Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 مورد تصویب 16.5 میلیون; Fauci می گوید ميزان عفونت ممکن است اوج در برخی از ایالات آمریکا

یک مدرسه خصوصی کارمند در لوگان جنوب بریزبن بازگشت و یک تست مثبت برای COVID-19 و مجبور به بسته شدن پارک کالج مسیحی برای تمیز کردن در روز چهارشنبه.

جدید عفونت طول می کشد تا دولت را در مجموع به شش فعال موارد و در مجموع 1077 Queenslanders است قرارداد این ویروس پس از همه گیر اول رسیده دولت است.

آخرین مورد تایید شده مشخص شده که تنها به عنوان یک زن توسط مقامات بهداشت آزمایش مثبت اواخر روز سه شنبه پس از بازگشت از بزرگراه میان ایالتی در هفته گذشته و در انزوا در روز چهارشنبه.

“مدرسه را به طور موقت نزدیک تا بیشتر اطلاع رسانی اجازه می دهد تا برای تمیز کردن و کار آغاز خواهد شد در تماس با ردیابی” کوئینزلند بهداشت در بیانیه ای گفت.

در حال حاضر وجود دارد 4775 فعال موارد در سراسر ویکتوریا قرار دادن فشار زیادی بر دولت تماس ردیابی تیم.

برای قرار دادن که در چشم انداز با توجه به UNSW بیماری های عفونی متخصص پروفسور مک اینتایر برای هر مورد تایید شده از coronavirus وجود دارد بین 10 تا 25 تماس, تا زمانی که دولت گزارش داد بیش از 500 مورد وجود دارد که 12,500 مردم را برای ردیابی. برای تقریبا 5000 فعال مورد تعداد خواهد بود بسیار بالاتر است.

ما مشتاق به صحبت کردن با افرادی که به نام شده است تا با تماس با ردیاب بیش از ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس. چه تجربه ای بود ؟ با پر کردن کادر زیر اگر شما خواهد بود خوشحال به صحبت کردن با یک خبرنگار.

به عنوان پرستاران مستقر از سیستم بیمارستان به ویکتوریا مراقبت از سالمندان خانه “هیستری” ایجاد شده توسط COVID-19 بحران است و آن را دشوار است برای پیدا کردن کارکنان به کار در امکانات.

که حکم گلن کلید اجرایی رئیس آسیا و اقیانوسیه پزشکی گرفته شده بیش از در حال اجرا مشکل St ریحان خانه برای سالمندان در Fawkner.

صحبت کردن در ABC Radio ملی آقای کلید گفت این بود: “چالش واقعی” پیدا کردن کارگران برای رفتن به خانه های که در حال مبارزه با عفونت در میان کارکنان و ساکنان. St ریحان را در میان ویکتوریا بدترین مراقبت از سالمندان شیوع بیماری با 86 موارد است.

“در حال حاضر بسیاری از آنها یا در انزوا و یا مثبت هستند و پس از آن ما باید یک گروه سوم که کسانی هستند که می ترسند برای رفتن به محل کار,” او گفت:.

“من باید بگویم برخی از هیستری در رسانه ها است با کمک گرفتن از مردم برای رفتن. و این یک چالش است و کشورهای دیگر نیز گفت: “ما نیاز به چسبیدن به کارکنان ما در مورد ما این نوع شیوع در آن محیط زیست است.”

آقای Keays گفت: استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE شد و همچنین یک موضوع مهم برای مراقبت از سالمندان امکانات.

او گفت: کارکنان مورد نیاز به قرار داده و تجهیزات مانند دستکش و ماسک چهره سپر و کفش پوشش تا 50 بار در روز.

“بیشتر متخصصان بهداشت نیست آموزش کامل استفاده از PPE,” او گفت:. “حجم PPE است که مردم از طریق در این محیط و اختیار آن را نیز یک موضوع مهم.”

NSW وزیر آموزش و پرورش سارا میچل گفته او دستور مدیران اجازه می دهد تا معلمان به پوشیدن ماسک در دولت مدارس به عنوان برخی از معلمان گزارش دلسرد می شود از انجام این کار.

“ما را ساخته اند آن را بسیار روشن است که ماسک لازم نیست, اما ما همچنین اجازه اصول ما می دانیم که اگر هر یک از ما معلمان می خواهید به پوشیدن ماسک آنها می توانند و آنها باید توسط خود مدرسه” خانم میچل گفت: ایستگاه های رادیویی 2GB این صبح است.

“همان می رود برای دانش آموزان… به خصوص در این مدت اگر وجود دارد یک حس راحتی که می آید از پوشیدن ماسک.”

NSW Minister for Education Sarah Mitchell

NSW وزیر آموزش و پرورش سارا Mitchellاعتبار:کیت Geraghty

وزارت آموزش و پرورش فرستاده است از ماسک همراه با دیگر PPE تجهیزات برای مدارس بیمار bays, اما اگر معلمان می خواهند به پوشیدن ماسک آنها نیاز به ارائه خود خانم میچل گفت.

NSW ثبت بیش از 30 coronavirus موارد متصل به مدارس در آن کاتولیک و بخش های مستقل. Bayanami مدرسه دولتی در نزدیکی Parramatta در سیدنی غرب بسته است و امروز پس از یک مورد در یک دانش آموز بود روز گذشته تایید کرد.

یک COVID-19 خوشه كردن در درون شهر حومه Potts Point مجبور است یک مشاور ارشد نخست وزیر به خود انزوا و باعث هشدار برای همه ساکنان و بازدید کنندگان به حومه تست کنید حتی اگر آنها را به خفیف ترین علائم است.

سه بیشتر موارد, مرتبط, تایلندی, راک و آپولو رستوران در Potts Point تایید شد سه شنبه شب. معاون ناخدا از کروز قایق بادبانی باشگاه استرالیا شریک زندگی خود را و یکی دیگر از کارکنان عضو از آپولو در میان کسانی که تست مثبت است.

People in Potts Point have been told to monitor for any symptoms.

مردم در Potts Point گفته شده است برای نظارت بر هر گونه علائم.اعتبار:Dominic Lorrimer

یک وسترن سیدنی مدرسه ابتدایی نیز بسته شده در روز چهارشنبه پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت به کوروناویروس.

NSW ثبت 14 مورد جدید در روز سه شنبه و با شش مورد مربوط به Potts Point, خوشه تعداد بیشتری از کسب و کار وجود داشته است مجبور به بستن و یا منزوی کردن کارکنان.

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان را تصویب کرده است 16.5 میلیون, دانشگاه جانز هاپکینز, داده ها را نشان می دهد. در مجموع 655,300 اند از coronavirus.

ایالات متحده است که به حدود 4 درصد از جمعیت جهان است که در آن حدود یک چهارم از تمام موارد تایید شده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر.

شما می توانید تمام آخرین coronavirus ارقام در جهانی سراسر کشور, دولت محلی و یا در سطح با استفاده از داده های مرکز. ما به صرف برخی از زمان بهبود آن بیش از چند هفته گذشته, بنابراین من امیدوارم که شما مانند ویژگی های اضافی:

در اینجا یک خلاصه سریع از اصلی coronavirus اخبار و به روز رسانی از دیروز:

  • ویکتوریا ثبت یکی دیگر از 384 موارد جدیدی از کروناویروس و شش نفر فوت شده در روز گذشته چهار نفر از آنها در مراقبت از سالمندان. در آن طول می کشد استرالیا تلفات به 167.
  • در ویکتوریا سالخورده مراقبت از بحران: در حال حاضر وجود دارد 769 فعال موارد COVID-19 و 39 مرگ و میر مرتبط با ویکتوریا مراقبت از سالمندان امکانات و با وجود 84 مراکز فعال شیوع است. اعلام شد که بیمارستان های خصوصی بودند که به نام در به درمان بدحال ویکتوریایی در مراقبت از سالمندان که در حال تخلیه از خانه های سالمندان. امروز استرالیا انجمن پزشکی نام یک کمیسیون سلطنتی به ویکتوریا پاسخ به COVID-19 در مراقبت از سالمندان.
  • دولت نقل مکان کرد به حالت تعلیق در غیر فوری اعمال جراحی الکتیو به آزاد کردن بیشتر کارکنان برای درمان COVID-19 بيمار.
  • نخست وزیر اسکات موریسون بازگشت به کانبرا در روز سه شنبه برش های کوتاه سفر خود به کوئینزلند برای مقابله با COVID-19 بحران در ویکتوریا سالخورده به بخش مراقبتهای.
  • NSW ثبت 14 جدید کروناویروس موارد است. NSW بهداشت در حال حاضر اصرار هر کسی که بازدید از آپولو رستوران در Potts Point در چهار شنبه 22 ژوئیه به خود جدا کنید و تست شده برای COVID-19 بلافاصله بدون در نظر گرفتن علائم در حالی که هر کس دیگری که در زندگی و یا بازدید Potts Point در دو هفته گذشته است که خواست برای نظارت بر برای COVID-19 علائم.
  • پلیس بازداشت حداقل سه نفر از جمله برنج گیبسون این سازمان از روز سه شنبه ممنوع Black Lives Matter تجمع در سیدنی.
  • کوئینزلند برتر به شهروندان هشدار داد تا از سفر به NSW پس از 14 مورد جدید تایید شد وجود دارد در روز سه شنبه.

یک راه عالی برای دریافت خواندن خلاصه از همه ما کلید coronavirus داستان برای عضویت در ما دو بار روزانه خبرنامه ایمیل:

ما صبح و شب Edition خبرنامه

یک coronavirus افزایش در فلوریدا و کالیفرنیا و یک تعداد انگشت شماری از دیگر سخت-آمار آمریکا می تواند اوج در حالی که سایر نقاط کشور ممکن است در آستانه رشد شیوع بالای ما بیماری های عفونی رسمی می گوید.

افزایش موارد در فلوریدا همراه با تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا در این ماه غرق در بیمارستان مجبور U-نوبه خود در مراحل بازگشایی اقتصاد و ترس دامن زده است که تلاش های آمریکا برای کنترل شیوع این بیماری در حال کندوپاش.

California is among the states that have seen the greatest surge in cases in recent weeks.

کالیفرنیا است که در میان کشورهای که دیده می شود بیشترین افزایش موارد در هفته های اخیر.اعتبار:AP

“آنها ممکن است cresting و آمدن به پایین” دکتر Anthony Fauci, سر, ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: ABC Good Morning America برنامه با توجه به وضعیت شیوع بیماری در چند Sunbelt متحده است.

Fauci گفت “خیلی زود نشانه” که درصد coronavirus آزمون که مثبت بود شروع به افزایش در کشورهای دیگر مانند اوهایو و ایندیانا, تنسی و کنتاکی.

ایسنا

صبح بخیر و خوش آمدید به امروز coronavirus به روز رسانی وبلاگ. من نام کریگ و من را در وبلاگ نویسی صندلی در اکثر هشت ساعت و 26 دقیقه (که چه مدت آن را برای شام آماده می شود در آرام پز).

مطمئن باشید به ترک یک نظر اگر شما چیزی برای به اشتراک گذاری و یا ارسال یک ایمیل به من. مثل همیشه, بیایید نگه داشتن چیزهای مدنی در بخش نظرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de