در مورد” COVID-19. این فرد در حال آزمایش است و نتایج خواهد شد را تایید کرد امروز وزارت آموزش و پرورش گفت.
  • پیتزا رستوران در کمپردوننیز در درون غرب بسته شده است برای تمیز کردن پس از یک فرد حضور داشتند و بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. فرد خوردند در فرانک پیتزا نواردر Parramatta, جاده, در جولای 26 بین 6 و 8 بعد از ظهر. “NSW بهداشت و درمان توصیه ما این است که ما از کم خطر به عنوان مشتری در رستوران برای دو ساعت ماند و در درون خود را در گروه” رستوران گفت: در Facebook صفحه. آن را بازگشایی در روز سه شنبه.

در اینجا یک خلاصه سریع از استرالیا کلید coronavirus اخبار از دیروز:

ما مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus پیشی گرفته 150,000 روز چهارشنبه یک شماره بالاتر از هر کشور دیگر و نزدیک به یک چهارم از کل جهان به, با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

از 20 کشور با بیشترین شیوع در آمریکا رتبه ششم مرگ و میر سرانه در 4.5 مرگ و میر به ازای هر 10000 نفر.

Health care workers prepare a COVID-19 test at a drive-through testing centre in Miami.

کارکنان مراقبت های بهداشتی تهیه COVID-19 آزمون در یک درایو-از طریق مرکز آزمون در میامی.
اعتبار:AP

تنها بریتانیا و اسپانیا و ایتالیا و پرو و شیلی بالاتر سرانه نرخ شمارش نشان می دهد با ما مرگ ساخت تا نزدیک به 23 درصد از بازار جهانی در مجموع 660,997.

افزایش 10,000 مرگ و میر در 11 روز است سریع ترین در ایالات متحده از اوایل ماه ژوئن است.

Reuters, AP.

صبح بخیر و خوش آمدید به روزانه امروز coronavirus وبلاگ. من در وبلاگ نویسی صندلی روشن و اولیه برای یک روز دیگر از COVID-19 روز رسانی.

حتما به من یک ایمیل به ساقه و یا نظر اگر وجود دارد چیزی است که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de